Pasje sim igre

Azu · 583069

silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2460 : 14 December 2007, 20:03:11
prostor za enega al za vse  ???

kaj pa moram še kej v leglu nardit  ???



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2461 : 14 December 2007, 20:24:03
Za vse račun maš zdej vredu, sam če še nisi gene testa naredla pr vseh psih morš pa to

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2462 : 14 December 2007, 20:26:59
zdej sm že vsem psom naredila gene test.

a zdaj že lahko mladičke kej socializiram  ???



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2463 : 14 December 2007, 20:31:33
Ok....tega pa res ne vem kako je s prostorom. Samo mislim, da je potrebno imeti prostor samo za enega mladička.
Mladiča jim pa potem prodaš. Daš na private sell in določiš ceno, oni dajo bid, ti pa sprejmeš in je to to :)
Pa objavi post v dog sales. Ker je tale malček res dobrega zdravja. ;)

silver ja, lahko. Na strani od legla pod actions imaš to možnost ;)



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2464 : 14 December 2007, 20:35:43
če tam kliknem se mi to napiše  ???

You gently pick up each of the puppies while stroking them and talking to them. You work on getting them used to being held and being touched by a human.

The puppies wiggle, squirm, and sometimes even cry when you try to handle them, but they eventually calm down.




Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #2465 : 14 December 2007, 20:49:40
Jana, če bo šlo tako naprej boš mogoče do novega leta že elite ;)

Hehe, ja  res mi ful hitr gre   :o   začela sem igrat avgusta, zdaj pa imam že SEF in mi manjka še 19FPP do elite  8)  nisem štela še tistih od dražbe, ker še niso poslali.   Ne bi mi tk hitr ratovalo brez vas  :-* :-* :-*


če tam kliknem se mi to napiše  ???

You gently pick up each of the puppies while stroking them and talking to them. You work on getting them used to being held and being touched by a human.

The puppies wiggle, squirm, and sometimes even cry when you try to handle them, but they eventually calm down.



Ja sej prav da se ti..  pomeni, da se je njihova socializacija in te stvari malo izboljšala.



emm, pa ne vem če je ravno najbolje da kar povprek parite pri L1  :-\  no ne vem..  veliko kdo ne podpira tega na FP

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2466 : 14 December 2007, 21:07:05
Ok....tega pa res ne vem kako je s prostorom. Samo mislim, da je potrebno imeti prostor samo za enega mladička.
Mladiča jim pa potem prodaš. Daš na private sell in določiš ceno, oni dajo bid, ti pa sprejmeš in je to to :)
Pa objavi post v dog sales. Ker je tale malček res dobrega zdravja. ;)

silver ja, lahko. Na strani od legla pod actions imaš to možnost ;)

A mi lahko to malo bolj natančno razložiž; nič ne razumem :-[. Men se vsi mladički zbrišejo razn tistga k ga obdržim.

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2467 : 14 December 2007, 21:10:07
Oj!
Jaz sem pa videla v eni psarni, da je mladiček star 13 dni in je že level 5... Kako je to mogoče, mu lahko že v leglu dvigneš level? In kje je tisti prostor, kamor gredo mladički, ki se niso prodali?
Lp,Tjaša



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2468 : 14 December 2007, 21:17:10
esta česa ne razumeš?
Saj tako je prav. To, da izginejo vsi razen enega. Tistega enega, za katerega si se odločila, da ga obdržiš.
Aja....tam sem jaz govorila o tem:
Me pa neki zanima recimo da ti rezervirajo enga mladiča; kako ga pol točno njim daš. Aja imam leglo avstralčkov, pa če bi ga kdo rezerviru.........za pesjanarje posebno ugodna cena! ;)
:)

Tyashy, mladičku do 12 FP dni ne moreš dvigniti levela (razen mogoče z acornom...ampak ti so zelo dragi).
Mogoče je pa tale mladiček imel zelo visoke statse, pa je vsepovsod zmagal. Ampak vseeno mislim da v enem dnevu ne more nabrati toliko točk, da bi lahko šel že v peti level.



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2469 : 14 December 2007, 21:29:47
A mi kdo razloži kako izpolnit tisto da psa prijaviš v show  ??? Prvo klikneš na pokal pol pa me zanima kako izpolnit da boš mel rezultate že naslednji dan  ??? In pol ko to izpolneš in se ti prikažejo razni showi a sm klikneš na tiste na katere bi psa prijavil al moraš še kaj nardit  ???



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2470 : 14 December 2007, 21:37:01
esta česa ne razumeš?
Saj tako je prav. To, da izginejo vsi razen enega. Tistega enega, za katerega si se odločila, da ga obdržiš.
Aja....tam sem jaz govorila o tem:  :)

Tyashy, mladičku do 12 FP dni ne moreš dvigniti levela (razen mogoče z acornom...ampak ti so zelo dragi).
Mogoče je pa tale mladiček imel zelo visoke statse, pa je vsepovsod zmagal. Ampak vseeno mislim da v enem dnevu ne more nabrati toliko točk, da bi lahko šel že v peti level.

