Border Collie

Lisa · 3993253

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1500 : 20 November 2006, 17:18:19
ne, teb pa ne zaupam :P :P :P :P :P (hec) ;D


Zato, ker sem Gorenjka, a ne... :'( :'( :'( :'(


8) ;)


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #1501 : 20 November 2006, 18:01:23
Kaj boste gledali njihove BC...BC kot BC...raje si poglejte Rising Sun aussieje!  >:D



urskaaa

  • Gost
Odgovori #1502 : 20 November 2006, 18:08:15

Zato, ker sem Gorenjka, a ne... :'( :'( :'( :'(


8) ;)

5rca jaz ti zaupam ;D

Torej a bos ti "blagajnik"??? ::)

Sirtaki no comment.Itak vsi vemo da so BC najboljsi :P :P :P :P


lp,u.




5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1503 : 20 November 2006, 18:21:55
Itak vsi vemo da so BC najboljsi :P :P :P :P

No, sirtaki... Pa ti je povedala...  ;) :P ;D :D :o


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #1504 : 20 November 2006, 18:32:14
In niti BCja še nima... :'(

Tut prou, vi ne veste zakaj ste prikrajšani  :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1505 : 20 November 2006, 18:35:31
In niti BCja še nima... :'(

Tut prou, vi ne veste zakaj ste prikrajšani  :P

In prav tako vi...  :P :P :P


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1506 : 20 November 2006, 18:38:16
amm.....kako pa bi ti zbirala denar 5rca??da ti ga prinesemo ali kako??


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #1507 : 20 November 2006, 18:40:14
Jst že vem...za teženje z žogicami, palcami, igračami... (še tolk kokr mi, mi je včasih preveč), za "eyeing" vsega kar leze in gre (meni na srečo to izvaja samo en pa še to le  na svojo mamo), za vdanost na smrt in življenje (včasih je prav fajn imet psa, ki je "javna dobrina") in jasno za ne-unikatnost (da sta moja2 aussieja ne ugane noben, me pa najprej vprašajo ali sta BC hiihi).

 ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1508 : 20 November 2006, 19:21:06
kajcyka, kar ti je lažje... Lahko daš kdaj Anji pa ona meni naprej... Lahko se mi nakaže na TR... Lahko se kdaj na kakšnem sprehodu dobimo pa poberemo denar... Kar vam je lažje.

sirtaki, jaz vem, za kaj sem prikrajšana, ko nimam avstralca... Najprej vzamem Olivio (Jean, brez zamere tukaj)... Kaj naj rečem... Meni bi se odpeljalo, če bi bila Veni taka (vsaka čast Jean, torej). Potem vzamemo recimo avstralce, ki se jim ne da laufati (agility seveda) in odidejo ven iz parkurja sredi tekme (sem tudi že imela takega psa pa sem spet zadovoljna z Venči... na agilityju bi umrla, samo da bi delala). Potem je tu neprestano lajanje (sem imela enega lajajočega psa doma in sem zadovoljna z mojo miško). Potem je pa tukaj še tisto jebenje avstralcev v glavo, ki ga ti ves čas pouda...  ;) :P 8) 

Se hecam, sirtaki... Vem, da sem večinoma podala samo skrajnosti. Glavno, da je vse všeč tisto, kar imamo...

Drugače pa... Težejnje z žogicami  :o :o :o :o Kaj je še večji žur od tega. "eyeing"... Tega Veni ne dela. Ni imela nikoli priložnosti, da bi to počela. Ni imela časa. Vdanost na življenje in smrt... Ja, madona, zakaj pa imam psa, če ne zato, da mi je vdan... Za ne-unikatnost... Mi smo navadno kar mešanci...  :P ;)


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #1509 : 20 November 2006, 19:48:31
Heheheh moja2 res počneta vse skrajnosti, ki si jih naštela, RAZEN odhajanja iz parkurja...to bi včasih nardila pravzaprav jaz, ne ona2...točno zarad ostalih njunih skrajnosti  :D

Sej ni frke, vsakemu svoje, meni so BC čisto všeč, posebno tisti malo bolj "trdoglavi"  ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1510 : 20 November 2006, 19:52:11
Sej ni frke, vsakemu svoje, meni so BC čisto všeč, posebno tisti malo bolj "trdoglavi"  ;)

