Border Collie

Lisa · 3993163

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4530 : 31 Maj 2007, 20:47:24
kdaj pa  :-\ ? ?

Jaz imam moje (čeprav ni kaj za videti...  ::)).  :P :P :P

Agility: http://www.youtube.com/watch?v=6BhAwB33XzI
Jumping: http://www.youtube.com/watch?v=KqNz7MhWfYk
Ekipno: http://www.youtube.com/watch?v=9qU0jEsM_M8

Moraš imeti veze pri snemalki.  :P 8) :P


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4531 : 31 Maj 2007, 20:49:40
hej!

mene pa zanima, če bi bil kdo zainteresiran za borderzbor, pri nas v Logatcu sedaj kmalu na začetku junija, seveda ko ste prosti tekem(16 ali 17 junij...)? Imamo super lokacijo, kar vsi B-jčki že vejo, ker smo tam imeli praznovanje. Nebi hodili, kakor je bilo ponavadi na zborih ampak bi imeli ogromno prostora za tekanje...Če je kdo za naj pove, jaz pa vam še sporočim, če bo takrat nizka trava... ::)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4532 : 31 Maj 2007, 21:00:24
Midve 16. ne moreva... 17. pa menda lahko.  :D


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy

cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4534 : 31 Maj 2007, 21:05:36
Jst če bom imela čas pridem... lokacija je res super ;D (zaenkrat je tisti vikend še frej)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4535 : 31 Maj 2007, 21:21:01
5rca, dobri filmčki...
Opažam da morve slalom skup trenirat... podobni problemi >:( :-[



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4536 : 31 Maj 2007, 21:45:35
5rca, dobri filmčki...
Opažam da morve slalom skup trenirat... podobni problemi >:( :-[

Mi smo zdaj itak na bolniški...  :-\ :-\  :'( Ne bomo nič trenirali (pa ravno dobro je šlo).  :-\

Veni si je nekje poškodovala rep (smo slikali in k sreči ni zlomljen). Mora pa počivati.  :-\ Tako da agility odpade, BBH pa ne moreva delati, ker se ne more revca usesti ali dati prostora (dela priklon namesto tega). Ji pa visi dol kakor en privesek. Najhujše je to, da nič ne maha (poleg tega, da jo boli seveda).  :'( Prav žalosto zgleda.  :'( Pa med igro ga je prej imela krepko čez hrbet, zdaj pa samo visi nekaj zadaj (da o lulanju in kakanju ne govorim... si ga je že skoraj polulala...). Pa (nikoli si nisem mislila, da bom tole kdaj izjavila) ne fehta, ko si kdo dela sendvič. Ko bo to začela delati, bova pa trenirat nazaj začele.  ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4537 : 31 Maj 2007, 21:49:27
Ojeeeej :-\ Kaj pa se je zgodil? A je blo na treningu kej?
Boga Veni :-\ Upam da bo čimprej dobro! Držim pesti za njo! Bode ji pa :-* pošilja.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4538 : 31 Maj 2007, 21:52:41
Ojeeeej :-\ Kaj pa se je zgodil? A je blo na treningu kej?
Boga Veni :-\ Upam da bo čimprej dobro! Držim pesti za njo! Bode ji pa :-* pošilja.

Nimam pojma, kje ali kaj. V sredo sva trenirale. Ko sva prišle pa domov, je bilo pa že slabo videti. Ampak nimam pojma, kje bi se lahko na treningu udarila, ampak se zgodi... So rekli, da je možno, da je že od prej kdaj pa da jo je zdaj začelo bolet pa da bi se lahko povaljala k kakšnim psom. Ampak s psi se ni igrala od našega skupnega sprehoda, tako da res nimam pojma... Glavno, da ni zlomljeno.  ;D


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4539 : 31 Maj 2007, 21:54:11
ooo bogica...držimo tečke in pesti, da bo kmalu vse vredu!! :-*


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4540 : 31 Maj 2007, 21:55:20
Ja še dobr da ni nič zlomljeno! Upam, da bo vse ok hitro ;)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #4541 : 31 Maj 2007, 22:33:50
Oh, poor Veni!  :'( I hope she recovers quickly. Give her a kiss and a hug from us.



minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #4542 : 31 Maj 2007, 22:47:18
O, revica  :'( !Držimo pesti za hitro okrevanje.

