Pasja ležišča

Gost · 252479

KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #330 : 25 Julij 2010, 11:32:45
Ne bi tvoj oče še za nas kaj sešil  ::)?



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #331 : 25 Julij 2010, 13:25:39
lahko mu rečem :D

love animals4everandalways


pasjeljubka

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #332 : 25 Julij 2010, 14:48:43
Tudi jaz sem hotela vprašati če se mu ljubi naresti še kakšno ležišče =)



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #333 : 25 Julij 2010, 16:48:16
Tudi mene tole zanima, ker je ful lepa.


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #334 : 25 Julij 2010, 18:44:33
lahko vam dam njegovo številko  ;)  bo pomoje naredu, sm je treba reč, ker gre menda ful materiala :-[

Aja pa če bi kdo rad postlco, mora tut mere povedat ;)

love animals4everandalways


pasjeljubka

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #335 : 25 Julij 2010, 20:03:31
Morda lahko kontaktiramo kaj po mailu? =) Bi bila vesela tvojega maila (če lahko pošlješ na ZS)

Hvala =)



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #336 : 25 Julij 2010, 20:57:11
ja ja komot. če še kdo hoče lahko pošlje na zs ;)

love animals4everandalways


fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #337 : 04 Oktober 2010, 10:45:08
Jaz imam pa eno prošnjo...
Se kdo spomni, kako so se imenovala ležišča (ali pa kdo je imel tist štant) na EDS, če si šel čez glavni vhod čisto do konca, na desni strani? Ležišča so pravokotna, v velik vzorcih so jih imeli, bolj trda, trpežno blago...

Hvala :)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #338 : 04 Oktober 2010, 12:11:16
Comfort mogoče? Te sem videla...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #339 : 04 Oktober 2010, 12:17:19
Jaz imam pa eno prošnjo...
Se kdo spomni, kako so se imenovala ležišča (ali pa kdo je imel tist štant) na EDS, če si šel čez glavni vhod čisto do konca, na desni strani? Ležišča so pravokotna, v velik vzorcih so jih imeli, bolj trda, trpežno blago...

Hvala :)

To pomoje misliš Matjaža, ki je tudi na ostalih slo. razstavah s kozmetiko od 1system in CC, ter ostalih razstavnih pripomočkov. Lahko pogledam za številko, drugače bo pa skoraj sigurno v Vrtojbi  ;) Je pa na teh ležiščih črna spodnja stran, zgornja je pa različnih vzorcev in barvnih kombinacij?



fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #340 : 04 Oktober 2010, 12:29:25
To pomoje misliš Matjaža, ki je tudi na ostalih slo. razstavah s kozmetiko od 1system in CC, ter ostalih razstavnih pripomočkov. Lahko pogledam za številko, drugače bo pa skoraj sigurno v Vrtojbi  ;) Je pa na teh ležiščih črna spodnja stran, zgornja je pa različnih vzorcev in barvnih kombinacij?

Ja ja, tale bodo prava  8) Če nimajo nobene trgovine bi te res prosila za številko - Vrtojba je še taaakooo daleč  :P

lp, Nina



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #341 : 04 Oktober 2010, 12:36:08
A so to ona ležišča z zadrgo na strani?


Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #342 : 04 Oktober 2010, 12:40:12
Se da dobit kakšno slikco teh ležišč? Mi tudi potrebujemo še eno.  :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #343 : 04 Oktober 2010, 12:46:22
Če so to tista z zadrgo na strani lahko povem iz prve roke, da ja blago je trpežno, zadrga pa je katastrofa. In sploh ko hočeš prati - ko enkrat zadevo daš narazen je nikoli več ne spraviš skupaj :) oz zelo težko in vse  seguba... in pri nas redno peremo ležišča tako da mi sedaj že nekaj mesecev stoji v kotu, zadrga napol fuč, lahko jo samo ven vržem, in to po enem pranju.
Zgeldajo res zelo lepo in trpežno samo sploh niso user frendly žal...


