Border Collie

Lisa · 3993046

mika

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
  • Bufka in Gigi
Odgovori #870 : 06 November 2006, 20:39:37
Dej, dej, kot da te to moti, da te kolen boli, to je vse del masterplana, da ti ni treba na sprehod. Ce pa ni, potem pa najbrz nasilje v druzini..., te je brcnla, a?? Prav ti je!  :o :o :P

glede na to da sm s tremi ženskami v stanovanju (petra,buffy,suki), je eno koleno še malenkost, sm še dobr  :D

ma ni masterplan res neki koleno trokira  >:(



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #871 : 06 November 2006, 20:44:35
5ra in gulu, men pa res ni treba govort ker ps je bolj štorast, ker je Bode zihr najbolj od vseh :-\
no nej lum počiva lepo :P

Ne bi ravno o tem, kateri je bolj... Moja je zgleda "z leti" pridobila dosti izkušenj, da ve, kako se zaleteti, da je ne boli (ne to, kako se ogniti...  ::) ). Zdaj mora pa še pogruntati, kako pravilno stopiti, da se ji kakšna zadeva ne zapiči v blazinico...  ::) >:(


MuBev

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #872 : 07 November 2006, 00:28:46

Še kdo? MuBevčki, a pridete?

še ne vemo, če pa pridemo, pridemo: Archie, Azra in Kylie po štirih. :)
Erik, Mark, Andrej in Ulla po dveh.  ;)






5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #873 : 07 November 2006, 00:35:05
še ne vemo, če pa pridemo, pridemo: Archie, Azra in Kylie po štirih. :)
Erik, Mark, Andrej in Ulla po dveh.  ;)

 :o :o Kako bi se takoj druščina povečala...  :o Jaz bi vas bila prav vesela.  :o


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #874 : 07 November 2006, 07:41:48
Mogoče pride še Alenka z Amber in njena kolegica z avstralcem. Preko meila sem ji včeraj vse razložila in je zelo zainteresirana za srečanje.
Sporočila sem tudi Nuški z Aiko, vendar ni bilo nobenega odgovora.

Dej, dej, kot da te to moti, da te kolen boli, to je vse del masterplana, da ti ni treba na sprehod. Ce pa ni, potem pa najbrz nasilje v druzini..., te je brcnla, a?? Prav ti je!  :o :o :P

Pri nas se ne brcamo in nismo nasilni  :P.

ma ni masterplan res neki koleno trokira  >:(

Sej dons dobiš še vse potrebne žaubice  ;).
Kolenčnik in gelirana blazinica za obkladke sta doma (sta že v uporabi)  ;)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #875 : 07 November 2006, 08:51:44
Sem pozabila napisat, da sem o srečanju obvestila tudi kajcyko z bebhinn.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #876 : 07 November 2006, 09:38:43
Jaz sem cel kup ljudem poslala mail pa ni odziva.  :-\ Upam, da se kajcyka zmeni doma, da gre lahko pa da cacy ne bo preveč utrujena. Če pride še minči, bodo imeli že polovico legla na kupu.  ;)

Saj, če pridejo kajcyka pa cacy pa MuBevčki, potem nas bo pa že kar nekaj.  :o


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #877 : 07 November 2006, 09:54:32
Lum je štorast... Tako k Veni...  ;D Ne, hecam se... Saj veš, cacy, kako je s tem... Ponavadi nimamo pojma, zakaj naši psi šepajo... Isto je bilo z Lumom. Nekaj je imel nategnjeno pa gulu še sedaj ne ve, kje je zadevo staknil... Verjetno je pridirkal prehitro pa je to to...

Hvala, 5rca, k odgovarjaš, kadar jst nimam časa  :P.
Ja, cacy, res ne vemo, kaj si je naredu :-\. Zgleda, da njegove dolge hitro rastoče tačke malo prehitro šibajo glede na njegove mišice in čim je kakšen hujši napor (npr., če hoče ujeti Veni ;D ali laufa po hribu), pol mal šepa (ne vedno na isto tačko!!!) in se ful preteguje - tko kot bi imel muscle fibre (al kako se napiše), ampak je pol po počitku dobr. Zdej je že spet tri dni dobr.  :-\  Ga bo treba pač bolj počas utrjevat, pa bo.
Vem, da se Lum in Bode ne ljubita preveč, ampak mislim, da se bosta že zmenila in bi bilo zelo fino, če pridete!

Lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #878 : 07 November 2006, 10:48:56
Kaji sem napisala, da se lahko jaz z njeno mami zmenim. Konec koncev sem njeno mamico spoznala prej kot njo  :o. Sem ji pa tudi prevoz ponudila in sedaj čakam na odgovor  ;)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #879 : 07 November 2006, 15:25:35
No,zelo verjetno pride še kolegica s Koroške s kelpijko Chuno in kolega prav tako s Koroške z borderjem Fraiserjem,pa verjetno tudi Niki,njegova šefica,šeficin sin in sestra.

Če bi bili vsi ti,ki ste jih vi in jaz našteli,potem nas bo pa res kar nekaj!!! :o


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #880 : 07 November 2006, 17:07:14

Če bi bili vsi ti,ki ste jih vi in jaz našteli,potem nas bo pa res kar nekaj!!! :o

No, hitro povejte, ker naj bi ze danes sporocila gostilnicarju...zaenkrat imam samo 10 potrjenih, v skupini naj bi bilo vsaj 20. Sicer za sam sprehod je ze 10 (psov je 8) kar vredu stevilka. "Plan B" je, da gremo v navadno gostilno v Dutovljah, ampak mislim, da bo postrezba in ambient dosti lepsa v Avberju.



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #881 : 07 November 2006, 17:12:44
(psov je 8) quote]

KVA? Psov je osem. Zgleda, da ce das stevilka 8 in potem oklepaj dobis "cool" 8)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #882 : 07 November 2006, 17:20:50
Vsekakor  8):P
Jean, mi smo za Avber oz. kaj pododbnega, tudi cenovno mislim (cca. 3000, ker kaj dosti več + vino pa res ne bo šlo  ;)). Vsekakor pa ne bi glih jote za jurja  :P.
Lp



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #883 : 07 November 2006, 17:24:25
Še tole sem pozabila vprašat : koliko pa pride, če nas bo v skupini manj?



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #884 : 07 November 2006, 17:28:16
Ja, gulu, ti si pridna, ko si pravocasno sporocila, cakam pa druge...

Mislim, da ce nas je dosti manj, ne bodo odprili, ker se jim ne splaca...bom poklicala danes zvecer, lahko vprasam.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #885 : 07 November 2006, 17:43:57
Ja, gulu, ti si pridna, ko si pravocasno sporocila, cakam pa druge...


Nisem tko mislila  :-[. Hotela sem samo povedat, da lahko gremo tudi kam drugam ...

A to bi odprli extra za nas? Ja, pol je pa vprašanje, kako bi bilo. Koliko je pa od tebe do gostilne Grča (tam pri Štanjelu)? Mislim, da imajo kar dobro, pa da ni predrago ... ampak že dolgo, kar smo bili tam.
lp



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #886 : 07 November 2006, 17:58:06
Koliko je pa od tebe do gostilne Grča (tam pri Štanjelu)? Mislim, da imajo kar dobro, pa da ni predrago ... ampak že dolgo, kar smo bili tam.
lp

Ni dalec. Nisem se jedla tam, mislim, da vem, katera je--v Hrusevici, to je tudi tako rekoc sosednja vas. Torej to je tudi ena varianta.

Ja, ta v Avberju je delovna kmetija, ne restavracija, tako da odprejo po dogovoru za predhodno najavljene skupine.



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #887 : 07 November 2006, 17:58:31
V vsakem primeru je dobro, da se ve vsaj približno, koliko nas bo, da se rezervira pa da so pripravljeni na nas. Ker ne bo ravno fino, če se zmeni Jean za 10, potem nas pride pa 20. Tako da res, dajte, čimprej povedati, če greste tudi na kosilo, da se lahko zmeni.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #888 : 07 November 2006, 18:02:59
Ja, rezervacija je v vsakem primeru dobrodošla, sploh ker gre za martinov vikend!
Grča je pa menda res v Hruševci, mi smo bili enkrat tam in je bilo ok, ampak nič posebnega.
Zdaj, ko vem, da je Avber kmetija, navijam zanjo!!!  :) To je navadno mnogo boljše!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #889 : 07 November 2006, 18:44:58
Update: Govorila sem s gospodom v Avberju, pravi, da se zmeni z eno gospo glede ene druge skupine prav tako v nedeljo, tako da ce jih je vse skupaj vsaj dvajset oseb (v nasi in v njihovi) bo odprl. Rekel je, da me bo poklical v cetrtek, tako da imate cas do cetrtka se odlociti in sporociti. Takrat bomo tudi ze vedeli za obeto vremensko napoved--ce bo zelo grozno, najbrz nima smisla. Upajmo, da bo lepo!

