4. PeSjanarsko srečanje

Neyka · 237885

*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #330 : 22 Maj 2006, 21:49:09
LOL!

Šele zdele sem pogruntal, da bo srečanje na moj rojstni dan ::)...AMPAK ŠE VSEENO PRIDEM!


lp Jure


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #331 : 22 Maj 2006, 21:54:50
Kar se mesa tiče sem kar zbirčna :-[ Mi je konec koncev vseeno kaj bo,ampak če ravno zbirate:jem kakšno hrenavko in pa piščančja bedrca  ;) .Sicer pa tudi če ne bo tega, bom brez problema ob slaščicah zdržala cel dan.Sploh če bodo take kot na prejšnem..mmmmm 8)
lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #332 : 23 Maj 2006, 08:47:17
Čevapi in hrenavke bodo cool, lahko tud puranji file, ki je najhitrejš spečen na žaru. se javim, da ga pripravim. Šapa lahko jaz prevzamem zbiranje daril za zavetiščnike in ostale revčke. Samo povedati bo treba komu bomo to dali.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #333 : 23 Maj 2006, 12:54:42
Jaz pridem po vsej verjetnosti. Je pa odvisno od našega dopusta, baje da gremo enkrat takrat na morje. Bom še sporočila kako bo.

Šapa, kam je pa šla oprema in hrana, ki smo jo zbrali na prejšnjem srečanju?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #334 : 23 Maj 2006, 13:27:21
Puarn na žaru sploh ni dober. Mislim da čevapi pa hrenovke bi bile pa cool.Vem za dobrega mesarja ki ima perfektne čevape, in ko v društvu kaj pečemo, to pogosto, jih zmeraj pr njem vzamemo.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #335 : 23 Maj 2006, 13:30:01
Rinchy .. a jaz prinesem zate nekaj bedrc? Da jih bo Dominik vrgel zraven na žar.  ;D Sej lohk jaz tut kaj prinesem, da ne bo treba tolko kupovat, da bo čimveč šlo za revčke v zavetišču.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #336 : 23 Maj 2006, 13:37:11
Puarn na žaru sploh ni dober. Mislim da čevapi pa hrenovke bi bile pa cool.Vem za dobrega mesarja ki ima perfektne čevape, in ko v društvu kaj pečemo, to pogosto, jih zmeraj pr njem vzamemo.

Potem bomo pa zbrani denar nakazali tebi pa boš kar tja šel nabavit čevapčiče in ostalo, da ne bomo mi čez pol Slovenij v avtu z tremi psi vozili vsega ;).

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #337 : 23 Maj 2006, 13:39:45
Rinchy .. a jaz prinesem zate nekaj bedrc? Da jih bo Dominik vrgel zraven na žar.  ;D Sej lohk jaz tut kaj prinesem, da ne bo treba tolko kupovat, da bo čimveč šlo za revčke v zavetišču.
ne,ne ni treba   ;D Saj bo ostalega dost  ;) Vseno hvala.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #338 : 23 Maj 2006, 13:48:05
Ja odvisno kakšen žar je, ali je plinski ali na oglje. Na plinskem je puran enkraten, samo znati ga je treba narediti. No sej bomo pa hrenovke jedli  :P. Sploh ni problema, al pa sladkarije.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #339 : 23 Maj 2006, 14:11:00
Šapa, kam je pa šla oprema in hrana, ki smo jo zbrali na prejšnjem srečanju?
hehe zoe eno stran nazaj sem cel spis napisala  ;)



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #340 : 23 Maj 2006, 14:19:23
Kakšna nabodalca tudi ne bi bila slaba...  :P  ;D

Ninci, tudi meni lahko pošlješ številko. Sem se odločila, da bom nakazala denar, če pridem al pa če ne pridem.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #341 : 23 Maj 2006, 14:24:06
hehe zoe eno stran nazaj sem cel spis napisala  ;)

Uf, pa res :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #342 : 23 Maj 2006, 15:12:53
Puarn na žaru sploh ni dober. Mislim da čevapi pa hrenovke bi bile pa cool.Vem za dobrega mesarja ki ima perfektne čevape, in ko v društvu kaj pečemo, to pogosto, jih zmeraj pr njem vzamemo.