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #344 : 04 Oktober 2010, 12:52:32
Če so to tista z zadrgo na strani lahko povem iz prve roke, da ja blago je trpežno, zadrga pa je katastrofa. In sploh ko hočeš prati - ko enkrat zadevo daš narazen je nikoli več ne spraviš skupaj :) oz zelo težko in vse  seguba... in pri nas redno peremo ležišča tako da mi sedaj že nekaj mesecev stoji v kotu, zadrga napol fuč, lahko jo samo ven vržem, in to po enem pranju.
Zgeldajo res zelo lepo in trpežno samo sploh niso user frendly žal...

Na zalost moram potrdit :'(
Pri mojih psih (pa vseh, ki so bili kdaj na obisku) je bilo sicer to daaaaaaalec najljubse lezisce. Ampak enkrat ko ga das narazen in operes, je cela umetnost spravit to skupaj.

Kljub temu sem hotela kupit se enega (v Portorozu), ker mi ga je psica strgala, pa so bile cene precej visje kot par let nazaj, 30€ se mi je pol v koncni fazi vseeno zdelo malo prevec... pred leti sem na evropski v Zagrebu za isto velikost dala 20, ce se prav spomnem.

battito animale


san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #345 : 04 Oktober 2010, 12:57:11
A  so taka .. na sredini bolj tanka spužva ob straneh pa bolj debela  :-[ (da vidim če imam js takega doma, sem ga kupla v Portorožu) ?


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #346 : 04 Oktober 2010, 13:37:02
Ja to je to, rob je malo debelejši in vse okrog je zadrga. In ta zadrga se razpira tudi če uspeš nazaj zbasati polnilo... da ne omenjam da je to vaba za pse, pa moji nikoli ne grizejo ležišč :)

se že 100x bolj splača comfort kupiti, ni primerjave, tako da sem kupila comfort - samo klinc ko pa nobeden noče ležati v njem ker ni puhasto :) premrzlo za razvajene riti, dekco pa vedno stran skopajo :)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #347 : 04 Oktober 2010, 13:38:45
Ja to je to, rob je malo debelejši in vse okrog je zadrga. In ta zadrga se razpira tudi če uspeš nazaj zbasati polnilo... da ne omenjam da je to vaba za pse, pa moji nikoli ne grizejo ležišč :)

se že 100x bolj splača comfort kupiti, ni primerjave, tako da sem kupila comfort - samo klinc ko pa nobeden noče ležati v njem ker ni puhasto :) premrzlo za razvajene riti, dekco pa vedno stran skopajo :)

Ja ja, pri nas je bilo isto  ;D razprta razdrga je bila ful mamljiva, pa je slo polnilo ven... ampak Comfort pa tudi mojim ni neki ful vsec ::) sej ne, da ga ne marajo, ampak tisto je bilo ocitno 100x boljse ;)

battito animale


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #348 : 04 Oktober 2010, 13:41:10
no pri nas smo sedaj večinoma na bombažnih mehkih posteljicah, ki jih fliknem v pralni stroj in se lepo perejo brez tega da ven vlačim karkoli in je super :) sem na evropski kupila eno posteljico ki je iz takega frotirja, ful mehka in malo drugačna in ful poceni :) za sprobati :) da ne rečem da se skoraj stepejo za njo :) bo treba še take nabaviti :)


san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #349 : 04 Oktober 2010, 14:01:22
Ja to je to, rob je malo debelejši in vse okrog je zadrga. In ta zadrga se razpira tudi če uspeš nazaj zbasati polnilo... da ne omenjam da je to vaba za pse, pa moji nikoli ne grizejo ležišč :)


aha, pol je boljše da ga ne perem  :)  no naše je zaeankrat še celo, kot novo :P  Je pa vedno prekrito z deko in pol samo deko operem.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #350 : 07 Oktober 2010, 11:09:06
Ja ja, tale bodo prava  8) Če nimajo nobene trgovine bi te res prosila za številko - Vrtojba je še taaakooo daleč  :P

lp, Nina

Imaš na ZS.

