Border Collie

Lisa · 3992975

Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2040 : 11 December 2006, 18:25:24
ja lahko se zmenimo za kakšen sprehod  ;)


Jaz bi pa nekoga za uslugo prosila  :-[ Če bi mi lahko nekido ki gre na Prestranek v soboto sprintal letak za mladiče pa ga tam nalepil  :-[ ker praznujem v soboto, drugače bi šla pogledat z Uršo in Sambotom. ...če je kdo tok dober, mu pošljem letak na mail  :-*

lp

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #2041 : 11 December 2006, 19:04:52
Emmmmmm, Anja...  :-[ :-[ :-[

Se dobro, da sem si vceraj pol BISa ogledala skupaj s Sasotom (psssssst, da Barbka ne slisi), ki me je razsvetlil, da je tekma v nedeljo. Se pardoniram za napacno informiranje, ni bilo iz zlehtnobe, sem pac blond  :D. Zdaj pa ne vem, ce bom v bistvu sploh sla... Se bojim, da bom sla spat zgodaj v nedeljo, pa ne vem, ce se bom skupaj sestavila do tekme  ::). Pa sozalje za odl brez CACa, razlog se mi res zdi skrajno mimo  :-\ ... Bo drugic bolje!



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #2042 : 11 December 2006, 19:05:08
Sigurno je bilo ze napisano ampak...  :-[ Kdaj je tekma v postojni?



Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2043 : 11 December 2006, 19:22:44
hehe ok bambi  ;) pol je pa majhna možnost da me oči celo pelje  ;D sicer se mu bo zdelo butasto zaradi plakata se peljat v postojno ampak si bom pa pač "morala" ogledat še borderčke  :D

za CAC se pa ne sekiram več...sem se pa kar precej včerej, Fly je blo čisto vseeno še posebej pol k je za nagrado polizala kepco vaniljevga sladoleda  ;D

jst sm pa spet zalublena....http://www.borderbay.it/girls.htm  jst bi njenga mladička :-[  ;)


lp  ;)

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2044 : 11 December 2006, 19:26:37
anjaanja... Midve greva verjetno v Postojno in se ful nerade same voziva.  ;D ;) :P

Drugače sem pa videla, da je kolibri tudi uradno objavila, kdo je "njen" novi izbranec.  :D


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2045 : 11 December 2006, 19:29:14
hm....a namiguješ na prevoz  :P

kje pa je objevleno?  ;D *firbec*   :D


lp

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2046 : 11 December 2006, 19:32:09
Mal pobrskej...  ;D ;)

Glede prevoza pa valjda da ni panike, če bova šle.  ;)


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2047 : 11 December 2006, 19:34:24
ok najdla  ;D kolibri....pa ne še eno vrhunsko leglo?!?  :P  temu se res reče pametna lepota...pa še modro-bel je   :o :-*


ok, če bosta šle mi povej  ;)



lp

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2048 : 11 December 2006, 20:14:07
petrca, od česa pa ima Buffy 'buške'? A to lahko sodnik šteje v minus?

Evo...sm naredila eno fotko Buffy z "buškam"  ;D.


nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #2049 : 11 December 2006, 21:50:47
Ja, bogica mala. :-\ A nima pod učkom tudi nekaj? A to na nosu se je razvilo iz tistega ekcema al je na novo vzcvetelo? ???


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2050 : 11 December 2006, 22:00:01
petrca, hehehe, najina mata pa na istem mestu "buško" ;D  (pod učkom)
moj se je zabil v pločnik :-\ štor pač :-\



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #2051 : 11 December 2006, 23:32:43
Citiraj
Tina, naslednjič pa Chico imej s sabo, da bomo vedeli, čigava si.   Najbolj sem se smejala Zoranu, ko sem ga srečala. Najprej je pogledal psa... Potem pa šele mene.