ammm, kaj pa tisti ki ne jemo rdečega mesa? kaj bo za prilogo? :P Sicer pa ne bi rada preveč komplicirala, ker itak ne vem, če bom lahko prišla. :-\

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #343 : 23 Maj 2006, 16:17:17
Kar se mesa tiče sem kar zbirčna :-[ Mi je konec koncev vseeno kaj bo,ampak če ravno zbirate:jem kakšno hrenavko in pa piščančja bedrca  ;) .Sicer pa tudi če ne bo tega, bom brez problema ob slaščicah zdržala cel dan.Sploh če bodo take kot na prejšnem..mmmmm 8)
lp

 :-[ Upam, da bo kaj tudi za tiste, ki sploh ne jemo mesa. :-[ :P

Sicer pa tudi jaz še vedno nisem 100% če pridem, ker morda grem na Dunaj. Bom videla kako mi bo uspelo. :-\

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #344 : 23 Maj 2006, 16:52:36
Citiraj
Puarn na žaru sploh ni dober. Mislim da čevapi pa hrenovke bi bile pa cool.Vem za dobrega mesarja ki ima perfektne čevape, in ko v društvu kaj pečemo, to pogosto, jih zmeraj pr njem vzamemo.


Potem bomo pa zbrani denar nakazali tebi pa boš kar tja šel nabavit čevapčiče in ostalo, da ne bomo mi čez pol Slovenij v avtu z tremi psi vozili vsega .


To verjetno res na bi bilo slabo.
Poleg tega,bosta verjetno vidva(Nina+Črt) verjetno že tako ali tako imela poln avto.
Enako se potem tudi najem poligona poravna kar pri Dominiku(ajkiju).Sploh glede na to,da mene mogoče sploh ne bo.
Pa itak ima te stvari bolj on na čez.  ;)


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #345 : 23 Maj 2006, 19:35:54
:-[ Upam, da bo kaj tudi za tiste, ki sploh ne jemo mesa. :-[ :P

ja no, saj. še boljše tako ja ... zaradi mene ni treba belega, bi bla čist zadovoljna s kruhom pa zelenjavo :).

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #346 : 23 Maj 2006, 21:23:35
Zadeva je takšna, da za poligon ni blema, ampak mene ne bo, ker grem na morje z svojo družino, sem glih danes rezerviral. Drugač pa ni blema.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #347 : 23 Maj 2006, 21:28:28
Zadeva je takšna, da za poligon ni blema, ampak mene ne bo, ker grem na morje z svojo družino, sem glih danes rezerviral. Drugač pa ni blema.

Kaj pa pek mojster?  :o ::) Še Marko nam odpove pa smo tam >:(

Lp nina



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #348 : 23 Maj 2006, 21:30:24
Sammy, jaz samo vprašam, hehe. :) :-[ Kakorkoli že bo s hrano...Meni je glavno da pridem in dobesedno bom tam z vami. :)

Tosy pa tako ali tako ni (včasih je :-[ ) izbirčna. :P --> hec. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #349 : 23 Maj 2006, 21:31:06
Citiraj
Zadeva je takšna, da za poligon ni blema, ampak mene ne bo, ker grem na morje z svojo družino, sem glih danes rezerviral. Drugač pa ni blema.

 :(   :(    :(


Pol pa zna bit skor mal problema,če se jaz odločim it v Kočevje.

Razen,če se bomo zmenili in bomo dali Nastji ključe,da vam vse odklene,ko je konec,se pospravi,zaklene in potem Nastja ključe vrne.



Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #350 : 23 Maj 2006, 21:32:43
:(   :(    :(


Pol pa zna bit skor mal problema,če se jaz odločim it v Kočevje.

Razen,če se bomo zmenili in bomo dali Nastji ključe,da vam vse odklene,ko je konec,se pospravi,zaklene in potem Nastja ključe vrne.

