Nogometno svetovno prvenstvo 2006

Marko · 166494

KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #390 : 09 Julij 2006, 21:57:46
Haha, se grem pa ja obest, da zmagajo ti....Francozi  >:D  :P
(mavo heca)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #391 : 09 Julij 2006, 22:01:37
Italjani so vsekakor mnogo boljši kot cela ekipa, pri francozih pa samo kao ta Zidane. Ma kako mi gre ta reporter na živce, ker več kot očitno je, da navija za Francoze, na vsak način si želi, da so francozi prevaki, čeprav, igrajo res Italjani mnogo bolje. Ma naj ta reporter že enkrat utihne >:(..Dejmo Italjaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiii dajte še vsaj en zmagoviti gol, sej znate, ste itak najboljši....lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #392 : 09 Julij 2006, 22:11:53
Italjani pa ja niso carji  :o :o Če pa komu ne privoščim zmage,je pa njim ne.Se jim skos serje  :P ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #393 : 09 Julij 2006, 22:23:32
o Rinchy to pa ne bo držalo. Francozi si vsekakor ne zaslužijo naslva, ker do danes niso pokazali nič res nič in si ne zaslužijo, da so prvaki. Italjani so pa to pokazali. Ekip, ketere so bile super, pa  žal ni več v boju, tako, da Italjani zmagajte :P :D ;D Ste itak carji, samo škoda, da Nesta je poškodovan, potem bi bili še bolj nevarni...dejmo Italjani :) :) :) :)..Tem francoskim bleferjem pa nikakor ne privočšim zmage, ker do danes mi še niso prikazali zanimive za oči tekme, se zmeraj so nekako prešvercal iso se naprej, še posebno ta Zidane mi gre na živce. Upam, da vsa jdanes pravičnost zmaga in tile francozi izgubijo...lp


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #394 : 09 Julij 2006, 22:27:35
Jaz sem za Francoze...ampak kar je Zidane naredil...jao... :-X :-\

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #395 : 09 Julij 2006, 22:31:48
Pri francozih je edino tale Zidane, zato si res ne zaslužijo zmage, no to ni igra posameznikov, ampak cele ekipe, kar pri francozih to ne drži. Res naslov so mnogo bolj po prikazani igri tako danes kot prej zaslužijo Italjani. Sedaj gledam tekmo preko hrvaške tv, ker našega reporterja slišat ne morem več, ker je preveč pristranski >:(..No dejmo Italjani, dejmo zmagat...lp


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #396 : 09 Julij 2006, 22:44:42
francozi so igrali 40 % bolje kot italjani... igrali so z 10 igralci pa niso zgubili... rešila jih je le vratnica... no ja prekleti makaronarji majo več sreče k slovenija k se je uvrstila an evropsko....

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #397 : 09 Julij 2006, 22:46:43
Konec je- zmagovalci so Italijani... Kako se vam to zdi??? Če pri Francozih Zidane ne bi "zasral", bi se mogoče tekma obrnila drugače...


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #398 : 09 Julij 2006, 22:47:13
Jaooo  >:( >:( >:( Italija si tega ni zaslužla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  >:( >:( >:(

Pa zakaj je Zidane tist naredu?! On bi 100% zadel...  :'( :'( :'( Jaooooo

No pa naslednjič  :(  ;D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #399 : 09 Julij 2006, 22:48:01
O Sib ne bo tako, francozi se ves čas prvenstva skoz šlepajo, tako,, tako, da si naslova nikakor ne zslužijo..lp


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #400 : 09 Julij 2006, 22:48:22
Ne, samo tista vratnica je bila pa prav smola-žoga je padla točno na črto... :(


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #401 : 09 Julij 2006, 22:52:25
B o še ful napeto, a močno pam , da pravica o n mestu in pravi zmagajo in ne ti francozski bleferjii, kjer razern Zidana so prave nule. Naj pravičnost enkrat zmaga, pač ekipa , katera je cela dobra in ne samo en posamznik...lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #402 : 09 Julij 2006, 22:52:59
o Rinchy to pa ne bo držalo. Francozi si vsekakor ne zaslužijo naslva, ker do danes niso pokazali nič res nič in si ne zaslužijo, da so prvaki. Italjani so pa to pokazali. Ekip, ketere so bile super, pa  žal ni več v boju, tako, da Italjani zmagajte :P :D ;D Ste itak carji, samo škoda, da Nesta je poškodovan, potem bi bili še bolj nevarni...dejmo Italjani :) :) :) :)..Tem francoskim bleferjem pa nikakor ne privočšim zmage, ker do danes mi še niso prikazali zanimive za oči tekme, se zmeraj so nekako prešvercal iso se naprej, še posebno ta Zidane mi gre na živce. Upam, da vsa jdanes pravičnost zmaga in tile francozi izgubijo...lp
Vsak gleda na stvar drugače.Meni osebno so bili Italjani bleferji in ne francozi  >:D  ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #403 : 09 Julij 2006, 22:56:08
Rina-ja, men je tut tako delovalo(Italijani so se začel trudit šele zadnje tekeme, drugače pa čisti krompir)


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #404 : 09 Julij 2006, 22:57:46
Sicer sem navijala za Francijo, ampak po Zidanovem prekršku me je vse minilo (provociranje gor ali dol, dečko se bliža 40-tim). Lepa tekma, z malo manj lepim koncem.

