Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 924071

mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1830 : 12 Maj 2008, 14:42:16
ne ne, mene razstave niti ne zanimajo preveč, samo sem iz firbca vprašala, če bi slučajno kdaj me primilo, da grem iz firbca.
 ja vzrejala pa nebom, ker to pač ni zame  :-[, nimam časa, služba!! naj to delajo tisti, ki to obvladajo  :D
nagnjena sem pa k temu, da bi bila nelly pet-terapevt, ker sama sem v taki službi in bi mi prav prišla pomočnica  ;)
samo še dolgo je to še pred nami  :P



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1831 : 13 Maj 2008, 12:33:33
bile smo na izletu, na KOLPI  :o
voda je mrzla, pa se nismo kopale, samo smo pa firbcale  ::)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1832 : 13 Maj 2008, 18:14:33
Tiya to se da tudi z windows movie maker-jem narest, pa se cisto lahko je  ;)

mika-nelly super da razmisljas za Nelly v terapevtski smeri  :o Bomo drzali pesti, da vama uspe  :)


Drugace me je pa lahko sram.. Nisem se se nic pohvalila kako dobro smo se Hoikerji odrezali na CAC Dolenjske v nedeljo  :-[ Vsi smo dobili tisto, po kar smo prisli  :o :o :D

Pa ce grem kar po vrsti (in malo egoisticno, zacnem z mojo zverino  :P):

Cosmo (Hoiker's Cosmic Adventure) v razredu vmesnih Odlicno 1 in CAC !!
Figaro (Blue Sky Happy Company) v razredu najmlajsih zelo perspektivno in BIS1 !!
Tango (Nice Brad Happy Company) v razredu prvakov Odlicno 1, CAC, BOB in pa BIS 3!!!
Aba (Hoiker's Abracadabra) v razredu prvakov Odlicno 1, CAC !!
Lasse (Karvin Avalanche) v razredu veteranov Odlicno 1 in BIS 3!!
Catch (Hoiker's Catch The Victory Gerass) v razredu delovnih Odlicno 1, CAC !!
Potem sta pa Aba in Tango med pari zasedla drugo mesto!  :D :D :D

Razstava mi je bila zelo vsec, mesto razstave in okolica cudovita, druzba kot vedno odlicna, rezultati pa kot vidite tudi  ;D ;D Meni osebno je bilo najbolj zanimiv del razstave izbor za BOB. Bili smo v ringu Cosmo, Catch, Tango, Lasse, Aba  :D :D :D in pa Luke (Dutch Consolidation Ice Coffee)  ;), ter se en zlatko od Hocevarja.  ::)

Evo ena fotka (manjkata Lasse in Aba, Luka pa sodnica zakriva)


Pa se moj lepotec  ;) ;) ;)


Sedaj na naslednjo razstavo greva midva v Umag, kjer bo vecerna razstava, potem si bova pa vzela malo pavze tja do avgusta.  ;) Za vse, ki pa se niste prebrali v moji temi, vpisala sem naju na zacetni tecaj agilityja  :o Pac, bbh izpit imava, treba je pa nekaj z njim naprej delat in ker rally obedienca v Zasavju se nimamo, sem se odlocila da bo tole zaenkrat dobra rekreacija za oba, ker treningi potekajo dvakrat tedensko  :) Obenem se zdaj redno ukvarjava z lovljenjem frizbijev in pa moram ga zacet ucit pravilnega aportiranja.. Kakorkoli obrnem, dolgcas nama ni!  ;D ;D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1833 : 13 Maj 2008, 18:37:45
ovčka- čestitke, vsem skupaj.
 pridni ste, le pojdite na agiliti, boš videla kako grejo kg dol  :P, sem bila samo informativno v novem mestu, na treningu, res se natečejo, super!!



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1834 : 13 Maj 2008, 19:06:33
mika-nelly hvala  ;)

Drugace pa, v psarni zlatih prinasalcev Hoiker's pricakujejo kar dve legli malih zlatkotov  ;D ;D Vec o tem T U K A J;D ;D ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1835 : 13 Maj 2008, 19:47:37
Čestitke vsem Hoikerjem. Odlični in lični kot ponavadi ;).

Ovčka agi je res fajn. Mogoče ga nekoč začneva midve, zaenkrat pa imava 3x na teden treninge popolnoma dovolj (žal hodim tudi jast ne le ona v šolo  ::)).

Nelly pa ima tak fleksi kot Rivič :D.

