Umetnine PeSjanarjev

Azu · 447900

Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #660 : 02 Julij 2007, 20:46:58
azu - super!  :o
tudi tebi alya vse pohvale :D   i'd say: keep it goin'!  :P


lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #661 : 03 Julij 2007, 13:13:12
Kok lepo rišete!!!  8)

No pa še ena moja. - Saluki-


Lp Maja



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #662 : 03 Julij 2007, 17:53:24
Da vidim, če kdo ugane pasmo... 8)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #663 : 03 Julij 2007, 18:01:09
Aho!

Mogoče kratkodlaki škotski ovčar

Lp
Ana


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #664 : 03 Julij 2007, 18:25:09
Aho!

Mogoče kratkodlaki škotski ovčar

Lp
Ana
S i me prehitela. :D



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #665 : 03 Julij 2007, 19:10:24
men se zdi bolj podoben tribarvnemu mejnemu ovčarju hehe  :D   alpa avstralski ovčarji tud majo take barvne kombinacije sam so bolj košati  :)

lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #666 : 03 Julij 2007, 20:28:34
tud men se najbolj zdi, da je kratkodlaki škotski ovčar   ::)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #667 : 03 Julij 2007, 22:06:25
Ja, je kratkodlaki škotski ovčar (smooth collie).
Sem vedela, da je malce prelahko...bi morala dati tole verzijo, pa bi mogoče malo bolj ugibali. ::)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #668 : 03 Julij 2007, 22:16:03
hehe...potem bi pa res teško uganili, ker jaz bi potem ciljala na kratkodlakega borderja  ;D


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #669 : 04 Julij 2007, 11:10:33
Jana*, bi te lahko prosila, če narišeš še mojo princesko :-[, ker res super rišeš :)

SLIKA

Lp, Marusa


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #670 : 04 Julij 2007, 18:42:30
mary ni problema  ;)  zdj trenutno delam na onih treh psih hihi ampak kar malo bolj počasi napredujem ker zdaj ta teden nisem imela veliko prostega časa..
za tvojo psičko se bom tudi potrudla  ;)  ::)

lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #671 : 04 Julij 2007, 19:07:00
mary ni problema  ;)  zdj trenutno delam na onih treh psih hihi ampak kar malo bolj počasi napredujem ker zdaj ta teden nisem imela veliko prostega časa..
za tvojo psičko se bom tudi potrudla  ;)  ::)

lp, jana

Saj se ne mudi ;) Pa hvala že vnaprej :-*

Lp, Marusa


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #672 : 04 Julij 2007, 21:27:43
Aho!

Jana* upam da ti moja slikca ne dela preveč težav :-[

Lp
Ana


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #673 : 04 Julij 2007, 21:29:07
ne ne lepo napreduje  :D    ampak sm se šele danes zjutri lotla ker prej sploh nism mela časa..  :(  tkda jutri alpa u četrtek bi znalo bit že tule gor  ;)

lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #674 : 04 Julij 2007, 21:32:56
Aho!

Ma saj ni panike, v glavnem da ti uspeva ;D, pa hvala ker se trudiš  :-*

Lp
Ana


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #675 : 05 Julij 2007, 19:36:31
Hej!

Ti trije so končani  8)  upam da bo vredu  :)  edino malo se opravičujem zaradi izredno slabe fotografije tako da se dokaj slabo vidi  :(


lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #676 : 05 Julij 2007, 21:27:12
Aho!

Wauu, sem obstala kar brez besed, res stokrat ti hvala, enkratno si jih narisala :-*, hvala ti.

Pa glej da boš svoj talent spodbujala

Lp
Ana


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #677 : 05 Julij 2007, 22:50:23
hvala Ana   :)

ja upam da nebom mela spet 6-letnega premora  :(  nazadnje sm risala ko sem imela 10 let pa kar je bilo nujnega pri pouku..  heh  :-[

pa sm ugotovila da je fajn risat tkda če mate kakšne slikce vaših kužkov - z veseljem se potrudim  ::)

lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #678 : 06 Julij 2007, 18:52:37
Hay!
Jana,ali bi lahko še mojega Chappeka narisala? :-[ Na tej je lep,al pa na tej.Lahko pa izbereš tudi katero drugo sliko iz albuma.
Katera ti bo pač najbolje šla. :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #679 : 06 Julij 2007, 19:46:47
Jana* a narišeš se prosiiiiim eno od teh dveh...to ali pa to

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #680 : 06 Julij 2007, 20:11:52
Aho!

hvala Ana   :)

ja upam da nebom mela spet 6-letnega premora  :(  nazadnje sm risala ko sem imela 10 let pa kar je bilo nujnega pri pouku..  heh  :-[

pa sm ugotovila da je fajn risat tkda če mate kakšne slikce vaših kužkov - z veseljem se potrudim  ::)

lp, jana
Jana ti priporočam da čimbolj spodbujaš svoj talent, jaz sem tako, ker pač nisem risala svoj talent čisto pohabila, roka ni več mirna, poteze so ne čiste ,...
Tako da res čimveč risaj ker imaš ogromennn talent ;), pa poskušaj iti še v kako drugo tehniko nap. akvarel, akril tehnika, oglje ali pa kaj podobnega

Lp
Ana



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #681 : 06 Julij 2007, 22:02:43
alya, T.M.T    se bom potrudla   ;)

ana hvala za pohvale res   :-[  z ogljem smo meli letos pri likovnem snovanju pri pouku mi je kar vredu šlo :)  za zdaj sem na svinčniku in dvanajstih Jollykah hehehe   :D  si morm omislit kj boljšega ja   :)  oljne barve so mi ful všeč tkda bi kdaj tisto še poskusla   :)

lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #682 : 06 Julij 2007, 22:11:28
Aho!

