Nogometno svetovno prvenstvo 2006

Marko · 166501

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #300 : 30 Junij 2006, 21:35:19
Bravo za Nemce. Na Argentince sem jezna ker so premagali Nizozemce.  ;D Gremo .. Ukrajinci.  :D :D  Jaz zm,eri za ene čist xxx navijam. Sam upam da bodo svetovni prvaki Braziljerkoti.  ::)



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #301 : 30 Junij 2006, 21:42:19
Med Francijo in Brazilijo?Ta tekma sploh še ni bila odigrana ;) Katerega imaš v mislih ???...glede Argentine pa,najboljše strelce 11-metrovk je imel na klopi,tako da niso imeli možnosti,pa vratarja niso dobrega imeli.Nemci pa Lehmana,ki brani za Arsenal..Tukaj ni primerjave...
Dokler Brazilija zmaguje,brez da bi se močno potrudila je vse vredu.Saj so okuslili Japonci,kako je,če stopiš levu na rep.Takrat se je pokazal pravi obraz Brazilije.Takoj so dali 4 gole.
Tudi jaz zdaj navijam za Brazilce. :D

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #302 : 30 Junij 2006, 22:00:01
Uf ne med Brazilijo in Ganci sem mislila :-[ :-[ :-[ :-[

Drugače pa danes Italjani dobro igrajo in njihov vratar je tudi eden izmed najboljših na svetu, pa škoda, da je Nesta poškodovan. Ukrajinci pa na trenutke ful grobo se mi zdi igrajo, sodnik zaenkrat je še kar vredu, bomo videli, kako bo v druge polčasu...lp


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #303 : 30 Junij 2006, 22:37:33
jutri bodo moji francozi zmagal 2:0

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #304 : 30 Junij 2006, 23:01:01
Vsaj eni me niso razočarali, res daleč boljši od Ukrajincev bili, pa vratar Bufon je res super, ma težko ga taki Ukrajinci bi premagali, pa še vesela novica zame, da na polfinalu bo le končno spet Nesta zaigral, potem bo Italjanska ekipa popolna ;D ;D. Ma morajo Nemce premagat v polfinalu. Mislim, da to tekmo kar solidno je sodnik sodil, ne za ene ne za druge...lp


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #305 : 01 Julij 2006, 09:24:08
Hahahaa .. tvoji francozi bodo zgubili  :P



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #306 : 01 Julij 2006, 13:42:38
Bravo za Nemce. Na Argentince sem jezna ker so premagali Nizozemce.  ;D Gremo .. Ukrajinci.  :D :D  Jaz zm,eri za ene čist xxx navijam. Sam upam da bodo svetovni prvaki Braziljerkoti.  ::)

Nastja,Argentinci niso premagali Nizozemcev,ampak so z njimi samo remizirali ;).

Ja Italjini so dobro igrali in tudi vratarja imajo dobrega...Čeprav so Nemci premagali moje najljubše moštvo-Argentince,pa vseeno upam,da premagajo Italijane..
Danes pa Go Brazilija!  :D

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #307 : 01 Julij 2006, 15:03:09
Po drugi strani pa bi bilo celo boljše,če bi Italija šla naprej in npr. Brazilija.Potem bi bilo sojenje veliko bolj enakovredno(sodniki ne bi tako sodili v pred eni od držav)...Mah ja,saj bomo videli  :).

papa


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #308 : 01 Julij 2006, 15:06:44
Mislim sojenja med Nemčijo in Argentin raje sploh ne bom komentirala  >:( >:( :-X

Zdaj pa samo DAJMO BRAZILIJA  ;D ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #309 : 01 Julij 2006, 21:25:46
Ja gremo BRAZILIJA!! ;D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #310 : 01 Julij 2006, 23:12:38
Pa jst se bom zdej zdej zjokalaaa... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(...pa moji dve reprezentanci so šle domov...pa to ni res..Brazilija me totalno razočarala,brez agresivnosti,hitrosti... :'( Kaj se je zgodilo z njimi?Je že res,da igrajo v dobrih klubuh in da so izmučeni,ampak bi vseeno lahko več pokazali na tako pomembnih tekmah :'(..Vsi moji aduti za zmago so izgubljeni :'(...mogoče to ni moje prvenstvo :( :'(..
Zdaj pa moje zadnje upanje-Portugalci.. :)

Ok..se bom že nehala smilit sama sebi...

