4. PeSjanarsko srečanje

Neyka · 237911

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #780 : 25 Junij 2006, 21:21:16
Evo poročilo:

Preživeli smo še eno srečanje, na katerem se je dobro jedlo in pilo.

Meni:
Predjed
Jabolka, hruške, češnje (hvala T.M.T in črt), breskve, odlična peciva, ki so jih zopet pripravile punce (hvala :-*).

Glavna jed
Pleskavice, čevapčiči, piščančji fileji, hrenavke, dimljene klobasice, pečene bučke, in seveda priloge paradižnik, paprika, čebula, ajvar, gorčica, ketchup,

Sladica
jabolka, hruške, breskve, češnje, jagode (hvala dani :-*), lubenica (hvala Marko :-*)
Torta za Yuretov rojstni dan :-*

Udeležba:
Marko (vloga glavnega kuharja, še enkrat hvala!) , Katya in Gana
Sky z Lokom in Skyem
Tincy z Makom, dvema nečakinjama in malo Ruby
Vali z Yuretom, Lukom, Alešem, Kingom in Valijem
Anana, oče, mama, dve sestri in Nara
Mary z Zaro
Neyka z Neonom
Nastja z Indijem
Alba z Albo
Shivas z Kanom
Rožica in Atos
Rinchy z Rino in Chayo
Irenchy in Rondo
Tosy , mama in Tosy
Azu, mama in Dora
Rosa
T in T, Tjaša in Leilah
aska z Asko
Dani, mož, Neža in Luna
Person
Mašy in Tys
T.M.T in Tiger
Luna, fant in Luna
Ninci, sestra in Smart
Trigi in Rumba


Mislim, da je to popoln spisek udeležencev, če se kdo pogreša se mu iskreno opravičujem :-[

Kar se tiče dobrodelnosti smo zbrali nekaj povodcev in ovratnic, kakšne 6 skled in okoli 20kg hrane. Tudi nekaj kovancev to bom še sporočila koliko je bilo. Matrial je prevzel T in T, kovance pa midva.

Toliko za danes... smo crknjeni :o

Shivas mi smo odšli ubistvu zadnji, ko smo vse pospravili ob 19h. Ostal je še Zoran, T in ti, Neyka in nastja, ker so domačini 8)

Lp nina







 :-*



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #781 : 25 Junij 2006, 21:24:46
Heh, so že vse ostali napisali ... v glavnem bilo je SUPER ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #782 : 25 Junij 2006, 21:26:34
Uh .. z Neyko mislim da sva šle nekaj do osmih domov.  ::) :P



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #783 : 25 Junij 2006, 21:36:11
Evo srečanje je bilo cool,
Rojstni dan je bil cool, --- skratka vse je blo cool ;D


lp Jure


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #784 : 25 Junij 2006, 21:39:41
Kaj naj rečem...bilo je fantastično samo moj pes bi se lahko lepše obnašal...ampak bomo preživeli...baje pride naslednič tudi z mano  ;D

Slik nimam popolnoma nič.

Moram pa pohvalit odličen okus pleskavic in čevapov (kje ste to nabavli meso oz. kaj ste zmešali vanje ker boljših še nisem jedla) Pa Juretova torta...mmmm (VSE NAJ NAJ ŠE ENKRAT)

Sem tudi plavala. Samo ne na istem mestu kot ostali ampak višje, skupaj s Kingom. Voda je bila globoka in nederoča tako da smo plavali vsi. Se je pa Neon izkazal z dobrim reševalnim nagonom saj je prav na hitro priplaval do mene ko sem se potopila  ;D

Slike so od vseh odlične, mi je pa zelo všeč tale Neonova (ja vem spet moj pes ampak jaz ga še vedno obožujem tako vizualno kot njegov karakter)



Mi je bila pa tudi zelo simpatičen Tys. Tak močen bokser, z noro glavo pa močaaan  :-* :-* :-* :-* pa z Neonom se je nekaj časa celo samo igral preden sta začela en drugega naskakovat :-*

Seveda se nisem mogla odtrgat tudi od tamejčkenih psov (kavalirka Ruby, Tosy, Vali)

Rulal je tudi King ki je zdaj že res pravi dec z močno glavo. Pa odlično se zna postavit  :P :-*


telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #785 : 25 Junij 2006, 21:42:38
A aussija ali ŠBO-ja ni bilo nobenega? Kateri njufki so pa bili?

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #786 : 25 Junij 2006, 21:44:29
A aussija ali ŠBO-ja ni bilo nobenega? Kateri njufki so pa bili?