Tiya kot je rekla ovčka, film skupaj z muvi mejkrjem, slikce pa s fotošopom ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1836 : 13 Maj 2008, 20:43:50
ovčka- čestitke, vsem skupaj.
 pridni ste, le pojdite na agiliti, boš videla kako grejo kg dol  :P, sem bila samo informativno v novem mestu, na treningu, res se natečejo, super!!

No, potem bi morala jaz Lunco vozit na agility, da bi jaz en mau shujšala  ;) Nas tudi mika da bi šli, tako da bo verjetno šel gospodar z njo, mene nič ne uboga, me ima za igračo  ::)
Pa niso nič "štorasti" zlatkoti pri agilityu???

Ovčka Rally Obidience je pa full zahteven, no le pojdita na agility  ;D



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1837 : 13 Maj 2008, 21:08:10
Moja ni najmanj štorasta pri agilityju. Prej jaz, ker sem malo prepočasna za njo. Ampak tudi to se uredi. Še en dokaz: http://www.youtube.com/watch?v=Xu9zHXBmLKM


"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1838 : 13 Maj 2008, 21:32:13
Ravno meni je Ajka za zgled  ;) Ce ona zmore, tudi Cosmo zmore!  :P  Samo precej vztrajna bom morala bit, da bo premagal strah pred dolocenimi ovirami, pa bo..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1839 : 13 Maj 2008, 21:36:39
Jas tako pravim...če se nečesa lotiš "gajstno" potem boš tudi dosegel željeni (realen) cilj ;). Tako nekako kot midve v Frizbiju, kot nekateri v RO...Samo ogromno dela in truda je potrebno vlagat v stvar in je vse ok ;).
Tako recimo zdajRivo malo navajam na to da jo hendlajo tudi drugi malo večji in malo manjši otroci(malo teka in stoj), kr se bo pokazala tudi v JH  na Hrušici...tako da že zdaj delamo malo menjave med vodniki in da pri vseh dela..če imajo hrano v roki sploh ni problema :D

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1840 : 14 Maj 2008, 08:39:09
Ovcka in *sara* hvala!!

Ovcka čestitkeeee! Cosmo pa luštn kot vedno!!! Super, da sta se vpisala na agillity, bi bilo škoda da se ne bi!!! :D

*rapgirl* ta film je pa posnet na poligonu kinološkega društva Pluton, a ne  :)??

Lp, Tiya

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1841 : 14 Maj 2008, 10:25:10
rapgirl- res malo zaostajaš  :P
drugače sta pa super, nevem če je kaj lepšega za videt kot vodnika s tako lepim psom, ki ga povrh vsega še uboga :o



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1842 : 14 Maj 2008, 20:01:59
Hojla!

Bo kdo razstavljal ali "firbcal" na cac Hrušica v nedeljo? Midve sva gor, upam da spoznamo kakšnega novega zlatkota (in seveda srečamo kakšne "stare" ;))

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1843 : 16 Maj 2008, 14:15:24
Uff, me ze dolgo ni bilo v temi!
BOm rabila malo casa, da bom vse prebrala!
Pri nas je pa glavna novicka ta, da smo koncno mobilni!!! Jej! Seveda ima avto velik prtljaznik, v katerega grejo brez problema trije zlatkoti  ;D Jutri sem se odlocila, da se bova z Aaronom odpeljala na agility v Kamnik :)

Lp,Lana


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1844 : 17 Maj 2008, 08:42:38
Z naše strani pa ena slaba novica... :(

Pred včerajšnim je od doma, čez ograjo, pobegnil stričev labradorec Ars-Tobijev najboljši kolega. Ubral jo je bo njemu znani poti ob potoku in obrobju gozda. Šel je do sosedov, ki imajo nemškega ovčarja in skupaj sta se lovila po travnikih. Na veliko žalost, pa se je našel človek, ki je imel pri sebi puško (pa verjetno ni biu lovec...) in nemški ovčar je s strelno rano komaj zmogel do doma, preživel dve operaciji, življenje pa mu še vedno visi na nitki. Ars pa se še ni vrnil :'(...

Danes gremo popoldne s Tobijem po isti poti, upam, da ga najdemo...Izredno prijazen pes, vesel in razigran...

