Border Collie

Lisa · 3993214

petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3840 : 05 April 2007, 11:35:35
Če pogledaš zadnjo levo tačko in repek, zgleda kot da je Witch.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3841 : 05 April 2007, 11:42:58
Ja una k visi na laseh od Darje je Witch :o :D ;D Sky ni bla nikol žleht  :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3842 : 05 April 2007, 11:44:08
Če pogledaš zadnjo levo tačko in repek, zgleda kot da je Witch.

Ja, saj meni se je tudi zdelo, da je Witch.  :D Samo je tako slaba fotka, da se res nič ne vidi. :-\  Se pa vidi, kakšni navihanci so bili.  ;D



minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2

lapi

  • *
    • Prispevkov: 76
    • Točke: 1
Odgovori #3844 : 05 April 2007, 12:13:07
Witch je uzaljena in bo se razmisnla, ce bo prisla na rojstno dnevno zabavo >:(
in vam sporoca, da ji lasniki stalno govorijo, da je najlepsa, najbolj pametna in najbolj pridna ;) in zato ona to sedaj sporoca vam, ki ocitno se niste vedeli vsega tega :). Ampak, enkrat je treba resnici pogledati v oci  :o.

M.

Torej, bratci in sestrice, ze v leglu sem bla Naj, zdej pa je itak vsaka beseda o tem odvec, a ne :P?

No, mogoce se jutri vidimo, bom se vidla, kolk me bo zivciral prihod novega clana  :o

Witch



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3845 : 05 April 2007, 12:13:19
Moja Eva ima angino in že v torek me ni peljala na trening, še danes me ne bo; zato je pa imela danes ponoči kazen.
                                                         L.p.   Sky

Eh, pozdravi jo, pa ne ji preveč nagajat! ::)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3846 : 05 April 2007, 12:15:12
Witch nič bit užaljena, sej vsi vemo kakšna si :-*
Upam, da se jutri vidimo, da bo res zabavno in da vidmo če si še vedno "šefica" legla :o ;D



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #3847 : 05 April 2007, 12:52:50
še iz moje strani, sedaj ko so Kajo spustili iz šolskega zapora!  :P

Bode, Ice,Bri,Sky in Witch vse naj naj, da boste pridni, radi nagajal radi na poligonu delal! Še posebno obvestilo: Da mi jutri pridete VSI na praznovanje!!!!! :P :P

 :-* od vaše Male   :-*

P.S. Na žalost je Tjaša zbolela in danes nebo nič z agility-em  :'(



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3848 : 05 April 2007, 13:40:48
Mi bi tudi Ash-a prišli pogledat in sicer naslednji teden če se da.

So mladiči prej več pojedli, ko so bili še skupaj. Ayashee je le če sta Lynn in Deep v bližini, drugače pa tudi ona poje polovičko priporočene doze. V hrani uživa le če zmakne Deepu kakšen adult brikete.

 :o Alenka dobrodosli kadarkoli :)



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3849 : 05 April 2007, 13:47:45
Bode vse najboljse  :o Ce bi vceraj vedela bi prinesla kaksno darilo.  :)
Bode je res en nežen in pazljiv fant, mojemu "agresivcu" je skoraj vse pustil. Ja 5rca mas prav, malo me skrbi tale njegova agresija, danes je cisto znorel, ko sem mu hotela en pasji drek iz gobca potegniti.  :-\ Danes mamo prvi dan sole (sicer brez psov), pa bom silvijo malo povprasala o napotkih.  :)

Drugace pa smo se danes čipirali tako da gremo lahko v soboto malo čez mejo na morje.  ;D Za nedeljo velja, ampak meni bi bolj pasalo ce se dobimo nekje doli na barju, ker se pri nas dela fasada in ureja okolica tako da pogled ni prav prijeten. Poklicite pa se bomo zmenile.  :)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3850 : 05 April 2007, 14:11:18
Evo eno tortico ;D Delil jo je pa tud drugima :D





5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3851 : 05 April 2007, 15:29:59
Drugace pa smo se danes čipirali tako da gremo lahko v soboto malo čez mejo na morje.  ;D Za nedeljo velja, ampak meni bi bolj pasalo ce se dobimo nekje doli na barju, ker se pri nas dela fasada in ureja okolica tako da pogled ni prav prijeten. Poklicite pa se bomo zmenile.  :)

Kdaj pa v nedeljo? Sem mislila it mal pogledat na vzrejnega v Domžale (ob enih je).


