Border Collie

Lisa · 3992968

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2730 : 20 Januar 2007, 13:29:21
Meni je pa Zed ful ogromen. Zadnjič sem ga v živo od blizu v Postojni videla pa je proti Veni prav velikan.

Ja, saj je ogromen, samo se mi zdi lep. Midva sva ga videla lani v škofji Loki, se mi zdi, pa naju je moral Alen kar malo potolažit, da Lum sigurno ne bo tako velik, ker sva samo gledala  ::)

Hvala za obveščanje ...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2731 : 20 Januar 2007, 15:24:24
Čestitke Varvi in Cvetki za odlično tretje mesto!!!  :o :o :o

In Barbki in Oli za prvo zmago v A2.  :o :o :o :o :o

Pa Tincy tudi za prvo tekmo in prvo uvrstitev (je dobila po 10 pik v vsakem teku).  :)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2732 : 20 Januar 2007, 15:27:31
Druzinski raztur :o cestitke :-*

battito animale


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2733 : 20 Januar 2007, 19:11:02
zdravo!!!

no mi smo učeraj slikali in je na žalost tako kot pru Lumu okrušek v rami :'( operacija bo v čertek verjetno, ker bomo mogoče peljali k zaninoviču ali pa k matkotu pa še ne vem kri je boljši in kaj se bomo doma zmenili.mami je rekla da bi rada še z darjo govorila, ker nimamo nic izkušenj. :-\ :( čeprav sta mi že gulu in cacy že veliko pomagali....

gulu je lumi iz alenovega legla, ki je bil lani maja??


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2734 : 20 Januar 2007, 19:25:46
kajcyka, jaz mislim, da je glavno, da veste, kaj je vzrok šepanja. Zdaj vsaj veste, kako boste ukrepali naprej.

Da odgovorim namesto gulu (ker vem, namreč), Lum je iz tega legla: http://www.bordercollie.hr/6th_litter.htm  Sem gledala slike bratcov in sestric od Luma pa si sploh niso nič podobni.  :P


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #2735 : 20 Januar 2007, 19:36:24
Čestitke vsem udeležencem današnje agility tekme.

Kaja, z Bebi bo vse OK. Sem videla, kako so Luma super oskrbeli  ;). Vsekakor bomo še naprej stiskali pesti in tačke za limboljšo in hitrejše okrevanje.



Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2736 : 20 Januar 2007, 20:13:01
5rca in petrca, hvala za čestitke.
Glede na nepričakovano odločitev, da mama Oli ne bo konkurirala hčeri Varvi, ki je padla danes zjutraj pri prijavah, je rezultat odličen.
Varvi je med drugim na svoji prvi tekmi zmagala jumping (pa jo je morala Oli takoj "oponašati"), za 5 točk iz prvega teka (izogibanje) pa... Škoda :)
Oli je bila edina v dvojki z dvema nulama.
Smo ful veseli in ful ponosni - na "punce" in "punce".  :o

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #2737 : 21 Januar 2007, 02:55:22
Barbka, iskrene cestitke! Tako dvonoznim damam kot tistim s pogonom 4x4 ;D . Huh, moram Crni Smrti porocat o novicah na agi sceni, da se psihicno pripravi...  ;)



Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #2738 : 21 Januar 2007, 09:01:02
Bambi - hvala, hvala! Ti kar poročaj "črni smrti" in pridita v Železnike :)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #2739 : 21 Januar 2007, 10:20:05
Kajcyka držali bomo pesti za Bebi.Sreča v nesreči je, da ti lahko veliko pove gulu kako so šli skozi to.

Čestitke vsem za odlično udeležbo na agility -ju: tincy za prvo tekmo in uvrstitev, Seta del Oro puncam pa za "raztur" .

Maša, kako kaj vaša Lynn, a je trebušček zelo velik?


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2740 : 21 Januar 2007, 11:50:13
Da odgovorim namesto gulu (ker vem, namreč), Lum je iz tega legla: http://www.bordercollie.hr/6th_litter.htm  Sem gledala slike bratcov in sestric od Luma pa si sploh niso nič podobni.  :P

Hvala, 5rca, da si bolj ažurna od mene  ;)! Ne, na slikicah si niso nič podobni tudi zato, ker so tisto nove slikice, Lumova pa je še iz poletja  ::). Močno pa upam, da bomo lahko kmalu v živo pogledali, kakšne so podobnosti ...  8) Meni se zdi Lum ful podoben mamici, vsaj kolikor se je spomnim!

