Border Collie

Lisa · 3993206

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #480 : 20 Avgust 2006, 22:21:58
Ojla Brina
Lepo, da je na forumu tudi ena izmed Astorjevih s"ošolk"! (iz KD Barje) ;) Kako vama je šlo z Laro na izpitu potem? Saj sta šle kajne?


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #481 : 21 Avgust 2006, 06:34:23
oila!
js mam tut bordija! sestrco od lise pa loka. sm se hotla že prej registrerat, sam mi neki net ni delou... no, moji borderki je ime lara. slikce bom kmal naložila, d jo boste lahk vidl. pa tut agility trenerava... no ja, za začetk sm dost povedala, ane? ;)
                             

                                                                                                                                                        lp

A mogoče na Iliriji trenirata?


Lelika

  • *
    • Prispevkov: 158
    • Točke: 1
Odgovori #482 : 21 Avgust 2006, 10:00:01
Hojla!


Tudi jaz razmišljam o tem, da si bom spomladi kupila Border Collia. Zanima me če kdo ve za kakšne reditelje. Skrbi me tudi če, bodo mladički zdravi.


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #483 : 21 Avgust 2006, 11:54:15
Petrca, danes pregledujem slike iz hrušice, pa me zanima če je to Buffy? Sem slikala enega majhnega bordrčka, pa se mi je posvetilo, da bi to pa znala biti ona  ;D


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #484 : 21 Avgust 2006, 12:39:33
Jaaaaa....tole je naša Buffy  :o. Ful dobra fotkica  ;)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #485 : 21 Avgust 2006, 13:06:00
Nekaj novejših slik Nise:


Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


*brinchy*

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #486 : 21 Avgust 2006, 21:16:13
oj urša!

ja na izpitu nama je šlo kar vredu. mele sva 95 točk... mal sva zafurale pr pozornosti, ker me ne gleda čisto naravnost v oči, pa pri vaji poleg- ne hodi čisto ob nogi, ampak malo stran... pa še pri odpoklicu, sem pa js mal zasrala k sm nrdila dvojni odpoklic...(poklicala sm jo z SEM, pa še z roko sm pokazala d mora h men ane...)  ::) hehe

kko pa kj atos? a bosta šla še kj v šolo? laro bom dala še naprej v šolo. mislm, če je pridna pa lepo dela, nevem zakaj je nebi pač šolala naprej ane?

ja glede agilityja. najprej sem trenirala na Iliriji, pri Silviji Trkman, ampak sm se prepisala na KD Barje, ker mi je bližje... a ti tam treniraš?

                                                                                                                            lp



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #487 : 21 Avgust 2006, 21:26:36
*brinchy*: Midve trenirava  pri Silvi pa mislim, da smo te na deseti strani te teme že opravljali...  :o ;)


*brinchy*

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #488 : 21 Avgust 2006, 21:54:53
hehe...pa a sva ble skupaj kdej na treningih ali kaj?
hehe kje ste pa uno sliko dobili haha? larči je bila še čisto majhna...ja to je bilo na tekmi agilityja na brdu, ane? z lokolm smo se srečali  ;D.

ja lara je imela operacijo na zadnji levi tački, ki si jo je poškodovala pri igri. ni šlo drugače, kot pa da smo jo dali operirati... :-\


                                                                                                                                        lp



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #489 : 22 Avgust 2006, 06:39:30
Ponavadi sta vidve ravno zaključili, ko sva midve prišle.  :D  ;)

Kako je zdaj Larina tačka? Jo še kaj boli?


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #490 : 22 Avgust 2006, 07:11:53
oj urša!

ja na izpitu nama je šlo kar vredu. mele sva 95 točk... mal sva zafurale pr pozornosti, ker me ne gleda čisto naravnost v oči, pa pri vaji poleg- ne hodi čisto ob nogi, ampak malo stran... pa še pri odpoklicu, sem pa js mal zasrala k sm nrdila dvojni odpoklic...(poklicala sm jo z SEM, pa še z roko sm pokazala d mora h men ane...)  ::) hehe

kko pa kj atos? a bosta šla še kj v šolo? laro bom dala še naprej v šolo. mislm, če je pridna pa lepo dela, nevem zakaj je nebi pač šolala naprej ane?

ja glede agilityja. najprej sem trenirala na Iliriji, pri Silviji Trkman, ampak sm se prepisala na KD Barje, ker mi je bližje... a ti tam treniraš?

                                                                                                                            lp

Živjo!

Drugače te je o tem, kako vama je šlo na izpitu, spraševala Mojca (ki ima Astorja) ;) Čestitam za izpit! Sej Lara je bila itak pridna. Ne, midva zdaj ne greva v šolo, mogoče spomladi.

Bi te pa samo opozorila, da se na tem forumu piše slovensko.  ;) Pa brez zamere!

