Border Collie

Lisa · 3993206

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2190 : 16 December 2006, 18:39:13
Bosta pa toliko več trikcov znala.  ;D Samo da se bo pozdravil.

Upam - oboje  :o! Če se spomniš še kakšnega, kar povej!



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2191 : 16 December 2006, 19:27:19
Najnovejši najin trik (ki je še v treningu, ker ga še ne zna dobro) je to, da hodi med nogami in ima tačke na mojih nogah. Pa skok skozi obroč, narejen z nogo in roko...


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #2192 : 16 December 2006, 21:36:05
ja organizatorji za majice- s takimi stvarmi je dosti dela in živce ti pijejo.
zato morda ne bi bilo slabo , če bi si pustili "majčkeno provizijo" ;) , predvsem v tem primeu,ko je bilo denarja dovolj.
Mislim,da  je čisto pošteno in pravilno, prav nič izkoriščevalsko in zaslužkarsko, če organizator dobi nekaj sto tolarjev od vsake majčke- se lažje pozdravi želodčne težave  :D

Seveda sem za menjavo majčk z MuBev.  :)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2193 : 16 December 2006, 21:47:23
Super, deteljica.  :D

Glede provizije... Jaz osebno je ne potrebujem. Ker sem šla sama v to prostovoljno in je ne potrebujem. Tako kot jo je zavrnil Andraž, ko je ogromno časa porabil za izdelavo motiva in tako tudi petrca... Je bilo pa tako, da je vseeno neka razlika med majicami nastala. Otroške majice na primer so bile 1075 in smo jih zaokrožili na 1000. Moške majice pa so bile tam nekje ogrog 1400 pa smo jih zaokrožili na gor. Na dol so se zaokroževale tudi ženske majice, tako da do razlike je pri majicah prihajalo in to izključno zaradi tega, da ne bi imeli preveč težav pri denarju in drobižu.  Ni pa zdaj to neka ful ogromna razlika, da bi se kaj zaslužilo od tega. Seveda, če kdo hoče, da se pogleda točno, koliko so majice, lahko tudi to naredimo pa se poračuna razlika.

Vsekakor pa nihče ni pričakoval, da bo takšen odziv za te majice, tako da prav velikih komplikacij nismo pričakovali, ko smo šli v to.  ;D Se je pa vseeno splačalo, ker majice so meni fuuuuul lepe.  ;D


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #2194 : 16 December 2006, 23:02:30
Citiraj
Ogormen je! Naša mrcina je bila pri petih mesecih sicer tudi zelooo visoka, ampak ga pa drugače ni bilo nikjer nič. Niki je pa ko en medvedek! Tud luštkan je tolk

Citiraj
SKY:ka je Niki lepp!!!!!pa ful ma dobro belo liso na glavi    pa Lok tud       


Ja,Niki je res en tak medvedek.  ;D

Pa sva se ravno zadnjič enkrat s 5rco menila in sem rekel,da se mi ne zdi kaj hudo velik,ampak to je bilo očitno zato,ker ga pač redno videvam,potem pa,ko sem ga primerjal z enako starim avstralčkom,sem pavidel,da je fanta kar nekaj skupaj. ;)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2195 : 16 December 2006, 23:13:36
Pa sva se ravno zadnjič enkrat s 5rco menila in sem rekel,da se mi ne zdi kaj hudo velik,ampak to je bilo očitno zato,ker ga pač redno videvam,potem pa,ko sem ga primerjal z enako starim avstralčkom,sem pavidel,da je fanta kar nekaj skupaj. ;)

Pa sem ti rekla, da je samo optično bolj majhen, ker je bolj pri močnih pa ga primerjaš z Lokom. Tako zgleda tudi Buffy manjša od Veni pa v bistvu niti ni prav preveč.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #2196 : 16 December 2006, 23:15:55
Ja,morš včasih stran stopit,pa sliko pogledat,da vidiš.  :D :D :D

Očitno bo kar konkreten pjeso-edin shujšat bo pa vseen moral mal.  ;)

Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2197 : 17 December 2006, 11:04:11
zato morda ne bi bilo slabo , če bi si pustili "majčkeno provizijo" ;) , predvsem v tem primeu,ko je bilo denarja dovolj.

