Border Collie

Lisa · 3993195

cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1260 : 16 November 2006, 18:48:24
Haha, ja, "naš" bratec je že zastopal barve legla v Poznanu na SP, tko da - verjetno je 5rca mislila Bodeja :D

Kakšne majčke bi dali to tiskat - tudi jaz sem zelo zainteresiran :)



urskaaa

  • Gost
Odgovori #1261 : 16 November 2006, 18:48:34
mikice mikice :o

kdaj pa bodo?koliko je pa cena? ??? :)


lp,urska



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1262 : 16 November 2006, 18:51:46
Hihi... A Bri ni fantek?  :-[ :-[ :-[ :-[ Ta je bil namreč zdaj na A kanalu...


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1263 : 16 November 2006, 18:55:00
Hihi... A Bri ni fantek?  :-[ :-[ :-[ :-[ Ta je bil namreč zdaj na A kanalu...

 :D :D :D :D  Bri je punčka ;D

Sej sm vedla da ne more bit moj tok popularn ;D ;D ;D



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1264 : 16 November 2006, 18:56:34
 :D :D :D :D :D :D :D

Japs, Bri je Bridget Joy'nes Ovčarska, nekoč največji mladiček legla, zdej pa je drobčkana, suhcana, luškana borderka :D Povsem preverjeno :D

5rca - dej kej več povej, mi smo zamudil  :( :(



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1265 : 16 November 2006, 18:58:57
:D :D :D :D  Bri je punčka ;D

 :-[ :-[ :-[ :-[ Joj... Sem imela v glavi, da so bile tri pinčke in trije fantki (trije merli in trije črno beli)... tri, tri, tri...

No, potem pa "sestrica".  ;)

Zadnjič v sredo je bila iz Ekstra ekipa na poligonu in so snemali prispevek o mali šoli pa je bila Silvia pa spraševali so ljudi, ki hodijo v malo šolo. Pa je tudi šefica od Bri govorila. Lušten prispevek. Saj bi jaz tudi zamudila pa me je mami klicala, da moram obvezno dati na A kanal, ker je Silvia.


urskaaa

  • Gost
Odgovori #1266 : 16 November 2006, 19:00:09
Ravno malo prejle je bilo res po tv,na kanalu a-predtsvitev agilitya,silvije,male sole ;D
Zelo lep posnetek,z La sta izvajali trikce,pokazali agility in tecaj male sole-silvija je tudi se malo stvair povedala :)-res super posnetek je bil :)


lp,urska



Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #1267 : 16 November 2006, 19:03:49
Hej,
malo pozno pa vseeno. cac čestitke za ZP, glede slik pa itak ni panike ;)
lp

Nič nima smisla. Smisel nastane.


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1268 : 16 November 2006, 19:09:30
Hehehe - a tako, še dobro, da me ni bilo pol v mali šoli, Ice bo slaven mal kasneje (agility.press  8)) - hec :D Še mal, pa začnemo z agilityjem  :o



urskaaa

  • Gost
Odgovori #1269 : 16 November 2006, 19:11:48
Fino :) drzim pesti za vaju z Ice-om :D :D


lp,urska



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1270 : 16 November 2006, 19:26:14
Meni je pa všeč tisti napis, ki ga ima Zoran na mojpes.com-u (če ga ima še).  >:D Pa ta, ki ga ima tukaj, tudi ni slab.

Drugače pa, galu, tam pri vas je tista kopirnica, v kateri sem jaz dala šalčke tiskat pa je ful prijazen model pa bi lahko kar tja dali tiskat.

Ne vem, kaj ima napisano na moj pes, ampak to tuki je kar ok.

Bom jutr skočila do kopirnice, če mi zneze, da se pozanimam za cene, oblikovanje ... Kul!

sem že sem že ;D sam pol pa nevem kako naj se "uklučm" v pogovor  ???  :) ah bom že najdla kak trenutek zame ;)

Ti kar ulet - tko na slepo, to ponavad najboljš rata  ;)




5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1272 : 16 November 2006, 19:48:45
gulu:

http://www.copyland.si/majice.htm  Jaz sem se izmišljevala kot sem se hotela pa je ful prijazen tip. Na žalost pa nimajo ženskih majic  in take bi bilo treba prinesti... Sky, kdaj si pa spremenil podpis na drugem forumu? Al sem spet jaz kaj pomešala...  ???


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1273 : 16 November 2006, 19:51:53
Pravzaprav bi lahko vsak prinesel svojo majico pa samo tiskamo isti napis - bo vsaka neki posebnga  :)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1274 : 16 November 2006, 19:52:58
Pravzaprav bi lahko vsak prinesel svojo majico pa samo tiskamo isti napis - bo vsaka neki posebnga  :)

Meni se zdi pa bolje, da se naroči nekje količino majic... Ceneje pride pa še meni se ne da iskat majice...  ;) Jaz bi kar tako navadno za na trening.  ;)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1275 : 16 November 2006, 20:02:06
Tud loh.
A bele al črne? Al kej tretjega?



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1276 : 16 November 2006, 20:15:49
Ti kar ulet - tko na slepo, to ponavad najboljš rata  ;)
[/quote]

ah ni panike sem že zdele vidš? ;D

potem je Bri res majčekna?ko sem jo jaz nazadnje videla je bla tko ogromna!!no pol je pa mohoč moja Bebh večja od nje  ::)

pa še jest bi tut za tiste majčke prašalaaa ::) amm a bi se dalo zmenit da bi jo tudi jaz vzela??  :-[


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1277 : 16 November 2006, 20:27:03
Ja, seveda se da zmenit, samo je še vse v povojih - jutri bomo rekli kaj več.
Kakšno barvo pa bi? Jst sem za črno ...  In napis?