Hmmm!   :-[

Ma,to imamo verjetno vsi pesjanarji feler,da najprej pogledamo psa,šele potem kdo je na drugi strani povodca.
Itak hodimo gledat pse in psa bomo pogledali,potem pa,če ta ni znan,se niti ne obremenjujemo z osebo na koncu povodca.Vsaj jaz. ;)

No,moraš pa priznati,da sem vseeno dost hitr odreagiral.  ;)


Men je ta razstava spet pokazala,da to sploh ni zame.Ne vem če sem zdržal celo uro.Dvakrat sem šel okoli,da sem pogledal pse-tiste do katerih sem sploh prišel,na kratko spregovoril s 5rco in Anjo,videl leteči petrco in Barbko,koga drugega pa že nisem opazil.
Aja,deteljico s Fito,ampak je tudi tako švigala sem in tja,da je niti pozdravit nisem mogel.   :D

Je pa zanimivo-kolikor so mi razstave mrzke,jih grem nekaj na leto vseeno pogledat,pač zaradi psov.Tako sem se tudi letos vozil več kot uro in pol do Hrušice,da sem bil potem tam nekje 45 minut in se uro in pol vozil nazaj domov.  ::)


Lp Zoran


p.s.Super za majčke! ;D :o

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2052 : 12 December 2006, 07:23:14
Pa če pomislim, da imam samca z vzrejnim dovoljenjem doma, bi bilo tako enostano, pa še rada se imata. Bi bilo leglo iz ljubezni  :o .
Ja, se strinjam - ta pes je pametna lepota. Pa, če si pogledala njegove dosedanje mladiče, si videla, da to kar dobro daje dalje :) . Njegova stara mama je tista psica, ki je "show" linija, registrirana v ISDS zaradi delovnih sposobnosti. Pa še vse barve ima v rodovniku (blue merl, red merl, čno/beli, rjavo/beli, modro/beli, trikolorji, celo kratkodlaki psi). Priznam, da komaj čakam jeseni  :o

Bambi - če greš na mojpes.net in si ogledaš fotografije z razstave boš videla, da vsa vesoljna Slovenija ve, da si bila poleg Sašota  :o, ampak, ker si imela v nedeljo kar si imela, ti je dovoljeno .
Drugače je pa seznam vseh tekem 2007 objavljen na strani komisije za agility (http://.www.agility-slo.com/

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2053 : 12 December 2006, 07:26:25
Ja, bogica mala. :-\ A nima pod učkom tudi nekaj? A to na nosu se je razvilo iz tistega ekcema al je na novo vzcvetelo? ???

Jp...to je nastalo iz tistega mehurčka, ki si ga takrat videla. Podobno se je potem v roku 2 dni zgodilo pod učkom. Sej sedaj se že lepo celi. Zahvaliti se moram pa cerae za nasvet  ;)


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #2054 : 12 December 2006, 09:01:43
In to je kar ratalo ali je bil kak povod? Ko sem videla slikico, sem se ustrašila,  da jo je avto zbil!  :(

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2055 : 12 December 2006, 09:24:03
Na nosu se ji je naredilo kar čez noč. In to ravno na prvi dan gonitve. Pod učkom se ji je pa potem tud kmal napihnilo, počilo in tako je najprej izgledal kot grda rana brez dlake. S pomočjo kremce Bepanthen pa se je hitro začelo sušit in sedaj samo še čakamo, da dlaka zraste  ;).


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2056 : 12 December 2006, 10:34:34
Končno smo dočakali tudi predračun za majčke. Tako da lahko objavim končne cene (plačilo):
Vsi, ki so nakazali meni na račun, bodo jutri prejeli razliko  ;).

cacy   3.000
cerae   7.500
5rca   7.000
petrca   7.000
jean   6.000
minči   5.500
gulu   4.500
kajcyka   3.000
anja   3.000
SKY   4.000
Mubev   3.500
deteljica   5.000
nuška   3.000
tincy   3.000
bosquito   3.000
Kolibri   8.500
zvezdica   1.500
sandra   3.000
lelika   4.000
mojca   1.500
Tomaž in Gašper   3.000
Lovro   1.500
Nina   1.500
Urša   4.500


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2057 : 12 December 2006, 10:39:15
no ql, da so cene zdej malo bolj na okroglo ;D
Kdaj pa dobimo majčke? Jst že komi čakam :o



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2058 : 12 December 2006, 10:54:16
Dons popoldan jih gremo iskat. Se mi zdi, da bodo jutri sigurno že na voljo   :o ;)
Najprej jih bo treba mal presortirat in spravt na kupčke, da bo predaja čim hitreje potekala. O vseh podrobnostih se zmenimo po prevzemu majic in sortiranju. Bo vredu  ;D ?


