Border Collie

Lisa · 3992981

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3690 : 29 Marec 2007, 10:16:49
Na morju ko imamo bolj malo prostora sem tako Fitin boks postavila na Dayev in sta bila oba blažena-eden v kleti ,eden v nadstropju  ;D

Super, deteljica! Najboljš, da kar pograde nardiš.

Tako da jo bom uvajala 14 dni. Za danes me je pa malo strah, ker greva z mojim zvečer na koncert, pa bo 3 ure sama.  :'( :'( :'(
Saj sem jo že malo uvajala, ampak me je kar groza. Bova pa šla tudi do soseda in mu situacijo razložila, da ne bo znorel. ::)

Po moje bo vse ok. Malo jo utrudi prej, preden greš, pa bo po moje tako in tako spala. Dvomim, da bo jokala - mogoče čisto malo na začetku, potem se bo pa umirila. Itak bo v boksu, kjer se očitno že dobro in varno počuti.



Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #3691 : 29 Marec 2007, 10:23:15
Ja sej bova šle res prej za kako urco, dve ven, da se pošteno zmatra, pa bo.

Joj, kako je bila včeraj smešna.  ;D
Sva z mojim zvečer naročila pizzo in ker jo njej nisva dala (je ful vohala in skakala) je bila tako užaljena, da je šla v en kot in tam zaspala. Ko sem jo pa dala ob 23h v boks pa se je tudi samo raztegnila in naju gledala tko izpod čela, ful užaljeno.  :D :D
Potem je nekaj zagodrnjala in zaspala. (vsak večer prej je vsaj malo cvilila ali pa skakala).


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3692 : 29 Marec 2007, 10:28:14
Ha ha ha  ;D :D
Ja, to pa znajo.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3693 : 29 Marec 2007, 11:16:33
gulu, danes začneta? Kdaj pa mata?


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3694 : 29 Marec 2007, 11:37:23
JAAAAAAAAAAAAA!
 :o  :o

Ob 14.30.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3695 : 29 Marec 2007, 11:38:58
Gulu, veliko sreče in zabave :P

Lelika, moj pa nikol ni bil tkole užaljen, mogoče sm mu vse pustila :D je pa res da če ga kej kregaš al pa mu rečeš da ne boš več žogice metu, pol se pride pa priliznit k teb v naročje in lubčke talat :D :o ;D



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3696 : 29 Marec 2007, 12:04:53
Ja, Lum tud lupčke tala, če je kregan.  :-* Zna bit pa tud užaljen, če se mu zdi. In pol te tko postrani gleda ...

Hvala, upam predvsem na zabavo  ;)!



Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #3697 : 29 Marec 2007, 12:13:16
Ja Suri tud lubčka, pa vsakemu skače v glavo, hoče ga gristi za nos.  :D

Ej, kaj pa potem ko bom šla v službo, a naj jo zjutraj najprej lulat peljem pa potem nahranim ali najprej nahranim in potem ven peljem. Ker ne vem če bi zdržala, ker takoj ko greva ven se že pri vhodu polula.  ;)


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3698 : 29 Marec 2007, 12:25:51
Hoj Isla, kako kaj Aš.
Moja se je že ful navadila. Prvi dan je bilo malo hudo in je sem pa tja malo jokala, pa tudi prva dva dni ni hotela prav veliko jesti (briketov sploh ne), sedaj pa je že ful pridna.  ;)

Ima že tudi svoj album:

http://suri.moj-album.com/

Luskane fotke, moj se tudi skoz pod kavci plazi...  :D So navajeni od Maše, ko so se pod kavc skrivali. Aš je super, veliko spi se igra in nagaja. Se vidimo v soli  ;D



Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #3699 : 29 Marec 2007, 12:28:40
Moja je pa ful smešna, ko tako spi na enem koncu sobe, potem se premakne za kavč, pa pod kavč, pa pod mizo v kuhinji. V glavnem premika se vsake pol ure. Pa ful rada spi poleg kletke od zajca. Se ji zdi ful čuden, pa tudi pase ga že malo. :D


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3700 : 29 Marec 2007, 12:33:31