Tudi jaz sem šla v to prostovoljno in provizije ne rabim  ;).
Pri naslednjem naročanju bomo pa najprej počakali kakšne bodo majčke, šele potem bomo plačali. Kot pravijo: "Osel gre samo enkrat na led."  :D :P


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2198 : 17 December 2006, 20:39:44
oooo dons sm pa majčke dobla!!!!! :o :o res so fullll dobre!!!!!cerae dobr si naredu  ::) pa 5rca in petrca vidve pa sta dobr organizirale use skupaj  ;) cacy, hvala ker si mi jih prinesla dons na tekmo

Očitno bo kar konkreten pjeso-edin shujšat bo pa vseen moral mal.  ;)

hehe Zoran pa mava 2 k morva pse shujšat!!  :P ;)


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #2199 : 17 December 2006, 20:50:16
hehe Zoran pa mava 2 k morva pse shujšat!!  :P ;)


Fly more tud  :D (tud lastnici nebi škodl  ::)  :P )


lp ;)

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2200 : 17 December 2006, 21:09:10
kajcyka pa cacy, pa ne, da sta bili danes na tekmi. Smo se zgrešili.  :'( :'( :'(


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #2201 : 17 December 2006, 21:10:35
kajcyka pa cacy, pa ne, da sta bili danes na tekmi. Smo se zgrešili.  :'( :'( :'(

kaj pa tebe mede? sej sva se vidle :D še veni sm božala :P :P :P pa ne mi glih "jebala" k je bla sky tm pa je bla bl ona zanimiva :P res je bla tm kr gužva, tko da ti oprostim da si me spregledala :-\



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2202 : 17 December 2006, 21:14:16
kaj pa tebe mede? sej sva se vidle :D še veni sm božala :P :P :P pa ne mi glih "jebala" k je bla sky tm pa je bla bl ona zanimiva :P res je bla tm kr gužva, tko da ti oprostim da si me spregledala :-\

 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Sploh te nisem vidla.  :-[ :-[ :-[ :-[ Nimam pojma, kdaj si Veni božala.  :-[ Pa sem pol še gledala, če te bom kje vidla...  :'(  Drugače sem pa imela vmes med tekmo ene par momentov, da nisem sploh videla folka, ker sem imela cel kup majic za razdelit pa sem okol lutala pa ljudi iskala...


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2203 : 17 December 2006, 21:26:04
kajcyka pa cacy, pa ne, da sta bili danes na tekmi. Smo se zgrešili.  :'( :'( :'(

ja sva bile  ::) samo je bila tako gužva, da še cacy nism našla  ??? :-[ pa tudi šli smo kmalu ker smo imeli še opravke  :'( :(
Fly more tud  :D (tud lastnici nebi škodl  ::)  :P )

hehe tud pri men nebi to škodl  ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2204 : 17 December 2006, 22:56:21
Čestitke Barbki in mami Oli za zmago.  :o :o :o


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2205 : 17 December 2006, 23:19:41
Še nekaj iz tekme danes... Lilit mi je hotela odpeljati Veni pa Veni ni bila čisto navdušena nad njeno idejo...  :P :D

Drugače pa z Veni komaj čakava, da začneva tekmovati... Bo verjetno ogromno treme, ampak samo gledanja sva se naveličali.  :D Veni se zdi grozno nefer, da ostali skačejo, ona pa ne sme.  :(  Je tako cvilila na tribuni, da se je nekaterim čisto zasmilila.  :)


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2206 : 18 December 2006, 07:29:32
Mama Oli se zahvaljuje za čestitke  :).  Je rekla, da je čas, da se pobere iz "enke" - zdej ko pride Veni Vidi Vici tja . Ne bo več možnosti za zmage - bo lahko samo še druga  :P  :o  :P

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2207 : 18 December 2006, 08:33:05
Mama Oli se zahvaljuje za čestitke  :).  Je rekla, da je čas, da se pobere iz "enke" - zdej ko pride Veni Vidi Vici tja . Ne bo več možnosti za zmage - bo lahko samo še druga  :P  :o  :P

A bosta šle takoj v dvojko a bosta počakali še zimski pokal v enki?

