Border Collie

Lisa · 3993211

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1890 : 04 December 2006, 18:22:10
Majčke bodo prišle "malenkostno" ceneje kot smo sprva mislili.  :o  petrca bo jutri izračunala, koliko pride na enega (glede na tip majice) pa bomo potem vračali denar, ko bomo delili majice.  ;)

Material majic je meni všeč (imam že kar nekaj majic te firme doma pa so kul). Natisnjene bodo pa nekje do 19.12. (to je zadnja meja... lahko so tudi že osmega...).

Drugače se bomo pa probali zmeniti, da shranijo napis za primer, da bi še kdo želel naročiti majice.

Andraž, sem videla, da imate težave doma (se je verjetno mami na sosednjem forumu pritoževala nad Ice-ovim cufanjem dlake "polbratu").  ;)


Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #1891 : 04 December 2006, 18:39:53
McOven, na Nizozemskem ne delajo testov. Tudi ce posljemo tja, bodo oni poslali v ZDA, mi pa izgubili dodatna 2 tedna.
Bay, na Radunu ni bilo mozno delati testa, ker je bilo premalo interesentov  :-\
Kolibri, vem in ze veselo klicarim okrog :) Ce ne drugje, pa mogoce v Italiji ali Avstriji?
Drugace bom tudi jaz v Celju.. brez psov.
lp

Nič nima smisla. Smisel nastane.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1892 : 04 December 2006, 18:45:57
Maša, daj na Klub za britance. Jaz sem jim zadnjič poslala mail (mislim, da Urški) pa ni bilo problema z objavo.

Jaz bi sigurno dala testirat, če bi se odločila za vzrejo.

Drugače je pa danes imela v varstvu Veni in Buffy moja "tašča".  ;D Rezultat: Uničena metla in frizbi.... In izredno utrujena tašča.  :P


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1893 : 04 December 2006, 18:52:37
Drugače je pa danes imela v varstvu Veni in Buffy moja "tašča".  ;D Rezultat: Uničena metla in frizbi.... In izredno utrujena tašča.  :P

Še dobro jo je odnesla, ni kaj!  :P



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1894 : 04 December 2006, 18:53:17
Hehe, ja, naš Pan ima pod gobcem rahli primankljaj dolge dlake (ima samo podlanko) - predvidevamo, da ga cufa Ice, ko se Panu ne da ganjat z njim (vsaj ne dovolj po Iceovih merilih), pa leži, Ice ga pa drži za plečne dlake :) Mami pa itaq iz tega dela bav bav, ker pol naš lepi lepi tervueren ni več njen "najlepši fantek"  ::)

Jeee, majčk se pa že zelo veselim, upam, da bojo lepe, sicer bom zarad 62 drugih naročil moral iskati azil pri kateri izmed tiho-oceanskih narodov, da me ne najdete in kastrirate z zarjavelo britvico  :'( :'(

Glede designa bo pa vedno na voljo pri meni, če ga ne bodo hotli oni hranit :) Vsakič računam provizijo :P:P (hec ;))



Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #1895 : 04 December 2006, 18:55:03
Maša, daj na Klub za britance. Jaz sem jim zadnjič poslala mail (mislim, da Urški) pa ni bilo problema z objavo.

Bom, ko bom imela malo vec casa, pa bom nekaj skupaj spacala za objavo. Upam, da v nekaj dneh.
lp

Nič nima smisla. Smisel nastane.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1896 : 04 December 2006, 18:57:35
Jeee, majčk se pa že zelo veselim, upam, da bojo lepe, sicer bom zarad 62 drugih naročil moral iskati azil pri kateri izmed tiho-oceanskih narodov, da me ne najdete in kastrirate z zarjavelo britvico  :'( :'(

Mislim, kakšna domišljija!  ::) ::)



Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #1897 : 04 December 2006, 19:00:06
Mislim, kakšna domišljija!  ::) ::)

hahaha :D :D

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1898 : 04 December 2006, 19:05:23
Mislim, da bo ceneje, če oni shranijo zadevo kje (verjetno imajo kak program za tiskanje), če bo kdo hotel ponovno dati natisniti.

Drugače so pa rekli, da morajo še nekaj popraviti na sliki, da bo lepo (notranji rob je menda nazobčen ali nekaj podobnega...).


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1899 : 04 December 2006, 19:16:37
Ja, tisto mi ni jasno, zakaj ga meni Photoshop nazobči, zunanji pa je pravilno gladek - bom šel, ko popravijo, tja, oz. bom pisal email, da se mi to več ne dogaja. Sem se precej namatral, pa ni uspelo. Pa drugič, res so zlati na TKBM!  :-[



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1900 : 04 December 2006, 19:32:53
Evo...kot je že 5rca povedala, so šle majčke danes v tiskanje. Seznam z vsemi cenami objavim jutri, ker bo kar nekaj dela in preračunavanja.


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1901 : 04 December 2006, 19:47:23
Cerae, je kaj novega v zvezi s frizbijem?



cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #1902 : 04 December 2006, 20:13:43
Žal mi Nemka ni odgovorila, ko bo moj izpit mimo, se bomo ponovno pozanimali še drugod, zdele pa nimam časa na pretek, tako da sem dal zadevo na "hold". Razen, če bi kdo drug prevzel ta group buy ???