(se v tej temi zopet beremo čez 4 leta ;) ;D)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #405 : 09 Julij 2006, 22:59:28
Sej ni važno kdaj kateri so začelii za res dobro igrati, francozi do te tekme vsaj za moje pojme šđe niso igrali dobro, so vseno italjani mnogo več pokazali in zato, je edino njihova zmaga upravičena in poštena..lp


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #406 : 09 Julij 2006, 23:01:06
Italjani sploh ne bi prišli do sem, pa so sodniki nepravično sodili proti njihovi tekmi z Avstralijo, sicer bi že izpadli...  >:(

Francozi bi bili boljši, če bi imeli Cisseja, ki je igralec 1A! Zidane me je razočaral...   :'(

No, Francija je moja najljubša, najboljša ekipa, pa če zmagajo ali ne!  :-* :-* :-*

Henry je pa naj igralec (vsaj zame) tega SP-ja...  :-*


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #407 : 09 Julij 2006, 23:02:19
Ah... saj po svoje je vseeno, glavno je Italijani so zmagali in to je to...


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #408 : 09 Julij 2006, 23:14:21
Ja edino una 11-trovka proti Avstraliji je bila malce spona, a drugače so Italjani super igrali in več kot zasluženo so prvaki.  Res so prikazali najbolj borbeno igro in ne samo igro posameznikov oz posameznika.Francozi si tega naslova letos niso zaslužili. RES BRAVO ITALJANI vsa čast vam, niste me razočarali, res carsji ste ;D ;D ;D ;D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #409 : 09 Julij 2006, 23:50:12
Lahko je pisat,verjamem pa da ni bilo lahko igrat.Zdaj je kar je.Italjani so prvaki,zasluženo ali pa nezasluženo.Pač odločitev posameznika  8) ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #410 : 10 Julij 2006, 08:00:46
Ok, bravo Italijanom za tale naziv. Čeprav sama sem tudi navijala za Francijo. Tudi zato, ker recimo Zidan igra zadnjič pa tudi drugi so že malo starejši in bi jim privoščila zmago. Italjani pa mi pač niso ne vem kako všeč. Saj so dobro igrali, ampak tudi Francozi niso bili slabi (res, da so pri napadih malo preveč čakali,...). Me pa res zanima kaj je bilo tam pri Zidanu na koncu, da je šel naredit nekej takega.
No, kakorkoli ... konec je. Se ne sekiram več tako, ker itak ni Slovenija igrala v finalu, pa tudi ne bo. :-[

Lp

p.s.: A naj bi res Zidan kadil (nevem ali trenutno, ali že prej)? Baje je bilo nekej takega pred nekaj dnevi na radiu? :o



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #411 : 10 Julij 2006, 08:19:52
Moje osebno mnenje, čist po pravici Italijani zame niso prvaki, kljub temu da se jim je usralo in so naziv dobili, glede na to da sem v celoti spremljala tekmo se mi zdi da je sodnik bil pri Zidanu totalno nefer >:(, glede na posnetke je bil pa za prvi del stranski sodnik slep, aha Zidana je vidu ko mu je živc poču, Italijana pa ne ko se je po Zidaneju obešu, glede na posnetek pa kasneje še zmerjal, po fer playu bi morala iti oba ven, in glede na to kako so vsi javkali da vsa francoska igra sloni na Zidanu, se je izkazalo da ni ravno res, saj fantje tudi po tistem ko je bil izločen niso dopustili blesavim prevaranstkim in šleparskim Italijanom možnosti za gol, mi je pa žal Trezegeja in njegove sfaljene enajstmetrovke ker so si Francozi v resnici zaslužili naslov prvaka. No glede na celotno nogometno afero v Italiji bi bili pametnso s strani FIFE če bi šli malo bančne račune sodnikov ki so sodili na tekmah kjer so igrali Italijani pregleda me prav zanima kaj bi najdli. V celotnem prvenstvi niso Izalijani pokazali za eno samcato tekmo dobre igre, sej še za en dober polčas niso in oni naj bi bili prvaki jah pa kaj še! >:( No če bi bilo po moje jo je tisti šleparski Italjan z Zidanom še dober odnesu, jaz bi ga namreč malce lepotno predelala bi mi blesavi sodniki vsaj za kaj imel dati rdeči karton >:D >:D pa še to po mojih pojmih tudi stranski sodnik sploh ni videl kaj se je v resnici zgodilo, ker se je šele potem začel buniti, ko se je blesavi italjanski vratar Buffon začel šetat od enega sodnika do drugega pa javkat in klečeplazit, saj italjani itak ne znajo drugega >:( >:D. Sicer pa kaj pričakujemo od sodulojočih italjanskih igralcev >:(, saj bo le še redek od njih igral v prvi italjanski ligi (beri večina se seli v drugo >:D >:D) in taki naj bi fer do naslova prišli, ja in potem pride svizec in zavije čokolado v folijo  ::) >:D Sicer pa ja bilo to svetovno prvenstvo itak ena velika farsa glede sodniških odločitev ::) >:D


