Border Collie

Lisa · 3992977

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1080 : 10 November 2006, 11:50:05

gulu, glej da dobiš od bratranca fotoaparat nazaj...  :P :P :P

Fotoaparat nazaj!!! Sicer samo za določen čas, ampak za nedeljo bo! :o :o



urskaaa

  • Gost
Odgovori #1081 : 10 November 2006, 12:51:20
No slikic imam toliko, da se med njimi zgubim, ti kar tu pripnem nekaj linkov - saj smo v border collie temi ;)

Rona je drugačna psica od Joy, seveda - veliko raje se odziva na tvoje komande in dela, prava veselka, medtem ko Joy prisega na žogico :) (in v tem, da pase Rono :)). Sam sem laufal leto in pol z Joy agility, super je bila  8), potem pa so pač razmere to mal onemogočile, hehe... No sedaj imam njenega sinkota in počasi začenjava s spoznavanjem agilityja :)

No še linki:

Rona 1
Rona 2

Joy 1
Joy 2
Joy 3

Jerry (oče od Icea)
Spot
Skupinska

Mislim, da bo dovolj za začetek, bom še malce pobrskal za agility fotke ;)



Hvala za linke,ce bos se kaj najdel potem kar pripni sem ;D-slikce so ze shranjene v moji mapi 8)
drugace pa sem ko sem bila v franciji videla prav knjigo o tem kako slikas psa(da je slika vredu),bila je zelo poceni 2 eura,ampak nazalost v francoscini,kljub temu da je bila slikovno opremljena -ne bi razumela podrobnosti.
No z Ice-om pa vama zelim velik srece pri agilityu ;),sej verjetno ze kaj trenirata(kaksne cone,pozornost,...)??

Za slikce pa hvala!


lp,urska



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1082 : 10 November 2006, 13:43:40
Jaz bom tud imela dogotalca s sabo. Baterije bodo polne, kartice prazne, samo prste je treba še ogret  :D. Če borderjev ne bom mogla lovit oziroma mi bodo uhajal s slik, jih bom pa snemala  :o.


mika

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
  • Bufka in Gigi
Odgovori #1083 : 10 November 2006, 13:47:08
Jaz bom tud imela dogotalca s sabo. Baterije bodo polne, kartice prazne, samo prste je treba še ogret  :D. Če borderjev ne bom mogla lovit oziroma mi bodo uhajal s slik, jih bom pa snemala  :o.

dogotalca,glodalca, digitalca?



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1084 : 10 November 2006, 13:49:24
dogotalca,glodalca, digitalca?


To se pa zgodi, če prehitro pišeš  :P. Po mojem so vsi vedeli, da gre za d i g i talca  ;D.


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1085 : 10 November 2006, 14:36:00
Jest sem bil pa prepričan, da boš imela dogo - talca, s seboj, se pravi še eno dogo kot talko, teroristka ti  8) :P

Lepo se imejte v nedeljo in naj bo vreme na vaši strani, drugič pa me prištejte zraven ;)

urskaa - ne trenirava še, začenjava pa. Seveda ga že učim veliko agilitaških for, pozornost pa že od 1. junija, odkar ga imam ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1086 : 10 November 2006, 15:11:44
Lepo se imejte v nedeljo in naj bo vreme na vaši strani, drugič pa me prištejte zraven ;)

Ja, bomo računali na vse tri.  :P Drzim pesti, da se Pan čimhitreje pozdravi.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1087 : 10 November 2006, 15:25:13
Sky, koliko približno je od Ljubljane do Mozirja? Časovno? Da vemo, kdaj štartati iz LJ... Okrog urce? Moramo biti točni... Pridemo s polnim avtom menda...  :P :P :P :o


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1088 : 10 November 2006, 15:34:41
No,skoraj sigurno pride tudi Niki s svojo šefico in njeno sestro in Frasier s svojim šefom in njegovim sinom,za kelpijko pa še ni sigurno,ker pomaga na tekmi v Celju(šefica).
Razen v primeru dežja,potem ti vsi odpadejo.  ;)