Jana sedaj obstajajo oljne barve, ki se lahko mešajo z vodo, in so zlo fanj za začetnike.
Pa če ti v prvo ne bo uspelo, ne obupat ampak kar delaj.

Ko boš pa znana slikarka se bom pa lahko pohvalila da imam tvojo sliko ;)

Lp
Ana


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #683 : 06 Julij 2007, 22:14:19
O res? Hvala bom se pozanimala  :)

hehehe ja upam da ti bo res všeč moja slika   :-[


lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #684 : 06 Julij 2007, 22:44:51
Ko boš pa znana slikarka se bom pa lahko pohvalila da imam tvojo sliko

jaa....samo Jana jaz upam, da ko boš znana slikarka, da nas boš še poznala  :D :D ;)


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #685 : 06 Julij 2007, 23:34:15
hehehe  svojih prvih motivov se človk vedno spomne  :D  (vsaj js si bom to zapomnla   ;) )
ste koj face vi   8)


lp, jana    ;D

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #686 : 08 Julij 2007, 15:38:34
Aho1

Jana včeraj sem tvojo slikco ( kopirano iz rač. ) dala v oceno dvema priznanima akademskima slikarjema in oba sta zelo pohvalila sliko in rekla da imaš zelo dobro že izdelane proporce ( to pomeni koliko je glava velika napram telesu, ...) in da res zelo dobro rišeš. Da pa so živali ene izmed najtežjih del. Tako da pohvala na mestu ;)
V glavnem vztrajaj v risanju.

p.s. upam da nisi huda ker sem jima jo pokazala
Lp
Ana


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #687 : 08 Julij 2007, 16:47:43
hihi dj no itq nism huda   :-[   res najlepša hvala za takšne kritike in motivacijo, res bom vztrajala pri risanju   :)  verjetno imam dobro razvito predstavo o proporcih, ker sem nekaj časa razmišljala tudi o nadaljevanju študija na arhitekturi. So mi že tut profesorji rekli da sem odlično zadela razmerja med večino stvarmi. Samo potem je bil tisti dolg premor ko nisem narisala čisto nič, razen nujnih stvari pri pouku. Pa sem očitno sedaj imela srečo, da sem se že po nekaj risbah dokaj ujela nazaj in da mi to še vedno gre od rok.
zato tut ostalim:  vztrajajte pri čemerkoli kar počnete! Že samo pripravljenost in volja sta včasih pol dobro opravljenega dela.

za sebe zdj vem da ne smem opustit risanja, ker mi je to tudi zabava in dokler bom v tem uživala sama nimam razloga za opustitev le-tega  :D  vendar pa so še vedno moj motiv samo živali, tako kot tudi v mojem otroštvu.


ana res najlepša hvala tebi in vsem vam ostalim za pohvale in tudi se še vnaprej priporočam za kritike na moje risbe, naj bodo dobre ali slabe, kajti tudi slabe so včasih dobra motivacija za naprej, ko se hočeš še bolj izpopolnit.
Bom pa še naprej lepla svoje risbe tule gor, mogoče bo še kdaj kakšna, ki celo ne bo narisana z dvanajstimi Jollykami hehe   8)
ana tudi za to hvala - ko si omenla tiste oljne barve za začetnike, drug teden se grem verjetno pozanimat v kakšno trgovino z likovnimi pripomočki, ker mi je res všeč ta tehnika in bi rada poskusla :)  ker sem bolj samouk okrog teh zadev in nimam veliko koga vprašat o tem..  naš profesor na gimnaziji pa sj je vredo, sam ni glih navdušen nad realističnimi slikami živali  ::)

sploh se morm zahvalit maji in njeni aski, ko je tako mimogrede omenila, če bi lahko asko narisala - tako pa sem začela zopet risat malo bolj vneto. In potem vsi ostali, ki ste mi pomagali z idejami tako, da ste poslali kakšno od slikic svojih psov.  :)


res lep pozdrav,    Jana


p.s.: Ana upam da ti bo tut prava slika tako ušeč   ;)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #688 : 08 Julij 2007, 20:01:52
Aho!

Veš da mi bo všeč. Če pa imaš še kako vprašanje gleda slikanje z oljnatimi barvami, pa kar vprašaj, pa bom jaz vprašala očeta ki riše z olnatimi barvami. Bom pa tudi prepisala iz tube imena teh barv ki se lahko mešajo z vodo, čeprav so oljnate barve ;)

Lp
Ana


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #689 : 08 Julij 2007, 21:09:18
Ja ana res bi potrebovala kar nekaj informacij :)  res hvala  ;)

lp, jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/