Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 923987

Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1740 : 10 April 2008, 13:32:10
Mika Nelly kdo pa vam je izdelal pesjak?  - naš je mogoče za eno širino manjši, drugače pa prav tako postavljen, še pred pesjakom ima pa zavetje narejeno, drugače pa je prav tako z desne strani in zadaj obit z lesom, pa malo dvignjen je od tal. Jaz sem za pesjak in hišico dala kar celo premoženje, pa mi ni žal.

http://bella-luna.moj-album.com

tukaj pa si lahko ogledaš slikico našega pesjaka in kako je izgledala naša kepica  ;D



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1741 : 10 April 2008, 14:49:02
delal ga je en možakar iz škofija loke, je bilo drago, ja. sam mi ni žal ni centa. vse dam za svojega angelčka. ma pa nelly vse tak postavljeno, da ko je v hišici, jo čist nič ne piha, sam problem je ko veter piha pa pada, pol pa noter nosi, sam bomo dali s tiste ta manješe strani še prozoren polivinil, za po potrebi, po bo. zdej jo počasi navajam, vsak dan za par ur,dam ji jest noter, pa mal se igramo, pa tak, sam se gospodična, ko ostane sama, fajn pritožuje ::), sam bo, počasi.

nevem kako dat, take ta velike slikice gor ???



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #1742 : 10 April 2008, 15:15:04
Nelly ima pa pravo grajščino1  :o Ful je lepa mala.  :-*


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1743 : 10 April 2008, 16:13:55
hvala :-*



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1744 : 10 April 2008, 16:39:53
mika-nelly res ima tamala krasen in ful velik pesjak  :D Super!  :)

Bella*Luna lepo da se malo oglasis po dolgem casu tudi tukaj  ;) Verjamem pa, da pri vsej guzvi tezko stlacis se forum med vse ostalo  :P Glede razstav pa, kaj pa na CAC Dolenjske se tudi ne boste prisli pokazat? No, premislite, drugace pa upam, da nas pridete vsaj pogledat in navijat za naju  ;) :P

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1745 : 10 April 2008, 17:09:13
ja midve sva tudi dobile povabilo na CAC Dolenske, sam je tamala premlada :'(
drugače pa, drugi teden gremo v malo šolo :o
sem se danes posvetovala, pa mi je inštruktor svetoval, da čim prej tem bolje, prej se bomo še revakcinirale ::)
pa sem ga opomnila, da ni še proti steklini cepljena, pa je rekel da ni panike, da so tak i tak vsi psi "preverjeni" zdravniško, tak da :o
komaj čakamo



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1746 : 10 April 2008, 17:13:10
LEPO, da je toliko sorodstva, upam da se enkrat spoznamo :D



Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1747 : 11 April 2008, 08:55:24
delal ga je en možakar iz škofija loke, je bilo drago, ja. sam mi ni žal ni centa.

Potem je pesjake delal isti možakar  :o, res svaka čast, dobro naredi - mi smo pesjak celo iz ene lokacije na drugo prestavili in stoji tako kot bi moral  ;D :)
No tvoja mala se bo navadila - vsak kuža se  ;)



Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1748 : 11 April 2008, 08:58:58
Glede razstav pa, kaj pa na CAC Dolenjske se tudi ne boste prisli pokazat? No, premislite, drugace pa upam, da nas pridete vsaj pogledat in navijat za naju  ;) :P

Ne žal, ne bomo šli nikamor, tudi na Cac Dolenjske ne, ni financ  ::) mogoče bo bolje, ko bom zamenjala službo - komaj čakam  :o
Glede navijanja ni problem in tudi peljemo se lahko skupaj do dol, poznamo pot do Prečne (saj tam bo razstava, a ne?), bomo pa samo pasjo družbo delali  :o Do kdaj pa je rok za prijavo? Najbrž smo že zamudili, a ne?

Ej, ko boste šli v Dugo Selo - se obvezno ustavite pri nas - saj vam je ob poti  :) :D če le ne boste cel dan dol, a prov?  ;)



Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1749 : 11 April 2008, 09:01:18
Drugače pa, drugi teden gremo v malo šolo :o
Super - to mora bit - socializacija in to, naša je komaj čakala tiste nedelje, da se je zdivjala in kaj novega naučila  :) Pa čim več sprašuj inštruktorja/co.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1750 : 11 April 2008, 09:07:59
Bella*Luna niste se zamudili prijave za dolenjsko.. Zadnji rok je 20.04., pa prijavnina je cenejsa kot na drugih razstavah, samo 25 eur..  ;) Ne vem, premislte  :P :P

Drugace pa, ne vem ce se bova kaj oglasila na poti v dugo selo.. Ker mozno, da bova cel dan dol (mi je fajn pocakat do konca, da navijamo za nase v BISu), potem ko je konec je pa ze prepozno.. Sej se moramo za kaksno srecanje sestric in brateca zmenit, se ze dolgo nismo videli  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1751 : 11 April 2008, 11:15:21
Bella*Luna niste se zamudili prijave za dolenjsko.. Zadnji rok je 20.04., pa prijavnina je cenejsa kot na drugih razstavah, samo 25 eur..  ;) Ne vem, premislte  :P :P
Drugace pa, ne vem ce se bova kaj oglasila na poti v dugo selo.. Ker mozno, da bova cel dan dol (mi je fajn pocakat do konca, da navijamo za nase v BISu), potem ko je konec je pa ze prepozno.. Sej se moramo za kaksno srecanje sestric in brateca zmenit, se ze dolgo nismo videli  ;)

