Šarpej [Shar Pei]

Ch · 462440

Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #390 : 06 September 2007, 12:12:33
Tai, All I want is you je na dopustu. Ja, res, ne moremo vedeti, da Daisy res plava....kar takole na lepe oči.  ::)  >:D

Lp!



All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #391 : 07 September 2007, 18:37:47


Evo sedaj pa ste le dočakali našo Daisy plavalko za vse ki ne verjamete  :P  ;)  :D



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #392 : 07 September 2007, 19:56:24
Bravo, Daisy!!! Woohoo!!!  :-*  :-*  :) Evo, zdaj pa verjamemo  :D.

Hm, mi pa že cel teden rahle težavice, ker dežuje in je takoooo mokro  ::).



All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #393 : 08 September 2007, 12:02:56
A ne ha a ni frajerka  :o Fuuul je faca ko noče iz vode in kar nabira plavalne kroge  :D

 No sedaj jo pa zebe doma ima čisto mrzli smrček in uhice  :-\ Smo mogli malo zakurit da se grejemo res se je kar naenkrat shladilo tako da po mojem se nam obeta kakšna menjava dlake kaj pa vem  ??? Počasi pa bo zopet nastopila tudi druga pojatev  :)



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #394 : 09 September 2007, 17:27:34
Čestitke Daisy :D ...kot je že Ch rekla...zdaj ti moramo pa res vrjeti  ;)  :P

Pri nas imamo danes spet super dan...toplo, sonček sije...tako da sva s Taiem celo dopoldne pohajala po gozdu in nabirala gobice :) ...

Še en teden pa se vidimo :):)  (a veliko vadite?)   ;)

Lp!


All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #395 : 09 September 2007, 20:09:03
Še en teden pa se vidimo :):) 
Jap pa res kako čas beži, potem pa pokaži kaj znaš  :)



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #396 : 09 September 2007, 21:57:41
(a veliko vadite?) 
:-\ Ne, ker nima (Lota) časa. Se je treba s ta malo metat po kavču, ji razmehčat ''kost'', raznest igrače po stanovanju, se v pavzi pretegnit na sprehodih in vmes še kaj prigriznit, pa se potem spet metat po kavču in prestavit vse igrače...  ::)  :P
Smo očitno bolj improvizatorski tipi  :D.



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #397 : 09 September 2007, 22:22:12
Aha... potem smo približno na istem :)

Midva sva zdaj parkrat povadila... :) ...poleg gre, stoji tut na miru, zobe pokaže...
Ampak me zanima kako bo v ringu med drugimi samci :) :)...to bo pomoje smeha :D

Važno da se bodo potem zgužvanci dodobra zdivjali :D

Tai lepo pozdravlja vse 3 korošice in pravi da jih komaj čaka spoznati :D

Noč! :)



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #398 : 10 September 2007, 20:30:06
Ja, saj to je...na samem, v miru, vse štima, pol ko je pa družba v ringu...saj nam bo šlo  ;).
Pozdrave za Taija nazaj od obeh žverc. To bo pestro v nedeljo!  8)



All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #399 : 10 September 2007, 23:43:00
Ma ja saj ni panike. Itak ne moreš vplivati na njihovo razpoloženje, voljo in interes. Lahko da bo kateri res presenetil tako v pozitivnem kot v negativnem smislu ampak gubici pač ne moreš obljubiti sladoled če bo pridna in bo naredila tako kot mora tako kot lahko nrediš pri otrocih ampak ravno to jih dela tako posebne in nepredvidljivo sladke  ;)  :)

Hvala Tai za pozdrave in seveda jih vračamo tudi mi  ;)



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #400 : 11 September 2007, 09:57:54
To imaš prav ja...

