Border Collie

Lisa · 3993156

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #960 : 08 November 2006, 19:51:31
Jp... Kdo bo potem sploh hotel domov?  :P :P :o :o

A se lahko potem za kakšno uro pa točno lokacijo zmenimo? Jaz nimam pojma, koliko časa se pelješ do gor, niti kam je treba iti... A se dobimo kje v Mozirju pa gremo potem naprej skupaj?

gulu, glej da dobiš od bratranca fotoaparat nazaj...  :P :P :P


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #961 : 08 November 2006, 19:59:50
Jp... Kdo bo potem sploh hotel domov?  :P :P :o :o

A se lahko potem za kakšno uro pa točno lokacijo zmenimo? Jaz nimam pojma, koliko časa se pelješ do gor, niti kam je treba iti... A se dobimo kje v Mozirju pa gremo potem naprej skupaj?

gulu, glej da dobiš od bratranca fotoaparat nazaj...  :P :P :P


Ja, to je fajn lokacija, res super. Kako je pa kaj s strmostjo - nekaj je navkreber, ne SKY? Moramo vedet zarad tašče in Lumovih tačk.
Kakšno gostilno bomo pa tud najdl. 5rca, mi bomo šli verjetno iz Lj, sicer bomo šli najprej do Polzele, ampak znamo prit pol do tistega parkirišča k se gre na Okrešelj. Lahko se pa dobimo tud kje v Mozirju.
Ne vem, kako bo s fotkičem ...  :'(



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #962 : 08 November 2006, 20:09:29
No,pa se točno zmenimo,mi ki smo najbolj aktivni,da bomo potem lahko naprej prenesli ostalim.

Uro bi jaz pustil isto,kot je bila,se pravi 11.Dobimo pa se v Mozirju na parkirišču pred Tuševo trgovino.Ne morete zgrešiti-preden pridete v Mozirje,glejte desno,takoj za Petrolovo črpalko,pa bomo potem se odpeljali skupaj.V Mozirju se bomo potem dogovorili ali bomo šlo najprej v Logarsko ali pa bomo šli samo v Robanov kot.
Če bomo šli v Logarsko,bomo šli vsaj od Doma planincev do Rinke peš.Je zelo luštna potka,z zelo malo vzpona in je primerna tudi za precej neaktivne.Robanov kot pa se bomo tudi pripeljali gor verjetno do turizma,potem pa je vglavnem precej po ravnem.
Se bom pa jutri poskusil pozanimat,kakšna je opcija kosila na turizmu.Drugače pa ja,bomo ziher kakšno gostilno našli.

Torej,pot je primerna tudi za bolj neaktivne ljudi in za rahlo poškodovane pse.  ;)

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #963 : 08 November 2006, 20:14:59
Mogoče se vam pridruživa še mi2 z Makom. Aja, pa glede na njegovo obnašanje zadnje čase priznam, da me malo skrbi, ker gospod, če mu ne paše me gladko zignorira, zbega ga vsaka psička... No tako, da če prideva nasveti dobrodošli ::)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #964 : 08 November 2006, 20:18:22
JUPIIII!!!!

A lahko zdaj še udeležence preštejemo, da vidimo, koliko nas bo:

Za sigurno gremo mi:
Lum
Brina
Buffy
Lok

Za tiste z vprašaji pa so tile:
Niki (?)
Nixi (?)
Frasier (?)
Gayo (?)
Gayova mama (?)
Archi (?)
Azra (?)
Kylie (?)
kelpijka (?)
Mac (?)
Bode (?)
Bebhin (?)

Torej ogromno jih je z vprašajem... Če bi jih polovica prišla...  :o


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #965 : 08 November 2006, 20:19:41
Ja,če bo lep dan, bi blo fajn če gremo prej še do Rinke, ker je baje ful lepa. Vsekakor pa tud do Robanovega, ker bo sicer za pse malo premalo, pa tud brezveze je, da potem rinemo tako daleč.
ura in lokacija - fino!



