Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803787

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ubistvu gre stric z družino tja, pa grem še jaz zraven, da se ne zgubim tam ;D


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Tara, Mali Lošinj,...Bil je na sprehodu s svojo lastnico. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
aha, sem mislila da je kak nov v sloveniji :)


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
En lep pozdravcek iz Maribora,

Mi skoraj umiramo na tej vrocini, upam da bo kmalu popustila. Joni in jaz si zeliva oba skandinavske poletne temperature - tam do 25°C. Minuli vikend smo obiskali dve razstavi - CACIB Szombathely na Madzarskem ter IHA Oberwart v Avstriji. Oba dni je bilo zelo vroce in verjetno se vec teh poletnih razstav ne bomo udelezevali.

V Szombathelyju je bilo prijavljenih 13 papillonov, Joni je dosegel v razredu vmesnih oceno odl.3. Povsem zasluzeno, saj je bilo zelo vroce in ni hotel hoditi. Prav tako imava lepo napisano ocensko listo vendar zal v madzarscini  >:( tako da ne vem kako ga je sodnik ocenil. Drugi dan smo sli se v Oberwart, kjer je bilo prijavljenih 25 papillonov. Joni je bil znova v razredu vmesnih v konkurenci s se 3 samci in dosegel oceno odl.2 in r.CAC. V Oberwartu so bile video smesnice, saj je ena razstavljalka pobrala pri sodniku vse (druga slovenska razstavljalka je na sosednjem forumu simpaticno opisala dogajanje) in tako smo vedeli kdo bo zmagal. Smo pa zadovoljni pri teh pogojih z r.CAC, smo se pa zelo zabavali ob pogledu na gospodicno ki je morala na koncu za BOB v ring z vsemi psi ki jih je pripeljala na razstavo. Na koncu se je skoraj sama izbrala kdo dobi BOB.

Slike se cakam, ko dobim kaksno jo bom tudi tukaj objavila.

Nekaj novejsih fotk:






Lp, Tinkara



moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ah, saj je vredu, ali se mi samo zdi ali je Joni večji ;D ???

aja... kupila sem neki box, za v avijon bo O.K, potem pa si bo treba nabaviti kaj bolj kakovostnega...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto


V Szombathelyju je bilo prijavljenih 13 papillonov, Joni je dosegel v razredu vmesnih oceno odl.3. Povsem zasluzeno, saj je bilo zelo vroce in ni hotel hoditi. Prav tako imava lepo napisano ocensko listo vendar zal v madzarscini  >:( tako da ne vem kako ga je sodnik ocenil.


Če znaš prepisat, prepiši pa lahko prosim sodelavko da prevede, je madžarka ;)

Lp nina



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Ninci a mi lahko das na ZS tvoj mail pa ti posljem scan? In hvala lepa v naprej  :-*



Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Ninci a mi lahko das na ZS tvoj mail pa ti posljem scan? In hvala lepa v naprej  :-*



Tinkara

Drugič pa lahko kar meni pošlješ, ne boš edina, ki sem ji prevedla oceno ... :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Pzite to!!!!

V salomonovem oglasniku je oglas da prodajajo papilonca ???, (sklepam da je to papillon, ne pa lonec). domače leglo, zelo lepi, veterinarsko pregledani, cepljeni, s potnim listom. ??? ???
email je pa od KD mislinje.  Mi kdo ve povedat kdo je to???


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Pzite to!!!!

V salomonovem oglasniku je oglas da prodajajo papilonca ???, (sklepam da je to papillon, ne pa lonec). domače leglo, zelo lepi, veterinarsko pregledani, cepljeni, s potnim listom. ??? ???
email je pa od KD mislinje.  Mi kdo ve povedat kdo je to???

Preprodajalec, poglej temo Preprodajalci.