Ej, kaj pa potem ko bom šla v službo, a naj jo zjutraj najprej lulat peljem pa potem nahranim ali najprej nahranim in potem ven peljem. Ker ne vem če bi zdržala, ker takoj ko greva ven se že pri vhodu polula.  ;)

Mah, jst sem ful komplicirala na začetku. Sva šla najprej takooooj ven, malo naokoli, potem gor in jest in cca. 20 minut po hrani (vmes sem se ravno prištimala za službo) še enkrat ven, da je opravi vse kar je pač imel za opravit. Kot sem že napisala, je bilo to dovolj, da dopodlne  (cca. 4-5h) ni bilo nobenih lužic doma, zmatralo ga je pa tudi ravno dovolj, da je spal dokler se nisem vrnila.  



Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #3701 : 29 Marec 2007, 12:45:54
Ja sej sem tudi jaz tko mislila, ker že sedaj jo moram nest ven, ker takoj ko jo dam iz boksa že hoče lulat. Tako, da jo zjutraj nesem ven, drugače gre pa sama. ;)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3702 : 29 Marec 2007, 13:34:24
že sedaj jo moram nest ven, ker takoj ko jo dam iz boksa že hoče lulat.

Kako mi je to znano  :D.
Ko sva bile midve najine prve dni pri mojih na dopustu, sem se zjutraj na hitro oblekla, odprla vsa vrata, šele potem boks, ker sva tekli ven. Tako sva se izognili prvim kapljicam.
Ko pa sva se s fantom preselila v blok, sem jo pa takoj prijela v naročje in smo šli ven.


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #3703 : 29 Marec 2007, 14:26:46
Pri nas je bilo pa tako, da komaj sem jo spustila ven je že lulala.... ampak ne od tega ker ni mogla zdržat, moja je lulala kot sneta klada , ko je bila vesela  :o mami je kar norela, ko je bilo vse polulano po kuhinji  :-[ ::) včasih ko sem jo peljala ven lulat, sva bile zuni pou ure pa ni hotla nč nardit, pol sm jo pa notri pripeljala se je pa takoj polulala :o


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #3704 : 29 Marec 2007, 15:11:03
Malo sem sicer pozen,ampak me sploh ni obveščalo o dogajanju v temi.  :(

deteljica je napisala:
Citiraj
.Predvsem je bilo težko ker sem si za (po moje) najboljšega zamislila ,da mora it nujno delat h komu bolj ambicioznemu. No nazadnje se je kar dobro izteklo, samo dela je pa bilo s prodajo mega dela in nekaj časa je celo  kazalo, da bo "moj" kar pri meni ostal, če hočem imet koga ambicioznega zanj   ,čeprav res sploh nisem rabla še enega psa.



Ej,saj tako hudo pa ni blo.Saj si me ja še tisti večer,ko si ga pripeljala domov,klicala,da ne veš,če bi mi ga dala,ker je predober.Sem bil ravno na cesti in mi je skoraj volan ušel iz rok.  8) 
No,na srečo si si do nslednjega jutra premislila.   ;D   :D   ;D


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3705 : 30 Marec 2007, 10:49:09
Gulu, kako je bilo učer na treningu? Kakšni so občutki? 8)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3706 : 30 Marec 2007, 11:28:44
Malo sem sicer pozen,ampak me sploh ni obveščalo o dogajanju v temi.  :(

deteljica je napisala:


Ej,saj tako hudo pa ni blo.Saj si me ja še tisti večer,ko si ga pripeljala domov,klicala,da ne veš,če bi mi ga dala,ker je predober.Sem bil ravno na cesti in mi je skoraj volan ušel iz rok.  8) 
No,na srečo si si do nslednjega jutra premislila.   ;D   :D   ;D


Lp Zoran

ja ampak kaj misliš zakaj se je sploh znašel pri meni  ;)?
ker če bi bilo vse kot sem si zamislila, bi odšel direktno od vzreditelja  ::),

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #3707 : 30 Marec 2007, 12:01:07
Citiraj
ja ampak kaj misliš zakaj se je sploh znašel pri meni  ?
ker če bi bilo vse kot sem si zamislila, bi odšel direktno od vzreditelja 

Kakorkoli že,jaz bom vedno hvaležen naključju,da se to ni zgodilo in da je prišel k meni.   ;)   ;D


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3708 : 30 Marec 2007, 12:13:27
Gulu, kako je bilo učer na treningu? Kakšni so občutki? 8)


No, pa imam končno malo časa.