Meni pa avstralci... Tisti malo bolj netrdoglavi...  ;)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1511 : 20 November 2006, 19:59:43
Bomo videli, kaj bo Oli pocela, ko bo en krat na parkurju. Ta dan je se dalec. Ne vem, bi bi sla iz parkurja, se bolj bojim, da se bi odlocila pasti (in napasti!) sodnika, ce le-ta ni dovolj priden in prevec svobodno giblje v prostoru, kar ji predstavlja huda provokacija in skusnjava :P

Lyra mi je ze tekla iz parkurja, v Ljubljani, ko je bila razstava v gospodarskem rastaviscu, ne vem, ce je bila kriva avstralska noga ali ena od njenih treh borderskih nog. Vem pa, da je bilo zelo zabavno.



urskaaa

  • Gost
Odgovori #1512 : 20 November 2006, 20:10:18
In niti BCja še nima... :'(

Tut prou, vi ne veste zakaj ste prikrajšani  :P

mam pa ga zen rezrviranega :o :P



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1513 : 20 November 2006, 20:15:30
Evo, Jean me je poprosila, da ji na forum dam slikico od Lyre - voila! :)

Sicer pa - morate vedno nekako si ogledati sliko v novem okencu, ker forum slikico umetno pomanjša, brez da bi uporabil kakšne kakovostne "stiskalce" slikce in je zato slika nazobčana...

Jean, katera noga je tu avstralska :D :D :D


KLIK



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1514 : 20 November 2006, 20:18:12
Sej tudi BCji grejo s parkurja... a ni zadnjic Mak to v Naklem naredil :) (al sem jaz slabo videla)

Meni so avstralci bolj vsec ker imajo lepse ritke :P (posebej ce so brez repka ;))


battito animale


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1515 : 20 November 2006, 20:22:55
Jean, katera noga je tu avstralska :D :D :D


Uganite!

Mimogrede, a se vam ne zdi, da je Ice malo podoben avstralcu?  ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1516 : 20 November 2006, 20:27:07
Ritka od moje Venke je najlepša ritka na svetu. Posebno, ko jo pofeniram... Potem je Venifer Lopez.  :D  ;)

Mak je to naredil zaradi tega, ker je tekmovalec pred njim imel gonečo psičko in Mak je izredno navdušen zadnje čase nad vsemi psičkami. In Je tik pred Tino posedel psico na tla na štartu, Mak je bil pa takoj za njo. Pa ga je malo zamedlo že na štartu. Glede na to da je bila to Tinina prva izkušnja s tekmami pa da trenirata šele od avgusta pa da je Mak pač v pravih letih, ko ga meče, potem ga jaz popolonma razumem. Bosta že odpravila te zadeve do spomladi.

Border, ki je zame najbolj podoben avstralcu, je Deep od Maše (zato mi je tudi tako lep).  :P


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1517 : 20 November 2006, 20:35:30
Saj to je bil samo primer... ;)

Glede ritk pa... vsaka ima svoj faktor ;D

battito animale


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1518 : 20 November 2006, 20:36:53
Uganite!

Mimogrede, a se vam ne zdi, da je Ice malo podoben avstralcu?  ;)

ja to je ena v mali šoli, ki ima avstalca veselo razlagala (mislim da) fantu, da je ice avstalc ;D ;D ;D

men je pa Oli (če se ne motim) zelo podobna borderju ;D

VSE JE POMEŠANO PR NAS ;D ;D ;D :P :P :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1519 : 20 November 2006, 20:40:08
Saj to je bil samo primer... ;)

Ja, saj vem. Sem razložila samo, kako je prišlo do tega. Fanta na veliiiiiiiiiiiko razganja. Njegov glavni moto zdaj je: "Punčke so zakon!!!". Zadnjič sva šle s Tino v Naklo pogledat na trening in je bila tudi ena goneča psička na treningu pa je vseeno lepo delal. Tako da se izboljšuje zadeva.

