Pasje sim igre

Azu · 582909

Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1740 : 25 December 2006, 23:33:10
http://www.furry-paws.com/trades.php?action=create
Pod Type daš Private in potem v okence zraven napišeš # osebe, s katero želiš menjat.

Razlaga, kako uporabljati je pa tule: http://www.furry-paws.com/trades.php?action=help

Imam pa sedaj že 12 zvončkov :D

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1741 : 26 December 2006, 08:37:54
Hay,
jaz pa najprej kupim SEF in potem elite account. Zdaj imam mislim da že 7 FPPjev + predmeti na prodaji v traiding centru.
lp,
Anja

SEF že imam..sedaj šparam za elite account  :P

http://www.furry-paws.com/trades.php?action=create
Pod Type daš Private in potem v okence zraven napišeš # osebe, s katero želiš menjat.

Razlaga, kako uporabljati je pa tule: http://www.furry-paws.com/trades.php?action=help

Imam pa sedaj že 12 zvončkov :D
Za kaj so zvončki uporabni in po koliko se jih da kupit?



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1742 : 26 December 2006, 08:49:34
Še tole..
nekdo mi za Holly Berry Collar ponuja Candy Cane...Kaj sploh je to..ali se splača?



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1743 : 26 December 2006, 08:53:45
Hay,
jaz pa že imam zdaj SEF in šparam za elite account. A mi lahk kdo pove kako naj zdaj tale SEF uporabljam?
glupa sm kot noč
lp,
Anja


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1744 : 26 December 2006, 11:33:05
Greš pod atlas --> shows --> Show Entering Form in izpolneš in voula.

Takole recimo izpolneš. ;)

Klik!


"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1745 : 26 December 2006, 11:47:31
kanchy po koliko pa si kupovala fppje? jaz jih že nekaj časa iščem po kakšni zmerni ceni ampak so grozno dragi. Ideja o spravljanju slik v image bank je tudi očitno padla v vodo zdaj pa nevem kaj naj  ???

Jaz sem jih kupovala po 500 in 550, pa ponavadi jih imajo poveč in jim pošlješ message pa ti jih prodajo. Sem jih pa jaz komaj 10 nabrala in jih potem porabila za 60 dni elite  :-\ Zdaj bom pa probala dobiti elite za celo leto.




Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #1746 : 27 December 2006, 09:31:50
Tudi jaz igram in me zanima če je kdo že probal donirati denar? Preko Paypala ne morem ker nimam kreditne kartice  :-\



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1747 : 27 December 2006, 14:46:52
Kiya jaz bom probala preko pošte, samo upam da bodo res dobili (čeprav ni ne vem koliko denarja, vseeno pa le nekaj je).  :-\ Bi bilo velik lažje če bi imeli št. računa in bi tako pošiljali.



Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #1748 : 27 December 2006, 16:16:40
Ful laži bi bilo nakazilo preko računa ampak žal ne gre. Hotela sem uporabiti Paypal, ampak bi mogla imeti MasterCard.

Edino sem se spomnila na poštno nakaznico, sam niti ne vem koliko bi prišla potem njihova storitev. Ker to je edina varna pot da pride denar do Amerike  :-\

No sej s tem se bom ubadala po novem letu.

Sem razmišljala da bi prodajala božična darila in rojstnodnevne kape za Fpp, sam bi pomoje nabrala le za SEF ne pa tudi za elite račun.

Koliko časa pa že igrate da imate tako visoko rangirane pse?



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1749 : 03 Januar 2007, 20:10:31
Hay,
FP je spet v obnovi. Me pa zanima zakaj so bili nekateri psi showirani -30/30 namesto 0/30.
lp,
Anja


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1750 : 03 Januar 2007, 20:15:45
Po pravici povedano ne vem  :-\ Moral si iti na stran od psa in tam ko piše shows entred (ali nekaj takšnega): -30 si moral kliknit na -30 in nekej zračunat al nekak tako in potem ti napiše da je v 0 showih.
Me pa zanima zakaj je v obnovi? In, če smo danes zastonj dajali v showe?...milslim, če se je/bo vse izbrisalo, ali bo ostalo? Azu, veš kaj veš  ??? :-[



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1751 : 03 Januar 2007, 20:24:33
Je Kah že v news postu povedala, da se ne ubadajte s temi - showi. ;) Zdajle, kolikor vidim tale 'bug' odpravlja.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1752 : 04 Januar 2007, 08:04:08
Ja ful dober sem jaz to naredila  :D  ::) Jst sem ene pet psov potem dajala v 100 showov, ker nisem vedla zakaj so v minus, in sem pol jih pač dala v tolk showov  ::) Sem šla šele potem prebrati na news  :(  ;D



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1753 : 06 Januar 2007, 10:02:25
Hay,
a mi lahko kdo pove zakaj danes showi ne potečejo?
lp,
Anja


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #1754 : 06 Januar 2007, 10:26:26
Ja pri meni so tudi eni psi še v 30 shovih  ???

Da se še pohvalim  ;D Moje prve leglo ki sploh ima nad 100/100 (seveda brez tega SUPER samca ne bi bilo nič  :) ) http://www.furry-paws.com/litters.php?id=125711  8)



Kiya

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
Odgovori #1755 : 09 Januar 2007, 22:04:03
Hm, rabim malo pomoči :)

prodajam Birthday Hat. Zanima me ali je 2 fpp realna cena za kapo?