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #966 : 08 November 2006, 20:23:00
tincy, jajčka stran.  ;)  8) Se hecam. Saj zadnjič na treningu je bil priden. Je prišel pogledati Veni in potem šel nazaj. Na srečanju bodo vsaj tri psičke (no, ena sterilizirana) in boš lahko vadila njegovo poslušnost. Tako da imaš razlog, da prideš. Res, če si v Ljubljani, glede prevoza ne bi smelo biti težav.

Zdaj pa še Anja... Anja, naj te pripeljejo do Ljubljane... Nas gre kar dosti od tukaj in mislim, da ne bi bila težava, da te kdo vzame s sabo.


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #967 : 08 November 2006, 20:28:14
Ja, mu že nekaj čas grozim s kastracijo ;) ;D Ravno zadnjič na treningu ja bil pokora, sem jaz več časa hodila za njim, kot pa on za mano ::)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #968 : 08 November 2006, 20:29:52
To so pa samčki...  ;) Sem po eni strani prav vesela, da sem se za samičko odločila.  ;)

petrca, kaj pa zdaj Primorci? A Amber bi še prišla?


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #969 : 08 November 2006, 20:46:08
5rca,daj malo seštej ljudi zraven psov,če bi se slučajno kaj menil zaradi hrane,da bi imel vsaj eno približno število.

Čeprav se jaz vedno držim načela-čimmanj kompliciranja.
Menimo se potem sproti kam in kako,do gostilne bomo pa ziher tud nekje prišli.  ;)

Citiraj
To so pa samčki...   Sem po eni strani prav vesela, da sem se za samičko odločila.

Pol imam jaz srečo-Loka niti psička na višku gonitve ne zmoti,če kaj delava,če pa ne,pa ga tudi brez težav obvladam.Recimo na agi. treningu ja večkrat zraven tudi kakšna gonečka,pa z njim ni nikoli problemov,lepo leži zraven in čaka da pride vrsta nanj.


Citiraj
Ja,če bo lep dan, bi blo fajn če gremo prej še do Rinke, ker je baje ful lepa. Vsekakor pa tud do Robanovega, ker bo sicer za pse malo premalo,

Se strinjam-je lepo gor.Pa kakšnega mimoidočega nafehtamo da naredi kakšno gasilsko,pa je.
Robanov pa itak.



Oooo tincy,kje sta se pa vidva skrivala?  :o

Seveda,le pridita zraven.

Se parvi tudi čas in lokacija kjer se dobimo sta potrjena?
Da začnem obveščat naprej.  ;)

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #970 : 08 November 2006, 20:58:33
SKY-sem si potem dobila stanovanje v Ljubljani, tako, da sva z Makom čez teden tam. In zaenkrat še nimam interneta, tako na nisem prav veliko na forumu. Danes sem po sili razmer morala prit domv-še sreča ;D
Lok je pa tako ali tako super pes in z makom sta si kot dan in noč :D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #971 : 08 November 2006, 20:59:49
Še ljudje:

Za 100%:
mika
petrca
gulu
fant od gulu
tašča od gulu
Sky
kurcevsky
jst

Potem pa tisti z vprašaji:
Za tiste z vprašaji pa so tile:
družina od Nikija
lastniki Nixi
lastniki Frasierja
Mojca (Gayotova)
Tina (od Gayove mame)
4 krat MuBev
lstnica od kelpijke
Tina (Mac)
cacy
kajcyka
lastnica Amber...


Za vsak slučaj pa sendviče s sabo pa bomo kje počivali. ;)

Zoran, a labradorca boš doma pustil? Jaz bi ga prav rada videla...