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


*brinchy*

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #491 : 22 Avgust 2006, 16:13:37
ja Lara zdaj že lepo hodi, pa tudi na agilityu zelo dobro dela. tako občasno, kadar pride iz dolgega sprehoda ali pa kadar gre z mano teči, in je utrujena, malo pozablja stopiti na tačko...sicer pa je vredu. mislim da je ne boli več, saj nikoli ne stoka ali "jamra" od bolečine.

hvala urša. ja vem  :D... so me že opozorili.

joj, mene bo konec, saj Lare spet cel teden ne bom videla :(... res ne vem kaj bom brez nje... :'(



Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #492 : 22 Avgust 2006, 19:59:31
Nekaj novejših slik Nise:



Ooo, Nis.. :) Kje si jo to slikala?

lp

Nič nima smisla. Smisel nastane.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #493 : 22 Avgust 2006, 22:19:11
Na vadbišču KD Krim. Sta z Majo malo vadili, ko smo mi imeli delovno akcijo. ;D
Nisica je prava raketa. Kar leti! :o

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #494 : 23 Avgust 2006, 17:28:12
Danes se nas nekaj dobi (na koncu bomo pa trije  ;) ) v Iškem Vintgarju okrog 18:30, Če koga zanima, je vabljen, da se nam pridruži.  ;D


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #495 : 23 Avgust 2006, 18:05:25
ej a mi lahko prosim iz kataloga iz Portoroža neko prepiše kere psice so ble pr BC/vmesni

tnx, papa

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #496 : 23 Avgust 2006, 23:09:16
Psice, vmesni:
Greenpire Alexa,H

Odette Die fieschi,I

Borderbay Lasvegas,SLO

Lena Rozenplac,SLO

Lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #497 : 23 Avgust 2006, 23:11:54
o joj  ;D

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #498 : 23 Avgust 2006, 23:12:32
tnx ella  :)

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #499 : 23 Avgust 2006, 23:46:42
Hoj.
Šele zdej vidim, zakaj se mi je pred kratkim tolk kolcal  ;D.
Moram rečt, da sta naju obe Pet/5rci kar posvojili in, da je Lum strašno navdušen nad pasjima gospodičnama.
Dokler smo še na klasičnem telefonskem internetu slikc ne bom objavljala, kmalu pa naj bi presedlali na T2 in potem ...  :P
Lp



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #500 : 23 Avgust 2006, 23:52:53
Hoj.
Šele zdej vidim, zakaj se mi je pred kratkim tolk kolcal  ;D.
Moram rečt, da sta naju obe Pet/5rci kar posvojili in, da je Lum strašno navdušen nad pasjima gospodičnama.
Dokler smo še na klasičnem telefonskem internetu slikc ne bom objavljala, kmalu pa naj bi presedlali na T2 in potem ...  :P
Lp

uuuu T-2... Potem te bosta šele pet/5rci nadlegovali, ko te bosta zastonj klicali.  :P :P :P  :o

Kako kaj mala šola? Gre? Danes smo se mimo peljali pa ste imeli že konec. Drugače bi te prišli pogledat.  :D


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #501 : 24 Avgust 2006, 00:08:08
 ;D ;D ;D
Vidve kar! Mala šola pa danse ni bila ravno naj naj, ker je Lum pred tem bruhal v avtu in se mu ni nič dalo. Sicer pa kar gre.
 ;)
Lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #502 : 24 Avgust 2006, 09:27:32
Bogi Lum. Mu je bilo slabo zaradi vožnje? Ali je bil le živčen pred malo šolo  :D?

Če boš vzela tudi telefon pri T-2, potem bomo pa res skoz samo klepetal  :o. Takrat si lahko nastaviš tudi MSN, da bomo redno na vezi  8).

Luma smo pa itak sprejel za svojega. Saj je vendarle border  :o. Pa še luškan in zanimiv za naše punce  ;)


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #503 : 24 Avgust 2006, 12:04:24
Nekej sem po slikcah brskala in našla tele zimske posnete..sicer na njih ni Fly ampak Nala, vendar se mi vseno zdijo simpatični  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ZxkPFvpCLX4
http://www.youtube.com/watch?v=6Px9fRS2Uyk

 ;) :P


Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #504 : 24 Avgust 2006, 12:24:46
Super posnetki  :o


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #505 : 24 Avgust 2006, 13:08:15
hvala  ;)

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #506 : 24 Avgust 2006, 21:39:29
Hoj.
Glede na to, da proti vožnji nima nič, je bla ziher šola kriva  ;D.
Ne, slabo mu je blo, ker sva morala pred šolo še v Kamnik letet in je blo zgleda malo preveč vroče. Pa verjetno je spli še nekaj vode preden sva šla, pa nisem opazila ...  :-\

Glede na hitrost pri T2, bomo morale s klepetom še malo počakat, se mi zdi  :(, potem pa ...  :o :o :o

Lp





5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #507 : 25 Avgust 2006, 22:26:02
Mi smo imeli pa danes družinsko srečanje na Pokljuki.   :o :o  Milijon borderjev na kupu (od vseh mladičke ni bilo le psičke iz Beograda).   :D

Oče Storm in polbratec Sam sta še lepša v resnici kot na fotografijah. In čisto naspidirana na žogice in prinašanje (priznam, sem pričakovala malce bolj umirjena psa).

Slike pa ostalo pa sledi jutri.


Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #508 : 25 Avgust 2006, 22:54:22
Sam pride tudi v Trbovlje v nedeljo?
lp

Nič nima smisla. Smisel nastane.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #509 : 25 Avgust 2006, 22:59:58
Sam pride tudi v Trbovlje v nedeljo?
lp

To pa ne vem.  ??? :-[ ???