Border Collie

Lisa · 3993001

petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4830 : 21 Junij 2007, 09:26:56
2 morski slikci Bafke:





**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #4831 : 21 Junij 2007, 11:21:25
Petrca- krasna je  :)



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #4832 : 21 Junij 2007, 11:22:27
Buffy je pravi morski pes  ;D


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4833 : 21 Junij 2007, 13:05:35
No na žalost bomo mobli prestaviti border zbor  :-\ ...ker se mi je Bebhinn začela gonit, nebo ravno fajn, da bi samčkom mešala glavebrez nje pa ne gre  :) ...Zdi se mi da bi bilo najbolje, da prestavimo na konec avgusta...sicer se bomo pa že takrat zmenili!   ::)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4834 : 21 Junij 2007, 13:15:01
...ker se mi je Bebhinn začela gonit, ...

Že drugič? To je bilo pa hitro. Meni se je do sedaj samo 1x  ;D.


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4835 : 21 Junij 2007, 13:20:48
Že drugič? To je bilo pa hitro. Meni se je do sedaj samo 1x .


I Wish, da bi se moja mal kasneje...umes je bilo premora samo 7 mesecev  :-\  Ampak še vseeno ni veliko krvi po stanovanju...


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4836 : 21 Junij 2007, 21:10:29
Pravkar sem zvedla, da v soboto na tekmo prihaja sestrica od Hita in Buffy --- Flor. Z lastnico sva se najprej menile, da bi se dobili jutri, da se spoznamo in da se psice mal zlaufata, potem sem jo pa shecala s tekmo  :o.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4837 : 21 Junij 2007, 21:27:00
Pravkar sem zvedla, da v soboto na tekmo prihaja sestrica od Hita in Buffy --- Flor. Z lastnico sva se najprej menile, da bi se dobili jutri, da se spoznamo in da se psice mal zlaufata, potem sem jo pa shecala s tekmo  :o.

A bodo tekmovali?  :o :o

PS: Začne tudi sestrica od Veni in Varvi.  :D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4838 : 21 Junij 2007, 21:58:00
Evo, obljubljene fotke od včeraj:







Ostalo pa tukaj: http://www.moj-album.com/album/8236936/


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4839 : 21 Junij 2007, 22:07:43
A bodo tekmovali?  :o :o

PS: Začne tudi sestrica od Veni in Varvi.  :D

Jp...bodo tekmovali. Sem ji že vse naročila, kaj mora vzet s sabo, kje je to, kdaj se začne, ... Sva imele dobro debato danes  ;D. Mi je bilo pa hecno, ko je rekla, da bo tekmovala, če nimam jaz nič proti  :D. Le zakaj bi imela. Prov fajn bo vidt 3 različne pse iz istega legla  ;).

Zgleda da bomo imel v Selci mi kar trio nastop. Pri vas bodo same sestrice, pri nas bo pa še en bratec vmes  ;).


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #4840 : 22 Junij 2007, 07:47:22
O, Vestica mala ... Hmm - mislim, da bom morala lastnike mal poklicati ... in namigniti, da ni treba, da je Vestica tako - dobro hranjena ...  ;)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4841 : 22 Junij 2007, 08:12:08
Pravkar sem zvedla, da v soboto na tekmo prihaja sestrica od Hita in Buffy --- Flor. Z lastnico sva se najprej menile, da bi se dobili jutri, da se spoznamo in da se psice mal zlaufata, potem sem jo pa shecala s tekmo  :o.

Pa kaj..... , a je to leglo celo v Sloveniji ?  :o

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4842 : 22 Junij 2007, 08:13:48
O, Vestica mala ... Hmm - mislim, da bom morala lastnike mal poklicati ... in namigniti, da ni treba, da je Vestica tako - dobro hranjena ...  ;)

to bo najbrž po mamini strani  ;)  :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #4843 : 22 Junij 2007, 08:20:16
deteljica - te vljudno vabim, da jutri "pretipaš" mamo (ne vzrediteljice, ker če bi rekla, da je to po njej, bi bilo kaj resnice v tem  :o ). Boš presenečena  :o  . Je pa menda teta med obilnimi  :o . Mimogrede - po tekmi v Ljutomeru sem nedvomno ugotovila, da je hitrost Veni in Nila nedvoumno po mamah  8)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4844 : 22 Junij 2007, 08:44:02
Pa kaj..... , a je to leglo celo v Sloveniji ?  :o

V Sloveniji sta le Hit in Buffy. Flor pa prihaja iz Madžarske na krajši obisk v Slovenijo. Z lastnico Bianko sva že več kot eno leto v kontaktu in si je zelo želela priti v Slovenijo in nas spoznati. Sedaj se ji je želja končno uresničila in bo spoznala tudi Hita in Sandro (ne samo mene in Buffy).
Najprej je bilo mišljeno in dogovorjeno, da se dobimo danes pri Zbiljskem jezeru. Ampak glede na njihove načrte (danes v LJ, sobota nedelja na Bledu in v Bohinju, potem  odhod proti obali s postankom v Postojni in Lipici, 2-3 dni na slovenski obali in na koncu 7 dni na hrvaški obali), sem ji priporočala mal drugačne načrte  :D. Ni bilo potrebno veliko, da so jih spremenili  :o. Itak imajo svoj avtodom.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #4845 : 22 Junij 2007, 09:08:24
deteljica - te vljudno vabim, da jutri "pretipaš" mamo (ne vzrediteljice, ker če bi rekla, da je to po njej, bi bilo kaj resnice v tem  :o ). Boš presenečena  :o  . Je pa menda teta med obilnimi  :o .

ja teta je .. ::) - ko je prišla na svatovanje sem posumila, da bo kotila, ne se šele parila   ;D  :D  :o