Pa ne naju tako hvalit...  :-[ :-[ :-[ Da ne boste razočarani na koncu...  :'(


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2208 : 18 December 2006, 09:11:11
Tega pa še ne vem. Bomo videli, kako bo  ;)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


bombon

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 1
Odgovori #2209 : 18 December 2006, 09:24:43
Barbka, tudi Bon čestita za odlična včerajšnja teka in s tem povezano uvrstitev :)
Citiraj
Je rekla, da je čas, da se pobere iz "enke" - zdej ko pride Veni Vidi Vici tja .
Hi, hi, vedno se nekaj najde, da te motivira in vleče dalje.

Mi smo pa včeraj pokazali enega od naših najslabših tekov v zadnjem času... >:( ... he, he, do druge prilike :P

N.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #2210 : 18 December 2006, 09:28:53
Tega pa še ne vem. Bomo videli, kako bo  ;)
kako pa naj bi bilo  :o

sej si vidla v teku za predtekmovalca- ni razlike ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


bombon

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 1
Odgovori #2211 : 18 December 2006, 09:34:19
Aha, šele sedaj sem malo bolje pogledala... 5RCA, a mi nisi ti obljubila, da me boš ob prvi priliki poculala za rokav in rekla: To sem jaz? Hmmm... za kazen boš pa sedaj ti plačala "kafe" ;)

N.


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2212 : 18 December 2006, 09:43:42
deteljica, sem vidla, ja. Če bi šlo zares, bi bile po agilityu v dvojki četrte (če samo pomislim, da sem bila prepričana, da me ni nihče gledal :).
Odvisno, koliko bova še (obe) shujšali in kako jo bom prepričala, da na palisadi ni treba oponašati polža :)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #2213 : 18 December 2006, 09:57:19
A se da kje videti rezultate od vcerajsnje tekme, na agyliti portalu nisem nic nasla tukaj pa tudi ne najdem vec teme o postonjski tekmi?



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2214 : 18 December 2006, 10:14:26
Aha, šele sedaj sem malo bolje pogledala... 5RCA, a mi nisi ti obljubila, da me boš ob prvi priliki poculala za rokav in rekla: To sem jaz? Hmmm... za kazen boš pa sedaj ti plačala "kafe" ;)

A veš, da še vedno ne vem, katera si.  :-[ Kafe pa vseeno lahko plačam.  ;)

isla, rezultati so ponavadi objavljeni tukaj: http://www.agility-slo.com/slo/index.php Je pa treba malo počakat, da dajo gor.


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2215 : 18 December 2006, 10:36:03
Podatki so v obdelavi - objavljeni bodo v naslednjih 48 urah na uradni strani slovenskega agilitya http://www.agility-slo.com/
Lahko pa že najdete nov pravilnik o agilityu, ki začne veljati 1.1.2007 ter pogoje za tekmovanja v letu 2007.
Prav tako bodo še danes objavljeni obrazci za pridobitev nove delovne knjižice (s  1.1.2007 je to tudi po novem.

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2216 : 18 December 2006, 10:44:04
Še nekaj iz tekme danes... Lilit mi je hotela odpeljati Veni pa Veni ni bila čisto navdušena nad njeno idejo...  :P :D

Ma, ce bi malo bolj pohitela, bi jo spravila do avta... potem pa bi se ze prej ali slej navadila :P

battito animale


minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2

bombon

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 1
Odgovori #2218 : 18 December 2006, 12:08:39
Ha, ha, 5rca, našla sem krivca za najino nesrečanje :'( To je Lilit  >:(. Očitno sta bili vedve nekje skupaj, jaz pa z njo :P

N.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2219 : 18 December 2006, 14:00:13
super, minči, samo, da vam bo prav prišla. Otroške majice so po tisoč tolarčkov.

bombon, sem 100%, da se na videz pozava pa nimava pojma, katera je katera. Sva pa res z Lilit na veliko opravljale na tribuni.  :D