5rca, kje bi lahko kupili majčke - imaš kakšno idejo?



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1278 : 16 November 2006, 20:39:26
kajcyka - japs, res je majčkena, bi kar rekel, da je manjša od Bebhinn - škoda, da je ni bilo na Brdu, da bi bili vsi, no, pa drugič :) Sej bo upam Darja nardila kak piknik njene psarne... Če ne, jo bomo pa prisilili v to  >:D



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1279 : 16 November 2006, 20:49:23
hehe potem pa le ni manjša od moje  :P hehe sem pa že mislila da bo ostala vedno najmanjša  :-[  a imaš ti mogoče kake fotke od nje? sem že Darji rekla pa jih še ni imela

pa za piknik Darjine psarne....to bi bilo super  ;D pomoje bo tudi ona z veseljem naredila ...je nebo treba nič s prisilit :P

upam da bošc klmau imeu čas da ji boš spran opremu z novejšimi dogodki  ::)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1280 : 16 November 2006, 20:52:50
Ja, seveda se da zmenit, samo je še vse v povojih - jutri bomo rekli kaj več.
Kakšno barvo pa bi? Jst sem za črno ...  In napis?

ja meni je vseeno...črna je vredu....za napis pa mi je tudi všeč ta ki ga ima Zoran....sicer pa nevem kaj drugi mislite  bomo že videli

čaw


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1281 : 16 November 2006, 21:25:54
Meni je črna kul. Pa bel napis seveda.  ;) Drugače pa se majice že tam kupi (se jih dobi v paketu), ampak so samo moške, torej obične, kar je meni za na sprehode čisto v redu... Za majice je treba vedeti, da mora biti prava kvaliteta blaga, da se da kvalitetno natisniti gor in meni se ne da iskat majic, ki bi bile primerne za to (pri darilu za petrco sem potem raje kar šalčke vzela). Za napis se je pa treba odločiti. Se lahko da kakšna anketa ali pa se pač natisne več majic in kdor se vsak posameznik odloči, katero bo imel (lahko tudi vse napise seveda). Meni je sicer najbolj všeč tisti bivši napis, ki ga je Zoran imel na sosednjem forumu (bo sam natančno napisal, kaj je bil zaen).


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1282 : 16 November 2006, 21:36:16
kajcyka: Stran sem že precej obnovil :P Sam fotke od Bri še čakam, pa postavim še strani od vsazga mladiča posebej ;) Pa tut tvojo bi blo treba še kej pofotkat ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1283 : 16 November 2006, 21:40:21
A tole naj bi bil svetovni prvak (cacy... tale bo tisti na sliki)?



Saj dlako po tleh vleče... In to naj bi bil pes, ki se je najbolj približal standardu pasme... Saj je lep samo, če je to border, kateremu naj bi se po izgledu naši psi najbolj približali, potem imam jaz doma čisto neko drugo pasmo...  :-\



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1284 : 16 November 2006, 21:57:39
Evo, ravnokar sem od sirtaki dobil link do tega prispevka v E+ iz male šole prejšnega tedna ;)

KLIK



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1285 : 16 November 2006, 22:32:12
Saj dlako po tleh vleče... In to naj bi bil pes, ki se je najbolj približal standardu pasme... Saj je lep samo, če je to border, kateremu naj bi se po izgledu naši psi najbolj približali, potem imam jaz doma čisto neko drugo pasmo...  :-\

O hu... saj jaz sploh nimam borderja!!!  :-[



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1286 : 16 November 2006, 22:35:27
Meni je črna kul. Pa bel napis seveda.  ;) Drugače pa se majice že tam kupi (se jih dobi v paketu), ampak so samo moške, torej obične, kar je meni za na sprehode čisto v redu... Za majice je treba vedeti, da mora biti prava kvaliteta blaga, da se da kvalitetno natisniti gor in meni se ne da iskat majic, ki bi bile primerne za to (pri darilu za petrco sem potem raje kar šalčke vzela). Za napis se je pa treba odločiti. Se lahko da kakšna anketa ali pa se pač natisne več majic in kdor se vsak posameznik odloči, katero bo imel (lahko tudi vse napise seveda). Meni je sicer najbolj všeč tisti bivši napis, ki ga je Zoran imel na sosednjem forumu (bo sam natančno napisal, kaj je bil zaen).

Nimam nič proti moškim majicam - bomo pač vzele S pa bo. Napis bi bil pa po moje lohk eden, če ne glih nima smisla ...  ;)
Naj jutri SKY napiše oba, kr se tud jst tistga, k sva se menila, ne spomnim najbolje.



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1287 : 16 November 2006, 23:07:13
5rca - sicer se niti nimam za strokovnjaka standarnega border collieja, niti sam nimam standardnega (že tako je bluemerle :)), treba je pa gledat, da sodniki niso vedno najboljše merilo, kaj je dober predstavnik pasme - zatorej je svetovni prvak pes, ki je bil najbolj všeč določenemu sodniku, kar dokaj pogosto ni enako standardu ;)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1288 : 16 November 2006, 23:18:50
5rca, ne vem če je to isti ps k na moji sliki....
ne morš naših športnih borderjev primerjat z razstavnimi... tko k ne morš marsikaterih drugih pasem primerjat razstavna linija/delovna linija.

jst lohk rečem sam, da so agility tekme bolj zanimive kokr razstave (se več dogaja)  ;D :P