Sedaj pa imata več časa za cartanje. :o Naj se ga naužije.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4543 : 31 Maj 2007, 23:24:20
O boga Veni :'(. Upam, da kmalu okreva :) Aska pa ji pošilja še koš :-*


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4544 : 01 Junij 2007, 06:14:47
Crkljamo na veliko.  :D Hvala za želje.  :)

Je pa danes že malo bolje. Že malo pomaha z repkom.  :D :D Glede na vaše stiskanje pesti, ni nič čudnega, da ji gre tako dobro. Če boste tako nadaljevali, bova do jutri že dobre.  :D :D :P


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4545 : 01 Junij 2007, 07:12:28
mene pa zanima, če bi bil kdo zainteresiran za borderzbor, pri nas v Logatcu sedaj kmalu na začetku junija, seveda ko ste prosti tekem(16 ali 17 junij...)?

Jst prej kot 1.julija ne morem  :-[.
Od 14. do 19.6. smo na morju, 23.6. je agility tekma v Selci, 24.6. greva verjetno na izpit BBH v Ložnico, 30.6. je pa spet agility tekma v Domžalah.


kdaj pa  :-\ ? ?

Filmčki bodo kmalu  ;D. Če si zelo želiš videti svoje, ti pošljem po meilu. Ampak potem si vsaj 50 MB prostora pusti  ;D :P.


Venka naj se pa čimprej pozdravi, da ne bo preveč prikrajšana za agility in BBH.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4546 : 01 Junij 2007, 09:33:17
Nimam pojma, kje ali kaj. V sredo sva trenirale. Ko sva prišle pa domov, je bilo pa že slabo videti. Ampak nimam pojma, kje bi se lahko na treningu udarila, ampak se zgodi... So rekli, da je možno, da je že od prej kdaj pa da jo je zdaj začelo bolet pa da bi se lahko povaljala k kakšnim psom. Ampak s psi se ni igrala od našega skupnega sprehoda, tako da res nimam pojma... Glavno, da ni zlomljeno.  ;D

meni je to poznano. zgodilo se mi je pri Drimu. Na dan njegove prve IPo tekme iz neznaneznaega razlogani mogel upravljat z repom. Visel mu je kot mrtev. Sem šla vseeno na tekmo ampak je imel probleme z usedanjem itd.
Razlog je bil isto neznan. Prejšnji dan ni delal nič osebnega in je bil še zvečer videti čist zdrav.
Se mu je pa to potem večkrat ponovilo. Ampak sem hodila po kortizon in je vedno prijel takoj.
Tudi Dolly je že imela težave  z repom, čeprav malenkost manjše. Ona je občutljiva na vsak skok ,pri katerem napično pade na zadnje noge - npr ko ulovi žogico (v zfdajšnjih časih zna bit freesby nevaren)- očino se vtretenca skupaj nabijejo in se potem prenaša bolečina na rep al pa tam kaj skompenzira.Pri njej mine samo od seb ev nekaj dneh počitka- pa zelo pazim kako kaj mečem. Samo včasih se stvari čudno odbijejo neplanirano.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #4547 : 01 Junij 2007, 10:16:51
Pa (nikoli si nisem mislila, da bom tole kdaj izjavila) ne fehta, ko si kdo dela sendvič. Ko bo to začela delati, bova pa trenirat nazaj začele.  ;D

Kako je to cudno, da nas skrbnike kar naenkrat v taksnih kriznih situacijah najbolj razveseli, ko ti pes ponudi nazaj tisto vedenje, ki te je prej najbolj spravljalo ob zivce. Jaz sem skoraj od veselja zavriskala, ko je Blum prvic spet stekla in nalajala postarja.

Sej bo 5trca. Verjeti moras! Pa vzemi si cas zanjo. Zasluzi si.
Drzimo pesti zanjo vsi Blumini  :-*



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4548 : 01 Junij 2007, 10:26:42
Danes je že dosti bolje. Že mahamo.  :o

Ampak res čakam še na tisto fehtanje pred pultom. Je pa res hecno to. Mi gre najbolj na živce, ko se potika med nogami, ampak zdaj jo pa pogrešam.  :-\ ::) ;D Jo pa razvajamo seveda na veliko (zdaj, ko ne fehta, ji pa nesemo salamco  :P :D).


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #4549 : 01 Junij 2007, 10:27:51
O marička pomagaj - kaj pa je bilo? A jo je kdo pohodil? Priprl rep med vrata?
Upam, da bo kmalu dobro... (samo vprašam, kakšnih zdrsnjenih diskov pa ni kje?)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4550 : 01 Junij 2007, 10:32:08
O marička pomagaj - kaj pa je bilo? A jo je kdo pohodil? Priprl rep med vrata?
Upam, da bo kmalu dobro... (samo vprašam, kakšnih zdrsnjenih diskov pa ni kje?)