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3852 : 05 April 2007, 15:50:08
Aja... Se spomnite nekaj časa nazaj, ko sem spraševala po eni psički iz Fužin, Gingerbell Fatal Attraction - Nisa. No, danes sem jo spoznala. Žepna izdajica borderja.  ;D Je res micena. Pa takooooooooo simpatična.  :P :P  Sem rekla lastnici, da smo jo opravljali pa je rekla, da pride pogledat.  :D :D


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #3853 : 05 April 2007, 15:54:31
Bri se zahvaljuje za vse vaše čestitke, in bratcema ter sestricam pošilja za rojstni dan veliiiiiiik koš mokrih poljubčkov  :-* :-* :-*

Hkrati pa jaz vsem Ovčarskim B-jevčkom želim veliko uspeha in veselja na agilitiju in da bo vsak dan poln dobrih izzivov, tako za vas kot za nas (lastnike) ::) ;D
Bodite še naprej naši mali nagajivčki ;D

Se vidimo jutri na praznovanju  :)




alenkab

  • *
    • Prispevkov: 885
    • Točke: 0
  • Gingerbell Zio Frank - Deep
Odgovori #3854 : 05 April 2007, 17:02:56
5rca jutri odhaja še zadnja punčka :(. Dogovorjeno je bilo sicer za maj kot je napisala petrca, vendar tudi Aleksandra komaj čaka svojo Ajo.

Čestitke B-jčkom tudi od nas.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3855 : 05 April 2007, 19:10:06
Vse najboljše vsem Ovčarskim B-jčkom  :-* :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3856 : 05 April 2007, 19:23:29
5rca jutri odhaja še zadnja punčka :(. Dogovorjeno je bilo sicer za maj kot je napisala petrca, vendar tudi Aleksandra komaj čaka svojo Ajo.

En od razlogov, da ne bom vzrejala je tudi ta, da po dveh mesecih ne bi mogla srčkov oddati. Se čisto preveč navežem že po enem tednu. Da bi bili pa dva meseca pri meni pa bi jih mogla oddat...  :'( Ne bi šlo.


Maja

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #3857 : 05 April 2007, 20:36:30
No pa se še jaz oglašam... Nisina lastnica  ;)
5rca... drugič se lahko ustaviš in poklepetaš z nami... ni se ti treba okoli in okoli vozit  :P drugače pa dobro opazuješ pišuka! Pa tale izraz "žepna izdajica" se mi zelooo dopade - bom Nisi povedala; pomoje ji bo kar simpatičen. Je blo pa tudi veše pesjane lepo spoznati v živo; so tko še lepši ko na slikah.

LP



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3858 : 05 April 2007, 20:45:05
Maja, če bi imela Veni s sabo, bi se ustavila. Tako pa sem za vsaki slučaj samo ovinek naredila, da sem se prepričala, da je border.  ;D 


Maja

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #3859 : 05 April 2007, 20:49:21
 :D :D :D no... naslednjič se lahko pa ustaviš z Veni al pa brez... zdej bomo vedli od kod tvoje "čudno vedenje"  :P :P :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3860 : 05 April 2007, 20:54:34
:D :D :D no... naslednjič se lahko pa ustaviš z Veni al pa brez... zdej bomo vedli od kod tvoje "čudno vedenje"  :P :P :P

Da ne boste kdaj potem presenečeni, ko se bom po Fužinah drla za Niso.  :D :D :D


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #3861 : 05 April 2007, 20:59:22
Hihi - res je dober in posrečen izraz - žepna izdaja :D Sam Icea pa Nisa ni preveč marala. Verjetno zato, ker je plesniv in ji je smrdel  :o :o  :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3862 : 05 April 2007, 21:00:19
Hihi - res je dober in posrečen izraz - žepna izdaja :D Sam Icea pa Nisa ni preveč marala. Verjetno zato, ker je plesniv in ji je smrdel  :o :o  :P