Iz Ljubljane do Mozirja je po avtocesti tam nekje urca,ja.
Če štartate tam nekje 9:45,bi morali bit pravočasno.  ;)

Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1089 : 10 November 2006, 15:37:45
Mi pripeljemo Gayota pa verjetno še Fly (anja, pošlji mi na PM telefonsko pa te pokličem danes ali jutri). No, bo vseeno kar zur.  :o

V primeru dezja gremo tudi? Meni je vseeno. Tisti, ki  so pa bolj cukrasti, bodo pa ostal v gostilnah.  ;)  Vremenska je kar v redu...  :-\


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1090 : 10 November 2006, 16:43:09

V primeru dezja gremo tudi? Meni je vseeno.

Psi morajo tako in tako ven, tako da ja. Če bo pa ful naliv, bomo pa krajšali pot.

Tisti, ki  so pa bolj cukrasti, bodo pa ostal v gostilnah.  ;) 

Fantje, niste iz cukra!!!!  :P




Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #1091 : 10 November 2006, 18:15:18
mene so doma totalno zmedl....oni nebi peljal, ampak če najdem prevoz lahko grem, ampak ne ker gremo na dolensko h babici, ampak potem spet ja če če bo njej prov da me ne bo...trenutno nevem res NIČ  :'( :'( ??? ???

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1092 : 10 November 2006, 19:09:06
Jaz bi takole rekel-glede na to,da res nismo iz cukra in da psi itak morajo ven,se bi vseeno dobili,če bo vreme tam,tam,kakšna kapljica ne bo škodila.
Če pa bi se res vremenska spremenila,pa bi bili napovedani ali bi celo že zjutraj bili kakšni hudi nalivi,pa bi mogoče potem odpovedli.

Predlagam,da mi kdo na ZS pošlje številko gsma(recimo 5rca),pa potem v primeru res slabega vremena pri nas,jaz v nedeljo dovolj zgodaj zjutraj pokličem in pač povem,da nima smisla hodit.Pa potem ona obvesti ostale akterje naprej.


V primeru samo kakšnega škropljenja,pa se bo iskazalo,kdo smo tisti najbolj zagnani.  ;)

Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


urskaaa

  • Gost
Odgovori #1093 : 10 November 2006, 20:56:19
mene so doma totalno zmedl....oni nebi peljal, ampak če najdem prevoz lahko grem, ampak ne ker gremo na dolensko h babici, ampak potem spet ja če če bo njej prov da me ne bo...trenutno nevem res NIČ  :'( :'( ??? ???


jaz navijam zate da gres ;D
petra od buffy mi je rekla,da bi se lahko zmenila z 5rco za prevoz! :) tako da premisli,pa se odloci....ce se vidimo se toliko bolj fajn :D


lp,urska



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1094 : 10 November 2006, 22:28:15
Evo mene iz Poljske :o

Ne me kregat, ampak slikc mam bolj malo, ker smo meli v drugi hali VELIKOOO dela (haskiji) in sej jih le par ujela, plus to da je blo težko slikat, ker je bla svetloba slaba in sm mogla brez flesha slikat in se mi je mal roka tresla :-\ no upam da je kaka uspela slikca, in jo bom jutri objavla (zdele grem sam še spat :P)

Maša, žal nisem najdla in videla unga psa, tko da nimam njegove slike (se je pokrival naš čas preveč... seveda sm mogla pr haskijih navijat za našga psa, ki je postal svetovni prvak) :'( sorry

ker več bom pa jutri še napisala, zdej nimam več energije po celodnevni vožnji  :-[



Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #1095 : 11 November 2006, 10:28:21
LAHKO GREEMM  :o :o


5 rca-kje in ob kateri uri se dobimo? (seveda če ponudba za prevoz še velja  ;) )

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1096 : 11 November 2006, 11:05:49
LAHKO GREEMM  :o :o

SUPER  . Vedno več nas je  :o.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1097 : 11 November 2006, 11:22:38
Evo nekaj slikic (res niso najboljše :-\)




















Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #1098 : 11 November 2006, 11:46:13
waw super slikce in sami lepotci ( SKY, vem da se ne strinjaš  :D ;D  ;) )

a je že znano točno število borderjev za jutri?