Pa še ena dilema me daje, kaj je več vredno
Christmas Present ali posamezne stvari?

Sem gledala tam pod trade pa ima vsak drugačno ceno, tko da niti ne vem koliko je folk pripravljen dati za posamezno
stvar  ::)



nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1756 : 14 Januar 2007, 16:07:19
No jaz sem še bolj začetnica pri Furry Paws in vas bom najbrž zališala (če ne na msnju pa tu na forumu) z nekaj vprašanji  :-[
No kot prvo me zanima ali je bolje psa trenirat z Dr. Forwha ali z profesionalnim trenerjem (Professional Trainer)?
Meni se zdi bolje s profesionalcem.  :) Aja mam psičko Sheilo (Sheilla of Mount Spring-tibetanski španjel) in Cole-ta (Sunny Cole Cloud-papillon).Sheila gre lahko trenirat pulling ali show (kaj je bolje?), Cole pa musical freestyle.

Hvala za odgovore, lp, nina!


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #1757 : 14 Januar 2007, 16:58:05
Ali mi lahko kdo pove kje se psa kupi oz. ko se ti pokaže spisek psov in na enega klikneš kje ga potem kupiš? :-[



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1758 : 14 Januar 2007, 19:15:12
Nincy: Tole je popolnoma vseeno. Oboje so samo 1-3 kliki in voula - tvoj pes je natreniran samo da moraš pri Professional Trainer-ju počakati, da(če) ti sprejme request. Če misliš psa natrenirat v eni disciplini, ga daj k 'Dr.Forwhu'. Če pa rabiš še drugo disciplino pa pošlji request Professional Trainer-ju. Glede discipline pa tukaj vtipkaj njune statse in boš videla v čem bo boljše.

Taroman: Lahko ga kupiš v Market-->'Pets' (Pet Store) ali pa pod Search--> spisek psov--> klikneš na 'izbranega' --> vtipkaš dločeno vsoto denarja, ki jo hočeš plačati za psa v 'Place Bid' --> 'Submit'. Potem pa počakaš če ti lastnik psa sprejme ponudbo (denar).

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1759 : 14 Januar 2007, 19:25:48
Tosy prehitela si me!
Taroman a tole si mislil v Furry Paws???
Malo preden je Tosy napisala, pa sem pol doumela, da je moja razlaga malo drugačna od Tosy-ne, ker je tudi napačna...ker sem začetnica in mam zdej samo dva mladička-puppy pa grem pod "Home" potem Your Dogs in mi potem piše: You have no dogs.Why not visit the Pet Store?

In potem samo kliknem Pet Store in si omislim psa...samo še nimam prostora za 3 pse...Si kmalu omislim še engega... ;D Ko dokončno poskrbim za Sheilo in Cloe-ta!

P.S: Tosy hvala, ampak to stran sem obiskala že prej in ugotovila, da bo šel Cloe na Musical Freestyl, Sheila pa na Show ter Pulling!

Lp, nina!


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1760 : 14 Januar 2007, 19:29:00
Če nimaš nobenih psov, se da, pojavi ta napis kar pa ni napačno. Sicer pa ti priporočam, da prvo nabereš čimveč denarja, po možnosti SEF šele potem pa na veliko s psi. Ne pretiravat.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #1761 : 14 Januar 2007, 19:34:59
Kje pa piše 'Place Bid' ? :)



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1762 : 14 Januar 2007, 19:37:24
Če je pes na Private Sale, potem na njegovi strani spodaj, piše koliko je najmanj treba dat in kakšna je najvišja ponudba  ;)
Če pa je na Regular Sale, potem pa piše samo buy dog in za koliko ;)



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1763 : 14 Januar 2007, 19:46:30
Kje pa piše 'Place Bid' ? :)

'Zarolaj' dol - čisto zadnji okvirček.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1764 : 16 Januar 2007, 15:31:32
No, jaz mam eno novo vprašanje  ;D Sem se hotela registrirati na Sledzz ... Grem pod login in, se vpišem pa mi piše: Sorry - you havnt been confirmed yet (a moram dobit kakšen e-mail, ker ga nisem dobila  ??? )

Lp, nina!


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1765 : 16 Januar 2007, 16:36:36
Yup, rabiš e-mail.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #1766 : 16 Januar 2007, 16:59:10
Tosy, sem prav vedela, da boš ti odgovorila, ko toliko veš in znaš!!!  ;D Kdaj pa dobim ta e-mail, ker sem se že včeraj registrirala, pa ga še nisem dobila???  ???

Lp, nina!


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1767 : 16 Januar 2007, 17:14:05
Se ne spomnim natanko..Jaz sem ga dobila v glavnem kar kmalu po registraciji.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #1768 : 16 Januar 2007, 18:14:55
Hay,
ena dva dni po registraciji. Sem se zadnjič enkrat prijavila in mi ta igra ni všeč tako kot furry-paws.
lp,
Anja


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1769 : 16 Januar 2007, 18:40:04
Ah, sem šla pogledat. Jaz sem mojo dobila okoli enega dneva po registriranju. Sicer pa tudi mene ni pritegnila, tako da že dolgo nisem bila online.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."