Pasja ležišča

Gost · 252540

zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #300 : 01 Januar 2009, 15:32:51
Mene pa zanima ali se prodajajo ležišča Rogz še kje drugje kot v Zooticu?
Mi imamo zdaj Comforta, pa bi radi ležišče, ki ima malo bolj visoke stranice, ležišče, ki ga ni težko spucati ...



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #301 : 08 Februar 2009, 20:16:00
Ojla

Jaz imam eno vprasanje in sicer: na mojpes.net je do 17.2 mislim da akcija za comfort lezisca vendar je problem, prevzeti ga je treba pri njih ali na celjski razstavi. Tako da mene zanima ce gre mogoce kdo iz Obale na to razstavo?



"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #302 : 28 April 2009, 17:55:20
Katera ležišča so 100% nepremočljiva in enostavna za čiščenje (pa seveda udobna)?



Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #303 : 28 April 2009, 18:30:22
Comfort so zelo udobna in enostavna za čiščenje.

My best friend is a westie


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #304 : 28 April 2009, 22:35:23
comfort :)

na izbiro imaš še postelje firme Meduza, kjer lahko izbiraš med takimi iz umetnega usnja (kot komfort) in pa takimi, ki so iz takega materiala, ki ga lahko hitro obrišeš, če se polije ali se pes polula, če pa hodi gor spat moker, pa ni panike, se ne zmoči. se pa dajo slečt in oprat (ta varianta z blagom)

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #305 : 29 April 2009, 01:00:56
Hvala obema  :)



tejka_in_blyth

  • *
    • Prispevkov: 621
    • Točke: 0
  • Blyth Bei
Odgovori #306 : 04 Junij 2009, 13:06:05
Wow, ker je tukaj toliko podstrani, se opravicujem ze prej, ker jih ne bom vseh prebrala, ampak bom prej uprasala, ce je ze kdo kaj pisal o leziscu Canine Cooler Termoregulativno ležišče?

Zanima me, ce ga je kdo nabavil in koliko ste bili z njim zadovolj ni - vi oz vas kuza?

Mene namrec moti, da je Blythu vedno vroce in potem ima oskubljene komolce, ker spi na ploscicah

My border collie is BLACK, WHITE & SMART. All over!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #307 : 04 Junij 2009, 14:29:34
Wow, ker je tukaj toliko podstrani, se opravicujem ze prej, ker jih ne bom vseh prebrala, ampak bom prej uprasala, ce je ze kdo kaj pisal o leziscu Canine Cooler Termoregulativno ležišče?

Zanima me, ce ga je kdo nabavil in koliko ste bili z njim zadovolj ni - vi oz vas kuza?

Mene namrec moti, da je Blythu vedno vroce in potem ima oskubljene komolce, ker spi na ploscicah

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6134.0.html   ;)



tejka_in_blyth

  • *
    • Prispevkov: 621
    • Točke: 0
  • Blyth Bei
Odgovori #308 : 04 Junij 2009, 16:11:52

My border collie is BLACK, WHITE & SMART. All over!!!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #309 : 29 Julij 2009, 11:37:25
Kako ste uporabniki Rogz ležišč zadovoljni z izdelki?

Ginny ima že kar nekaj časa ležišče in je ful fajn. Me pa zelo moti to, da je podloga ogrodja iz zelo tankega materiala, ki se je pri nas, kljub temu, da je ležišče stalno na miru, že natrgala ???

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #310 : 12 Avgust 2009, 18:36:55
Ali se pri nas še dobijo Comfort ležišča?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


dog_lover*

  • *
    • Prispevkov: 261
    • Točke: 0
Odgovori #311 : 12 Avgust 2009, 21:26:57
Jap jaz sem ga pred kakim pol leta kupila v hali 5 v BTCju v Avtobotiqu ;)



fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #312 : 12 Avgust 2009, 22:04:33
Čara:
Jaz sem bila tam približno pred dvema tednoma in niso imeli veliko izbire. Sem pa dobila informacijo, da so na dopustu do zadnjega tedna v avgustu in naj potem pokličem in se dogovorim za barvo in velikost.
Upam, da ti kaj pomaga...  :)

lp, Nina



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #313 : 13 Avgust 2009, 09:59:30
Seveda. :) Torej se dobi. Bom to Bini kupla za novo leto, zdaj ima en otroški jogi, ampak mi ni včeš, ker nima robov, psi se pa tako radi naslonijo, pa še tale je za čistit super.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #314 : 21 Avgust 2009, 12:19:56
Našla se še eno zanimivo ležišče Meduza v MR. Pet, na internetni strani ga sicer nimajo. Ima kdo izkušnje. Iščem udobno, veliko, enostavno za čistit in vzdržljivo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #315 : 21 Avgust 2009, 12:31:42
Bom raje tako vprašala-ali kdo ve za internetno stran proizvajalca, kjer bi bilo več o teh ležiščih? Iščem, pa ne najdem.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #317 : 21 Avgust 2009, 14:09:59
Če je ta link mišljen meni. Ne vidim ničesar o Meduzi, vem pa da majo oni Comfort.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #318 : 21 Avgust 2009, 15:17:51
ou, videla samo en post in se spomnila, da si spraševala o comfortih pa sem pač povezala :-[


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #319 : 21 Avgust 2009, 22:04:31
spletna stran dvomim da obstaja, imam pa jaz tako ležišče in je super, ker se lahko prevleka sname in da prat. Je pa tudi takšen material, da lahko kar z viledo obrišeš kakšno umazanijo dol. pa še kompaktno je in lahko pes gor krampa, pa se ne uniči. poceni je pa tudi precej, moj je dovolj velik za vse 3 pse, pa je stal 49 eur.