Lp

Nobenega, od njufijev Indi pa Neon, ... saj imaš zgoraj spisek, ljudi in psov ;)

Lp nina



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #787 : 25 Junij 2006, 21:46:18
Aja, saj res  :-[ Pa še brala sem ga  :-[ Oh ja leta, leta  :P

Lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #788 : 25 Junij 2006, 21:46:30
Super je blo! Ostali ste že vse napisali! Jaz sem koma,mogoče se mi bo jutri zljubilo kaj napisat  ;D

Slike bodo,mogoče danes,mogoče jutri.Ene bodo ostale samo pri meni(drugač bo Mary huda  :P ),ostale bodo prišle na net.Drugač pa hvala Mary za potrplenje,da me je prenašala cel dan.In ja,za naslednjič upam,da bo kje ob vodi.Imamo še ene dolgove  ::) ;)

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #789 : 25 Junij 2006, 21:46:47
Upam, da sem vam Dora ni zdela preveč moteča. Naslednjič je mogoče ne pripeljem, ker je preveč...navezana na katerokoli obliko hrane.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #790 : 25 Junij 2006, 21:47:54
Torej bi se dobro ujela z mojo labradorko Bello  :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #791 : 25 Junij 2006, 21:50:27
Upam, da sem vam Dora ni zdela preveč moteča. Naslednjič je mogoče ne pripeljem, ker je preveč...navezana na katerokoli obliko hrane.

Po pravici povedano je bila meni osebno tokrat veliko manj opazna kot na prejšnjem... ali se je lepše obnašala ali pa so bili ostali taki razgrajači ::) ;)



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #792 : 25 Junij 2006, 21:54:40
No jst sm malo poslikal(slikice dobite jutri ker se mi jih zdele ne da na rčunalnk ulečt :-\...)

Ja drugač pa sem spoznal kako zelo ima Neon rad Neyko ::)...(smo z Nastjo in Neyko organizirali eno "akcijo" kako se Neyka "kao" utaplja in, da bi videli Neona takoj letel v vodo rešit Neyko.Skratka "sreča na vrvici 2" ;D.

lp Jure


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #793 : 25 Junij 2006, 22:25:34
Bilo je super fajn, Luna se je spet malo načofotala in nagajala (se oproščam vsem pesjanom in pesjanarjem, ki so se mogli spopadat z njeno nagajivostjo), ampak je imela še vedno toliko energije, ko smo prišli domov, da je najprej tekla k žogi, potem smo mogli pa še na en sprehod.

Sicer pa za naslednje srečanje predlagam, da se proba dobiti dobro ograjen prostor, da bi bili lahko spuščeni tudi polarci.

P.S. Pa pohvala kuharjem za vse dobrote.
P.P.S. slikce so pa tut nore.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #794 : 25 Junij 2006, 22:34:30
Res bilo je super, sicer sva midve z Asko  malce bolj kasneje prišli, tako, nekaj sva vas zamudili, ker ste prej odšli. Slikce so super. Moje sledijo jutri, ko jih pomanjšam. Lokacija je res super in tako kuharju za dobrote kot Nini in Črtu vse pohvale...lp


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #795 : 25 Junij 2006, 22:53:40
Vse čestitke, da ti je tole uspelo ujet...


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #796 : 25 Junij 2006, 23:12:09
Citiraj

Ha,ha,ha!

Res odlična slika odličnega psa!

Kaj naj rečem,tudi meni je bilo izredno všeč in hvala vsem,ki ste spet prišli na naš konec.

Mi tazadnji smo odšli nekoliko pred 20.uro,no,dve urci pozneje sem pa že v službi,torej sem malo na slabšem od ostalih,ki lepo počivate v svojih posteljah.
No,pa odsanjajte kakšno kitico še zame.  ;)


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #797 : 26 Junij 2006, 08:51:01
Moram pa pohvalit odličen okus pleskavic in čevapov (kje ste to nabavli meso oz. kaj ste zmešali vanje ker boljših še nisem jedla) Pa Juretova torta...mmmm (VSE NAJ NAJ ŠE ENKRAT)


Meso kupljeno v Sparu, maso pa je zmešal moj oči ;) Tako, da na tem mestu zahvala tudi njemu, ker si je vzel čas, da je pripravil mesa za 40 ljudi :o :-*

Piščanca pa sta v marinado na kraju dogodka vrgla Črt in Marko pa je tudi kar dobro izpadlo 8)

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #798 : 26 Junij 2006, 09:05:44
Meso kupljeno v Sparu, maso pa je zmešal moj oči ;) Tako, da na tem mestu zahvala tudi njemu, ker si je vzel čas, da je pripravil mesa za 40 ljudi :o :-*

Piščanca pa sta v marinado na kraju dogodka vrgla Črt in Marko pa je tudi kar dobro izpadlo 8)

Lp nina

 :D :D

Se vidi kdo se je tega spomnil ;D(sam meni je bil piščanec najboljši ::)....pa BUČKE seveda :P)

lp Jure


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #799 : 26 Junij 2006, 09:51:52
Azu Dora je bila prav prisrčna, tako da jo naslednjič kar brez skrbi pripelji s sabo.