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #412 : 10 Julij 2006, 10:49:35
Hihi, pravici zadoščeno..In your face Frenchies !!  :P  8)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #413 : 10 Julij 2006, 11:00:24
Citiraj
Hihi, pravici zadoščeno..In your face Frenchies !!   

Kateri pa!? ??? ??? Glede na to da so na šverc prišli do vrha, glede pravice pa:  večina italjanskih asov se seli v drugo ligo, večno ne morejo goljufati :P >:D :P >:D Vse se vrača vse se plača! Mogoče bo le kakemu uspelo prebegniti v kak drug klub  :P Če bi blo vse pravično na tem prvenstvu bi šli Avstralci naprej in ne Italjani :P, tak pa je nekomu par cekinčkov padlo in potek nam je poznan.... >:(


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #414 : 10 Julij 2006, 12:19:03
Fuzbal sem gledala zelo redku,kljub vsemu pa sem včeraj navijala za Francijo,ker so se Italjani vse čas švercali in igrali zelo nefer.Ko so začeli zgubljati so se začeli metati po tleh in se drli favl ::)!Otročje da ni kaj.Francozem se ful privoščla zmago...Zidan pa je bil totalen debil glede na to kaj je naredil >:(.Skratka važno,da je konec fuzbala,hehe  >:D

http://www.viendez-tous.fr/photo/zidaneHS.gif

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #415 : 10 Julij 2006, 14:07:08
Najprej navijala za Francoze,potem me je kar minilo :-\..glede na to,da je bila 11m dosojena kar čudno,po 4 kameri se je zdelo,da dotika Italijana in Francoza ni bilo.. ::)..ampak je sodnik dosodil,ker je bilo težko videt,ali je bil dotik..potem..ne vem če so meli Italijani vedno srečo,če pogledamo zgodovino..ampak vseeno...ko je Zidane naredil tisto veliko neumnost..verjetno si bomo to svetovno prvenstvo Zidana zapomnili bolj po tej neumnosti,kakor po njegovih mojstrovinah...karkor je rekel reporter:'kralj da in kralj uzame'. :-\
Vseeno pa čestitke Italijanom,ki so 11m izvajali res odlično.. :)

Lp,žalostna ker je konec sp-ja Špela


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #416 : 10 Julij 2006, 14:11:07
Pa še čestitke sodniku,ki je sodil skoraj odlično,za tako veliko tekmo,mi je bilo všeč,ker ni toliko varoval zvezdnikov... :)

papa



Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #417 : 10 Julij 2006, 15:40:45

Zidane je lepo zaključil kariero ja, da ga ni sram >:( še po medaljo ni šel, primitivnež :-\

da se spomnimo:


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #418 : 10 Julij 2006, 15:44:36
ha ha ha! Pa kje vi to dobite? :o ;D ;D
Je včeraj nekdo lepo napisal, da se bomo tegale udarca spominjali nekaj mesecev, potem pa bodo prevladali lepši trenutki iz njegove kariere.



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #419 : 10 Julij 2006, 15:59:51
Me'SheLLa ti si videla samo ta del posnetka kot vidim, oglej si celega pa boš vidle da je tole Italijan si lepo zaslužil, verjamem da tudi Zidanu ni vseeno za to kar je storil, vendar 1x vsakemu prekipi, mi gledalci na žalost nismo na igrišču in ne vidimo in slišimo vsega, nihče od nas ne ve koliko časa ga je po vsej verjetnosti že blesav Italjan maltretiral pa niso sodniki nič urgiral. Tudi meni ni všeč kar je Zidan storil, vendar pa na žalost se tudi to dogaja, verjemi mi jaz bi temu blesavemu makaronarju še kaj hujšega naredila (beri mu tudi plastika ne bi pomagala >:D >:D :P) Če so že taki freplejevci Italijani zakaj niso še svojega poslali z igrišča, zato ker oni niso nikoli nič krivi >:( Jaz mu dam prav. In kot sem že rekla Italijani si tega naziva ne zaslužijo! >:D :P :P :P :P Poleg tega je ta Italijanski igralec znan po svojem maltretiranju svojih nasprotnikov!