lp

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1099 : 11 November 2006, 13:32:41
LAHKO GREEMM  :o :o


5 rca-kje in ob kateri uri se dobimo? (seveda če ponudba za prevoz še velja  ;) )

se preseliva v PM-je ali pa se slišiva preko MSN-ja.  ;)


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #1100 : 11 November 2006, 14:16:59
No, evo končno lahko še jaz potrdim jutrišnjo udeležbo ;D Tako, da se vidimo ju3 :)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1101 : 11 November 2006, 15:08:51
Pride tudi Nixi in njeni krdelniki,tako da nas bo očitno res kar nekaj-kljub začetnim težavam.    :o


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1102 : 11 November 2006, 17:26:07
zdele sm si končno vzela nekaj časa, da sm prebrala te strani o kašlju malo...

glede srečanja, naju ne bo, malo zato ker mam dost vožnje za ta tedn, malo tudi zaradi kašlja, ter seveda zato ker sm preutrujena in nism čisto "pr seb" za celodnevni izlet še. upam, da bo v prihodnjosti kmalu spet kak, pa da se vidimo. Vsem, ki greste pa želim res lep sprehod in lepo vreme, ter da boste uživali tako vi kot borderji :o ;D




5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1103 : 11 November 2006, 19:32:04
cacy, mislim, da bomo srečanje ponovili enkrat pozimi, ko zapade sneg. Če ne že prej.  :P Pa, ko se tale kašelj umiri, da gredo lahko vsi.

Danes mi je Barbka poslala naslednjo sliko (glejte borderja na levi):  :o :o :o



Odziv je bil isti kot pri Sky-ju, ko je Archija videl: Lej, jo, Veni II.  :o ;D  Sem že hotela gor klicat, če je še frej (pa je verjetno starejše leglo).



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1104 : 11 November 2006, 19:38:02
Zdajle sem šele opazila, da ima Archie isti rojstni dan kot Ginny, pa še oba imata grebenček na gobčku :)

5rca, zanimivo kakšna podobnost. A je iz slovenskega legla?

Lepo se imejte na srečanju!

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1105 : 11 November 2006, 19:55:16
Zdajle sem šele opazila, da ima Archie isti rojstni dan kot Ginny, pa še oba imata grebenček na gobčku :)

5rca, zanimivo kakšna podobnost. A je iz slovenskega legla?

Lepo se imejte na srečanju!

lp

Ni iz slovenskega legla, je pa iz legla lastnikov Venijinega očeta.  8) Samo nimam pojma, kdo so starši.  :-\


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1106 : 11 November 2006, 20:15:20
 ;D ;D ;D

Ane,kako nas dvojniki naših telebajskov zamikajo?

Samo kaj,ko se je treba vsega tega lotit bolj razumsko-trenutno ni prostora,pa tudi ko bo,je moja vizija malce drugačna in me vleče bolj proti Belgiji.



Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #1107 : 11 November 2006, 20:20:51
SKY - borderji so angleški in ne belgijski ovčarji  :D.
Hec.

Med Veni in tem mladičkom je neverjetna podobnost. Samo v barvi dlake se razlikujeta - Veni je bila v tem času bolj "plava".

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1108 : 11 November 2006, 20:26:49
Samo kaj,ko se je treba vsega tega lotit bolj razumsko-trenutno ni prostora,pa tudi ko bo,je moja vizija malce drugačna in me vleče bolj proti Belgiji.

Mene tudi Belgija zadnje čase mika, ampak Nizozemska je prav tako tam nekje blizu.  :P 8) ;)

Citiraj
Med Veni in tem mladičkom je neverjetna podobnost. Samo v barvi dlake se razlikujeta - Veni je bila v tem času bolj "plava".

Zdaj je pa rdeča...  ???


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1109 : 11 November 2006, 20:41:44
Citiraj
SKY - borderji so angleški in ne belgijski ovčarji 

 :) :) :)

Ja,sej vem-belgijske pa šparam,če me bo kdaj klasika zamikala(čeprav skor ne verjamem).  ;)



Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!