Angleški koker španjel [English Cocker Spaniel]

Ewe · 636389

barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #1290 : 09 November 2011, 10:27:25
No in pred našim blokcem je dežural nek mali, beli kuža.

Jaz bi poklicala zavetisce, da ga pridejo iskati.


JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Odgovori #1291 : 09 November 2011, 13:45:46
Ja, Barbara10, tudi sama sem razmišljala o tem.... pa je bil vikend pred vrati in se mi je nekako zdelo, da Gmajnice pa med vikendi ne hodijo okrog. Tlf preverjala pa res nisem. Sem se tudi poigravala z mislijo, da bi ga sama tja odpeljala. Vendar pa -resnici na ljubo!- je tisti pesjan TAKO smrdel, da najbrž avta naslednja 2 meseca ne bi zluftala.
Vglavnem zdaj bo naslednjih nekaj mesecev mir!



diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1292 : 09 November 2011, 17:20:17
Danes smo podpisali "kapitulacijo"...

Še pred nekaj dnevi je pri nas bilo tako, kot v tisti reklami za Samsung: "Zvok in slika, kot se šika...
Danes pa ni več tako... Samo še sliko imamo... Zvoka ni več..
Tonček je ostal brez glasu... Cepec! Se je res bilo treba tako" zaljubiti"? Saj ne vem, ali sem žalostna ali jezna?

Pa res drži tisto, da nam je ljubezen vsem v pogubo... Tudi "pasja"..

Pravijo, da se glas povrne.. Srčno upam. Ker drugače bomo edini lovci s psom brez glasu...

JennyK, si vaju prav predstavljam, kako inovativni sta morali biti, da sta se izognili "snubcu"..

Saj vem, da se morda ti in barbara 10 ne bosta strinjali z mano, ampak meni so taki "diverzantje" prav simpatični.. Takšni iznajdljivi so.. Pridejo... parkirajo.. Iz dneva v dan..
In sem prepričana, da so tudi  njihovi lastniki v skrbeh zanje...
Ampak, očitno je" ljubezen" močnejša... In najdejo varianto, kako se izmuzniti... In vem, da je tudi za njih  to nevarno početje...

No, naša pa ob času gonitve ni prav nič zoprna... Taka nežna,  prijazna, umirjena je... Meni bi kar ustrezalo takšno njeno  vedenje skozi celo leto....
Saj drugače okoli nje non stop "frči" perje... Skoraj 24 ur na dan... Tudi ponoči je na "preži"...Vse sliši, vse vidi...  Ja, takrat je bolj "zoprna"...
No, pa da ji ne bom delala krivice... Nam je všeč takšna, kakršna je... Ker je to naša "taprava" Diva...

Tatjana



Tequilla

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
Odgovori #1293 : 14 November 2011, 08:14:54
No, da se še jaz malo pohvalim  ;)
V soboto smo bili na razstavi CACB Vrtojba in ker imamo doma še vedno dve mali zlatolasi navihanki, ki iščeta nove domove smo eno prijavili na razstavo.... ;D
Mala Rozi - Every Day Of English Lady se je za svojo starost odlično odrezala saj je dobila oceno zelo prespektivno in BOB med mladički, kar je pomenilo, da jo čaka še predstavitev v velikem BIS ringu  ;D  Med vsemi mladički razstave se je lepotička uvrstija v ožji izbor 5-ih najlepših mladičkov razstave, kar je izredno lep uspeh  ;D ;D ;D





Najlepši in najbolj iskren poljub je ta,
ki ti ga s svojim smrčkom tvoj kosmatinec da.

www.bewitcheddreams.com
http://www.facebook.com/maja.frelih


diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1294 : 14 November 2011, 10:50:53
Tequilla,

to pa je lepa novica...

In čestitke obema.
Predvsem pa mali "Roziki" za uspešno prebit razstavni  led. Kar tako pogumno naprej!

In če se ne motim, sta z našim Tončkom v sorodu... Po očetovi liniji.

In kaj je novega pri nas? 

"Zaljubljenosti" je konec... In ponovno smo se vrnili v stare, utečene tirnice... Poezija, vam povem..  Zopet "svoboda"... Neomejeno pasje druženje.. In to brez "nevarnosti"...
In Tončku, zaljubljenemu  cepcu se vrača glas.

