Umetnine PeSjanarjev

Azu · 447902

kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #930 : 01 September 2007, 13:08:18
Aho!

Tosy super si  :o

A te lahko še za frendico Jeleno  ( Corky ) prosim za avatar 100×100 citat pa ni važn kar ama enga daj slikca pa tale upam da je v redu psička se kliče pa Corina

Lp
Ana


icey

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 0
Odgovori #931 : 01 September 2007, 13:13:03
U madonca, ste pa hitri!!!!

Tosy najlepša hvala za tile fotki - ful sta mi všeč!!!!


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #932 : 01 September 2007, 13:13:44
Tosy hvala fulll krasn je  :o

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #933 : 01 September 2007, 13:20:41
Ni problema. :)



List:
- kala,runo,bella
- Alya (2.)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #934 : 01 September 2007, 13:32:21


Nisem mogla dovolj vidnega citata narediti. :-[

"Dogs lives are too short . . . their only fault, really."

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #935 : 01 September 2007, 13:43:46
Aho!

Tosy to je bilo pa hitr, super je , Corinina lastnica se ti bo zahvalila pa potem ko konča s šihtom

Lp
Ana


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #936 : 01 September 2007, 13:50:26
evo sem še jaz malo delala... sicer že ven iz prakse,  mucika upam da ne zameriš, če sem malo sprobavala...  :-[


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #937 : 01 September 2007, 13:52:00
Wow, Jenny - ful dobro. :)

Ana saj ne rabim zahvale, hehe. :] Je super tole početi.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #938 : 01 September 2007, 13:58:49
Tosy,a bi meni lahko tidve:
1
2
Citat je pa tvoja stvar. ;D

PS:Pa če boš še kaj časa imela,bi mi lahko še za Linoja?

lp



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #939 : 01 September 2007, 14:08:18
Tosy res razturaš  8)      odlična si v idejah in v končnem rezultatu  :o   svaka čast  ;)


lp, Jana

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #940 : 01 September 2007, 14:28:46
Hvala. :-*

Huh.



"A dog is not 'almost human,' and I know of no greater insult to th canine rase than to describe it as such."

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #941 : 01 September 2007, 14:31:42
Tosy, obvladaš  :o Nevem če je že kje napisano, delaš s Photoshopom?

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #942 : 01 September 2007, 14:33:36
Hvala. :) Ja delam izključno v Photoshopu (CS2 oz. 9.0).

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #943 : 01 September 2007, 14:35:03
Hvala tosy, super je! :o

jenny, ti kar probavaj na mojih slikcah, več jih mam boljše je. ;)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #944 : 01 September 2007, 14:35:26
Jaz imam CS3, ampak trenutno sem še v fazi učenja  ;D Ti si se sama naučila, ali si mela kakšno knjigo?


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #945 : 01 September 2007, 14:39:50
Jaz imam CS3, ampak trenutno sem še v fazi učenja  ;D Ti si se sama naučila, ali si mela kakšno knjigo?


Emmm...koliko pa daš za CS3? ???



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #946 : 01 September 2007, 14:46:29
ja js bi tut mela PS predvsem za takšne stvari pa kake slikce za narisat pa to....      zdaj mam en free program paint.NET pa saj se kr da, ampak seveda ni primerjave s photoshopom  ::)   končno sem ga malo raziskala pa sprobala tele funkcije, naredila kako slikco, ampak moji avatarji se niti podrazno ne morejo primerjati s Tosy-jinimi umetninami  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #947 : 01 September 2007, 14:47:43
Tosy a bi meni lahko iz ene Chappijeve slike naredila tako kot delaš avatarje le da bi bilo večje,
ker rabim eno umetnino za njegovo spletno stran. :-[ A bi šlo? :( :-[

lp Alja



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #948 : 01 September 2007, 14:48:59
Rinchy, srečnica! xD Jaz si tudi zelo želim 'sprobati' CS3, in si ga bom verjetno tudi nabavila, ampak za zdaj zadostuje CS2.

Alya, cene za programe Photoshop so precej zasoljene (cena za CS3 je 200.000 SIT), tako da si jaz raje sposodim original CD od kakšnega prijatelja/prijateljice, si inštaliram na računalnik in potem vrnem CD. ;)

Jana, drugače od zastonj programov jaz tudi priporočam OC (Open Canvas), downloadaš si ga lahko pa tukaj.


