Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803764

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
še 9 dni pa grem... :D čez 1 mesec se pa moremo kaj dobiti... ;D

lp
                       Zala


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Verjamem da si ful nestrpna :).

Jaz sem pa ugotovila da je psička za katero sem se zanimala (pol ni zneslo) postala prav taka kot si jo želim. Zdaj vem kakšen mora bit mladiček, da zraste pol v lepega, odlakanega odraslega psa, po mojem okusu ;D.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ustavi! Kdaj si se zanimala za kakšnega mladička??? Kaj to pomeni, da bomo imeli enkrat kmalu še enega tvojega papillončka...???SUPER!!!

Ja sem nestrpna-zelo, pa nisem edina, moja mami mi je kupila tako vratnico in tisto zložlivo nepremočljivo posodo in kliker(ga je videla pri eni, pa še rekli so ji da se ga da full bolj naučiti z njim) :D :D ;D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
zanimala sem se nekje prejšnje poletje, ampak ni bilo nič ker sem ugotovila, da ga Tara nebi sprejela :-\. Mogoče bi mu uspelo jo navadit na mladičko ampak nisem hotela Tari grenit življenja pri teh letih. Upam pa da ne bom tako kmalu imela novega papillona, ker bo to pomenlo da je Tara še vedno z mano :)  Izbrala sem pa že psarno kjer ga bom vzela ;D.

Super da si že nabavla toliko stvari in da ti mama pomaga. Kliker se res kar uporablja, lahko bi rekli da je to zdaj v modi :D, je pa dober pripomoček. Najbolje je da greš z njo takoj v šolo da se bosta ti in psička naučili pravilno uporabljat kliker.  Meni je ful žau da nisem peljala Taro v malo šolo :).


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ja vrjetno bom naredila malo šolo-takoj sebtembra :D

in kje boš vzela papillončka(če ni skrivnost seveda...)???


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
No najraje bi ga pri psarni http://www.glenirenpapillons.co.uk/gallery/?type=dogv Angliji, kjer imajo ful lepega samca (prvi na levi :o) in tudi par lepih psičk ampak je predaleč tako da bom ga verjetno vzela pri http://www.vom-cavalierchen.de/index_1 v Nemčiji, od kod je bila tudi ta psička iz prejšnjega posta. Imajo pa tudi oni dva lepa samca Toy maker's pece of cake in Menine's great balls of fire.  Kar sem pa mladičke gledala so mi bili tudi njihovi najlepši ;D, ker Gleniren nimajo dosti slik :-\.
Če zadanem loto pa odletim takoj v Anglijo :D.


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
-no za anglijo boš imela pa še več problemov kot jih imam jaz za kanado :D ...grem zdle pogledat e srčke...=)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Ne bo šlo kar tako iz e-maila, ker mi nimamo tvojga gesla da bi si jih ogledali.  ::) :P



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
aha... :-[  no v mojem albumu si jih lahko ogledate-sem jih dala gor(v podpisu je link) :-[


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
ful je lušna, kot da bi imela našminkane očke :D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
na tisti slikci, ker je z enim čisto majhnim papillončkom mi je najbolj všeč ;D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Z Geri smo se bežno pogovarjale da bi naredili piknik papillončkov.  Prva varjanta je bila na rožniku v ljubljani, ampak baje ne smejo bit psi spuščeni tako da ta relacija odpade.  Jaz bi predlagala da bi se dobili ob reki Gradaščici v Polhovem garadcu, nekje blizu Sežane je to, kjer je bila tudi geri že na izletu in po slikah sodeč izgleda ful lepo (slike so v njenem albumu). Všeč mi je, ker je reka in se lahko psi osvežijo, pa mi tudi ;D in lepa senčka je.

jenny, joni, geri, povejte če ste za ta prostor :).


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
evo še en plac... (pa ne, de navijam za svoj plac)-v Kranju, ob kokri, je velik placa, mir, velik travnika...itd. lahko probam tut slikat ;D (de dobite predstavo kako to izgleda...) Drugače sem pa že bila v Polhovem gradcu-pa se mi zdi lepo...


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
če ti znese naredi kako sliko :).  Pa imaste dežurnega veterinarja tam blizu?


