Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803722

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
je že o.k-se že nalagajo... :D čeprav jih res ni veliko


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
evo nekaj slikic, več pa ko pridem izu morja... :D

takoj po prihodu...

...smo bili malce zbegani...

...vse tako drugače, kot je bilo doma!

potem pa smo zaspali...

...in spali...

...in spali...

...

...in spali... :D

...ja še malo spali...

...in se zbudili!!!

pa smo še malo pogledali okrog...

...potem pa se po nekaj urah znašli doma, IN SPET ZASPALI!

takole pa jaz grizem-grrrr

papa


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Kaka mala pikica, res lepoticka! Komaj cakam, da jo vidim v zivo  :-*

Ma super ovratnico  8) Samo malo jo skrajsaj, da se ti ne bo kje zataknila.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Ojla!

Jenny mala je res cukr! Malo graje edino tebi ker se nisi potrudila več lepih slik narediti :( !!



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
sej ubistvu jih je še nekaj, samo na drugem fotoaparatu(ta je začel delat čudne slike)-ampak mi jih stric še ni poslala... :-[


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Ma super ovratnico  8) Samo malo jo skrajsaj, da se ti ne bo kje zataknila.
sedaj nosi oprsnico :P , ker ji je tale veliko prevelika... ::)


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Res lušna kepica :-*  Jaz tudi komaj čakam da jo vidim v živo :)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Ohh, kakšen štrukeljček. :o :-* Vse pohvale za malo lepotičko. :-*

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ja, samo zdaj je že malo drugačna... so pa 1 teden stare slikice... :D
včeraj sva prestali cepljenje proti steklin, pa dobili sva četrtino tabletke proti notrnjim parazitom!!!čćez 14 dni pa še cepit proti kugi ;D( 3 cepljenje)-Winny se že veseli ;D ::)


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Kakšna lepotička  :-*

Lp


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Hej, nič niste omenili :o...Kaj je kdo sodeloval v foto natečaju?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
nop...jaz nisem našla nobenih dobrih fotk...

aja, septembra greva v malo šolo...wiii :D


Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Čestitke, super odločitev! Tamala je zelo pogumna in upam, da se bo dobro v šoli obnesla. Poskušaj edino najti tako šolo, kjer so večinoma majhne pasme in vseeno pazi s kom se bo igrala - o pregrobi igri ti lahko Geri pove svojo izkušnjo.

Joni je sicer po domače vzgojen, se za šolo nisva odločila, ampak sem ga učila sama in tudi veliko se je socializiral z drugimi psmi. Drugače pa najbolj pomaga da jo poskušaš počasi izpostavljati raznih vplivom (mi smo recimo imeli male probleme z dvigali, ki smo jih potem uspešno rešili), razstave so pa itak idealno mesto kjer pride v stik s tolikimi psi.

Drugace se pa veselim, da se znova vidimo.


Lp, Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Sej ful hodva okol...samo rastave, pa šola se mi zdi še najboljša možnost , ker psi niso tako divji(razigrani)...sva ble na agility treningu, ker ena moja prjatljica trenira, pa sva šle sam mal tja pogledat, pa so psi čist zmešani tam...samo je blo O.K


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
No, jaz sem sodelovala na natečaju in upam da bo kaka slika vsaj na glasovanje šla :). Ful bi bilo fajn da bi papillončk prišu v koledar, glede na to da niso tako poznana pasma ;D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
če bo kakšna v glasovanju, bomo pa glasoval, pa bo...=)


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
jenny si se lotla delat spletno stran?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
jp, prva stran je narjena...bo treba še mal počakat... :D to gre pr men pučas


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Tara.. mi smo pa od vse zmede in gneče čisto pozabili na ta natečaj :'(.. no upam da vsaj Tara pride v koledar ;)
Jenny... ful pazi da ne bo prišlo v šoli do pregrobe igre. Papillon je mala zverca in večji pes ga lahko kaj hitro poškoduje. Ko je bila Geri v šoli se je ogrooomen mops hotel igrati z njo in jo celo povaljau. Verjemi da sem imela ogromno dela Geri vsaj malo naučiti na ostale velike pse po tej izkušnji. Tako da prepričaj se, da ne bo po nepotrebnem nastalo med igro več težav kot koristi! Glede spletne strani pa... veš kako je, raje je dobra pa alo več traja kot pa da se nekaj samo spacka na kup ;) tako da ti si kar vzami čas! Že nestrpno pričakujemo nove slikice in stran!