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2059 : 12 December 2006, 12:44:37
superca :o



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #2060 : 12 December 2006, 14:31:50
Bambi - če greš na mojpes.net in si ogledaš fotografije z razstave boš videla, da vsa vesoljna Slovenija ve, da si bila poleg Sašota  :o, ampak, ker si imela v nedeljo kar si imela, ti je dovoljeno .
Drugače je pa seznam vseh tekem 2007 objavljen na strani komisije za agility (http://.www.agility-slo.com/

Barbka, iskrena hvala za dobrotljivost, ki si mi jo izkazala, vecno ti bom hvalezna  ;D. Drugace pa sva s Sasotom nekako sredi BISa ugotovila, da sva v kadru, ja  ::). No ja, Saso malo bolj kot jaz, sam si je kriv, kaj pa ni nehal rast pri 'metru in sumski jagodi', tako kot jaz  :P. Saj sva se potem malo prestavila, da sem se lahko se jaz v kako fotko usunjala  >:D.

Za mladicke pa... saj bodo obiski dobrodosli, ne?  ::)



Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2061 : 12 December 2006, 15:50:24
Bambi: pomoje bodo obiski sigurno dobrodošli, ampak se bojim da bom kar tam ostala  ;D
 
Kolibri: nisem še kej dosti pogledala prednikov, bom pa v naslednjih dneh (samo da slovenščino odpišem   :-X )


Fly se je na popovdanskem sprehodu že veselo potopila v blato s sprednjimi tačkami  :D Ampak ni problem, ko pridem s sprehoda jo malo obrišem potem se pa čez noč lepo spuca  ;)


lp

p.s.: petrca, če bo 5rca kej okrog hodila daj kar njej moje majčke pa mi bo v nedeljo dala.


Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2062 : 12 December 2006, 17:06:47
Jst grem v nedeljo 100% na tekmo v Postojno, tko da če je treba komu nest majčke ali denar, se da komot meni ;)



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2063 : 12 December 2006, 18:21:26
Eni imamo pa že majčke  :P :P. S cerae imava sicer samo vsak po eno, jih ima pa zato 5rca toliko več  :D. SUPER so  ;)


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #2064 : 12 December 2006, 18:36:16
Pa še tista, ki jo imam, ni niti za na nogo dobra (M ženska oprijeta.press) >:(  :o :o



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2065 : 12 December 2006, 18:44:49
JST PA NEKI MAM!!!!!!!!!!!!  :o :o :o :o

In moram povedati, da tisti, ki jih niste naročili, vam je lahko pošteno žal, ker so svetovne.  :D 8) ;)

V nedeljo grem v Postojno. Naj mi na PM napišejo vsi, ki pridejo v Postojno, da jim jih prinesem. Drugače se lahko vsak dan kje v LJ dobimo na sprehodu...


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2066 : 12 December 2006, 19:34:43


V nedeljo grem v Postojno. Naj mi na PM napišejo vsi, ki pridejo v Postojno, da jim jih prinesem. Drugače se lahko vsak dan kje v LJ dobimo na sprehodu...


jaz grem če dobim prevoz  :P

lp ;)

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2067 : 12 December 2006, 20:05:26
Anja, dost zgodi sporoč, da dam 5rci knjigo zate  ;). Lahko ji jo dam v vsakem primeru  ;D.


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2068 : 12 December 2006, 20:19:30
Pa še tista, ki jo imam, ni niti za na nogo dobra (M ženska oprijeta.press) >:(  :o :o

Se pa lahko pohvališ, da jo imaš  :P ;). Pa opravičujem se za "sprehajanje", ampak se je blo tko fajn vozt  :o :D.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2069 : 12 December 2006, 20:43:36

jaz grem če dobim prevoz  :P

lp ;)

Daj, če najdeš koga, vprašaj, če še mene vzame s sabo.  :P :P :P ;)