Pa Veni tut ne. Verjetno zato, ker se z Ice-om druži.  :P :P :P ;)


Maja

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #3863 : 05 April 2007, 21:17:34
Ja... nove pse pa res težko sprejema... ampak sej če se bojo še ene parkrat vidli bo s časoma drugače...  :-[ ko spozna nove pse se jih najprej boji, ko da jo bo vsak čas kdo pojedu (tko da za vsak slučaj bolše, da ona vse poje  ;)) potem, ko jih pa sprejme v svoj krog,... pol pa ne da več miru  >:D Tko da...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3864 : 06 April 2007, 07:48:06
alenkab kateri od telih vaših malih je pristal na gorenjskem? No vsaj glede na to, da je mladiček prišel iz postonjskega konca predvidevam, da je iz tega legla. Smo ga včeraj videli samo iz avta, par dni prej pa jih je Črt srečal ob jezeru v Preddvoru, pa se ne spomni imena ::)

Lp nina



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3865 : 06 April 2007, 08:36:59
Kdaj pa v nedeljo?

Glede na to, da so dnevi sedaj daljši (tam nekje do 19.30 je svetlo), so tudi popoldnevi aktualni za sprehode. Če se slučajno zmenite za popoldan (okoli 16 ali 17), bi se pa tudi midve lahko pridružile  :o.


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #3866 : 06 April 2007, 08:48:52
Res je, petrca, pa še ugotovili smo, da so vzrejni ob 13h in gremo malo pofirbcat v Domžale (in navijat za tinchy in njenega Maka) :)

Tako da - mislim, da bo tako ali tako sprehod (če bo) bolj popoldne ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #3867 : 06 April 2007, 08:54:22
Spet ste toliko napisali, da bom komaj vse odgovorila  ::)

Kdaj pa v nedeljo?

Zgleda, da v nedeljo ne bo nič, bo treba it po obiskih  :( No, če slučajno s tem opravimo že v soboto, se pa pridružimo, te bom poklicala 5rca.

Aja... Se spomnite nekaj časa nazaj, ko sem spraševala po eni psički iz Fužin, Gingerbell Fatal Attraction - Nisa. No, danes sem jo spoznala. Žepna izdajica borderja.  ;D Je res micena. Pa takooooooooo simpatična. 

Mala je res mala in strašno pridna.  ;) Ko ste vi že šli, se je tako lepo zaigrala s tisto malo belgijko! No, pravzaprav jo je Saja hotela odvleči stran za vrvico, pri čemer Nisi ni bilo nič jasno in je samo presenečeno geldala lastnico, kaj je zdaj to  :D :o

Upam, Maja, da nse prideš še kaj pogledat. Včeraj sem imela toliko dela z našim razgrajačem, da sploh nisva mogli nič rečt!

Se pa moram pohvalit, da nama je nezadnje zelo lepo usplela ena kombinacija in sem bil iiiiiiii - vesela. Samo očitno bom morala biti mnogo bolj dejavna in predvsem histerično glasna, da Lum ne bo begal gor in dol ::)



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3868 : 06 April 2007, 09:32:54
Tako da - mislim, da bo tako ali tako sprehod (če bo) bolj popoldne ;)

Če se bomo zmenili, potem bo  :P. Jaz navijam za popoldan  ;D, ker sem prej na Gorenjskem in ponavadi pridemo okoli 16 ali 17 nazaj.


Maja

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #3869 : 06 April 2007, 10:03:22
hehehe Gulu... sem opazla nekega razgrajača tam ja  :P no, pa sej je potem na koncu že kar lepo šibal - ti samo vztrajaj kot vztrajaš! Drugače pa ja, verjetno da se bomo še kaj vidli, ker sva načeloma prišli Polono pocukat za rokav, če nama lahko malo pomaga pri agilityju. Tako, da bova imeli še priliko za kak klepet  ;)

LP