Tudi mi smo veseli. Zelo. Na podlagi uspešno opravljene uporabnostne preizkušnje za šarivce , kii se je odvijala v Pernici,  in kjer je Tonček za eno točko "zgrešil" I. nagradni razred, smo od KZS prejeli certifikat.
Potrdilo, ki je napisano v 5 tujih jezikih in "služi" za prijavljanje na razstavah med delovne , lovske pse.  Kar pa naš Tonček nedvomno je.

Tonček in Milan pa imata že izpolnjene vse sobote in nedelje, vključno do Božiča. In sicer vsako soboto sta "gosta " v prekmurskih loviščih, nedelja  pa je  rezervirana za matično lovsko družino. In kolikor poznam "prakso" prejšnjih let, bosta sigurno dobila še kakšno povabilo. Ki pa ga bosta z  največjim veseljem "sprejela". In se lepo imela.

Čez teden pa se potepata po svoje.. Individualista...In to skoraj vsak dan..
Ja, začelo pa je "skrbeti" našo mamo... Očitno jo "žuli", ker splinita vsak dan.. In je včeraj pri skupnem kosilu to omenila... Ljubeče pogledala Milana, se nasmehnila in  vprašala, če se je morda tudi Milan "zaljubil".. In  če mu je Tonček "pretveza", da vsaki dan potegne "gas" od doma...To smo se smejali...Nikoli ni bila v "skrbeh" za svojega moža... Kje hodi...Zdaj, ko pa se  njen mož se bliža 8.križem, pa jo je začelo "skrbeti... 

Ja, prav luštna debata se je razvila... Smeha  na pretek....




Tequilla

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
Odgovori #1295 : 14 November 2011, 22:38:49
Hvala, Diva1  ;D ;D ;D
Sem zelo vesela, da se tamala tako dobro odrezala ;D ;D ;D
Ja s Tončkom, pa mislim, da sta pol bratec in sestrica imata istega očeta  ;)
Lepo, da je minilo obsedeno stanje v vaši hiši in da punca Tončku ne bo več mešala glave...vsaj nekaj časa ne  ;)

Najlepši in najbolj iskren poljub je ta,
ki ti ga s svojim smrčkom tvoj kosmatinec da.

www.bewitcheddreams.com
http://www.facebook.com/maja.frelih


tprose4

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #1296 : 02 December 2011, 13:07:25
En lep kokerski pozdrav iz meglene Ljubljane  ;)

Mene pa zanima, glede na to, da je prišlo to vlažno vreme, ko naši pesjankoti hodijo domov kot ježki z ozimnico, če boste kaj naročale kombinezone iz tujine ali če bo šla katera na kakšno razstavo. Slišala sem namreč za zelo dobre kombinezone, ki ne premočijo ter lepo ščitijo dlako, da se ne umaže popolnoma ter da ni polna raznih semen, bodic itd... Še posebej mi je bil všeč kombinezon od Nezzek.
Ali se morda tudi v Slo dobi kakšen vredu in poceni kombinezon? Naša Taja je kljub temu, da živi v bloku prava "gozdna Jožica" in ji z veseljem pustim njene užitke v naravi, ne bi je pa rada postrigla-imamo namreč potem težave z odstranjevanjem vseh možnih zadev, ki se znajdejo v njenem kožuhu  ???
Hvala za nasvete  :)

Če ne dopustiš, da bi ti srce otrdelo, če izkazuješ soljudem kaj prijaznosti, ti bodo odgovorili z naklonjenostjo. Podarili ti bodo prijazne misli. Če pomagaš mnogim ljudem, te bo spremljalo mnogo dobrih misli. Naklonjenost ljudi je več vredna kakor bogastvo.

Henry Old Coyote


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #1297 : 02 December 2011, 14:50:59
Sicer nimam kokra, imam pa bernca, ki v tem smotanem vremenu tudi prinese domov pol gozda. Mi uporabljamo Hurttin Overall (klik) in moram reči, da sem izredno zadovoljna z njim.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


tprose4

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #1298 : 02 December 2011, 15:39:42
Tole mi je zelo všeč, vendar sem imela v mislih kakšno zadevo pod 30e, ker smo trenutno malce na tesno z denarjem (slišala sem, da se dobijo vredu zadeve tudi že za takšno ceno)

Če ne dopustiš, da bi ti srce otrdelo, če izkazuješ soljudem kaj prijaznosti, ti bodo odgovorili z naklonjenostjo. Podarili ti bodo prijazne misli. Če pomagaš mnogim ljudem, te bo spremljalo mnogo dobrih misli. Naklonjenost ljudi je več vredna kakor bogastvo.