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #320 : 22 Avgust 2009, 11:08:51
Zdravo!
Irzi, a lahko slikico?
Jaz tudi iščem neko pametno ležišče, pa se mi zdi, da sploh ni neke izbire... :-\
LP
Nina



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #321 : 22 Avgust 2009, 11:32:12
Irzi hvala. Ja no, mislim, da bom jaz potrebovala večjo posteljo kot ti :D Moja bina, se raztegne in zasede skoraj celoten jogi, ki ima mere 140x70, pa še ji zadnje tace dol visijo  :D Saj ni tak problem plačat tudi 100€ za posteljo, če bo le nekaj let vzdržala.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #322 : 22 Avgust 2009, 23:42:27
Danes bla v Petu. Na posteljah je našitek s tem napisom: http://www.meduza.biz/ Žal ne razumem nič  ::)



_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #323 : 23 Avgust 2009, 15:42:13
Google prevajalnik :P

Dobrodošli na spletni strani Meduza.

 

Naše podjetje je specializirano v proizvodnji vse vrste ležišč in pošiljanje naših milusińskich. Široko paleto barv in razpoložljivost vseh velikosti omogočajo sporočilo prilega individualne potrebe vsake stranke. Največjo pozornost na kakovost in uporabnost naših izdelkov. Torej, vsi, ki so narejeni z najvišjo kakovost tkanin in polnila. Skozi praktične rešitve za ohranjanje čistosti ležišč je banalen preprosta. Pošiljanje naših primerih lahko stroj. Pri proizvodnji naših postelje uporablja različne vrste polnil, ki omogočajo odlično toplotno izolacijo in hkrati prilagodili veliki anatomski obliko vašega ljubljenčka.

 

Izdelki našega podjetja se nahaja v največji omrežij v hišnih trgovin po državi.

 

Vabimo vas, da pogled na našo ponudbo. Bomo z veseljem odgovorili na morebitna vprašanja države meilowym na voljo na naši spletni strani v delo kontaktnih.


 

 



_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #324 : 23 Avgust 2009, 15:48:49
Malo je čudno, samo se bistvo lahko razume,,, :-[

To pa je še ena podstran:


Pontonov
Vrsta pontona laž je idealen za aktivne pse, ki imajo veliko prometa v vseh vremenskih pogojih. To je zelo priročno ležijo za psa in tudi zelo praktična za lastnika učencev. Pontona je razdeljeno na dva dela in notranje površine. Notranjost je napolnjena z nastiljem volne sintetična, ki zagotavlja odlično izolacijo in udobje našim zwierzakowi. In del površine - posteljnina torbica narejena iz tkanine, impregnirani. V celoti je zaščitena z močno gradu hitro. Gradovi se nahajajo v srednjem delu je Šipražje in njene obodu. Tkanine ne prenesejo na isti čas, voda je prijetna za psa. Stelja se pogosto uporablja kot polnjenje za notranjost pse budy podwórkowych.




shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #325 : 27 Avgust 2009, 17:49:27
Kako ste uporabniki Rogz ležišč zadovoljni z izdelki?

Ginny ima že kar nekaj časa ležišče in je ful fajn. Me pa zelo moti to, da je podloga ogrodja iz zelo tankega materiala, ki se je pri nas, kljub temu, da je ležišče stalno na miru, že natrgala ???

Jaz sem zelo zadovoljna. Mi imamo 3 ležišča in od tega je eno in to tisto prvo od Rogza, pa se še ni popolnoma nič obrabilo. Pa kupovali smo jih še v prejšnji seriji, ko še niso bila vsa pralna, pa ga prav tako peremo in ni bilo nikoli nič narobe.

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #326 : 12 September 2009, 12:19:21
Ma, rogz ima premale postelje komaj 80x55, mi rabimo vsaj 100x70cm-notranje mere.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #327 : 24 Julij 2010, 23:05:03
Živjo, vidim, da se je na temi že nabralo malo prahu, zato bom pokazala tajino novo posteljo, ki jo je nardil moj oče



bodo kmal boljše slikce ;)

love animals4everandalways


pasjeljubka

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #328 : 25 Julij 2010, 08:42:38
 :o :o :o Naredil jo je tvoj oče??? Kako pa to dela?




tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #329 : 25 Julij 2010, 11:02:11
ja, preoblači sedežne , stole, uglavnem ima sp.

Pa sem ga prosila, če bi za tajko naredu (pa sem ji mislila dat v hišico, pa e naredu preveliko, čeprou sem dala mere ::))

aja, to najprej blago skupej sešije, ko je vse končano pa " napolni" z koščki gobe.

love animals4everandalways