Ne razumem kje daš psa na private sale

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2471 : 14 December 2007, 22:02:39
esta:
Tule. Pri type izbereš private sell, pri price pa napišeš ceno, potem pa klikneš na Sell dog.

silver:
Pri Run Date moreš izbrati 1. Ostalo pa narediš enako, kot si naredila prejšnjič.



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2472 : 14 December 2007, 22:18:57
To mi je jasno. Ne razumem: recimo bi ti rezervurala mladiča kako naj jaz še tvojga obdržim, da ga potem dobiš

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2473 : 15 December 2007, 08:52:21
no sm to izpolnila in a zdej sm klikam na tista tekmovanja na katere hočm mojega psa prijavit al moram še kaj več nardit  ???



Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #2474 : 15 December 2007, 10:21:48
Tyashy, mladičku do 12 FP dni ne moreš dvigniti levela (razen mogoče z acornom...ampak ti so zelo dragi).
Mogoče je pa tale mladiček imel zelo visoke statse, pa je vsepovsod zmagal. Ampak vseeno mislim da v enem dnevu ne more nabrati toliko točk, da bi lahko šel že v peti level.

Jaz sem že imela kar nekaj mladičev, ki so prvi dan doseglih lvl 5, tako da ni nič nenavadnega, mojim ponavadi Holly Barry Collar še dodatno pomaga :)



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2475 : 15 December 2007, 14:17:58
Zanima me še kateri od teh znakov pomeni flyball:

agi,con,int,spd,stm,str



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2476 : 15 December 2007, 14:39:45
Noben.  ::)



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2477 : 15 December 2007, 14:41:54
kaj pa sploh pomenijo?

pa a morda veš kateri povodec,ovratnica in hrana so dobri za flyball  ???



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #2478 : 15 December 2007, 16:57:43
Ok tistega na oni strani čist ne razumem.
Ker level pa mora potem bit?In kako se nadaljuje(potem....ni odg.)

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2479 : 15 December 2007, 17:15:05
To mi je jasno. Ne razumem: recimo bi ti rezervurala mladiča kako naj jaz še tvojga obdržim, da ga potem dobiš


''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2480 : 15 December 2007, 17:38:36
esta ti iz legla lahko obdržiš samo enega mladička. In tistega enega lahko potem prodaš - če se odločiš, da ga boš prodala, ga lahko jaz rezerviram, potem pa mi ga prodaš, ko je star 7 dni. Kaj bolj razumljivo?

silver:
agi - agility
con - conformation
int - intelligence
spd - speed
stm - stamina
str - strenght
tule imaš napisano za kaj je katera hrana, povodec ali pa ovratnica.



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2481 : 15 December 2007, 17:47:32
Ja to mi je razumljivo, samo men vsi mladiči nekam zginejo. Kam nej pa napišem da ga boš točno ti mela. Da ne bo zginu ampak da bo h teb pršu.K pr 7 dneh je doma samo še tisti na katerga si kliknu keep

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2482 : 15 December 2007, 18:01:49

Zginejo vsi, ker lahko obdržiš samo enega. Prodajaš pa lahko samo tiste pse, ki jih imaš. Torej lahko prodaš samo tistega enega mladička iz legla, ki si ga obdržala (pri katerem si pač dala na keep - kar pomeni obdrži) in samo tistega enega lahko jaz rezerviram. Nobenega drugega.



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #2483 : 15 December 2007, 18:03:46
Aja. Potem če imaš 5 psov lahko ostali rezervirajo le enega pa še to tistega na keep

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2484 : 15 December 2007, 18:15:38
Ja.



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2485 : 15 December 2007, 19:18:35
In kje je tisti prostor, kamor gredo mladički, ki se niso prodali?
OJ!
Še enkrat tole, predvidevam, da nihče ni videl ker sem potem dopolnila  :-[
Lp,Tjaša



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #2486 : 15 December 2007, 19:28:28
OJ!
Še enkrat tole, predvidevam, da nihče ni videl ker sem potem dopolnila  :-[
Lp,Tjaša

ne obstaja noben prostor, preprosto izginejo. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2487 : 15 December 2007, 21:38:50
esta ti iz legla lahko obdržiš samo enega mladička. In tistega enega lahko potem prodaš - če se odločiš, da ga boš prodala, ga lahko jaz rezerviram, potem pa mi ga prodaš, ko je star 7 dni. Kaj bolj razumljivo?

silver:
agi - agility
con - conformation
int - intelligence
spd - speed
stm - stamina
str - strenght
tule imaš napisano za kaj je katera hrana, povodec ali pa ovratnica.

sam ne piše kaj je dobro za flyball  ???



Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #2488 : 15 December 2007, 21:55:29
Stati za flyball so agi spd spd, torej spd se 2x šteje.

http://www.furry-paws.com/training.php

spodaj imaš razpredelnico za posamezne športe.

Jaz svoje terrierje treniram v Flyball in pa občasno pse, ki so trenirani v Racingu.



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #2489 : 15 December 2007, 22:34:50
hvala za odgovor  ::)

zdajle se mi je pa tole pokazalo

Suddenly, a white rabbit jumps out in front of you and races off. Bella zooms after it, dragging you along with her!


Click Here to Investigate!

kaj pomeni  ???