Naše živali

ninci · 29628

Lanyca

  • Gost
Odgovori #60 : 23 Avgust 2005, 18:48:35
Hehe kok sme se smejala,ko si napisala,da je užaljena zaradi WCja ;D.

A bo kakšna slikica :)?
Užaljena je bila, ker je bila kregana. Slikce pa bodo čez nekaj časa preber, kar sem napisala prej pa boš videla zakaj. :) ;) :D
Lp Lanyca



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #61 : 31 Avgust 2005, 13:51:56
Shelly ni več med nami  :'( :'(....umrla je 24.avgusta...in to na moj rojstni dan...(kakšno darilo :().Upam,da uživa tam,kjer se sedaj nahaja.

Lp,
NIna


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Lanyca

  • Gost
Odgovori #62 : 31 Avgust 2005, 14:42:47
Boga šeli.  :'( :'(Žal mi je za njo...



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #63 : 31 Avgust 2005, 14:48:11
Nina, moje sožaje :'(

Lp, Marusa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #64 : 31 Avgust 2005, 14:54:53
Nina tudi moje...imaš jo vsaj v lepem spominu...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #65 : 31 Avgust 2005, 16:23:09
o shelika boga...sožalje! :'( :'( :'(

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


pandy

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 1
  • pandy
Odgovori #66 : 21 Julij 2006, 13:49:08
najprej sožalje nini :'( :'( :'( :'( :'(

zdaj pa naj vam še jaz predstavim moje živalice:

PANDA-je mešanka med metuljčkom in terierjem,ful pametna,navezana je na vse družinske člane anako,rada je glavna :),k ljudem ne steče takoj ampak rabi nekaj časa,da jim začne zaupat(ko je bila mala mi jo je sosedov mulc vrgel na asfalt,ko ga je polizala po obrazu)-od takrat hoče človeka najprej povohat šele potem se pusti pobožat,na svet je prišla 4.2.2005,torej stara je 1leto in 5mesecev,je pa zelo razigrana in ustrežljiva,rada je v dreužbi drugih psov,vendar takoj postane ljubosumna,če se meni kateri preveč približa ;D tako na kratko o njej

REX-je mešanec med rotvajlerjem in planšarskim ovčarjem,je zavzet čuvaj,ne mara družne drugih psov(razen Pande),ne mara mačk :) tipičn pes,drugače je pa scartlan,nekoliko neposlušen(v primerjavi s Pando skoraj nič :() je trmast,svojeglav...toliko o njem

FREDY-je mongolski skakač,sive barve z rdečimi učkami :),je pa scartlan,hiperaktiven,radoveden,ponoči dela "galamo",dneve pa prespi :) :) :),rad raziskuje mojo sobo in ga je vedno vsepovsod povno...

ribice v akvariju-so sicer bratove samo jih bom vseeno omenila :) :) :) so pa gupiji

2 MAČKONA-Tobi in Lump sta pa razred čisto zase :) držita se bol za sebe in sta samosvoja,samo meni se pustita pobožati,pač "zatežena" mačkona,ki hočeta meti svoj mir ;D


to bi bile vse moje živalice,nameravam pa kupiti še činčilo pa belega muca bi mela..če se mi bo sreča nasmehnila :),da bo Panda mela družbo


lp
mateja

Pandy in Rexy sta cukrčka dva,ki sta v mojem srčku doma!!!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #67 : 31 Julij 2006, 11:12:29
No, pa še mi.
Lum je borderček, ki je v center Ljubljane prišel iz Zagreba. jutri bo star tri mesece in je čisto po bordersko blazno igriv in radoveden.
Čas, ko smo njegovi lastniki odsotni, pa mu krajša 14 dni starejša siva muca Nija, s katero sta po dobrem mesecu poznanstva že dobra prijatelja. Ker nimamo televizije, lahko v navalu dolgčasa skupaj opazujeta ribice v akvariju.
 :)



Lanyca

  • Gost
Odgovori #68 : 31 Julij 2006, 15:36:26
Evo mam tri smešno-dobre slikice od Lane.  ;D


Lana z očali.(so brez stekla in jih nihče ne uporablja. ;))


Lana ob uspešno upravljeni maturi. ;) 8)


In še ena z mašlinčkom.

lp



pandy

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 1
  • pandy
Odgovori #69 : 07 Avgust 2006, 13:07:01
kk kjutkano ;D ;D



Pandy in Rexy sta cukrčka dva,ki sta v mojem srčku doma!!!