Henry Old Coyote


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #1299 : 02 December 2011, 15:42:58
Jaz definitivno pravim, da so vredni svojega denarja  :)

Drugače jih maš pa za manjši denar tule:
klik 1
klik 2

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1300 : 05 December 2011, 21:12:43

No, pri  naših plemenitih angleških kokerjih je mrk.... Nič se ne "dogaja"...   In ker je predvečer Svetega Miklavža, sem "delala" osebno inventuro.. In jo sedaj delim  z vami... Kar tako.. Za "popestritev"...

Miklavž za pridne, parkelj za poredne.... Tako so rekli....

Sveti Miklavž je včasih nosil suha jabolka, fige, pomaranče, orehe in lešnike ... Čeravno je že star možic, je vendarle šel naprej s časom in tehnologijo. Tako dandanes nosi mobilne telefone, playstation, mp3- ali mp4-predvajalnike ... A letos stopa po tankem ledu - zna se namreč zgoditi, da bo tudi njega zaustavila recesija in finančna kriza. Zato, dragi otroci, nikar ne pričakujte preveč….

    
Sveti Miklavž praznuje 6. decembra. Obdaruje pridne…..Poredne čaka le šiba… Kaj lahko pa jih v svoj koš naloži tudi kateri od parkljev. Tako smo živeli in verjeli tudi mi, ko smo bili še nadebudni kratkohlačniki.

Jaz sem bila »poredna«…  In bom počakala na »parklja«…Nekje sem prebrala: »Pridne punce pridejo v nebesa, poredne pa povsod«…. To slednje mi je še posebej všeč… In ne , ne bom žalostna, če me bo obiskal parkelj..



 Približujem se 50. letom.. Počasi, pa vendar sigurno….

Kako se počutim v svoji koži?      Dobro!   
»Spremljam« spremembe na koži obraza in telesa…  Ja, spremembe so… Pa vendar, spremembe so lahko tudi lepe, mar ne?


No, do pred kratkim nisem bila najbolj »prijazna« do sebe… Veliko tudi »slabih« navad in razvad… So pustile »posledice«? Najbrž.

In sem se odločila. Odločila, da stopim na pot osebne rasti… In da s pomočjo številnih »tehnik« postanem boljši in LEPŠI človek.
Predvsem  to slednje. » Lepši človek«.

V  svetu, kjer vsi govorijo o pomembnosti notranje lepote, gledajo in zaznavajo pa samo in zgolj zunanjo..  In ne morem se več znajti na »zmagovalnih« stopničkah..  Tako, kot naši psi…

Pravzaprav se čudim sama sebi,  da sploh še (pre)živim, glede na to, da me na vsakem koraku najde nekdo, ki me prepričuje, da brez njegovega znanja in izkušenj ne morem skozi vse »izzive«, ki jih prinaša moj stresni vsakdan.

Ne vem zakaj, a na poti svoje duhovne rasti sem se najprej želela soočiti s »špehcom«, ki se je nabral v teh  »zrelih« letih.
No in najdem salon, kjer »pomagajo« z limfno drenažo, ki bi naj ob rednih obiskih naredila »čudeže«. In že samo ob prebiranju kataloga v čakalnici sem se videla na Baliju, kjer po plaži hodim v seksi bikinkah…
Vse do trenutka, ko sem se »zvalila« na masažno mizo.. In ko mi je gospodična« zaupala«, da po potrebnih vsaj 20 seans, da bodo vidni rezultati (če sploh bodo) sem si na hitro izračunala, da ne bo šlo…  Denarnica ne dopušča….
No, gospodična ne bi bila gospodična, če mi ne bi v trenutku moje slabosti ponudila tudi prav posebne kreme, ki povzročajo »topljenje« maščob.  In je  opisovala način uporabe – pod kotom 45 stopinj, točno ob trenutku… na minute…; sicer stvar ne deluje…
In pri razumevanje zgoraj navedenega,  mi tudi moji obe fakulteti nista bili v »pomoč«…  No, ker pa  mi je bilo nerodno priznati,da pravzaprav ničesar ne razumem, in sem si vseeno močno želela »stopiti« te kilogram(čk)e, sem stvar seveda kupila.   In sem se »mazala«… Pridno.