Ne, nič ni bilo. Nimam pojma, kaj se je zgodilo.  :-\ Jo pa boli samo na enem delu (na vrhu repa - pri ritki) in potem naprej nič in se točno vidi, kje jo boli, ker od tam naprej je rep miroval. Zdaj spodaj že maha s konico repa, ampak boleči del še ne premika.

Po slikanju je rekla veterinarka, da je rep čisto v redu.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4551 : 01 Junij 2007, 11:39:19
Ne, nič ni bilo. Nimam pojma, kaj se je zgodilo.  :-\ Jo pa boli samo na enem delu (na vrhu repa - pri ritki) in potem naprej nič in se točno vidi, kje jo boli, ker od tam naprej je rep miroval. Zdaj spodaj že maha s konico repa, ampak boleči del še ne premika.

Po slikanju je rekla veterinarka, da je rep čisto v redu.

če se ti bo ponovilo,  daj testirat borelijo  :-\

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4552 : 01 Junij 2007, 12:45:05
če se ti bo ponovilo,  daj testirat borelijo  :-\

Če se bo ponovilo, bomo sigurno dali testirati.


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4553 : 01 Junij 2007, 12:48:53
Mogoče mal butasto vprašanje: Zakaj ne bi že zdej testirali? Zakaj se čaka do morebitne naslednje ponovitve?  :-[


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4554 : 01 Junij 2007, 12:59:01
Mogoče mal butasto vprašanje: Zakaj ne bi že zdej testirali? Zakaj se čaka do morebitne naslednje ponovitve?  :-[

Saj tudi za čisto vsako šepanje ne greš testirat.


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #4555 : 01 Junij 2007, 13:26:48
Saj tudi za čisto vsako šepanje ne greš testirat.
Včasih ne bi bilo odveč.

Lp, Ivana


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4556 : 01 Junij 2007, 14:46:40
Jst prej kot 1.julija ne morem  :-[.
Od 14. do 19.6. smo na morju, 23.6. je agility tekma v Selci, 24.6. greva verjetno na izpit BBH v Ložnico, 30.6. je pa spet agility tekma v Domžalah.

se bomom nekako uskladili, da ns bo čim več  ::)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #4557 : 01 Junij 2007, 15:14:00
hej!

mene pa zanima, če bi bil kdo zainteresiran za borderzbor, pri nas v Logatcu sedaj kmalu na začetku junija, seveda ko ste prosti tekem(16 ali 17 junij...)? Imamo super lokacijo, kar vsi B-jčki že vejo, ker smo tam imeli praznovanje. Nebi hodili, kakor je bilo ponavadi na zborih ampak bi imeli ogromno prostora za tekanje...Če je kdo za naj pove, jaz pa vam še sporočim, če bo takrat nizka trava... ::)

Oj, moj odgovor že tako in tako poznaš  :P, bi pa raje 17., ker 16. zvečer delamo in potem ni tako zabavno! Vsekakor smo zelo za!  :o

Danes je že dosti bolje. Že mahamo.  :o


Boga Veni, upam, da bo kmalu dobro!  :-\ Se je pa nekaj podobnega zgodilo berniju Taju pred parimi meseci, če te zanima kak info, 5rca, čeprav vem, da si sigurno dobro poučena. Še malo se cartajta - še dobro, da je ta vikend tako in tako frej kar se tekem tiče, ne?



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #4558 : 01 Junij 2007, 16:19:57
Zgolj ideja, ne vem, če ste to možnost že izključili - sem že videla kuzlo s takim musklfibrom (nerodno med skokom priletela 'na rep'), da ji je tri dni visel kot špaga, enostavno si ga je nategnila. Upajmo, da je samo to ali kaj podobno banalnega...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4559 : 01 Junij 2007, 16:37:30
Zgolj ideja, ne vem, če ste to možnost že izključili - sem že videla kuzlo s takim musklfibrom (nerodno med skokom priletela 'na rep'), da ji je tri dni visel kot špaga, enostavno si ga je nategnila. Upajmo, da je samo to ali kaj podobno banalnega...

Tole je meni čisto možno. Glede na njeno histerijo med treningom...  :-\ :)

Je pa danes res ful bolje.  :D :D Se že previdno usede.  :o :o