otiščanci

Rinchy · 19789

kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 19 November 2008, 21:36:10
Pri Marshallu nekih hudih otiščancev ni blo, je pa na eni taci mel mal hujše kot na drugi in je bila tudi mal trša koža in jo je najprej zmehčalo nato pa je zrastla nova dlaka.

Jaz sem mazala tudi Kalo okoli oči ki je svetla no rjava ampak nič ne obarva dlake, pa tudi če jim mažem bojne rane pride mal kreme tud na dlako pa nič ne obarva.

Evo tukaj se jo pa dobi http://www.malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=2&st_strani=0&izris=pisiHTML&trgKaj=poglejArt&st_art=4098&izrisTrg=trgArt meni ni draga pa jo mam zdaj kar že en mesec in jo redno uporabljamo pa jo mamo še kar precej.

Jaz sprva nisem veliko upala da bo pomagalo ampak ker je stvar naravna sem rekla da pač poskusim škodit ne more  ;)

Skratka ta krema bo  v naši pasji  prvi pomoči vedno   ;D

p.s. ko sem pisala prvi post, sem prav na vaju s Cosmotom tuhtala da bi vama tudi pomagalo  ;)  :-*


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #31 : 19 November 2008, 21:44:54
 ;) Se enkrat hvala.. Bomo verjetno nabavili pa poiskusili  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #32 : 29 December 2008, 23:19:18
Samo tako za info. V Indiji so baje te kreme ful ful ful ful poceni in v ful večji embalaži. Tako da če poznate koga, ki gre tja npr. na dohovno rast :) mu kar ponudite par evrov za to kremico, ki meni očitno ni usojena.

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.