Lahko brez problema... bomo pazili ;) Vprašanje pa je če bo zdaj sploh dovolj udeležencev, da pokrijemo stroške ::)

Lp nina



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #351 : 23 Maj 2006, 21:39:54
Citiraj
Lahko brez problema... bomo pazili

Ne,saj to res ni problema-itak tako tudi drugače delamo.Najemniki prostora v večini niso člani društva.Samo pospravit je treba na koncu.

Citiraj
Vprašanje pa je če bo zdaj sploh dovolj udeležencev, da pokrijemo stroške

Saj samo dveh ne bo.

Ej,vem da me je velik skupaj,samo očitno misliš,kot da štejem za več oseb!    8)     ;D


Citiraj
Vprašanje pa je če bo zdaj sploh dovolj udeležencev, da pokrijemo stroške

Jaz sem itak denar že nakazal,tako da tu ne boste na zgubi.  ;)




Pa tudi-nisem še odločen,kam bom šel.



Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #352 : 23 Maj 2006, 21:43:21
Ej,vem da me je velik skupaj,samo očitno misliš,kot da štejem za več oseb!    8)     ;D


 ;D ;D ;D

Upam, da se bodo zdaj začeli javljati tisti, ki 100% pridejo.

Kar se tiče nemesne pojedine laho pečemo kakšne paprike, bučke, malancane (jajčevce), .. kar vam paše predlogi dobrodošli ;).-

Aja Sky... tvoje nakazilo je prišlo ;)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #353 : 23 Maj 2006, 21:44:41
Ammmm...jaz še vedno ne vem kako bo :(.V soboto imamo že eno srečanje,pa zvečer kres...

Torej,če pridem Ninci ti še sporočim...pa če pridem pride verjetno še moj šofer pa,da se ne bo sprehajal tam okoli ga,če ne bo Markota zaposlite s peko :P.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #354 : 23 Maj 2006, 21:46:14
Citiraj
Aja Sky... tvoje nakazilo je prišlo


 :D

Uf,še dobro-ker sem bil kar malo skeptičen,glede na to,kako sem "mutil" s tisto položnico!     :-[


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #355 : 23 Maj 2006, 21:49:11

 :D

Uf,še dobro-ker sem bil kar malo skeptičen,glede na to,kako sem "mutil" s tisto položnico!     :-[


Lp

Zdaj boš lažje spal ;)

T.M.T sporoči kako bo pa še Tigra pripelji ;)

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #356 : 24 Maj 2006, 06:30:52
Če pek mojster odpove .. hhmmm .. No pa saj .. kaj pa ženske ..  :D



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #357 : 24 Maj 2006, 08:22:27
kolkr vem pride tit T&T pa njemu tud lahk dam ključe, saj je naš član društva, se bom v soboto z njim pogovoru.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


vali

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 14
Odgovori #358 : 24 Maj 2006, 09:26:35
Nina, meni tudi pošlji št. računa - mi štirje pridemo 100%, razen v primeru, če kdo zboli - to so pa že izredne razmere, na katere nimamo vpliva.

Upam, da se bo Aleš strinjal, ker ga nisem vprašala - on zelo dobro peče, zato lahko računate kot pomoč pri peki tudi na njega, le v primeru, da bo moral biti King privezan ;), bo težka, ker ga jaz ne obvladam :'(.

Aja, še to - Špela  - prideš z dogicami  ???- Luka me to kar naprej sprašuje! ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #359 : 24 Maj 2006, 09:47:44
Nina, meni tudi pošlji št. računa - mi štirje pridemo 100%, razen v primeru, če kdo zboli - to so pa že izredne razmere, na katere nimamo vpliva.

Upam, da se bo Aleš strinjal, ker ga nisem vprašala - on zelo dobro peče, zato lahko računate kot pomoč pri peki tudi na njega, le v primeru, da bo moral biti King privezan ;), bo težka, ker ga jaz ne obvladam :'(.

Aja, še to - Špela  - prideš z dogicami  ???- Luka me to kar naprej sprašuje! ::)

Ah ga bom pa jaz držala :P ;D 8) Drugače imajo tam tudi bokse in če bi bila panika, se ga lahko da tudi v boks ::) Da bo tudi Aleš lahko v miru pojedel.

Lp nina