Rezultat:  mastna oblačila in pekoča koža  (ja, peklo je ko vrag)… Sem se že bala, da bom morala obiskati dermatologa… In to je tudi vse…
 Učinek: čista nula…. Obseg in centimetri pa…  Nespremenjeno!!!  Uf, zopet ena, ki je »nasedla«….


Potem sem  našla novo »rešitev«. Razmišljala sem  o televizijski prodaji, ki me je prepričala… 

Sploh tisti stavek, da so testi pokazali neverjetne rezultate.   
Še posebej mi je bil všeč tisti pas, ki sproža električno valovanje in s tem posledično krčenje mišic, ki s tem, medtem, ko gledam televizijo, opravijo namesto mene več kot 30 trebušnjakov v eni minuti.   In sem si rekla : »Fino ležiš, mašinca pa dela namesto mene«….
 »Pacienti« (modeli), ki so si na TV nadeli tak pas, so bili videti popolni… Njihovi »radiatorčki« so kar klicali k nakupu.  In ker seveda televizija ne laže, sem zavrtela 080… in naročila.
In res. Čez nekaj dni je pas prišel. Postala bom poželenja vreden član te družbe, sem si rekla…

Pripravila sem si pas, prižgala TV in se ulegla na kavč…  Navodil sploh nisem prebrala. Na Tv je bilo videti vse tako preprosto.   »Pacienti« so si samo nadeli ta pas in že so rastli radiatorčki….
No, ko pa sem stisnila start gumb na daljinskem upravljalcu mojega pasu, se je začela mora.  Še nikoli nisem začutila tako grozne bolečine… Kot nož, ki ga je nekdo zarinil v moj trebuh vsakih nekaj sekund…. Ampak sem vztrajala, saj so me »učili«, da je za lepoto potrebno malo potrpeti… Vse dokler ni bolečina postala neznosna in sem pas dobesedno strgala s sebe….Aha, nekaj bi se morala pred tem namazati…, tako je pisalo…
In sem se »razjokala«… Pa ne zaradi bolečine. Ampak zaradi spoznanja, da nikoli ne bom slekla majice, tako kot  to počno tista dekleta iz »obalne straže«.  In da se bom do konca življenja slačila zelo na hitro in še to verjetno v temi… Uf, še danes me zaboli, ko se spomnim.


Naslednja odločitev je bila DIETA.  Po pogovoru z dobro prijateljico sem verjela, da sem s to odločitvijo na »pravi » poti. Pravilna prehrana, obiski fitnesa, sprehodi v naravo.. Ja, tako se baje izgubi nekaj odvečnih kilogramčkov in baje se bo  posledično spremenilo tudi moje življenje.  Na« boljše«…

 Med nami povedano, punca ni čisto pri pravi… Jedilni list, ki mi ga je poslala po najinem pogovoru, ni vreden človeka.  Kako naj mojemu želodčku razložim, da v ponedeljek  točno ob 10.00 uri sme vanj vnesti samo 40 g riža, 60 g piščančjih prsi, dva brokolija in en mini korenček… In da moram to ponoviti  točno ob 15.00 uri…  In še dodatna težava… In kako naj to obrazložim mojemu direktorju…  Da bi bilo lepo, če bi mi omogočil prehranjevanje na »minuto«….. Da ob 15.00 uri ne  ne morem sprejeti ljudi…  Če pa moj delovni čas traja do 16.00 ure ali pa še dlje.

Da ne omenjam, potem je potrebno proti večeru oditi na fitnes.  Garati… Voziti kolo… Priti »nikamor«… In potem pride večerja… Luksuz.  150 gramov motovilca z balzamičnim kisom…

Začnem v ponedeljek.  Tako sva se zmenili… In še v nedeljo zvečer sem že zadnjič uživala v dobrotah rdečo rumene srečne hiše (beri Mc Donalds)… Dvojni hamburger, veliki pomfrit , coca-cola in jabolčna pita.   Res je to »srečna« hiša… Človek odide zadovoljen, srečen….

Ponedeljek.   Kupila sem si nove teniske in trenerko.Trdno odločena, da stopim na pot »velike preobrazbe«.  Veliki pok!

Fitness.  Receptorka.  Prijazen sprejem…  Gospodična me je premerila in glave do pet…..»Ja, gospa, vi boste pa dolgo naš« gost«….«, tako nekako je potekal uvodni pogovor….