Ja, lahko. :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #949 : 01 September 2007, 14:49:46
ja js bi tut mela PS predvsem za takšne stvari pa kake slikce za narisat pa to....      zdaj mam en free program paint.NET pa saj se kr da, ampak seveda ni primerjave s photoshopom  ::)   končno sem ga malo raziskala pa sprobala tele funkcije, naredila kako slikco, ampak moji avatarji se niti podrazno ne morejo primerjati s Tosy-jinimi umetninami  :)
A daš link kje si si ga downloadala?((ta paint.net al kaj je):) :P

lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #950 : 01 September 2007, 14:52:59
Rinchy, srečnica! xD Jaz si tudi zelo želim 'sprobati' CS3, in si ga bom verjetno tudi nabavila, ampak za zdaj zadostuje CS2.

Alya, cene za programe Photoshop so precej zasoljene (cena za CS3 je 200.000 SIT), tako da si jaz raje sposodim original CD od kakšnega prijatelja/prijateljice, si inštaliram na računalnik in potem vrnem CD. ;)

Jana, drugače od zastonj programov jaz tudi priporočam OC (Open Canvas), downloadaš si ga lahko pa tukaj.


Ja, lahko. :)
Jaz ko kliknem ta link za download mi neko kitajsko stran odpre!?(pozneje ko free download kliknem) ???



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #951 : 01 September 2007, 14:54:24
ja js photoshopa nimam prav zaradi teh cen ki so woohoo, sposodit si ga pa tudi nimam kje..  :(   aja za paint.NET  pa tam spodaj klikneš potem za windowse (verjetno imaš xp a ne?)


aja tisti link mi tudi neko kitajsko ven vrže  ???

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #952 : 01 September 2007, 15:02:46
ja js photoshopa nimam prav zaradi teh cen ki so woohoo, sposodit si ga pa tudi nimam kje..  :(   aja za paint.NET  pa tam spodaj klikneš potem za windowse (verjetno imaš xp a ne?)


aja tisti link mi tudi neko kitajsko ven vrže  ???

Kaj kliknem?Tam mi piše Windows Vista,Windows Xp Pro,PDF to Image Conversion. ???
Ja,js si photoshopa tudi nimam kje sposodit.
A prepečt se pa to da? ???

lp



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #953 : 01 September 2007, 15:05:49
Ker je OC drugače kitajski program, se verjetno to zgodi. Čisto malo, da najdem pravi angleški link.

Eto. Klik. Sicer je verzija 1.1, ampak jo imam tudi sama in je super. :)

Upam, da je OK?


"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #954 : 01 September 2007, 15:06:23
ja windows xp mislim da..   poskusi, jaz ne vem več ampak mislim da sem to dala..  aja pa sam za info - downloadalo bo kr precej časa tk da vnaprej povem  :)


uh hvala tosy za linka, dj povej še ka kliknit za download - originalno verzijo ali samo tam ko piše download OC?

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #955 : 01 September 2007, 15:11:15
 :o
Hval Tosy!
Super si!
Več kot OK je! ;D :)



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #956 : 01 September 2007, 15:14:30
uh hvala tosy za linka, dj povej še ka kliknit za download - originalno verzijo ali samo tam ko piše download OC?

Original. ;)

Ah, še to. :] Jaz imam doma CD od Photoshopa CS, tako, da če se srečamo na kakšnem naslednjem PeSjanarskem srečanju lahko prinesem. :]

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #957 : 01 September 2007, 15:16:12
Tosy ti si pa expres :o!Super všeč mi je,hvala :-*

Pa nasploh obvladaš!Vsi avatarji so mega...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #958 : 01 September 2007, 15:17:05
Več avatarjev naredim, hitreje mi grejo od rok. :] Hvala! :-*

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #959 : 01 September 2007, 15:18:06
aja alya tisti link od paint.net.....   downloada se nekje bolj proti koncu strani spodaj    download from skybo al neki takega ne vem vec..  tak nekot se mi zdi  :)


aja mene nebo na kakem pesjanarskem srečanju se mi zdi ker me tastari ne bojo okrog vozli pa tut moj pes ni preveč za v družbo drugih psov    :'(

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/