Tiya :'(

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1845 : 17 Maj 2008, 09:42:06
Tiya jooj, to je pa res slaba novica  :( Pa kaksni ljudje so to, da grejo kar streljat na pse??  >:( >:( Grozno! Drzim pesti za nemskega ovcarja, da mu uspe, in pa za vas, da uspesno najdete Arsa. Porocaj potem zvecer o uspehu..

Drugace pa malo bolj razveseljiva novica.. Hoikerjevo leglo C danes praznuje okroglih 20 mesecev  :o :o Tako da, Didi, Luna, Catch in Cosmo vse naj naj  :-* :-* :-* :-*

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1846 : 17 Maj 2008, 15:03:08
Nismo imeli sreče....zdaj smo iskali tam, kjer naj bi streljali nanju, pa nismo našli nič :'(...Nemški ovčar pa mislim, da se je zvlekel, ker sem ga videla v njegovem pesjaku z satelitom okoli vratu, lastnikov pa ni bilo doma, tak da nisem mogla kaj več zvedet...jst za take ljudi, ki so sposobni naredit kaj takšnega ne najdem besed...

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1847 : 17 Maj 2008, 16:54:10
tiya  :( -držim pesti za arsa, upam da sam pride  :-\



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1848 : 18 Maj 2008, 18:16:50
hej

Tiya ze kaj novic o Arsu?

Drugace pa, ne vem kam naj postavim to vprasanje, pa ga bom kar tukaj.. Mogoce pa kdo iz tistih koncev prebira forum  ;)
Torej, naslednjo nedeljo 25.05. bo v Pragerskem vzrejni pregled retrieverjev. Ker pa niso objavili nic tocne lokacije, oz. pise samo na streliscu v Pragerskem, me zanima.. A je to misljeno Olimpijsko strelisce Gaj, in ce ja, kje tocno se nahaja? Ne najdem niti naslova, niti lokacije, tako da me malo skrbi, kako ga bom nasla..

No, vsaka informacija bo dobrodosla  ;)

Hvala in lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1849 : 18 Maj 2008, 22:33:37
Z naše strani nič novic... Smo pa že skoraj prepričani, da ga ne bo nazaj, na žalost mislimo, da ni uspel ubežati strelom. :'(

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #1850 : 18 Maj 2008, 22:42:16
Pa saj potem bi vsaj kje ležal, če bi bil ustreljen? Mogoče se je pa samo tako ustašil, da je zbežal...



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1851 : 19 Maj 2008, 11:34:06
Ker pa niso objavili nic tocne lokacije, oz. pise samo na streliscu v Pragerskem, me zanima.. A je to misljeno Olimpijsko strelisce Gaj, in ce ja, kje tocno se nahaja?

No, danes so objavili zemljevid, tako da..  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1852 : 21 Maj 2008, 11:26:15
ovčka-SREČNO, javi kaj bo  :P



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1853 : 21 Maj 2008, 11:50:45
mika-nelly brez skrbi, porocam v nedeljo kako pa kaj  ;) :P

Drugace pa novica iz Hoikerjevega tabora.. Danes ponoci je nasa mamica Amy skotila 10 prekrasnih mladickov - osem fantov in dve pupi  :D :D Mamica je zelo pridna in skrbna, drzi se tudi super  ;D Vec o tem pa tukaj  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1854 : 21 Maj 2008, 17:12:22
Waaaww, kr 10 :o :D!!! Čestitke!!! Pa kakšno slikco kmal, plosmmm :-*!!!

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #1855 : 23 Maj 2008, 14:05:58
Čestitke še iz naše strani!  Ovčka idi jih malo obiskat in nas razveseli s kakšno sliko!  :D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1856 : 23 Maj 2008, 14:35:32
hej

No, slikce so bile sicer objavljene ze v temi pri leglih, ampak ok, naj vam bo.. Evo jo se tukaj  ;)

 :-* :-* :-*


Drugace obiskat jih bom pa sla, ko bojo kaksen mesec stari.. Takrat so najbolj medvedkasti  ;D ;D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1857 : 25 Maj 2008, 18:54:54
hej

Z veseljem sporocam, da je Cosmo danes 25.05.2008 v Pragerskem opravil vzrejni pregled!!!  :D :D Tako da, ce bo koga zanimalo, na voljo je plemenjak za paritev  ;D ;D ;D Za vec informacij klikni na spletno stran  ;)


Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1858 : 25 Maj 2008, 18:59:05
Ovčka čestitam. Bosta kaj častila?  ;D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1859 : 25 Maj 2008, 19:02:04
Ovcka čestitke :)