Sem hotela Tino vprašati na treningu, če pride pa ni bilo priložnosti. Sem pa njenemu očetu poslala mail pa tudi SMS bi ji poslala, če je ne bi danes videla na forumu.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #972 : 08 November 2006, 21:01:11
tincy, jajčka stran.  ;)  8)  

Sej sem res rekla, da nima več časa bit na forumu, ampak tale izjava me je pa spodbodla - v vsakem štosu je mal resnice!!  :P Mi mamo tud kužka, da ne bi kej preveč ... Tvoja je pa kužika, a ne ?!

 :P :P :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #973 : 08 November 2006, 21:04:08
Sej sem res rekla, da nima več časa bit na forumu, ampak tale izjava me je pa spodbodla - v vsakem štosu je mal resnice!!  :P Mi mamo tud kužka, da ne bi kej preveč ... Tvoja je pa kužika, a ne ?!

 :P :P :P

Počakaj, da pride Lum v ta leta...  :P 8)

A je kdo deteljico videl? Ona bi tudi v trenutku povečala število udeležencev.  :P

Sem hotela reči Silvii, če pride pa vem, da ima treninge ob nedeljah...


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #974 : 08 November 2006, 21:12:35
Sej tačko že dvigujemo, v puberteti je pa itak že skoz  :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #975 : 08 November 2006, 21:16:22
v puberteti je pa itak že skoz  :P

moja je od kakšnega petega meseca dalje... Vsakič, ko ni kaj ubogala, sem si rekla, da je v puberteti... No, zdaj je v zadnji fazi odraščanja...  ;) Potem bodo srednja leta...  ;D


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #976 : 08 November 2006, 21:32:58
Citiraj
Zoran, a labradorca boš doma pustil? Jaz bi ga prav rada videla...

Ne,verjetno bo kar zraven.  ;)
Sam potem mam jaz fullll več dela.
Ker za Loka vedno vem,kje je,Sky pa rad gre malo po svoje in se veliiiikokrat naredi čist gluhega.


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #977 : 08 November 2006, 21:40:04
Kaj pa, če bi se v nedeljo dobil ob 10h? Ker ob 16h je že itak temno  :-\



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #978 : 08 November 2006, 21:42:21
Ma,temno je tam nekje okoli pol petih,petih.

Men je dejansko vseeno,vendar tudi od 11 pa tja do 17. je dovolj časa,da kosmatince pregonmo,v gostilni pa itak lahko potem sedimo tudi po temi.  ;)

Verjamem,da bo marsikomu 11 bolj pasalo.  ;)

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #979 : 08 November 2006, 21:55:54
Pozdravljeni :)

Po nekaj mučnih poskusih vtipkavanja varnostne šifre in ugotovitvi, da sem kljub obiskovanju zadnjega letnika fakultete polpismen, sem le uspel primarširati na ta forum :)

Za tiste, ki me (še) ne poznate - sem Andraž, lastnik borderosa Ice-a (oz. Brycea iz zadnjega legla psarne Ovčarska) :)

Na Jeanin sprehod sem tudi sam želel iti, a zaradi kužnega kašlja drugega domačega psa - belgijca Pana - nisem oddal dokončne prijave, namreč Ice je ob še delujočem učinku cepljenja zdrav, a nedvomno kužen in zato prenašalec virusa (ravno zaradi teh psov - prenašalcev - je izbruhnila epidemija, kajti lastniki kašljajočih psov vejo, da je pes bolan in malce pazijo). No, saj bolezen ni kaj hudega, lahko pa pride do tečnih zapletov...

Da pa se še midva považiva s kako fotko - sploh, ker sem "kvazi" fotograf; no, naj vas Ice pozdravi sam ;)




gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #980 : 08 November 2006, 21:58:14
ja, samo drugi dan je žal ponedeljek, tako da prav dolgo ne bomo mogli sedet ... No, kakorkoli, komaj čakamo!