Ok, bomo razmislili  :D ;)
Drugače pa kakor rečeš, upoštevam tvoje besede  ;) ;D :) Ti kar navijej  :P



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1752 : 11 April 2008, 11:43:16
Super - to mora bit - socializacija in to, naša je komaj čakala tiste nedelje, da se je zdivjala in kaj novega naučila  :) Pa čim več sprašuj inštruktorja/co.
to pa sploh ni panike, lani, ko sem se odločila, da bom imela psa, moj sosed je inštruktor v mali šoli :o, me je povabil na predavanja, in sem obiskovala, zastonj :o, sicer brez psa, ampak sem dosti odnesla

tak da letos bo pa toliko bolj zanimivo :o, komaj čakamo :o



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1753 : 12 April 2008, 00:23:06
@mika-nelly:
Poglej privatna sporočila, pa imaš lepo razloženo kako lahko velike slikice naložiš :)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1754 : 13 April 2008, 19:18:41
Hej!

Naš kosmatinec in njegov the best kolega sosedov labradorc sta si pa pred 2 dnevoma privoščila en potep. Pa sta jo mahnila mal po gozdu in po reki do sosednje vasi. Rezultat potepa pa je en klop direkt zraven penisa. In ta zadeva noče it ven. Smo poskusli na vse načine, pa je tako globoko vgnezden v tist mehek predel, da mi prav para živce. Pes si ga je že prej mal zlizal pa zgrizel, tak da ga je zj notri samo še pol in prav nevem več kaj nj naredim :(

Grrrrrr :-\

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #1755 : 14 April 2008, 23:44:21

No, ko se že objavljajo legla malih goldijev. Z največjim veseljem sporočam, da se je v petek 11.aprila skotilo leglo malih Jonfijev. Glede na starše in njihove prednike mislim, da je vse jasno kako zanimivo je to leglo  ;)
Fotke bodo sledile, trenutno jih lahko pošljem po mailu, statistika pa je 7 palčkov, od tega 3 fantje in 4 punce.

Oče: Dewmist Silkjourney (Ch Cheers Way of The World x Ch Styal Silksilla)
Mama: Rossmix Kerry (Ch Erinderry Gaelic Minstrel x Ch Single M'Kinchie of Glen Sheallag)







ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1756 : 15 April 2008, 06:10:09
Sirtaki čestitke!! :o






aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1757 : 15 April 2008, 06:24:21
Čestitke sirtaki za novopečene pasje malčke in malčice :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1758 : 15 April 2008, 08:29:09
Tiya z veseljem bi ti kaj svetovala, ampak glede klopov nimam precej izkusenj.. Imava to sreco, da ga se ni dobil..  ;)

sirtaki cestitke za male zlatkote!!!  ;D Po rodovniku sodec bojo lepotci ^2  ;) ;) Se priporocamo za slikce  :) So pa verjetno vsi bolj svetli ane?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1759 : 15 April 2008, 11:03:49
Sirtaki, čestitkeeeeee!!!!! Komaj čakam kakšne fotke... :)


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1760 : 15 April 2008, 11:05:08
Tiya: ste že kaj uspeli naredit glede klopa?
Jaz bi se v takem primeru najraje obrnila kar na veterinarja, da ne bi kakšen del klopa ostal v koži...naj malo preveri.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1761 : 15 April 2008, 15:00:21
Sirtaki in Karmen (pa seveda Kerry), čestitke!!!

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1762 : 15 April 2008, 20:53:52
 Očitno poplava zlatkotov...SUPER!
Čestitke tudi od nas ;)  :-*

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1763 : 16 April 2008, 16:06:45
Sirtaki, čestitke!!!! :D

LIZA, jst sm v Lj in nevem točno kaka je situacija :-\ Moji so rekli, da se mu je zasušilo in da je šel stran. Smo meli poleti podobno situacijo, ko ni hotel ven, pa se mu je pol posušilo in je sam odpadel. Gre danes sestra domov, pa bo vidla če je vse oky.

Ovcka, blagor vama k še nista mela teh nadležnih zadevc. Mi smo pa doma na odprtem, poln travnikov okol nas in pa gozd čist zram hiše in je težko da bi se jim čist izognili.

Lep dan  ;)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1764 : 16 April 2008, 21:47:16
mi smo bile pa danes v šoli :o
nelly je takooo pridna :)
slikice bojo takoj, ko odpravimo težavo z rač :-[

sirtaki, čestitke :o



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1765 : 18 April 2008, 18:51:11
Nekaj naših fotk in en video (mokra pa zato ker smo šli na palvalni oddih ;).








http://www.mojvideo.com/video-new-frisbee-game/6df3df336d648432ec91

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1766 : 19 April 2008, 19:36:20
Lana in Aaron danes - res sta super!! :o








Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1767 : 20 April 2008, 09:19:48
Hej hej!

Še nekaj slikc iz razstave v Celju:

Cosmo:


Tango:


Figaro:


Imena tega zlatkota pa ne vem:


Vse ostale slikce na: http://tobias.moj-album.net

Lp :)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Manca

  • Gost
Odgovori #1768 : 20 April 2008, 12:18:59
To je Dutch Consolidation Ice Coffee- Luke  :)



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1769 : 20 April 2008, 14:14:04
danes pa nelly praznuje 3 mesece :P
slikice iz razstave so mi pa zelo všeč :o