Umetnine PeSjanarjev

Azu · 447901

majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #450 : 10 Februar 2007, 18:49:31
waw  :o
zakon azu!!!

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #451 : 16 Februar 2007, 11:57:19
Waa azu!!!
Jo veš da sm gledam...z odprtimi usti!
Kaj a to use delaš na photo shopu?Js ne morm vrjet kakšne slike!

Pa tut druge so zakon!


lp,klara

papa***


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #452 : 16 Februar 2007, 19:17:43
Kakšne svoje umetnine lahko pošljete tudi na natečaj  :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #453 : 18 Februar 2007, 15:10:37
Samo en primer.

Maj 2006


Februar 2007


Sicer sem za tole samo na hitro lineart s pomočjo pen toola (zato spašna stopala in ponekod 'weird' oblike) in neko hitro barvanje, ampak vseeno boljše, kot lanska. n_n;;

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #454 : 18 Februar 2007, 17:07:55
Tosy, fuuuul velik napredek  :o :o

Kako pa ti je ratalo?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #455 : 18 Februar 2007, 17:43:02
Hvala. Umm, ne vem v bistvu. x) Postopoma. Prvo mi je en del 'ratal', sem se navadila tako in tako potem en drug del tako in tako in na koncu se mi je celo telo posvetilo.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #456 : 27 Februar 2007, 20:25:57
To pa je moja umetnina:
Čas risanja:20 min.



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #457 : 27 Februar 2007, 20:51:18

Pa še ena moja  :)

lp maja



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #458 : 28 Februar 2007, 21:13:39
maya in alya: lepi sliki ... le napredujta in se učita pa bosta kmalu tako kot tosy ;)

Tosy: res iskrene čestitke, v tem letu si neverjetno napredovala, zdaj bo verjetno napredek počasnejši ampak sigurno imaš sposobnost še razvijati svoj dar.

Azu: kaj čem reči ... fantastično ... tudi pri tebi se vidi določen napredek, ki se seveda pokaže v detajlih ;) Res zanimivo koliko talentov je na našem forumu, se mi kar malo zdi  8)
Aja glede tigra, po mojem mnenju je bila tista prva slika boljša od druge, ker so prišle oči bolj do izraza, v drugi sliki so se izgubile v vseh barvah, vendar ti je uspelo odlično ujeti ravnotežje v bannerju ;)

lp, Črt



CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #459 : 28 Februar 2007, 21:43:39
Super pridni ste, ni kaj! Ste še mene zastrupili. Mam že čist krvave oči.... Azu in Newfka sta tako ali tako zakon!  :o Vsi ostali pa tudi pridno napredujete  ;). Tale forum bo kmalu dobil novo ime PeSjanArt  >:D

Pa še moji prvi zametki slikanja z računalnikom:

vižlica:


še en nepasji portret mojega prijateljčka (čeprav znajo bit tudi otroci kdaj "pasji"):



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #460 : 28 Februar 2007, 21:48:45
CowTarina... no no, ne bodi skromna!  :o :o Tele tvoje stvaritve se lahko marsikomu postavijo ob bok!  :o

Fantastični sliki!  :o :o

Mi, netalentirani pa se raje samo naslajamo in upamo, da bomo tudi mi nekoč blagoslovljeni s kakšnim podobnim talentom.  :-[


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #461 : 28 Februar 2007, 22:05:56
CowTarina... no no, ne bodi skromna!  :o :o Tele tvoje stvaritve se lahko marsikomu postavijo ob bok!  :o

Fantastični sliki!  :o :o

Mi, netalentirani pa se raje samo naslajamo in upamo, da bomo tudi mi nekoč blagoslovljeni s kakšnim podobnim talentom.  :-[

Ja jaz mislim, da bom morala počakat na naslednje življenje, če se me bo tisti tam zgoraj usmilil za kakšen tak talent.