Za tipanje vzrediteljice bo pa najbrž bolj moj v.d. zaintersiran od mene   :P

Pterca- ja me je čudilo ,da do sedaj še ne bila nikjer omenjena, ampak prostranstva borderjev se tako širijo,da nikoli ne veš  ;D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #4846 : 23 Junij 2007, 19:56:21
Čestitke Tini & Mac-u za 1. mesto, Maji in Nissi za 2. mesto in 5rci in Veni za 3. mesto. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #4847 : 23 Junij 2007, 19:58:07
Hay,
Čestitke Tini & Mac-u za 1. mesto, Maji in Nissi za 2. mesto in 5rci in Veni za 3. mesto. ;)
Čestitke!
lp,
Anja


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #4848 : 23 Junij 2007, 20:03:38
Čestitke babe :P :) komi čakam filmčke :o

petrca, welcome to the club Agility je nevarn šport :-\



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4849 : 23 Junij 2007, 21:28:52
Čestitke Tini & Mac-u za 1. mesto, Maji in Nissi za 2. mesto in 5rci in Veni za 3. mesto. ;)

Kaj pa Kalihit za prvo in Jean za drugo mesto?  8) 8) 8)

Je pa treba še povedati, da Mac, Nissa in Veni trenirajo skupaj ponavadi, tako da imamo skupno "šefico" na treningih. Pa še Jean občasno pri njej trenira.  8)

Sestrica Vena je tudi pokazala, da bosta super, ko se malo bolj navadita na vse skupaj.

petrca, upam, da si v redu.  :'(

V glavnem, čestitke še enkrat vsem.  :o


Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #4850 : 23 Junij 2007, 21:30:47
Uuu čestitke vsem!  :o


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #4851 : 23 Junij 2007, 22:32:23
Smo sli domov pred oziroma med razglasitvijo - cestitke Tina in 5rca :o :o :o

battito animale


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #4852 : 24 Junij 2007, 07:14:31
Hay,
Kaj pa Kalihit za prvo in Jean za drugo mesto?  8) 8) 8)
/quote]
tudi vam čestitke!
lp,
Anja


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4853 : 24 Junij 2007, 12:16:37
Čestitke vsem udeležencem sobotne tekme in seveda vsem zmagovalcem. PeSjanarji so se super odrezali in pobrali kar nekaj pokalčkov  ;D.

Kar se tiče moje poškodbe in okrevanja, je v primerjavi z včeraj že dost bolše. Sedaj že dokaj normalno hodim in bo kmalu dobro. Tako da bova po vsej verjetnosti v torek že naprej trenirali. Bo pa treba kar trdo delat. Včeraj sem bila čisto razočarana nad sabo in delno tudi nad Bafko :-\.

Filmčkov s tekme ni toliko, kot jih je bilo ponavadi, ker je bilo najprej potrebno poskrbeti za mojo poškodbo, potem pa nisem mogla več stat in sem si želela iti domov.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4854 : 24 Junij 2007, 17:48:19
Včeraj sem bila čisto razočarana nad sabo in delno tudi nad Bafko :-\.

 ??? ??? ???


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4855 : 24 Junij 2007, 18:17:44
oooo čestitam agilitaši!!!  :o :o ste ap raztural  ;D

petrca kaj pa je blo z tvojo nogo? gleženj??  :( čim prej se pozdravi!!


Kurcevsky

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #4856 : 24 Junij 2007, 18:23:41
Agility je hujs ko hokej..., nevarno...  :o



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4857 : 24 Junij 2007, 19:06:01
??? ??? ???

Že ko sva šle na štart jumpinga, je bila nekaj znervirana in živčna. Na samem parkurju pa me je komaj poslušala. Kot da ne bi poznala ukazov.

petrca kaj pa je blo z tvojo nogo? gleženj??  :( čim prej se pozdravi!!

proti koncu jumpinga sem padla čez Bafko in sem si poškodovala levo nogo iz strani. Pod kolenom (levo od piščali) sem imela zelo zatečeno in me še danes boli in zateguje. Na čase imam manjše težave s hojo, ampak nič hujšega. V primerjavi z včeraj, je danes že veliko boljše  ;). Na levi rami, komolcu, na boku in pod kolenom bom v naslednjih dneh mal barvasta  :D.



kalahit

  • *
    • Prispevkov: 472
    • Točke: 0
Odgovori #4858 : 24 Junij 2007, 19:53:31
Že ko sva šle na štart jumpinga, je bila nekaj znervirana in živčna. Na samem parkurju pa me je komaj poslušala. Kot da ne bi poznala ukazov.

a res??? to pa mora biti zelo hudo! :o :o :o

no jaz se s tem srečujem bolj pogosto,tako, da vem o čem govoriš. Je res, da te stvar razjezi da bi počil v tistem hipu, ampak jaz probam vedno pri sebi poiskati napako, ker jo edino tam tudi vedno lahko najdemo ::)


me veseli, da s tvojo nogo ni nič hudo narobe in da gre na bolje. Želim ti hitro okrevanje!


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #4859 : 24 Junij 2007, 20:45:57
proti koncu jumpinga sem padla čez Bafko in sem si poškodovala levo nogo iz strani. Pod kolenom (levo od piščali) sem imela zelo zatečeno in me še danes boli in zateguje. Na čase imam manjše težave s hojo, ampak nič hujšega. V primerjavi z včeraj, je danes že veliko boljše  ;). Na levi rami, komolcu, na boku in pod kolenom bom v naslednjih dneh mal barvasta 

no na srečo ni bilo zelo hudo  ::)  Vsekakor bolje barvasta kot pa polomljena!!  :D ;)