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #981 : 08 November 2006, 22:01:38
Čau, cerae, doborodšla oba. Slikica je pa takooo luštna!



urskaaa

  • Gost
Odgovori #982 : 08 November 2006, 22:35:00
Cerae-to je od Darje,ki ima psarno Ovcarska leglo ne??Darja je mela res zelo dobro in lepo leglo.Zelo je lep merlecek ;D ;D
Jaz ga dobim drugo leto poleti,ce bo vse posreci(z barvami-da bodo merle mladicki) dobim merle,drugace pa bom vzela klasiko: crno-bel :)
Res zelo je lep ;D-ce na zameris,sem si njegovo sliko shranila ::)





lp,urska



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #983 : 08 November 2006, 22:44:37
Hojla urskaaa,

japs, Ice je iz Darjinega legla in lahko se pohvalim, da sem celo imel kar nekaj besede pri "stvaritvi" tega legla, hehe, zato je Ice res po "mojih" merilih za borderja ;) In ni problema, slikic mam še ogromno, ker je fotografija moj največji hobi in delno celo honararna služba :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #984 : 09 November 2006, 06:34:38
Pozdravljena Andraž in Ice.  :o


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #985 : 09 November 2006, 07:45:15
Pozdravljena Andraž in Ice .
Jaz sem najprej mislila, da je Buffy na PeSjanarskem srečanju dobila kašelj, pa se je izkazalo, da temu ni tako. Imela je le nekaj s sluznico in nekajkrat zakašljala, ko sva prišle iz toplega na mraz. Po nekaj korakih je bilo vse vredu. Noter je bilo pa vedno vse v najlepšem redu. Sedaj že 3 dni ni niti malo zakašljala, niti pokazala znakov kašlja. Hkrati ni imela nobenega od simptomov kužnega kašlja.

Za srečanje bom pa še enkrat poslala meil Alenki (z Amber) in kajcyki (z Bebhinn).


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #986 : 09 November 2006, 08:15:43
A je kdo deteljico videl? Ona bi tudi v trenutku povečala število udeležencev.  :P


Deteljica bo na predstavitvi Rallya v nedeljo  :-\

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #987 : 09 November 2006, 08:23:57
Hej, hvala za dobrodošlico, hehe :)

Vidim, da se boste vseeno dobili, kljub odsvetovanjem veterinarjev za večja zbiranja psov. Vseeno so tisti, ki so bili na PeSjanarskem srečanju skoraj zagotovo prenašalci virusa, čeprav niso zboleli. Prenesli pa bodo virus na druge pse. Ravno zato je Jean odpovoedala sprehod, hehe, ne zaradi drugih težav :)

No, saj je odločitev itaq vaša, umrl pa tudi še ni noben pes zaradi te bolezni (kakor je meni znano), obzirno do psov, katerim cepljenje na vse te viruse ne drži več, pa to nikakor ni ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #988 : 09 November 2006, 08:32:54
Kaj potem ne bomo hodili na sprehode spomladi zaradi strahu pred klopi?  :-\  Potem je Buffy itak prenesla že virus na vse pse, ki so bili včeraj na poligonu... Pa Ginny...


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #989 : 09 November 2006, 08:51:26
Umrla je baje ena doga in skor je pobralo mastinko  :(.
Ampak jaz tudi nisem za pretirane komplikacije. Če je nekaj epidemija po moje slej ko prej najdeš virus, in če je pes manj odporen, bo pač kašljal. Enako kot pri ljudeh- kaj naj kadar kaj razsaja (in to je večino zime) kar preventivno imam otroke samo doma al kaj  ::) ?
Vsekakor vidno bolani psi niso za množično prireditev , ve se da je obdobje kašlja in tisti, ki  imajo občutljive pse, naj jih pač držijo doma.
Sicer pa vsakič, ko greš na kakršnokoli prireditev al pa na sprehod kjer so psi imaš možnost da ima kateri od psov kakšno bolezen oz da jo prenaša- tudi kadar ni nobene epidemije  ;).

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!