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Tara.. si malo pomešala ;D Polhov Gradec je pri Ljubljani! S tam je par slikic iz reke ampak tam ni veliko placa, je pač reka in ne moremo kar tam nekje biti... verjetno si mislila Reko Reko, ki teče tu po Krasu. Plac, s katerega je veliko slikic v mojem albumu je z dela reke, ki je blizu Divače. Tam je prostor za odbojko na mivki. Reka je ujezena, tako da se psi lahko kopajo- je tudi za ljudi kopališče. Zraven je veliko senčke...
Slikice:
http://geri.moj-album.com/album/1470145/?os=1470545
http://geri.moj-album.com/album/1470145/?os=1470341
http://geri.moj-album.com/album/1470145/?os=1470447
http://geri.moj-album.com/album/1470145/?os=1470172
http://geri.moj-album.com/album/1470145/?os=1470160
http://geri.moj-album.com/album/1470145/?os=1470154
Slikic s strani kjer je kopališče žal nimam v albumu. Je pa lepo dostopno in voda res umirjena tako da ni nevarnosti da bi kakšnega psa odneslo ali se utopil...

Jenny, mala je po slikah sodeč prava navihanka!! :o



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Kako sem zablodla :D  Tu se mi zdi super, lahko bi bila to opcija :o  Na prvi sliki mi je všeč travniček ob reki, ;D pa še ni cvetlic ki bi vable čebele >:D.


laryc4

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
evo še en plac... (pa ne, de navijam za svoj plac)-v Kranju, ob kokri, je velik placa, mir, velik travnika...itd. lahko probam tut slikat ;D (de dobite predstavo kako to izgleda...) Drugače sem pa že bila v Polhovem gradcu-pa se mi zdi lepo...
ojla 8)...sm pa glih pri zali (jenny3) pa sva danes šle slikat tist kraj v kranju zravn kokre...šle sva s kolesi...sej reka je ql...pa dost gozda je okol...a mate še kej slik od vaših papilonov...?js ga sicer nimam...mi bo čisto dovolj ko bom h zali na obisk pršla;)...ajde mejte se;)

~ˇˇlp, laryc4^^~


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
no slikice že v mojem albumu... pa laryc4 se opravičuje, samo komp ji ni delov... ;D


P.S-jutri grem... :D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ua, si lahko samo predstavljam, kako si nervozna :D.  Pa imaš transportno kletko? Zadnjič sem na tv slišala da imaš lahko psa pri sebi v letalu le v boxu. ???


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
laryc4, slike moje so v albumu in na spletni strani (kjer so tudi filmčki). Naslovi so spodaj v podpisu :)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ua, si lahko samo predstavljam, kako si nervozna :D.  Pa imaš transportno kletko? Zadnjič sem na tv slišala da imaš lahko psa pri sebi v letalu le v boxu. ???

Ja, moraš jo imeti(zelo majhno- ;D so mere določene...) samo jo bom vrjetno tam kupila, ker tukaj so bile take ful velike...itd.-upam da bo tam kakšna cool...  :D :-[ drugače sem pa zelllllloooo nervozna-saj pogovarjali se bomo pa še kar, sicer v 7-urni razliki...  :P

aja zaradi fotk-slikane so bile ob 12.30, tako da vse izgleda tako svetlo...


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
ob kateri uri pa greš pol?  A prideš isti dan nazaj ali boš prespala tam?  Ful ma zanima kako to zgleda :-[


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
aja, pa tvoj album se ne odpre. poglej če se tebi ja.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Album se ne odpre zato ker imajo probleme na email.si . Ker se na email.si tudi ne pride.  :(



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ja no men so se zbrisala... ponovi vajo... ;D

Tara: tam bom ostala 3 tedne ;D tako da se vidimo šele junija :D... grem pa zjutraj 7.30, v frankfurt priletim ob 9 in še nekaj, potem čakam do 13.15, in se vozim 9 ur... =) prispem ob 18.00 ob njihovem času


laryc4

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
ja no men so se zbrisala... ponovi vajo... ;D

Tara: tam bom ostala 3 tedne ;D tako da se vidimo šele junija :D... grem pa zjutraj 7.30, v frankfurt priletim ob 9 in še nekaj, potem čakam do 13.15, in se vozim 9 ur... =) prispem ob 18.00 ob njihovem času
o boga zala ko ti bo dolgčas...pa se opravičujem kr sm 4x pisla tisto sam mi je komp zaštekal:S :'(

~ˇˇlp, laryc4^^~


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
mogoče naprej... ;D
...nazaj zih ne!!!


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
No, jaz sem v juliju spoznala očarljivega samčka iz Nemčije. Je bil pa bel s črnima ušeskoma. :-*

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Uau, jenny res ti bo dolg čas :D. Res lepe počitnice :P . A greš sama ali s katerim od staršev?

Tosy: kje si ga pa videla?