Mah če bo priden bo, če ne pa ne :) ...važno, da se vidimo, pa da se naše gubice malo znorijo :)






All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #401 : 15 September 2007, 12:38:03
Heeej jutri se pa vidimo  :P



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #402 : 17 September 2007, 14:26:47
Hej,
mi smo preživeli. Še enkrat čestitke Daisy za razstavni krst, ki ga je odlično prestala  :).

Pogrešali pa smo razstavni par št. 6  :-\...Se je Tai ustrašil toliko babnic na kupu?  :D

Ld.



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #403 : 17 September 2007, 17:56:00
Zdravo družba :)

Mi nažalost zaradi določenega razloga nismo mogli priti...  :'(

Pa tako smo si želeli te razstave, družbe, novih spoznanj...   :( ...pa drugič...

Drugače pa vem za vse rezultate... :D

Tako da iskrene čestitke vsem!!   ;)

Če imaš kakšno fotko, jo pa kar prilimaj :D:

Lp!


All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #404 : 17 September 2007, 19:57:50
Res je kot pravi Ch pogrešali smo razstavni par št. 6 pa tako so vas klicali in vas od nikoder  ::)

Drugače smo se imeli res fajn vreme nam je bilo tudi naklonjeno in letos je bil tudi sodnik zelooo fajn, toleranten in nasploh pravi pozitivec.

Seveda še enkrat čestitke tebi oz. vam Ch za osvojeno 1. mesto  ;) in hvala za čestitke v Daisy-kinem imenu ker je res super prestala prvi njen razstavni nastop in bila je res odlična  :).



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #405 : 18 September 2007, 20:06:22
Hehe, pa drugič... zdaj res nismo mogli...  :(

Sem videl fotke ja...super ste bili...  8) , vreme fajn, družba tudi, verjamem, da vam ni nič falilo :D

Tudi z moje strani šeenkrat čestitke za obe korošici :D



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #406 : 30 September 2007, 19:23:08
Hvala za čestitke  :P.
Pri nas je novo to, da preživljamo gonitev št. 2 (Lota seveda  ;)). Drugače pa obe frajli po starem- nerazdružljivi. Včasih ju kam vzameva ločeno ali pa eden gre nekam z eno, drug pa z drugo ostane doma, da ne bosta na koncu čisto odvisni druga od druge  ::). Imamo se fajn.
Kako ste kaj ostali?



Lemon.aka.Fruit

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #407 : 30 September 2007, 22:25:52
hej hoj!

Pozdrave pošilja tudi naša Maia!  :o Komaj smo jo čakali in zdaj končno dočakali! Včeraj smo jo odšli iskat v Italijo in in mormo se pohvalit da je zelo pridna in ubogljiva. Nimamo nobenih problemov s ponesrečenimi lužicami in s stajco. ^^ . Nevem a je to tudi "normalno" da dvo mesečna šarpejka že zadrži potrebo čez dan 7 ur o.O.  Tudi prvo noč je prespala brez komplikacij. Malo se je edino zbujala in zmedeno jokala a se je hitro pomirila, ko se je zavedla da ni sama v sobi.

LP od Maie, ki drnjoha v svoji posteljci


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #408 : 01 Oktober 2007, 14:17:00
Zdravo Lemon.aka.Fruit,
najprej čestitke za gubico. Imejte jo karseda radi  :-*.

Potreba- to misliš malo ali veliko potrebo? Vsekakor ni nenavadno, da zdrži 7 ur. Naši pejki sta pri 9 tednih to obe uspevali, mlajša je prvo noč celo spala 9 ur brez prebujanja in brez lulanja  :). So izredno čisti psi. Res pa je, da je mali mehurček poln po parih urcah in jaz jih sumim, da pač držijo tako dolgo, prijetno pa ravno ni?
(Hm, a 7 ur ste jo pustili prvi dan samo pa ni lulala ali kako  ???? Mogoče bi jaz edino to pazila prve dni, da ne bi ostajala toliko časa sama...)

Veliko veselja in lp!