Če je problem pri ležišču samo zadrga jo lahko pri prvi najbližji šivilji enostavno za male pare zamenjate za novo in kvalitetnejšo ;)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #351 : 07 Oktober 2010, 11:17:32
Ni, cel koncept teh ležišč je problem, oz niso namenjena pranju sploh, čeprav se lahko perejo. Jaz na vsake toliko pač perem ležišča, ker pes je v stanovanju in na kavču in mora biti tudi ležišče čisto. Če dam deko čez pa itak dol skopljejo :):):) ker se vedno gnezdijo not, tako da mora biti ležišče v osnovi tako da ni treba še dek čez davati.
No v glevnem pri nas se ni obneslo sploh, čeprav so mi sicer zelo všečna.


fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #352 : 07 Oktober 2010, 12:02:19
Imaš na ZS.

Če je problem pri ležišču samo zadrga jo lahko pri prvi najbližji šivilji enostavno za male pare zamenjate za novo in kvalitetnejšo ;)

Naaaajlepša hvala   :)

lp, Nina



majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #353 : 08 December 2010, 20:26:03

se že 100x bolj splača comfort kupiti, ni primerjave, tako da sem kupila comfort - samo klinc ko pa nobeden noče ležati v njem ker ni puhasto :) premrzlo za razvajene riti, dekco pa vedno stran skopajo :)

Mislim, da bom tudi jaz naročila ležišče comfort, samo se še odločam, ali bo L ali XL velikost (za zlato prinašalko). Mislim, da bo kar XL, da se bo lahko res normalno izležavala, če bo hotela. :)  Ga ima kdo že daljši čas, da mi pove, kako se kaj obnese? Pa nekaj se spomnim, da je bilo govora o barvi - da so modri bolj trpežni? ???

Be happy :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #354 : 08 December 2010, 20:46:00
Pri nas je comfort po dobrem letu in pol uporabe popolnoma popokal, zgornja površina kjer pes leži. je pa začelo en dan pokati in čez teden dni je že vse popokano.

Ima še kd take izkušnje?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #355 : 08 December 2010, 20:52:59
majča za zlato prinasalko skoraj priporocam velikost XL.. Tudi moj zlatko ima XL, in kadar raztegnjen lezi mu je skoraj se premajhen  :P

botticelli mi ga imamo ze ene tri leta, pa je se vedno tak kot je bil. Samo res pa je, da ima ves cas pokritega z deko, razen tiste par mesecev poleti, ko je vroce..  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #356 : 08 December 2010, 21:33:52
Uf, ovčka hvala za tole!! Potem bo pa tudi naša imela XL verzijo!!  :o  Hmmm ja jaz nisem nameravala imeti še dekce čez, ampak vseeno hvala za namig! Kakšne barve pa je vajin comfort?

Be happy :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #357 : 08 December 2010, 21:36:29
Mi lahko kdo pove koliko stane XXL? Na strani imajo še stare cene, na e-mail so mi pa tako čudno odgovorili, da ni bilo direkt odgovora.
Glede nakupa-vsi pravijo, da jih je bolje kupit na razstavi, imajo večjo izbiro barv, velikosti in bolj zagrete prodajalce.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #358 : 08 December 2010, 21:46:27
majča nas je taksen:  ;)



Mimogrede, tukaj je bil slikan se kot mladic, star 7 mesecev :) (novejse fotke se mi zdi da nimam  :-[) Aja, pa barve je, kakrsne je (ne cisto po mojem okusu, ampak glavno, da mi pase v sobo), ker takrat res niso imeli neke extra izbire, po narocilu bi pa trajalo kaksen mesec  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #359 : 08 December 2010, 21:54:23
Moj je po 2 letih in z dvemi psi se vedno kot nov (pa nimam nobene deke cez). Edino malo umazan je (ker je svetlo zelen in ga ne cistim prav redno, pa se je umazanija zazrla v gubice :P)

Jaz sem ga narocila po telefonu in ga potem sla iskat, ko je bil narejen. Barvo itak lahko izberes, edino ce nimajo ravno takega na zalogi moras pocakat, da ti ga naredijo. Posiljajo tudi po posti, samo je postnina dokaj visoka, tako da se skoraj splaca ga it iskat.

battito animale