Lp,razočarana in obupana nad sp-jem Špela


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #311 : 01 Julij 2006, 23:14:36
boljši so zmagalm, gremo francozi edini prvaki!!!!!!!

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #312 : 01 Julij 2006, 23:15:37
Elvirrrrrr >:(!

Lisa se podpišem pod tvoj post :'( :'( :'(


lp Jure


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #313 : 01 Julij 2006, 23:23:28
Pa še nekaj..kako naj opišem zame sp? POLOM... :'( :'( :'( :'(...se kar ne morem sprijaznit..že tako so me Argentinci razočarali..pa bo šel sedaj še Braziliski trener :(..Ronaldinho ni pokazal nič! Porazno... :(
Me sp praktično ne zanima več toliko,upam da bodo te reprezentance blestele čez 4 leta,kot kaže res nimajo sreče na evropskih tleh.. :'(

Zdaj mi misli uhajajo že na Ligo prvakov,kjer upam da bo blestela Barcelona.. :-*

papa




galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #314 : 02 Julij 2006, 00:41:17
Ha, ha, ha! A veste, da bomo od danes naprej gledali evropsko prvenstvo? ;D (Nemčija-Italija in Portugalska-Francija)
Bravo Francozom! Zasluženo so zmagali.



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #315 : 02 Julij 2006, 08:26:49
Je res,da so zasluženo,samo... Brazilci pa niso nič pokazali te Joge bonito(tako pravijo lepi igri),napadati pa so začeli 2 min. pred koncem >:(.

papa


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #316 : 02 Julij 2006, 08:41:07
Tudi jaz sem razocarana - najprej Argentinci, vceraj pa se Brazilci...    :-\

Sem prej gladko napovedovala dvoboj v polfinalu Anglije in Brazilije, pa so obojni včeraj končali.... Skoda res!

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #317 : 02 Julij 2006, 09:42:50
Zdej sem pa jezna. Vsi moji so šli papa. Nizozemci, Ukrajinci, Angleži, Brazilci  :'( Edino upanje so Nemci.  :D  Sam da premagajo Italjane   :D :D

Brez veze se sekirat. Včeri sm se skor zjokala tk sm bla jeznaaaa .. pol pa šele na konc potegnejo presneti Brazilci. Grrrrrrrr  >:( >:( >:( >:( >:(



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #318 : 02 Julij 2006, 10:03:46
nastja a sm ti reku da bodo francozi edini prvaki :P

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #319 : 02 Julij 2006, 11:21:02
Jst sem pa napovedovala finale Argentina-Brazilija... :-* :)..ampak na žalost... :'(
Še zmeraj mi je bolj žal za Argentince,ki so bili letos odlični,samo trener.. :-\ Ampak je na srečo že odstopil..

papa


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #320 : 02 Julij 2006, 12:22:36
Ne bi smel rečt, ker drgč bi Brazilci zmagali!!  :D ;) Videc si  >:( ;D ;D ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #321 : 02 Julij 2006, 13:25:52
Elvir, ti si "bog" ::) >:( >:( >:(

Sej bomo vidli čez 4 lea, bodo francozi že na prvi tekmi leteli(izpadli) :P - upam, da sem tud jst kej jasnoviden ::)


lp Jure


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #322 : 02 Julij 2006, 17:40:43
Ja včeraj je kar zanimivo bilo v fuzbalu. Prvo dve ekipi, ki sta bolj spali kot igrali fuzbal, no ja vseeno sem zelo vesela, da Portugalci šli naprej, ker za te tudi navijala. Zvečer pa še tekma med Francijo in Brazilijo. Ja res vsekakor so Francozi mnogo bolje od Brazilcev igrali, včeraj Brazilcev nisem prepoznala, no sem pa vseeno vesela, da so Francozii zmagali.  Samo včeraj na obeh tekmah so se mi zdeli sodniki še nekako vredu, samo slutim, da bo še mnogo pristranskih sodnikov, vsaj v tekmah , ko igrajo Nemci, se mi dozdeva, da so jih ti kar precej podkupili, da je tako, vsaj v tekmi z Argentino >:(
No za naprej pa upam, da Itlaljani premagajo Nemce in Portugalci Francoze ;D ;D

lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #323 : 02 Julij 2006, 18:03:46
Tudi meni se je zelo močno zazdelo,da so jih podkupili.. >:( >:(.

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #324 : 02 Julij 2006, 18:06:38
Ja res preveč očitno so sodil v prid Nemcem, mi kaj drugega kot podkupnina ne pride na misel, sej ostali so tud bili pristranski, samo ne tako hudo in tako izredno očitno >:( >:( >:( >:(

lp


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #325 : 02 Julij 2006, 18:09:25
Ja res vsekakor so Francozi mnogo bolje od Brazilcev igrali, včeraj Brazilcev nisem prepoznala, no sem pa vseeno vesela, da brazilci so zmagali. 

Tudi jaz sem bila sokirana nad njihovo igro. Sploh zadnje minute so se obnasali, kot da vodijo oni in ne Francozi. Drugace pa Aska, malo si se zmotila v zadnjem delu stvaka...   ;) - meni bi sicer bilo boljse tako kot si napisala   :P
Ceprav mislim, da si v Brazilski reprezentanci zasluzi vse pohvale Dida - res je neverjeten vratar!!!

Zdaj pa bomo navijali za Portugalsko - saj jo vodi selektor, ki je brazilijo pred stirimi leti popeljal do naslova svetovnega prvaka v J Koreji  :o
Cez stiri leta pa bomo spet navijali... kriza, koliko bom ze stara takrat...

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #326 : 02 Julij 2006, 18:12:09
rosa hvala za opozorilo, sem že popravila napako :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #327 : 02 Julij 2006, 18:15:26
Ja gremo portugalska...Brazilcev pa nimam besed,jih ni bilo prepoznat,kakor da niso oni... :(
Naj igralec srečanja Brazilcev(se strinjam z Roso) Dida,super vratar,ubrani zelo težke strele,ki jih veliko drugih vratarjev ne bi  :-*.Ima že 33 let,tako da ga verjetno na naslednejm sp-ju ne bomo več videli(ampak nikoli se ne ve  :D :o).

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #328 : 02 Julij 2006, 18:23:53
Jap gremo Portugalci. Brazilci so včeraj svoj slab dan zgleda imeli in res jih ni bilo za prepoznati, sem pričakovala ful boljšo njihovo igro in da se Francozi bodo bolj branili, a ni bilo tako. Res  Dida je res odličen vratarar, sodi v najvišji vrh najboljših vratarjev, vsa čast mu, pa čeprav je že v lepih letih kar se fuzbala tiče, ni pa rečeno, da ga na naslednjem SP-ju ne bo več. Bomo videli.Pustimo se presenetiti ;) ;D

lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #329 : 02 Julij 2006, 19:00:36
Brazilci so pred prvenstvom napovedovali zdaj že znamenito ;D Jogo bonito,pa je nikjer ni bilo  :'( :(.Je pa tudi že kar nekaj igralcev prek 30 let,tako da ni nujno,da bo ekipa,ki je igrala na tem sp-ju kompletna tudi čez 4 leta...škoda... :-\

papa