Bilo je, vsaj po moje, zelo dobro! Lum je na moje precejšnje pesenčenje pokazal zelo veliko zanimanja za igrače (eno zadevo za vlečt sva uspela spraviti na tri kose  :D) in tudi name je bil precej pozoren! No, kakšen je avto, ker je moral med pavzo čakat tam, raje ne bom govorila ...  ::).
Delala sva skupaj z eno malo belgijsko ovčarko, pridružila se nam je tudi Sky, vreme je bilo ravno pravšnje za prvič, tako da ... Komaj čakamo naslednjič!

Imava pa že tudi domačo nalogo za čez vikend  ;)
   



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3709 : 30 Marec 2007, 12:18:43
in kaj je domača naloga :D :o
da ne bosta minusa dobila :P ;D



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3710 : 30 Marec 2007, 12:31:39
Ja, cone se morava začet učit, pa obrate ...  :D

Ne bo minusov, ne .. pikiramo na pluske  ::). Saj se kaj vidimo, ne, cacy?



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3711 : 30 Marec 2007, 12:34:56
Vidmo? Ja kdaj pa zihr ;D  Sam na treningih ne, mamo čist druge termine...
Kook mori tale vreme :'( :-\



uša

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #3712 : 30 Marec 2007, 13:31:43

Ojla,

 A vaši borderji tud FULL radi televizijo gledajo??? Moja je čist obsedena s TV :o :o :o :o (mmm nogomet)

L.p.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3713 : 30 Marec 2007, 13:36:29
Gulu upam, da si in boš tudi v nadaljne zadovoljna s treningi  :o.

Jaz sem se včeraj prav fajn nalaufala in je bilo res super. Sem imela namen v nedeljo doma mal povadit, pa bolj slabo z vremenom kaže  :(.


A vaši borderji tud FULL radi televizijo gledajo???

Pri nas sem in tja včasih gleda TV. Imam celo nekaj fotk, ki jih morm še na računalnik naložit. Najraje gleda športe z žogo, da o agility-ju raje ne govorim  :o. Takrat se ji pa dobesedno zmeša.


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3714 : 30 Marec 2007, 13:41:04
Moj tud gleda Tv, pa  v ogledalu se full opazuje.  ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3715 : 30 Marec 2007, 13:41:32
Jooooj pri nas ne mormo gledat TVja kadar je tenis, košarka ali fuzbal... Bodeju se čiiiist zmeša :o Sploh pri tenisu... ga morm dat v drug prostor če želim gledat. Sam da žogo vid, pa je skor v televiziji :o



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #3716 : 30 Marec 2007, 14:43:02
naša pa raje gleda Animal Planet, še posebaj ko sliši kako lajanje, še bolj pa ko je po televozije preskakovanje čez ovire, takrat se na poličko od televizie vzpne z sprednjimi tačkami in noben ne more gledat  :o čej e pa lih nesreča, pa še laja zravn  :D


Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #3717 : 30 Marec 2007, 15:27:38
Moja tud gleda TV, pa ful čudno gleda če so ji kakšni znani zvoki (lajanje, cviljenje). Zadnjič je ful lajala ko je bila na Animal Planetu ena mačka. :D :D :D

Včeraj sva bila s fantom na koncertu več kot 4 ure (so zamujali 1 uro) in je bila čist pridna. Ko sva šla sem jo ful zmatrala, potem sem jo zaprla v boks in ji dala prašičji uhelj. In ko sva šla ni nič jokala, pa tud sosed se ni nič pritoževal. Ko pa sva prišla nazaj je pa tud tok trdno spala, da sva jo morala zbudit in ven peljat.  :)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3718 : 30 Marec 2007, 15:39:39
Lelika, super  :o. Se bo hitro navadila, da je kdaj lahko tudi sama.


Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #3719 : 30 Marec 2007, 15:50:50
Ja ful je pridna.  :o :o :o
Ne vem kako pa bo v dopoldanskem času, ker bo celo noč spala in verjetno ne bo spala. No saj jo bom probala bolj zmatrat, pa bomo videli. :-\