Lp nina



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
O.K hitri pozdrav iz lepe Kanade, danes sicer dezuje-no je ravno zacelo dezevati, drugace pa nam je zelllloooo vroce... Winny se nam pridruzi ces kaksen teden...papa
Zala


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Lepo se imej Jenny3, pa javi se se kaj!  :)


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
se javljam... :D
Tukaj je vroce, ampak lepo... najbrz psicek pride k meni nasljedno sredo!!! se pisemo :D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Super jenny, ti kar poročaj ;)!

Jaz pa sem nalimala nekaj novih filmčkov http://www.freewebs.com/tara4/videonovo.htm


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
lepa stran... dobra novica, ju3 pride Winny ;D !!!!!Prisla naj bi ze danes, a se je nekaj zataknilo :P
LP
              ;D Zala


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
vseeno je kepica prisla ze vceraj... je res lustkan puhast srcek....
ponoci se je 3 krat zbudila za wc, jokala pa splooh ni! ne vem kako naj jo navadim da naj kaka in lula na casopisni papir-ideje!
lp
                        Happy Zala


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Cestitke!!!! Cakamo slikice ...  :P

Drugace pa Joni je ze bil navajen lulanja na papir ko smo ga dobili. Predlagam da jo takoj po bujenju, hranjenju, divjanju itd. postavis na papir in se je ne dotikas dokler se ne polula, nato pa izdatno pohvalis in nagradis. Tako majhen mladicek lula na priblizno 1 uro do 1.5 ure. Pokriti moras na zacetku veliko povrsino (jaz sem dala na priblizno 2 m2 papir) potem pa pocasi zmanjsujes. Prav tako je pomembno, da jo pohvalis v tistem momentu ko se pocepne, saj drugace nima efekta, prav tako ne "kreganje". Mladicek ze cez 2 sekundi po dejanju ne ve vec zakaj je pohvaljen oz. kregan. Jaz sem "nesrece" kar pobrisala, ko pa je naredil Joni luzico na pravo mesto pa je bil najbolj priden fant na svetu  ;) Potrpljenje, ce bos dosledno upostevala metodo hvaljenja, bo tamala hitro pogruntala da je za vsako luzico na pravo mesto nagrajena.

Prav tako ti priporocam, v kolikor ti anglescina ne dela tezav, da si nabavis kako dobro knjigo, jaz ne morem prehvaliti knjige Iana Dunbarja Before and After Getting a Puppy, ima veliko dobrih nasvetov. Lahko me pa tud kliknes na messengerju ce kaj rabis.

Veliko veselja z malo kepico in upam, da jo kmalu vidimo tudi v zivo.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
o.k ju3 gremo domov...pojut3snjem pa bomo ze doma, tako da slikice sledijo kar kmalu, ceprav jo je tezko ujeti v objektiv ;D



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
mi2 sva sedaj doma=) slikice sledijo ko si malo odpocijem...Zzzzzz :D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Dobrodošla v Sloveniji :D. Komaj čakam slikice :)


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Ta vikend smo bili malo pri "južnih bratih" na CAC Doboj in CAC Derventa, kjer je Joni osvojil super rezultate:

CAC Doboj - CAC, BOB, BIG 3
CAC Derventa - CAC, BOB

S temi rezultati je Joni postal BiH CH!   ;D


Slikice sledijo, ko jih dobim od fotografa   ;)


moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
wuuu go joni :D
bravo, bravo(mimogrede kaj pomeni BIG 3 ??? )


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Pomoje je bilo mišljeno BOG 3.To pa pomeni 3.najlepši pes 9.grupe ;)

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

Kje so nove slikice jenny? ::)

Bravo joni :-*!


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
aha, hvala rinchy
Tara:Ja, vedno pozabim...bom sedaj naložila...čeprav so vse slikice spacane, ker je tako hiperaktivna(no ko pa rabim fotoaparat ga pa nimam pri sebi) :D -najvč slikic imam ko spi

no saj bo bolje...


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
BIG ali BOG, oboje sem ze zasledila  ;D No, vazno je da se razumemo.



Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Jenny slikce  ???  :) sorry, ker 'težim', res bi rada videla malo lepotičko   :-[

Lp


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Sunshine, se podpišem. :P ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."