Prva vaja- dala sem vse od sebe…Počepi, vseh sedem počepov, ki sem jih zmogla,  sem opravila s precejšnjo mero dostojanstva… Sobno kolo – cesta , ki vodi nikamor… Road to hell….  Uteži… Škoda besed… Vztrajala sem celih 14 dni… Padala v depresijo…   Lačna, žalostna…Na jok mi je šlo vsak dan proti večeru…  Zaradi lakote…Slabo spala…   Jaz pa sem zase vedno rekla: My name is Happy…. 
Še psi me niso mogli "potolažiti", spraviti v dobro voljo.

Moje nove tenisice so spravljene v omari. Če jih kdo rabi, jih lahko posodim.. Nike, št. 39. Če želi kdo jedilnike za ves mesec, mu jih lahko pošljem…  Upam, da bo »prišel« do četrtega dne…  Jaz sem se »predala«…

No, ne dobesedno…Pravijo, da obleka naredi človeka.  Ja, tudi to je način k reševanju osebne »stiske«… Krize identitete…. In grem v prestižno »cotarnico«… Ja, kaj naj vam povem… V konfekcijski številki 38 so vse » cunjice« čudovite,  tiste večje konf.številke  (42) pa so dolgočasne… Črne…
Nič optimistične… Delujejo depresivno…. 
Nikoli več ne grem v trgovino, kjer že lutke v izložbi »govorijo« o tem, da tam nimam kaj iskati… Počutila sem se še slabše kot prej. Nikoli več…

In kaj je bil moj izkupiček tega nakupovanja: ena udobna pižama in en lep šal…
In nazadnje še obisk tiste srečne rumeno-rdeče hiše…  Prišla zadovoljna domov.

In ko sem ugotovila, da se ne morem spremeniti »fizično«, sem sama sebe prepričala, da jo notranjost  tista, ki  šteje. In da bo bolje, če bom »odšla« na pot duhovne preobrazbe…Moja duhovna rast.
Rezervirala sem si termin pri priznanem slovenskem jasnovidcu, uro pri znani astrologinji in terapijo s priznano šepetalko »angelom«.  S pomočjo njihovih »znanj« naj bi spoznala svoje pretekle grehe in  njihovimi navodili vstopila v nov prenovljeni JAZ…

Obisk pri priznanem jasnovidcu se je kaj hitro zaključil . Vsaj v moji glavi. Že na samem začetku mi je povedal, da vidi veliko belo hišo, z  veliko belo ograjo in zlatim prinašalcem…. Če pa ves »svet« ve, da imam in da sem zaljubljena v  črne angleške koker španjele.. Živim v sivo oranžni hiši, ograja pa je zelena….
Tudi astrologinja ni bila nič boljša.  Razburila se je in me »obtožila«, da nisem resna. Da se mi bodo energije maščevale….Bila je celo tako natančna, da mi je rekla, da se bo to zgodilo 14.9.2011…Zgodilo se ni nič.

Priznana šepetalka angelom:  KIKIRIKI….  Baje pač nisem »medij«… 
Stroški za zgoraj navedeno: 125 EUR.  Za NIČ!!!  Metanje peska v oči. 

Še vedno nisem doživela renesanse, preporoda.  Ja, ampak nisem se »vdala«.. RAZSVETLJENJE…. Moram  najti to »razsvetlitev«…

P.s.
Pridem nazaj.... Zunaj se nekaj dogaja... Pasji zvonec je najavil nekoga.... Sv. Miklavž?  Parkelj?  Oba.... Grem pogledat...



idefix

  • *
    • Prispevkov: 420
    • Točke: 4
Odgovori #1301 : 05 December 2011, 22:18:21
:) :) :) Tale je za objavit na papirju :)        

lp ž & l & h


diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1302 : 05 December 2011, 22:23:16
Ej, sem že nazaj… Kje sem ostala?  Aha. Moram najti to »razsvetlitev«…
In sem obiskala največjo knjigarno v mestu. Neverjetno. Ta »new age« literatura se očitno tiska bolj kot karkoli drugega. Naslovi, ki govorijo o samoozdravitvi, duhovni rasti, osebni rasti, zdravem načinu življenja,  raziskovanju globin pozdavesti…., itd…, kar kličejo k nakupu.   

Ali ni prav družba tista, ki nas znova in znova hoče prepričati, da nismo popolni, da nismo dovolj dobri in da celo verjamemo, da smo slabi….   