Se enkrat moj elektronski naslov; prosim, da tisti, ki pridejo, mi osebno sporocite. Nekateri so ze.  :)

[email protected]



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #890 : 07 November 2006, 18:49:29
Saj potem jih mora biti samo še tam okrog 10 pa smo...  ;)  Na koncu nas bo pa toliko, da nas ne bodo mogli noter spraviti.  ;) 8)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #891 : 07 November 2006, 18:49:52
Aja se to: povabila sem Alena Marekovica, rekel je, da bi rad prisel, ampak ne more, ker sodi tekmo v Avstriji.



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #892 : 07 November 2006, 18:52:20
Ooooo škoda!
Če bi bil pa še Alen zraven,bi pa skor na lotu zadeli!  :)

Menda bi naj bilo od danes naprej vsak dan lepše-iz njihovih ust v božja ušesa!  ;)

Po slabem vremenu verjetno res nima smisla lazit tam okrog.


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #893 : 07 November 2006, 18:53:43
Aja se to: povabila sem Alena Marekovica, rekel je, da bi rad prisel, ampak ne more, ker sodi tekmo v Avstriji.
[/quote  

 :o :o :o
Škoda, da ne more.

Super glede kmetije - upam, da se nas ne bo na kocu res narisalo preveč  8).
Vreme naj bi bilo še kar znosno, upam da bo res.



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #894 : 07 November 2006, 18:55:14
Na koncu nas bo pa toliko, da nas ne bodo mogli noter spraviti.  ;) 8)

Pa se teze ven, ce je vino dobro! ;)

5rca, bodi brez skrbi, jaz ne bom pila, dokler ne pridemo iz pohoda, tako da ne boste v nevarnosti, da se zgubite v gozdu pod mojim pijanim vodstvom.  :P

Ce pa so eni izmed vasih borderjev dresirani za resevanje, toliko bolje. V okolici je precej globokih kraskih jam. ;D






5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #895 : 07 November 2006, 18:57:01
Bi imel kar naenkrat 30 psov, če bi Alen prišel. ;) Čeprav bi bilo prav fino.

Jean, zadnjič si spila en kozarec vina pa smo se izgubili. ;)  A imaš kaj odvečnih postelj? Se bomo morali kar pri tebi utaborili, če bo res tako dobro vino.  8) ;)

Pa ne strašit ljudi, že tako nas je malo.  ;)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #896 : 07 November 2006, 18:57:23
Citiraj
Ce pa so eni izmed vasih borderjev dresirani za resevanje, toliko bolje. V okolici je precej globokih kraskih jam.

No,tule imate dva reševalska norca.  ;)


Citiraj
Pa se teze ven, ce je vino dobro!

Uh,vino.......,ampak kaj,ko je pa tako dolga vožnja še potem do doma.   :(


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #897 : 07 November 2006, 18:59:06
Sky, dobr, da vaju imamo!!! Sicer imam pa jst eno kolegico na Krasu, pa nas bodo reševali, če bo treba (iz kakšnega jarka  :P).




SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #898 : 07 November 2006, 19:01:52
Citiraj
Sky, dobr, da vaju imamo!!!

Pa bi vseeno raje videl,če se najinih uslug ne bi potrebovalo.  ;)

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #899 : 07 November 2006, 19:03:47
Bi imel kar naenkrat 30 psov, če bi Alen prišel. ;) Čeprav bi bilo prav fino.

Saj naokrog hodi v glavnem samo s tremi, ampak že to bi se pri pasjem številu poznalo (sploh ker imamo mi bolj obratno bilanco - 1 pes, 3 spremljevalci  :P ).

5rca, saj ne rabimo postelj - samo en senik, pa bo čisto dobro  ;D