All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #409 : 01 Oktober 2007, 14:27:47
Zivjooo da se še mi malo javimo  :P

Toliko časa je bilo tukaj gor zatišje da sem že mslila da ste mi kam pobegnili  ::)  8)
Pri nas tudi poteka gonitev št. 2 in sicer od včeraj  ::)  :-\ tako da sedaj tri tedne  :o  :o oči na pecljih in Daisy na povodcu da ne pride kakšen vaški osvajalec  :D

drugače pa Lemon.aka.Fruit tudi midva sva najino Daisy pustila tretji dan samo doma od 9h do 16h in ni bilo problema le nastavi ji pleničko kjer lahko lula in kaka seveda in normalno tudi pitno vodo pa po mojem ne bi smelo biti problema. Pleničko pa mislim predvsem zato če bi imela psička krizo z lulanjem da bo vedela kje lhko opravi to potrebo saj na lastno ležišče ne vem če bo spustila pa naj bo še taka sila  ;)

Lepo se imejte pa se tipkamo pa pa  :P



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #410 : 01 Oktober 2007, 14:43:54
Zdravo!

Lemon.aka.Fruit, še tukaj...čestitke za gubico :D ...kot sta že Ch in Daisy rekle, čimveč veselja z malo Maio  ;)

Zdej pa hitro eno fotko prilimaj in nam pokaži svojo zgužvo :D








Lemon.aka.Fruit

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #411 : 01 Oktober 2007, 20:21:48
Zdravo Lemon.aka.Fruit,
najprej čestitke za gubico. Imejte jo karseda radi  :-*.

Potreba- to misliš malo ali veliko potrebo? Vsekakor ni nenavadno, da zdrži 7 ur. Naši pejki sta pri 9 tednih to obe uspevali, mlajša je prvo noč celo spala 9 ur brez prebujanja in brez lulanja  :). So izredno čisti psi. Res pa je, da je mali mehurček poln po parih urcah in jaz jih sumim, da pač držijo tako dolgo, prijetno pa ravno ni?
(Hm, a 7 ur ste jo pustili prvi dan samo pa ni lulala ali kako  ???? Mogoče bi jaz edino to pazila prve dni, da ne bi ostajala toliko časa sama...)

Veliko veselja in lp!
hello!

Ne. dva tedna bo imela dopoldne varstvo..  ;D .. edino čudno mi je bilo ker ni silila nič ven na lulanje ali kakanje, ker kakor berem naj bi mladiček šel na potrebo - malo po vsakem pitju, hrani, igranju in po spancu.. naša ni nič.. je že "natrenirana" da cvili kakor propelerček ko želi iti ven..  :D in me je presenetilo da čisto mirno zdrži že 7 ur pa naj se ji karkoli zgodi :)

Lp


_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #412 : 24 Oktober 2007, 13:19:01
Dan šarpejarj  :D  :D

Kam ste vsi poniknili? :)
Usak dan gledam, če bo kaj novega...ampak ker ni...se bova midva malo oglasila

Sva super, Tai je že velik dečko, nori, uboga, skratka uživava :D

Kako je pa kaj z vašimi gubicami?

Lp



soli

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 3
Odgovori #413 : 24 Oktober 2007, 15:13:58
Živjo Tai in ostali zgubani,
končno se je nekdo oglasil. Mi smo OK, vmes od kar se nismo slišali, smo imeli še en večji "fight" z argentinsko dogo  >:(.  Hujšega sicer ni bilo, nekaj cm raztrganina, ki smo peljali šivat in nekaj lukenj v zgubanem ovratniku. Raztrganine se ne vidi več, tam kjer so bile luknje, pa dlaka štrli. Če ne preje, se ob menjavi dlake, ne bo več videlo.
Posledica pretepa je še večja nestrpnost  :( do velikih pasem, predvsem kratkodlakih črnih in belih moških predstavnikov  :'(.  Črni od prvega napada labradorca in sedaj še belih.
Drugače pa cele dneve prespi, sicer pa ob takih dnevih kot so sedaj, res ni kaj bolj pametnega početi  ;D.