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1903 : 04 December 2006, 20:23:41
Evo...kot je že 5rca povedala, so šle majčke danes v tiskanje. Seznam z vsemi cenami objavim jutri, ker bo kar nekaj dela in preračunavanja.

če od mojih majčk kej ostane ne rabim nazaj ničesar, če bo dost za kavo, vam jo prvoščim (petrca, 5ra in cerae), ker ste se trudili ;) ;) ;)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1904 : 04 December 2006, 20:47:20
jejjjj tut jest se ful veselim majčk!!!!!!  ;D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1905 : 04 December 2006, 20:59:07
če od mojih majčk kej ostane ne rabim nazaj ničesar, če bo dost za kavo, vam jo prvoščim (petrca, 5ra in cerae), ker ste se trudili ;) ;) ;)

Kakor sva midve računale (na uč), bo precej več kot za kavo...  Več bo znanega jutri, ko bo petrca izračunala bolj točne zneske (še več pa potem, ko dobimo čisto natančni predračun).


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1906 : 05 December 2006, 10:11:41
Ker se mi ne da za vsakega posebej prepisovat, je vse v priponki. Vsi, ki so denar nakazali meni, je to tudi označeno.
Na koncu je prišlo vse pol ceneje, kot smo na začetku računali. Stroški tiskanja se delijo, kar pomeni več majic - nižja cena  :o.
Če na hitro razložim: spodaj so napisani stroški tiskanja z vsemi pripravami (številka 687 je strošek tiskanja ene majice). Potem so napisane cene za posamezno majico, številka zraven pa je končna cena majice s stroški tiskanja. Upam, da je razumljivo  ;D. Če kdo tabelce še vedno ne razume, naj kar vpraša  ;).



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1907 : 05 December 2006, 10:28:13
Uh,to pa zdaj pride čist poceni!  :o

Če bi prej vedel,da bo tako,bi jih pa še več naročil.  ;)

Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1908 : 05 December 2006, 10:37:23
A lohk povečamo naročilo? kej ubistvu še enkrat več lahko dobiš... :) (al se bo pol cena spet zmanjšala k jih bo več :D)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #1909 : 05 December 2006, 10:40:56
ja najbolš da vsakemu dajo dvojno dozo naročila, pa bo

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1910 : 05 December 2006, 10:52:47
Cena je prišla nižja zarad večjega števila majic, saj se stroški tiskanja delijo. Prej pa nismo mogl vedet vsega tega, ker tud nismo vedl, kolk majc bo kdo naroču. V štartu smo jih računal okoli 30. In so nam takrat na oko povedal, kolk bi vse skupaj prišlo.

Tako ali tako se bomo zmenil, da nam film spravijo, če se bomo kasneje odločili za ponovni tisk.
Ko bodo majice natisnjene in bo vsak videl, kakšna je, se lahko naprej odločamo  ;).


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1911 : 05 December 2006, 11:04:56
To ja pa zdaj res zelo poceni ...  :o Mogoče je res najbolje, da počakamo, kakšne bodo majčke, pa potem naprej.
Z ostankom pa lahko naredimo piknik  ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1912 : 05 December 2006, 12:45:07
Hoj.
Ravnokar mi je Alen poslal mail, da so na Hrvaškem naredili mrežo borderjev, ki so bili rojeni ali uvožni na Hrvaško.
Tule je link: http://bordercollie.pedigre.net/

Lp



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #1913 : 05 December 2006, 13:09:27
To ja pa zdaj res zelo poceni ...  :o Mogoče je res najbolje, da počakamo, kakšne bodo majčke, pa potem naprej.
Z ostankom pa lahko naredimo piknik  ;)

se strinjam ;D al pa gremo vsaj na kako pijačo skup ;D al pa gremo km na izlet (border meeting) pa se nakupi mal pijače in piškotkov za sabo :D :)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1914 : 05 December 2006, 13:31:07
pa je res ful pocen!!!! ;D border meeting to bi blo ql  ;)


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #1915 : 05 December 2006, 13:51:45
Zanimiva baza podatkov  :) Sem vidla, da imam novega psa  :o - moram Alenu povedati, da Shep pa res nikoli ni bil moj  :P

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1916 : 05 December 2006, 15:14:33
Zanimiva baza podatkov  :) Sem vidla, da imam novega psa  :o - moram Alenu povedati, da Shep pa res nikoli ni bil moj  :P

Barbka, daj zrihtaj, da bo še pri nas takole.  ;)


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #1917 : 06 December 2006, 08:55:30
A Shepa bi imela ??? To pa ne! Kdo bo pa ob moji postelji "smrdel"  :o
Sej je Alen že popravil. Sem se šele sedaj "pošlatala", da v bistvu sploh nimam svojega borderja  ;) Oli je samo pol moja  :o
Ampak - bo popravljeno, bo popravljeno  ;D

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #1918 : 06 December 2006, 10:15:08
Ne, ne... Jaz bi tako slovensko bazo.  ;)


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #1919 : 06 December 2006, 11:17:00
Že dolgo o tem razmišljamo  :)
Sem mislila, da mi zavidaš "dolce far niente"  :o

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience