Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 924063

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2490 : 07 September 2010, 21:52:14
hej

Dajmo spet malo ozivet tole temo, no?  ;) Zacneva spet kar midva, evo nekaj nasih fotk iz morja  ;)

Poziranje pred nevihto


Moj na vodo cist usekan pes  ::) :P




Cez kamot ga ni  ::)


Pa se en "stoj" za konec  ;)


Vec fotk tukaj  ;)

Uzivali smo na polno, Kozmic (saj se lahko vidi) tudi..  ;) Pa ponovno sem pozitivno presenecena nad to goldensko dlako.. V 17ih dneh na morju sem ga s sladko vodo stusirala ravno enkrat vmes, drugace ne.. Malo ga je srbelo, se je vedno ko je bil moker povaljal po tleh, najboljse je bilo po rdeci zemlji, tako da je bil rdec  ::), ampak ko se je posusil se je dlaka svetila, nobenih hot spotov nismo fasali, nic.. Na koncu dopusta sem ga pa skopala s samponom, in se mu dlaka se naprej lepo sveti. Pa se tako veliko je ni zgubil kot lani na dopustu, tako da nismo cisto goli  :)
Aja, imela sva pa v nedeljo prvo RO tekmo po pocitnicah, kjer sva pristala na zadnjem mestu, z najslabsimi tockami te in prejsnje sezone.  >:( >:( Razlog? Ne vem, goldenska trma pomoje.  :-X Cisto nobene pozornosti ni imel, takoj ko sva stopila na progo. Deset minut pred tem ko sva vadila je pa delal tako super, da ne mores verjet. Torej, ja, glavni razlog, zaj#!cija, in on v tistem momentu nebi delal. Sem bila jezna ko sto mater, ampak nimam kaj. Sedaj vadiva poslusnost vsak dan, s klikerjem, pa bomo videli ce bo kaj pomagalo.  ::) Naslednja tekma je cez 14 dni v Mariboru, in ce se bo mulc spet norce delal iz mene, ne vem kaj bom.. Kr znorela!  :P

Ah, sej bo..  ;) ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #2491 : 07 September 2010, 21:56:38
Waw prva fotka je nora!!  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2492 : 07 September 2010, 22:01:53
Hihi, hvala  ;D So uspele krasne fotke, s temi oblaki v ozadju, ja  ;) Se skoraj ni videlo kje se morje konca, pa oblaki zacnejo.. Krasno je bilo.. Saj potem je bila pa zato tok huda nevihta, veter pihal ko pri norcih, sem mislila, da bo predsotor odneslo.. Je blo Cosmota tok strah tega vetra, ki je premetaval predsotor sem in tja, se je skril cisto noter v prikolico  :-\ Ampak, smo preziveli, pa nic ni odneslo  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2493 : 08 September 2010, 08:12:24
Maja vidim da sta res zelo uživala. Fotke so super!

No, midve sva bili to nedeljo na frisbee seminarju in sva se naučili nekaj novih trikov.  ;D V soboto pa bova videli, če sma se res kaj naučili na agility tekmi. :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2494 : 18 September 2010, 22:44:49
rapgirl kdo pa je imel ta seminar?  :-[ Kaj novega so pa pokazali? Daj malo napisi  :P

Drugace pa, moja zverca je vceraj praznovala ze 4. rojstni dan!!  :o Vsako leto ob tem casu se spomnem kok cas hitro tece, kako majhna zverinica je bil, ko smo ga prinesli domov, manjsi celo od nasega pokojnega macka Joshue  :-* Sploh se mi ne zdi, da je minilo ze skoraj stiri leta, odkar ga imam, ampak kljub vsemu, je se vedno kot en velik 37 kilski otrok, ki se mi zbase v narocje, ce se hoce crkljat,  ::) :P ki se vedno znova spomne kaksne nove bedarije, da jo uspici, da se potem jezim, in sva skregana  ::) ko uboga, kadar se mu zazdi, in trmari, kadar nebi ubogal  :-[ ampak kljub vsemu je moj, in si sploh ne predstavljam zivljenja brez njega.. Ce se zgodi kaksen dan, da sva locena, da me skoraj cel dan ni doma, mi povsod kamor grem nekaj manjka, pa saj ni cudno, ce mi pa doma sledi, kot da je moj rep.. Iz dnevne v sobo, se v kopalnico bi sel za mano, ce bi le lahko  ::) Tako zelo je navezan name, da ni res..  :-[

No, pa da napisem in pokazem, kako je praznoval rojstni dan  :P Na kaksen daljsi sprehod ga nazalost nisem peljala, zaradi obupnega vremena, in pa te dni se imam ogromno za ucit, ampak ima v dobrem kar nekaj sprehodov, potem po izpitih  :P Sva se pa zato doma igrala, vlekel in prinasal je igracko, malo sva klikala, da mu ni bilo dolgcas, za kosilo je pa za spremembo dobil en ogrooomen zrezek, katerega je bil fejst vesel :D :D Za "sladico" ga pa v hladilniku caka se kost, tista bo pa kaksen drug dan  8)

Evo slikce:
   

Toliko zaenkrat od nas.. Da ne bomo samo na FB skoz pisali pa zanemarjali forum, ane?  ;) :P

Lp,
Maja

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2495 : 20 September 2010, 13:10:56
Ovčka seminar je bil na kd Krim, imel ga pa je Rolli Schiltz. Smo se res veliko naučili na zelo zabaven način (je mel ene par takšnih, da si se samo smejal) in nam pokazal tudi nekaj novih for, ki upam, da nama bodo prišli v prihodnosti z Ajko prav. No v glavnem je pa vse u tem, da je zelo dobro da si pred psom. Kar pomeni šprintanje non stop. hehehe

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #2496 : 13 Oktober 2010, 15:13:04
Stric Aaron je 30.7. dopolnil svoj 6 rojstni dan.
(nisem mogla prej napisat, ker nisem imela interneta  :-[ ).
Je še naprej vesel in debel  ;D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2497 : 29 Oktober 2010, 20:36:05
hej

Ena lena fotka moje zverine  :D


rapgirl daj prilepi kaksno fotko iz danasnjega sprehoda, da vidimo dve zlate riti skupaj  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2498 : 29 Oktober 2010, 22:43:08
Evo, da vidim, če mi bo uspelo slikice prilepit.  ;D

Ajka




Cosmo


Oba skupaj






lp maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2499 : 30 Oktober 2010, 19:41:29
Super slikce  ;D Vidim, da si se spomnila se na une iz Mrzlice  :o ;)

Evo se ena, skoraj iz iste lokacije samo z drugimi akterji - od danes; Cosmo, Lona, Mimi ;D ;D


In ker mora vtaknit gobec v vsako svinjarijo..  ::)


Pa se ena poza  :P


Dolgcas nam ni (vsaj ne skoz  :P :P)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #2500 : 30 Oktober 2010, 19:46:33
Waaw, res krasne fotke!  :)


BiancaBučko

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #2501 : 30 Oktober 2010, 19:52:54
Citiraj
Drugace pa, moja zverca je vceraj praznovala ze 4. rojstni dan!!  :o Vsako leto ob tem casu se spomnem kok cas hitro tece, kako majhna zverinica je bil, ko smo ga prinesli domov, manjsi celo od nasega pokojnega macka Joshue  :-*


Lp,
Maja

Vse najboljše mu želimo :) z zamudo, ampak iz srca.  :)  :-*



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2502 : 30 Oktober 2010, 21:21:18
LIZA hvala  ;) Daj se ti kaksnega Aaroncka, no?  :)

BiancaBučko hvalaa  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2503 : 09 November 2010, 15:44:00
hej

Evo nas nov direktno iz USA uvozen boks oz. po anglesko pop-open crate  ;D ;D





Se se pocasi navajamo nanj, da ga ne bo spet strah biti v boksu, ampak pocasi bo..  ;) Je pa boks super fajn, ker se zlozi v krog premera 40 centi in debelino 5 centi  :o :o Zakon je!  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2504 : 18 November 2010, 21:16:51
hej

Ene par nasih novejsih fotk  :P

Crkljanje tako:  :D


..ali pa tako..  ;D


Obicajna spalna poza..  ::)


Ena s profila


Pa se ena skupinska s sprehoda (Photo by Maja Tolar  ;))
Iz leve proti desni: Zoya, Cosmo, Pan, Ajka


Pa se ena lepa  ;) (Photo by Maja Tolar)


Drugace pa vse po starem.. Uzivamo, trmarimo, odpravljamo fobije  ::) RO tekem je za letos konec, v skupnem sestevku v razredu 2 sva pristala na 8. mestu.. Lahko bi bilo boljse ce bi sla se na zadnjo tekmo na obalo, tako sva imela pa samo 4 tekme letos, za sestevek pa steje 5 tekem od sedmih, tako da..  :-[ Ah, saj bo boljse drugo leto, ko tekmujeva v trojki. Pa spomladi bova poiskusila naredit se izpit za stirko.. Z desnim poleg pocasi napredujeva, se nekatere vaje na desni moramo utrditi, pa bo  :)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2505 : 18 November 2010, 21:21:23
Hehehe, poznamo tudi mi take poze cartanja. :D Čestitke za ro rezultate, super vama gre!
Mogoče se vama z Ajko drugo leto pridruživa na tekmah. ;) Glede na to, da sva zaradi zdravstvenih razlogov nehale z agilitijem.

lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2506 : 18 November 2010, 21:40:42
Hvala za cestitke  ;)

Drugace pa res skoda za vajin agility, ampak nimas kaj, zdravje je le na prvem mestu.. Drugace pa, takoj ko boste lahko, kar pocasi zacnite trenirat za naslednjo RO sezono, konkurenca borderjev bo naslednje leto res huda!  ;) :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2507 : 18 November 2010, 22:09:18
Seveda je zdravje na prvem mestu. Pa pri ro tako in tako ni takšnih obremenitev za sklepe kakor pri agilitiju. :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2508 : 19 November 2010, 22:54:29
Evo, da še malo popestrimo s slikicami. :D Pa naj še kdo drug prilepi, da ne boma samo mi2 z Ovčko. ;)

Ajka in Cosmo


Med igro


Run, run!  :P


Pa še dve Ajkine :D





lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2509 : 27 November 2010, 15:57:17
Tudi mi smo malo divjali po snegu  :P
















lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2510 : 28 November 2010, 11:44:31
rapgirl krasne fotke so izpadle  ;D Pa se vreme je bilo takooo lepoo, super res  ;) Res mi je zal, da nisem mogla zraven, ampak me je tale prehlad polozil v posteljo  :(

Pa saj bo se veliiiko snega to zimo, ane?  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2511 : 05 December 2010, 15:06:30
Evo še malo naših blondincev  ;D








Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2512 : 05 December 2010, 18:50:32
ninci super sta!  ;D Pa ful lepo zimo imate  :-[
Koliko je ze Smart sedaj star? Pa verjetno ga zebe, da ima plascek? Pase mu pa ful!  ;)

Mi bomo verjetno na stara leta tudi nabavili kaj podobnega  :P Kateri se ti pa zdi, da je bolj topel? Flis ali zimski plascek?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2513 : 05 December 2010, 19:26:02
ninci super sta!  ;D Pa ful lepo zimo imate  :-[
Koliko je ze Smart sedaj star? Pa verjetno ga zebe, da ima plascek? Pase mu pa ful!  ;)

Mi bomo verjetno na stara leta tudi nabavili kaj podobnega  :P Kateri se ti pa zdi, da je bolj topel? Flis ali zimski plascek?

Ja ene pol metrčka ga je ;D

Opazila sva na sprehodih, da če je pod minus, se "trdo" premika, kot da ima zakrčene mišice. Res je da pride iz +23 na danes npr. -10°C tako, da je to najbrž še en dodaten razlog. Rumbi se npr. nič ne pozna, njej je važno samo da je žurka. ::)
Drugače še ni tako star 8 in pol ampak se obnaša kadar kot da ima pol leta ::) Bolj topel je sigurno flis, ampak njemu je zimski čisto dovolj. Itak mi je važno samo, da ostane telo toliko ogreto, da ni zunaj full šok in se potem itak z norenjem sam ogreva. Je pa on full en hecen pes in je plaščka in overolla full vesel, prav ponosno hodi, ko je oblečen ::) Šminker en :D

Aja pa na prvi sliki ko Smart gleda v daljavo ne gleda Rumbe ampak eno baby labradorko, ki ju je kasneje prišla osvajat ;D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2514 : 11 December 2010, 11:56:11
hej

ninci tudi jaz sem pri Cosmotu opazila, da je ful vazic, kadar je oblecen  :D Sicer doma, ko se oblaciva, gleda ko mila jera, kao, "a me moras spet oblacit?  ::)", ampak ko pa ven pride, pa rep gor, glavo gor, in ves vazen hodi po svetu..  ::) In overall ga niti malo ne moti, ravno ta teden, ko je sel dez, sem ga oblekla, pa sva sla se na ostanke snega.. Valjal se je po tleh kot zmesan, kopal luknje v sneg, skratka uzival, kot da nima nic na sebi.. :)

No, tole kar sledi pa pod nujno spada v snezne uzivancije (na snegu, ki ga zdaj ni vec, in ga ze nestrpno spet pricakujemo :P)
Valjanje po snegu


Skakanje za kepami


Kopanje lukenj v sneg  ::)


Sledi nujno poziranje


Lovljenje snega (Photo by Maja Tolar)


Norenje s prijateljico Ajko (Photo by Maja Tolar)


Za konec pa se ena najina skupinska  ;) (tudi to je slikala Maja Tolar)


Povzetek: Sneg je zakon!!  ;D ;D

Lp,
Maja

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #2515 : 14 December 2010, 17:45:32


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2516 : 22 December 2010, 14:03:20




 ;) ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2517 : 23 December 2010, 21:06:36
Tudi mi vam želimo vesel božič in noro zabavno novo leto!


"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #2518 : 24 Januar 2011, 22:36:45
No pa da malo popestrimo temo.  :P

Ti bom že pokazala kdo je glavni!


Ajkica






Moja dva repka skupaj:





lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #2519 : 26 Januar 2011, 08:43:01
Lepe zlatkote imate!! Bom še jaz prilepila nekaj utrinkov moje retrieverke Pupe, ki bo marca praznovala že 5. rojstni dan - čas res hitro mine!! :)

Morska uživačica  :P



Profesionalni drvar   :D


Obožujemo vodo, na morju si lahko cele dneve ogledujemo ribice v plitvini in prinašamo aport


Takole se najraje valjamo oz. pančkamo...


Poziranje pred rolanjem s kostkasto oprsnico


Po pestrem morskem dnevu takole zapančamo


Pomladna :*


Voda itak... hihi


Ko majča dela za fax...


Še malo zimskih radosti




Mi2 skupaj ***


Pa še najin filmček s trikci, sem ga končno naložila na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=kbpJ_4mtpgc

Uživajte še naprej s svojimi pesjanarčki, pa dobro jutrooo!!  :)

Be happy :)