Glede ritk pa... vsaka ima svoj faktor ;D

 :D :D :D ;)   


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1520 : 20 November 2006, 20:41:26
ja to je ena v mali šoli, ki ima avstalca veselo razlagala (mislim da) fantu, da je ice avstalc ;D ;D ;D

Haha, Andraž, kaj pa je Darja to parila?  ;D Ste sigurni, da je Jerry border?  ;)

men je pa Oli (če se ne motim) zelo podobna borderju ;D

Olivia se bo po mojem še naredila v avstralko. Čeprav njena mama je tudi bolj borderske postave... Če se ne motim...

PS: v borderjih se menimo o avstralcih, v avstralcih tudi o borderjih...  ;) ;) ;)


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #1521 : 20 November 2006, 20:52:43
5rca, sej ti pa Gašper itak nista primerna za drugo pasmo, kot borderja  :o  :P  :o

A sem že povedala, da je Tomaž ovce s planin dobil. Pravi, da je Vinny čisti odklop. Sicer je previdna z ovcami, ki imajo mladiče (baje jih je že dobila), sta se pa že naučila, kako obkrožiš čredo z leve in z desne :)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1522 : 20 November 2006, 20:56:33
5rca, sej ti pa Gašper itak nista primerna za drugo pasmo, kot borderja  :o  :P  :o

Ne vem, ali naj to smatram kot pohvalo ali naj bom užaljena...  ;) :P

A sem že povedala, da je Tomaž ovce s planin dobil. Pravi, da je Vinny čisti odklop. Sicer je previdna z ovcami, ki imajo mladiče (baje jih je že dobila), sta se pa že naučila, kako obkrožiš čredo z leve in z desne :)

Nisi povedala... Mi je pa Tina. Je bila zadnjič gor. Bi lahko spet kdaj pri njih žur naredili... Pa tako, da nam ni treba potem še delat...  ;) 

Seveda čestitke Winny.  :-*


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1523 : 20 November 2006, 20:57:14
am 5rca Anji bi težko dala ker se en vidiva edino če bi se kdaj zmenili na vadbišču ognjena drugače pa tudi to da bi se na sprehodu dobili nekje bi bilo dobro samo nevem če me bo mai pripeljala :-\

pa meni tisti avstralci brez repka sploh niso tok ušeč bolj so mi simpatični tisti z repkom  ::) drugače pa so BC-ji bolši  :P  :P  ;)



a zdej ste že kej na jasnem mogoče kera fotkica bi bla na majici??  :-[ ::)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1524 : 20 November 2006, 20:58:30
kajcyka, se bomo zmenili pa pridemo enkrat do tebe na sprehod.  ;) Poberemo Anjo... Pa Luma... Pa Maka... Jaz bi morala kombi kupit...  ;)  8)

barbka, si šla na trening danes?



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1525 : 20 November 2006, 21:01:35
Jean - Ice je točno tok avstralca, kakor Olivia borderja  ;D

Sej se bo še naredu, je pa fant bluemerle, ki jih v Sloveniji ni veliko, pa ne veste kako zgleda (pozor: ironija:P)...

Men je čist všeč, tistmu, katermu pa ni, pa verjetno ima "common sense" in občutek za estetiko :D Jest ga nimam :P

In ker ga nimam, vam prezentiram še eno svoje skrpucalo  :P :P



KLIK do nenazobčane verzije ;)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1526 : 20 November 2006, 21:02:42
A to je Buffy?  :D :D :D ;) ;) ;) 8) 8)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1527 : 20 November 2006, 21:03:22
pa meni tisti avstralci brez repka sploh niso tok ušeč bolj so mi simpatični tisti z repkom  ::) drugače pa so BC-ji bolši  :P  :P  ;)

Kakor komu in kakor za kaj ;) sicer pa so v BC temi res BC najboljsi ;)

(ok boljse da nehamo ::))

battito animale


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1528 : 20 November 2006, 21:04:28
sicer pa so v BC temi res BC najboljsi ;)

Ne, ne... Tukaj pa nimaš prav... BC so najboljši kjerkoli.  :P :P :P 8) ;) (hec)


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1529 : 20 November 2006, 21:15:08
A to je Buffy?  :D :D :D ;) ;) ;) 8) 8)

Buffy? Check it out for yourself :D :D



p.s.: za morebitne epileptične napade NE odgovarjam :D