Tudi meni je bil piščanec the best :):).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #800 : 26 Junij 2006, 10:04:40
Smarta pa čisto na vsakem srečanju kdo ujame v takem položaju!  :D

Lp

 ;D ;D To sploh ni težko, ker on vdno sploh ko mu je vroče leži v tem položaju ;D


Tudi meni je bil piščanec the best :):).


Ja, da ne pozabimo Marko si je za svojo kuho zaslužil celo aplavz vseh prisotnih ;D :) In mislim, da se vsi strinjamo
... da bo lahko še kdaj poskrbel za dobro naših želodcev 8)

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #801 : 26 Junij 2006, 10:21:01
No pa da se še jaz javim. Bilo je super :D Tako, da upam da bomo čimprej ponovili :P

Citiraj
Ene bodo ostale samo pri meni(drugač bo Mary huda :P)
Pridna punca ;) :P

Citiraj
Drugač pa hvala Mary za potrplenje,da me je prenašala cel dan.
brez skrbi, ni bilo težko ;) Samo najboljši del je bil, ko sem te zalila z vodo :P ;D Naslednič pa vojna št.2 ;)

Drugače bi se pa zahvalila vsem za dobro družbo, kot sem že rekla bilo je super :D Poleg vsega pa še dobra hrana...kaj bi si človek še lepšega želel ;D

slikic pa nimam ker mi je fotoaparat SPET zatajil :-\ :'( Bo res treba kupiti novega ::)

LP

Lp, Marusa


T in T

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 2
  • Leili
Odgovori #802 : 26 Junij 2006, 10:31:29
Ninci, med materialom je bila še ena vrečka s kovanci. Kako ti jo dostavim ?

Material bo danes popoldan dostavljen v Horjul.

T in T



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #803 : 26 Junij 2006, 11:18:00
Kot so ze drugi povedali... smo se imeli super!   :o Se mi zdi da je ze sam prostor tam taksen, da ti ne more bit dolgcas.
Savinja pa je bila ze malo bolj topla kot zadnjic!

In se hvala organizatorju in kuharju - res ste dobro izpeljali. Pa se vreme nem je bilo naklonjeno - oblaki niso bili nevarni...   ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #804 : 26 Junij 2006, 11:52:04
kako pa to da Idee ni bilo?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #805 : 26 Junij 2006, 13:40:02
Ker nama gre vedno bolje s srecevanjem drugih psov, ne da vsakega takoj naskoci in me potegne...  ::) in ce bi jo vceraj pripeljala v tako gruco, bi spet cisto ponorela. To je zivo nasprotje karakterja od Rosinega....
In zaenkart preferirava ucenje.  ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #806 : 26 Junij 2006, 15:21:33
T in T: če imaš možnost, jih jutri prinesi na zbiranje ... če še nisi šel v Horjul, jih pa lahko tudi tam pustiš če hočeš ;)

Drugače pa malo več o tem koliko smo zbrali kovančkov,  Tukaj

Moram reči da sem bil kar malo živčen kako bo izpadlo srečanje, pa lahko sedaj mirno rečem da je bilo prima,
- pripetil se je kakšen incident (kar je logično pri takem številu psov),
- hrane je bilo dovolj
- pijače malo premalo (kdo pa je vedel da bo tako grozno vroče - sem imel poln avto pijače, pa jo je bilo premalo :))
- Savinja je prav pasala (bi mi tudi zdajle prav prišla ;))

Drugače pa sta mi najbolj ostala v spominu Tyson in Tosy (je kdo opazil kako podobni imeni sta to?), Tys zato ker je vsem po vrsti izkazoval svojo ljubezen (sicer malo bolj grobo ljubezen), je bil res posrečen, Mašy .. prima psa imaš.
Tosy pa zato ker je bila taka crkljivka, kot kakšen mucek se ti je ovila okoli nog in čakala kdaj jo boš malo premečkal :D

No.. me veseli da sem spoznal tudi kar nekaj novih PeSjanarjev :D Mašy, Tiger, Luna, T in T, Alba, Aska, Shivas, Tosy; pa sem sigurno še koga pozabil  omeniti :-[ Se opravičujem

Do jutri pa upam da bom tudi uspel narediti poračun, tako da ugotovimo koliko smo zbrali za zavetiščarje.