Hudiča, pa duhovna rast…  Le kako so ljudje živeli pred 30., 50.leti…  Brez vseh teh »nasvetov«….
In sem se zamislila…. Ko sva z Milanom  pred dobrim tednom skupaj srebala kavico…
Človek gre v 80. leta… In pravi, da se ne počuti starega… In da je prvič delal inventuro »osebne« rasti pred kakšnima dvema letoma… Takrat, ko je zbolel in je moral na operacijo…. Ko se je »poslavljal«….

V mojih očeh je  moder in izkušen.  Na »potovanju« skozi svoje življenje je zmogel  neverjetne preizkušnje. In po svetu hodi z visoko dvignjeno glavo.  Razume pomen ljubezni in dobrote…, a vsega tega ni našel v »bogati« duhovni literaturi…
Zaradi tega ni odpotoval v Indijo po razsvetljenje… Samo enkrat užival v masaži…, si najmanj dvakrat privoščil poraz ob dieti za prečiščevanje telesa…
Vsaka guba je del njega… Nikoli jih ni poskušal skriti… 
O vzgoji svojih otrok se je »učil« sam… Ni prebiral »globokih« knjig…  Ravnal je instiniktivno,  čutil  in videl s srcem….In je vzgojil dve super babnici… Na kateri  je ponosen… Ja, tako pravi… 

Ja, moj oče ni »preizkusil« ničesar od tega.. Če je popolnoma srečen v svojem srcu, ne vem.  Je pa zadovoljen…  Vem pa, da bom tudi jaz raje pustila, da me izkleše in izoblikuje življenje samo… Kakor pa da to storijo drugi, ki jih zame v resnici ni mar. Zdaj razumem in vem, da je posedanje v najini dnevni sobi na prostem moja meditacija.. In da so psi del mene… Da me osrečujejo, pomirjajo….

Zdaj razumem, da me »bogatejšega« naredijo samo pogovori z ljudmi, ki jih imam rada.. Da sem »bogata«, ker lahko počnem to, kar želim početi…
Zdaj razumem, da sem lahko srečna, če v dnevu uspem osrečiti drugega… In da razvajanje v najdražjem Spa-ju nima nič opraviti s tem.




Pino

  • *
    • Prispevkov: 49
    • Točke: 0
Odgovori #1303 : 06 December 2011, 07:54:53
Vauu ... samo to lahko rečem, ko sem prebrala tole ... VAUUUUU

LpTina



Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #1304 : 06 December 2011, 08:07:28
Tatjana, carica moja.......



diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1305 : 06 December 2011, 09:04:56
Idefix, Pino, Agava,... moje virtualne prijateljice,


kaj naj rečem?... Preprosto hvala, da ste me prebrale... Pohvalile.
Ja, človeku godi pohvala. Vsi jo kdaj pa kdaj potrebujemo... Pozitivna moč pohvale...

Ob vaših komentarjih mi je šlo kar malce na jok... Čisto zares.  Vesela sem, da vas imam.
Da lahko pridem  občasno na obisk. Da se dobrodošla.

Iskrena hvala.
Tatjana



Dada

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #1306 : 06 December 2011, 09:17:19
Sem pravzaprav ljubiteljica druge pasme  :P, ampak kakeršpanjele pa redno prebiram ravno zaradi tebe Diva1. Res se odlično bere!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1307 : 06 December 2011, 09:51:12
haha Diva temu opisu  - predvsem prvemu delu sem se pa res nasmejala. Pomoje se morata z damayanti enkrat skupaj dobit in začet vajine zgodbe na papir spravljat. Garantiram, da imata kar nekaj oboževalcev, ki vaju radi prebirajo, tako da je uspeh zagotovljen ;D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1308 : 06 December 2011, 10:30:06
diva: svaka čast za iskreno zgodbo, ki sicer nima veze z temo, ampak jo je bilo užitek prebrati.
Tole je vsekakor vredno kakšne kolumne v "ženskih revijah"  8)

vem da nekateri formovci so ali še vedno delajo pri takih revijah, mogoče pa te kdo pokliče ;)

Lp, Črt



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1309 : 06 December 2011, 10:41:04
 :D
Še ena iz društva oboževalcev  8)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #1310 : 06 December 2011, 11:13:04
Kokerji imajo res najboljšo temo celega foruma  8) :)



JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Odgovori #1311 : 06 December 2011, 13:25:56
Se popolnoma strinjam z gornjimi posti! Diva1, a veš da so me pri branju prevevali različni občutki: zaradi humornega stila pisanja sem se smejala in zabavala ob branju.... ampak vseeno z grenkobo. Zakaj? Ker imam sama taiste probleme.... nakopičeni kilogrami, ki se jih ne morem znebiti. No, da ne bi o tem, da se še kopičijo....  :-\
Se opravičujem za off topic, ampak si strašno želim prebrati še kako zanimivo dogodivščino!!!
Katja




ančka bančka

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1312 : 14 December 2011, 17:20:47
Pozdravljeni,
samo malo za okus pošiljam par slikic. Da se ne bo pozabilo, da so kokri delovni - lovski psi.
Lep pozdrav



ančka bančka

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1313 : 14 December 2011, 17:25:45
Dodatno še dve slikici !
lp



diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #1314 : 14 December 2011, 18:30:54
Hej, ančka bančka,

hvala za luštne fotke... 

A je to psička gospoda Lihtenvalnerja?   Me malo spominja na njo...

In moram povedati, da smo se pred nedavnim  srečali v prekmurskih loviščih... Mala dela... In to dobro...

Sem pa zasledila zanimiv podatek...Ki pravi, da je ta  pravih, lovskih kokerjev v populaciji kokerjev le med 5 in 7 %.

Kaj naj porečem na to?...  Žalostna.

Sem pa vesela, da na Štajerskem in v Prekmurju lovski kokerji ne bodo "izumrli".

Znani prekmurski lovec (ta, ki v Borecih skrbi za fazanarijo) je v ponedeljek pripeljal v svoj dom novega black and tan kokerčka, mladička.  Poleti je mavrični most prečkal njegov Das. Star 12 let. Misterjev sin.  In malega kokerčka je poimenoval...
3x lahko ugibate ....Poimenoval ga je mali Das.

Milan in gospod Horn sta oklevala pri izbiri.... Odočala sta se med black and tan psičko in malim Dasom... S seboj sta vzela tudi fazanove  "letance" in v leglu naredila preizkus...." Zmagal" je mali Das...

Sicer pa je bila odločitev za psa meni pričakovana... Lovcem nekako bolj sedejo pubeci... Sinonim za moč, pogum, neustrašnost...
Pa še "babjih" težav ni....

Lepo bodite.







Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #1315 : 14 December 2011, 18:35:18
Pri nas v pasji šoli je bila tudi rodovniška  kokerka Dina, ki je bila tudi lovska psička (lastnik je bil lovec).  :o

Dogs are best friends ever!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #1316 : 14 December 2011, 19:51:58
 :o

ampak je res luštna ... vsa mejhna napram uni lisici :D :D.

Me kar malo nostalgija prime ko se spomnim kako je naša dina aportirala tam pri enih 5ih mesecih...  takrat je bila ene toliko velika :D...  če ni šlo naprej z aportom pa v rikverc ali pa postrani  8)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Tequilla

  • *
    • Prispevkov: 161
    • Točke: 0
Odgovori #1317 : 14 December 2011, 21:41:46
Fulll dobre fotkice... ;D
Jaz sicer nisem v lovskih vodah s svojimi kokerčki pa bom vseeno pokazala fotkice, ko sem našim kokerčkom predstavla kožo divjega zajčka, ta mali dve zlatolaski (tri tedne nazaj sta bili še dve...sedaj je pa ena Italjanka, druga Rozi, pa še vedno išče dobrega lastnika) sta bili kar navdušeni nad njim vendar, da bi ju slikala, ko sta ga prenašali sta bili enostavno prehitri... ;D

   

Pa še dve fotkice Rozi v naravi... ;D

   

Najlepši in najbolj iskren poljub je ta,
ki ti ga s svojim smrčkom tvoj kosmatinec da.

www.bewitcheddreams.com
http://www.facebook.com/maja.frelih


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #1318 : 15 December 2011, 09:12:38
Diva1, Damayanti: kdaj torej lahko pričakujemo izid knjige? :P Se javim za tipkanje in smeh :D

Ančka bančka, super fotke! ;D


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #1319 : 15 December 2011, 09:54:49
Če se makroekonomske napovedi  na gospodarskem trgu uresničijo, potemtakem, tale vaša biznis ideja pride v poštev  :D.
Me pa močno mika ,da bi šla  skupaj s Tatjano k kakšenmu jasnovidcu po nasvet o duhovni rasti. >:D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.