Kajcyka držali bomo pesti za Bebi.Sreča v nesreči je, da ti lahko veliko pove gulu kako so šli skozi to.

Ja, kajcyka, res, če te bo še kaj zanimalo, me kar kontaktiraj, pa ti bom poskusila še kaj svetovat. Sicer pa družim pesti, da je okrušek samo na eni rami in da bo hitro mimo!


Čestitke vsem za včeraj, tincy tebi pa še posebej!



tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #2741 : 21 Januar 2007, 12:19:00
Hvala za čestitke, čaprav ne vem, če si jih ravno zasluživa, no Mak že , jaz pa ...  ::) No, ja za prvič recimo, da je bilo še kar ok. Vsaj disk nisva bila :)


zvezdica

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 2
  • Kennel Antreyas Angel-BC
Odgovori #2742 : 21 Januar 2007, 12:32:24
Meg čestita sinu Maku za svojo prvo agility tekmo, ni bilo slabo, ko si bosta nabrala še več izkušenj na tekmah bo bilo pa še boljše, samo vztrajati morata.

lp




http://freeweb.siol.net/ajakopic
http://anateja4.moj-album.com

Antreyas Angel - Border Collie
http://www.freewebs.com/anateja


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2743 : 21 Januar 2007, 12:32:52
ja gulu res hvala  ::)
potem pa res je Lum iz tega legla zaradi kerega sem kontaktirala alena  ::) ful so lušni  :-*


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2744 : 21 Januar 2007, 13:43:13
ja gulu res hvala  ::)
potem pa res je Lum iz tega legla zaradi kerega sem kontaktirala alena  ::) ful so lušni  :-*

Oooo!  :o Si hotela imeti njegovega mladiča? Ja, pridi kdaj, če boš v Lj, pogledat, kaj je ratalo!  ;) :P



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2745 : 21 Januar 2007, 17:37:24
ja  točno tako!saj če bi se zmislila že kaj prej bi ga pa mogoče imela!  ;)  enkrat bomo prišli če pa ne s psom pa brez!! :P :P 8)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2746 : 21 Januar 2007, 17:48:09
ja  točno tako!saj če bi se zmislila že kaj prej bi ga pa mogoče imela!  ;)  enkrat bomo prišli če pa ne s psom pa brez!! :P :P 8)

Zakaj prej? A si hotela samičko, pa je bilo preveč rezervcij? Mi smo imeli srečo, ker smo hoteli smačka in to trikolor, pa so bili res trije samčki in dva trobarvna. Za samičke je pa rekel,da je ful več rezeravij bilo (ok. 12).
In kako si potem prišla do Bebi? Saj ona je starejša od Luma.
Kar pridite, lahko potem, ko bo Bebi okrevala, lahko pa prideš že kaj prej. Sporoči, kako se boste dogovorili, pa če bo operacija v Lj, ti lahko pomagamo krajšat čas čakanja!



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2747 : 21 Januar 2007, 18:09:50
ja hotela sem samičko, pa je rekel da me bo dal u "vrsto" ampak da nas je že veliko.potem ko sem mu rekla da sem dobila psa že v Slo je reklel da jih je brez mene 11.Bebhinn pa sem dobila po zaslugi petrce, ker je odpovedala pri Darji, pa mi povedala zanjo.Sem potem takoj konatktirala Darjo in mi je predlagala da vzamem samčka, ker je bilo za psičko že kar nekaj rezervacij, tako da sem najprej rekla za samčka, pa mo je potem na tekmi v Ajdovščini povedala, da je še ena odpovedala psičko tako, da je še psička prosta...sem se odločila za spičko potem, ker je rekla da je mogoče bolši za prvega psa psičko.Saj za Bodeja ni bilo problema, ker je bila še cacy v vrsti ;) no in tako je prišla k nam   ::)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2748 : 21 Januar 2007, 18:17:17
Aha. Fino. Kje pa si izvedela za Alena? Mislim, si sama iskala vzreditelja pa netu? In kako si se odločila za BCja?