Lp, Črt



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #807 : 26 Junij 2006, 15:49:33
Sem uspela naložit slike na net: http://bernirina.moj-album.com/album/3846196/
Midve z Rino sva se spočili(spali sva do dveh popoldne  :-[ ,s tem,da je šla ona vmes jest in lulat,jaz pa sem spala brez prestanka).Včeraj je bilo res super.Hrana super,družba še bolša,vzdušje fenomenalno...Psi so bili pridni,tistih par sekund renčanja pa kot da nebi bilo,saj pridnost pretehta vse skupaj  ;) Tyson je bil res atrakcija srečanja.Vsem je hotel nalimat enga slinastga  :-* ,na vsak način je hotel naskočit Rino(ki je sterilizirana,Tys pa je kastriran  ;D ;D ).
Moram pa pohvalit tudi Rondota,ki je bil res priden.Kot je povedala Irena,je zarenčall samo na Albo,pa še to takrat,ko še ni vedel da je samička  :)
V avtu sem bila dobesedo med pesjani.Zadaj sta bila Rina in Atos,v naročju sem imela Chayo pri nogah pa je sedel Rondo.
Za konec pa še hvala Urši za prevoz  :)

brez skrbi, ni bilo težko ;) Samo najboljši del je bil, ko sem te zalila z vodo :P ;D Naslednič pa vojna št.2 ;)
Ok,če ne bomo ob vodi s sabo prinesem flaše z vodo.Tako da...v vsakem primeru si mokra  :P

Še par slikic:

Če gre en gor,morajo še ostali probat:


Plavalca:Zara in Tys


Še mal nam manka,da bo Rina zaplavala.Jo bomo na morju učili plavat  ;D


Dež bo  :P  ;D


Rumbica:


Lok v zraku:


Le kdo je to  ::)


lp,
Nina



Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #808 : 26 Junij 2006, 17:19:30
Evo, še moje slikce: http://www.moj-album.com/album/3848242/ ;)

Pa še kratko poročilce:
Zelo me je presenetila Chaya, oziroma njeno norenje in bežanje pred večjimi od nje. Na začetku je izvala celo Neona. :o No, všeč mi je bil tudi on - velikost, dlaka, glava. Res lep pes! :-* S Tysonom sta se imela še preveč rada, ane Neyka? Ker pa Tys Neona ni smel naskakovat si je našel Rino. Ta ga je nekajkrat lepo nadrla, včasih pa se mu je kar pustila. Me pa zanima kaj sta počela sama ob vodi?! ;D Sta kar izginila za nekaj minut - no, Rina se je šla ohladit, Tys pa seveda za njo. Po teh nekaj minutah sta prinorela nazaj. Kaj se je dogajalo žal ne vemo, pa je morda bolje tako, hehe. Neeee, saj ni bilo nič, samo čofotanje. :P Pohvale vreden je tudi Rondo. Res je bil ful priden! :-* Potem je bilo fajn gledat Loka, ko je lovil frizbi. Smeško je bil tudi Smart ko je šefico Nino prosil, da še njega počoha ko je crkljala Tysa. ;) Všeč mi je bila tudi Aska, res je lepotica! :-*

Pa vem, da bi lahko še koga pohvalila, pa mi zdajle kar ne gre iz spomina. Vsi ste bili super - PeSjanarji in PeSjani! :D
Hrana pa... Marko bravo! :o Mljask... Pa slaščice od drugih in vse! Super res!

Škoda, da sem malo prej odšla in nisem poskusila še torte. Ampak smo šli še proti Laškemu na obisk Tysonovi mamici in bratcu, ker danes ravno praznujemo 5 let. Ampak jo je bilo tako več za druge. :)

To je vse. Aja, Tyson se opravičuje vsem, ki jih je totalno prelizal in obljublja, da se bo naslednjič poskušal zadržati. Še posebej gre tole opravičilce Mary, seveda pa tudi ostalim (Rinchy, Irenchy, trigi,...).

Lp, Maša in Tyson


p.s.: Zakaj ne vidim Azujinih fotk?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #809 : 26 Junij 2006, 17:41:46
Smeško je bil tudi Smart ko je šefico Nino prosil, da še njega počoha ko je crkljala Tysa. ;)
Mašy lepa fotka :-* :-*

Lp nina