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Jaz tudi upam da pride tara v koledar, čeprav ne računam kaj preveč ker nimam te sreče :D.
Jaz sem stran tudi delala počasi. V bistvu sem najprej na hitro nekaj nametala gor, pol pa sem počasi kaj popravila pa dodajala in mislim da je zdaj kar ok. V bistvu je moja bolj po domače narejena, ker ne razstavljam in ne hodim dosti okoli, tako da je na njen nekako samo predstavitev Tare in življenja z njo in dogodkov, pasme pa bolj malo, ker se je že itak geri potrudila ;), tako da se mi je zdelo brez veze da jaz nakladam isto. Nalagam pa zdaj nove filmčke, tako da bojo zvečer na ogled :). Dodala sem recimo še nekaj o opremi, ki jo ima tara pa nekaj naslovov za dopust s psom po sloveniji, kjer dovoljujejo pse v sobe.


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
V bistvu je moja bolj po domače narejena, ker ne razstavljam in ne hodim dosti okoli, tako da je na njen nekako samo predstavitev Tare in življenja z njo in dogodkov, pasme pa bolj malo, ker se je že itak geri potrudila ;), tako da se mi je zdelo brez veze da jaz nakladam isto.

Hvala za kompliment ;D... ja v bistvu maš prav.. pod predstavitev pasme pa lahko če želiš komot dodaš link na predstavitev pasme na moji strani. Velja tudi za druge.. ker ti kar nekaj časa vzame spisat ta roman skupaj  :P
Ne vem če sem omenila.. na Gerijini strani je majhna novost pod menijem papillon ;)



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Geri, če misliš temo o metuljih, sem jo že prečekirala :P. Se mi zdi da zelo paše zraven ;). Moreš pa imet ful volje za se lotit te spletne strani ker vzame ful časa, vsaj jaz se morem psihično pripravit, ker nimam dosti potrpljenja ko nalaga. :D Že celo jutro norim, ker imam ful dober filmček od mojega mačka pa mi noče naložit. Morem poiskat kako boljšo stran za nalaganje filmčkov :-\.
Bom dodala link za tvojo stran, ti pa če hočeš lahko daš link na mojo stran med gerine prijatelje, saj sem videla da tare ni :(.


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Joj Tara... soooori... stvar je v tem da stran z linki res skor nikoli ne osvežujem.. ker pač ko kaj dodajam gledam samo novice alpa če kaj konktretnega delam, tako da se zgodi da me mora v večini lastnik neke spletne strani spomnit naj jo dam med linke, ker sama pozabim :'(... sem pravkar gledala in opazila da tudi linka do Jonijeve strani nisem posodobila, pa ma že kar nekaj časa novo spletno stran :o... bom popoldne popravila in dodala.. obljubim! ;) Tako da res ni blo mišljenega nič slabega ko se tvoja stran ni znašla med povezavami :P



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
o.k, tebi se pa da :D pa brez zamer, tole o metuljih je ful vredu...
koliko časa si ti to delala, pa kako si tisto "galerijo"-predstavitev slikic naredila-to te mislim že dolgo vprašat...


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Metulje sem delala kar nekaj časa saj sem šla najprej v lov na metulje (lovila sem jih v objektiv, saj so vse slike avtorsko delo), nato pa po potrebno literaturo in sem naštudirala kaj sem sploh slikala ;D Najprej je bilo mišljeno da bodo metuljčki samo popestritev in dodani na dnu starni na drugih gerijinih straneh (na vsaki strani je spodaj drug metulj), potem sem se spomnila da bi lahko zraven napisala še ime metulja.. za vse to naštudirat pa sem porabila toliko časa da sem že veliko stvari vedela in mi je bilo škoda da jih ne bi strnila skupaj in objavila :P... zato je potem nastala stran z metulji, ki se bo ko bo kaj časa še posodobila in razširila. Samo moram it spet v lov na metulje, ker sedaj ko je bil dež je bilo nemogoče ujet metulja v objektiv :( Sem pač perfekcionist kar se Gerijine strani tiče in nikoli nisem zadovoljna z izgledom in stalno nekaj dopolnjujem  :-[
Glede galerije je pa to malo bolj zapleten programski jezik... moraš pa imet omogočene določene stvari tudi na strežniku kjer gostuješ itd... najbolje je da si daš na stran kak brezplačen album generator. Se mi zdi da je bil v temi o spletnih straneh en omenjen...  ;)



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Ej, Geri, sej nisem mislila nič slabega ali da bi bila užaljena, niti približno :). Malo sem se pohecala :P. Če jo boš dodala med linke bom seveda počaščena ;D. Za metulje pa veliko pohvalo zaslužiš, predvsem zato ker si jih sama "lovila". :o


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Končno mi je zneslo naložit 5 novih filmčkov. najbolj zanimiv je od muca (glej: Toby na masaži) :D
http://www.freewebs.com/tara4/videonovo.htm


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
lepo :D
mi2 pa dones 1 v malo šolo...


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3