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2749 : 21 Januar 2007, 18:42:53
No, mi smo imeli pa danes en precej naporen dan. Najprej sva malo potrenirali, potem je bila mala šola, potem nas je pa obiskala še sestrica:



Ostale slike in videe bom pa dala kasneje gor.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2750 : 21 Januar 2007, 18:44:03
A je Veni ta desna?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2751 : 21 Januar 2007, 18:44:41
za BC-ja sem se odločila zaradi lepote zunanjosti in pa zaradi karakterja.ker v knjigi piše da je treba z njim delati 5 h na dan so doma rekli, da je to preveč, ampak konec koncev saj če imaš psa je biti treba z njim veliko časa!ja iskala sem vzreditelja sama po netu sem jih nekaj našla. Drugače tujih vzrediteljev nisem  ravno iskala pa se je vse spremenilo, ko mi je petrca povedala za ovčarsko in tudi, za to da bo v Zagrebu eno leglo pri Alenu...ubistvu vzreditelja nisem našla sama  :-[  petrca mi je pokazala veliko stvari v pasjen svetu  ::)  :-[
zakaj pa si se ti odločila za borderja ??


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2752 : 21 Januar 2007, 18:44:58
Kolk sta lepi! In kako sta si podobni. ;)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2753 : 21 Januar 2007, 18:46:53
5rca- ful sta lepi ampak moj problem je, da nevem kera je kera  :-[ :-[ ena je Veni ena pa Varvi(?) no sej samo to poznam tako da lahko samo njo rečem  8)


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2754 : 21 Januar 2007, 18:51:57
zakaj pa si se ti odločila za borderja ??

Pravzaprav po naklučju  :-[, pa mi ni čisto nič žal!  :D :P



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #2755 : 21 Januar 2007, 18:56:27
hehe..... verjamem da ti ni  ;) tudi meni ni, ker mi je mami rekla da nej raje drugo pasmo, pa sem bila tramsta in sem rekla, ne borderja hočem!!  ;D hehe pa zdaj tudi mamici ni žal da sem bila tramsta  ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2756 : 21 Januar 2007, 19:03:07
A je Veni ta desna?

Ja, Veni je desna.  :D Leva je pa Vena. To je tista psička, od katere slika že krasi tale forum (za rojstni dan je dobila torto-salamco). Tisti, ki boste šli v Železnike, jo boste lahko spoznali, ker pridejo gledat.

Se je pa psička fuuuuul spremenila. Je bila na Hrušici kar agresivna. Zdaj pa sploh ne. Je res, da je podredila Veni na lastnem dvorišču, ampak potem sta pa čisto v igro padli. Pa tudi drugače je ratala prav simpatična punca in seveda so doma vsi navdušeni nad njo.  :D Bo pa sedaj začela trenirati agility, tako da jo bomo kmalu videli tudi na kakšni tekmi pa na BBH gresta spomladi.  ;D


Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #2757 : 21 Januar 2007, 19:07:32
Maša, kako kaj vaša Lynn, a je trebušček zelo velik?

Ja, smo že skoraj bolj široki kot dolgi :D Še nekaj dni.. Smo pa dobili tudi že rezultate iz Optigena-precej hitro. Oba dva sta normal.
Deep se je tudi že srečal z ovcami, in se odločil da je paša ena super stvar, ki jo želi redno prakticirat. Človeški del je pa tudi popolnoma navdušen :P
Pa da ne pozabim-čestitke za agi.
lp, m.

Nič nima smisla. Smisel nastane.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2758 : 21 Januar 2007, 19:15:49
Ja, Veni je desna.  :D Leva je pa Vena. To je tista psička, od katere slika že krasi tale forum (za rojstni dan je dobila torto-salamco). Tisti, ki boste šli v Železnike, jo boste lahko spoznali, ker pridejo gledat.

A vidve začneta v Železnikih?



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #2759 : 21 Januar 2007, 19:16:12
A vidve začneta v Železnikih?

Mogoče... Bomo videli.