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #414 : 24 Oktober 2007, 15:17:04
V mali šoli imamo šar-peja Oli(ver)ja. :-*



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #415 : 24 Oktober 2007, 20:13:56
Usak dan gledam, če bo kaj novega...
Hehe, po moje vsi gledamo in čakamo, kdo bo prvi kaj napisal  :P.

Ajoj Soli  :(, no glavno, da je vse ok.  ;)

Naše babnice so ok. Za Lotko je druga gonitev in je že taka ta prava babnica  8), pridna je v ''nulo'',
Ru pa ima že skoraj vse stalne zobke in je ena taka prisrčna pasja pubertetnica...Pravi cuker, presmejimo se ji še in še. Pa še vedno se imata ful radi  :-*. V tem dežju se cartamo na kavču in nam je lepo.

lp vsem!



All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #416 : 25 Oktober 2007, 17:37:00
Ja končno je nekdo nekaj napisal. Sem se mogla prav nasmejati ko sem prebrala da vsak malo špega če je kaj novega a nihče nič ne napiše in potem, hvala Tai, vsi pišemo s takšnim veseljem in res bi lahko malo bolj pogosto kaj natipkali tu gor a ne  ???

No drugače smo tudi mi končali z drugo gonitvijo ( končno ) ker je kar malo moteče imeti ves čas oči na pecljih  :o pa ne moreš je povsod spustiti s povodca in še včasih se nam je zjutraj zgodilo da smo šli na lulanje kar v spodnjih hlačkah  :D  :D  :D  :o in potem na brzino zunaj slačili da ni kdo videl ( vsaj upam da ne )  :o  ;)

No Daisy je trenutno v šoli po tri tedenski pavzi in me prav zanima kako bo danes poslušna ko je imela sedaj "počitnice" verjetno je najprej naredila "red" ko je prišla tja da stali "sošolci" ne pozabijo kdo je šefica  :P  :o  :D

OK pišite kaj pa počohajte svoje gubice  ;)



Lemon.aka.Fruit

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #417 : 25 Oktober 2007, 18:14:33
že stalni zobki? .. uff.. še nedavno se spomnim ko sem imela v naročju njeno sestrico MoMo... joj.. kok čas hitro mineva.. x.x ...ravno zadnič sm šla gledat slikce izpred enga mesca ko smo prvič pripeljali Maio domov.. kok je bla mičkena.. zdej je že prava donda..  ;D ..še mal pa je ne bom mogla niti po stopnicah več nest..  :'(
http://shrani.si/f/4/J0/3ZFZJFO3/dsc01474.jpg




All I want is you

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #418 : 25 Oktober 2007, 22:46:09
Lemon.ana.fruit, ful je sladka tvoja peika  ;)



_Tai_

  • *
    • Prispevkov: 346
    • Točke: 1
Odgovori #419 : 26 Oktober 2007, 10:41:20
HEHE ...se mi je kar zdelo, da če se bo nekdo prvi oglasil...bo potem nahitro naval useh :D
Lepo da ste se oglasili :D

Soli sem slišal za tisto ja  :( ...samo, da bo zdaj vse vredu...  je pa hudič...ker kuža nahitro izgubi zaupanje v druge pse... nakoncu vedno nastrada pes... škoda ..

All i want is you: ja res bi se lahko malo bol pogosto slišali :D ...ampak saj vidiš...en izmed nas dobi 'rahel izpad' :D ...kaj napiše...pa se zopet zberemo :D

Ch: lepo je slišat da so dame ok :D ...če imaš kakšno novejšo fotko od Ru in Lotke jo prilimaj prosim..me prav zanima kakšna dama je že Ru postala :D

Lemon.aka.fruit: Tale Maia je pa že kar zrasla :D ...njena faca je pa  :-*

Lp vsem :D