Lp nina



CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #462 : 28 Februar 2007, 22:36:40
Hvala, hvala, pa vseeno, jaz rišem po fotografijah, kar se nikakor ne more primerjati z risanjem na pamet, kot rišejo ostali. Čeprav v redu zgleda, je zame to še vedno nekakšna kopija  ;)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #463 : 01 Marec 2007, 14:23:04
Hvala, hvala, pa vseeno, jaz rišem po fotografijah, kar se nikakor ne more primerjati z risanjem na pamet, kot rišejo ostali. Čeprav v redu zgleda, je zame to še vedno nekakšna kopija  ;)
C c c. Tudi umetnost "ponavljanja" je umetnost. ;) V Italiji (meni se zdi, samo ne me za jezik držat) je en tipo, ki se preživlja z ustvarjanjem odličnih pSiempre Amigotov znanih slik. In posel mu super laufa - ker si večina ljudi namreč ne more privoščiti originalov in zato raje kupuje njegova dela - ki seveda tudi niso poceni, ampak v primerjavi z originali so pa skoraj zastonj.  ;D  ;)
V glavnem.... point je, da nima veze ali gledaš in rišeš ali delaš po pameti. Kakor jaz vem itak slikarstvo temelji na gledanju nečesa in potem slikanju - pa nima veze ali je to fotografija ali živ model. ;)

Ja jaz mislim, da bom morala počakat na naslednje življenje, če se me bo tisti tam zgoraj usmilil za kakšen tak talent.
Ne bodi tako pesimistična.  :P Jaz kar upam pa upam, da se bom nekoč (še v sedanjem življenju) zavedla/naučila da nekaj vizualno estetskega pa celo znam ustvarit.  ::)

Lp,
M


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #464 : 01 Marec 2007, 21:06:18
Hey!
Super slike ;D
Lahko vprašam če to vi kakšne programe uporabljate za slike ker js za risanje nisem najbolj nadarjena pa bi vseeno kdaj kakšno fajno sliko nardila. Če uporabljate kakšne programe lahko poveste katere. ::)

L.p


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #465 : 01 Marec 2007, 21:25:52
kathy, Adobe Photoshop. :)

Pa še moja packarija v nastajanju...  :-[

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #466 : 01 Marec 2007, 21:32:49
Wow! Maychy & CowTarina, obe super umetnine. Kar ne morem verjeti kako ste vsi do popolnosti nadarjeni. Res super.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #467 : 01 Marec 2007, 21:50:38
Tosy, hvala. Se trudim, ampak pravzaprav je tole ena izmed mojih prvih risb v photoshopu. Mam čist premalo časa za ustvarjanje.  :-[

Ja Cowtarina, tvoji dve umetnini sta res fantastični!!!  :o

Jaz pa dokončujem mojo Živo... :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #468 : 01 Marec 2007, 21:55:47
Res super slike, res vsa čast vam :)


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #469 : 02 Marec 2007, 18:00:34
v nastajanju...  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #470 : 02 Marec 2007, 22:14:34
Majchy, super so tele Živine slike. :o  Mogoče pri prvi samo ni najbolj vidno, kako se prekrivata zadnji nogi, zdi se mi da bi morala bit zadnja leva noga čez desno. Lahko da se motim. Drugače pa super!  8)


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #471 : 03 Marec 2007, 14:26:57
CowTarina, S-U-P-E-R !  :o  :o  :o
Če pobsrkaš po netu, se najde kar nekaj slikarjev, ki služijo s portetiranjem hišnih ljubljencev. Pošlješ jim fotografijo, oni pa ti jo naslikajo. Nekateri so res fenomenalni in so naslikane verzije dosti, ampak res dosti boljše od fotografije. Cene so seveda temu primerno zasoljene. Mogoče bi pa lahko poskusila tudi ti....  :)

Maychy, tele tvoje so tudi super! Prva mi je bolj všeč, ker je v gibanju!  :D

Tosy, očitno se v tebi skriva skriti talent. No, zdaj ne več, je že odkrit, hehe.  ;D

Jaz pa ugotavljam, da si moram nujno nabaviti nov ekran. Tale je že precej star in temu primerno slab. Zadnjič sem gledala moje umetnine na nekem drugem ekranu in so se mi zdele "grozne"  ::)  :-\ , zabrisane in zapacane....

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #472 : 03 Marec 2007, 18:56:27
Umm, hvala Trigi & Newfka. n_n;;

Tule sta me pa Mayjchy in CowTarina čisto preveč navdušile, sem šla risat na podlagi ene fotografije, ampak ok, -kehem- ne bom komentirala, ker sploh ne znam tega puhka in vsega risat, kaj šele barvat. :-[ Sem že začela, ampak izgleda še bolj grozno.


"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #473 : 03 Marec 2007, 19:02:42
....

Pa še ena moja ta pes naj bi bil bokser ;)



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #474 : 03 Marec 2007, 19:26:15
Še ena. Tačk in kosmatih predelov ne komentiram. n.x


"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #475 : 03 Marec 2007, 19:28:00
tosy SUPER JE!!! :o ko bom jaz tak talentirana se bo pa svet podrl  :-X

lp,tyaša



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #476 : 03 Marec 2007, 19:50:48
Hvala, ampak bolj dvomim, da je kar prida. Res upam, da mi bo uspelo nekako pobarvat z brushi. Je pa veliko lažje take stvari delati, ko imaš nek predmet/sliko pred sabo.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #477 : 03 Marec 2007, 19:52:33
Tule sta me pa Mayjchy in CowTarina čisto preveč navdušile, sem šla risat na podlagi ene fotografije, ampak ok, -kehem- ne bom komentirala, ker sploh ne znam tega puhka in vsega risat, kaj šele barvat. :-[ Sem že začela, ampak izgleda še bolj grozno.

Joj ne govori mi Tosy, jaz cele popoldneve prečepim za računalnikom in rišem, rišem.... Drugače ima pa vsak svoj način risanja. Meni že v klasičnem risanju najbolj ustreza realistično slikanje, pa mogoče akvarel in občudujem tiste, ki znajo vsebino slike poenostavit in bolj abstraktno naslikat. Meni se zdita tvoji (za zdaj še skici  ;)) naravnost odlični. Komaj čakam nadaljevanje...  :o

kathy, sem zgrešila tvoje vprašanje, jaz rišem najraje v programu CorelPainter. Ravnokar je izšla najnovejša X. verzija. Prvega sem pa dobila že zraven risalne tablice. Meni je najbolj všeč, ker je bil ta program narejen prav za te tablice in še nisem našla drugega bolj kvalitetnega programa za simulacijo realnega slikanja. Pa še fino je, ker lahko delaš z layerji in je kompatibilen s Photoshopom.

maya, tudi tebi gre vedno bolje. Tale boksarček mi je res všeč.  8)

Drugače pa hvala vsem za vzpodbudo. Zdaj rabim samo še navdušence z veliiiko denarja, ki bi naročili tako sliko pri meni  :D. Se kdo javi?  :P Verjetno bom ostala kar pri risanju za lastno veselje. Pa še moja zadnja slikca:

Mala navihanka Olivia


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #478 : 03 Marec 2007, 20:18:57
Umm, hvala. :) Sicer pa ahhh. -jaw drop-  :o CowTarina pa kako lahko narediš kaj takega. Res božansko! Čez enih dvajset let en zadetek na lotu in potem naravnost k tebi kupit kakšno umetnino. (Seveda tisto z lotom ni mogoče tako se lahko kar obrišem pod nosom. ;D ) Ne dvomim pa v to, da bi marsikdo želel kupiti tvoje izdelke po visoki ceni.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #479 : 03 Marec 2007, 20:33:50
He, he zdaj pa res že pretiravate  :-[.

Tosy, mogoče me pa kdaj kar tako prime kakega tibetančka narisat  ;). Drugače pa tudi jaz čakam na loterijo....mogoče pa izbirava iste številke, ker ni zadetka.  :D Astronomske cene za umetnine so pa lahko samo v tujini. Pri nas na žalost, z izjemo zelo redkih posameznikov, tudi res znani umetniki težko živijo samo od prodaje svojih umetnin. V tujini pa lahko vsak prodaja vse, ne glede na izobrazbo, bolj glede na okus kupcev, pa ceno seveda.