Razpokane blazinice

T.M.T · 22396

Blond

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 18 Avgust 2007, 11:20:18
Maja01 hvala za odgovor.
Zdaj ne liže več in tudi ne boli je.
Ni bilo ranjeno in tudi ni fejst bolelo. Je kar vajena hoje po kamenju in skalah ampak zgleda da je bilo tokrat malo preveč.
No ta vikend bo ostala na travi, da se malo porihta. Potem pa gremo dalje raziskovat ;)

LP
BLond


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 17 December 2007, 11:57:37
Živjo!

Mi uporabljamo Veyxoderm Pfotenbalsam. Smo zelo zadovoljni.

LP
Sezona je tu, mi smo danes naročili tale balzam. (Drugače uporabljamo tudi ognjičevo kremo.) Bom poročala o rezultatih uporabe.

Lp.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #32 : 26 December 2007, 19:05:21
hej

Danes sem opazila, da so moji zverini razpokale blazinice (ena mu je malenkost krvavela), pa ne na sredi blazinice, ampak samo na prstkih, tam pod krempljem, ne na tistem delu, katerega uporablja za hojo. Pa me zanima, a naj mu najprej pozdravim z bephantenom, ter potem naprej zascitim z elastopadom, ali naj kar takoj mazem z elastopadom, da se hkrati se zascitijo?

Hvala..

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #33 : 26 December 2007, 19:32:13
Mi imamo enako tezavo (hvala soli ... :-\) , trenutno mazem z bepantenom, jutri grem se po proapin mazilo (krema s propolisom), dokler se sape ne pocelijo bo Spela skakala okrog v cevljih, potem bom pa mazala z elastopadom.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 27 December 2007, 13:51:52
hej

Danes sem opazila, da so moji zverini razpokale blazinice (ena mu je malenkost krvavela), pa ne na sredi blazinice, ampak samo na prstkih, tam pod krempljem, ne na tistem delu, katerega uporablja za hojo. Pa me zanima, a naj mu najprej pozdravim z bephantenom, ter potem naprej zascitim z elastopadom, ali naj kar takoj mazem z elastopadom, da se hkrati se zascitijo?

Hvala..

Lp..
Pri mojih dveh psicah se tudi ta del tačke rad ranira na snegu in ledu. Mi uporabljamo za ranice (zdaj sta si tačke po prvem zimskem šoku vseeno že utrdile) ognjičevo mazilo- priporočam.
Do nedavnega smo tudi za razpokane blazinice uporabljali ognjič, zdaj pa smo na tem Vexyoderm Pfotenbalsamu in so blazinice ful mehke pa še lepo dišijo (meni, ne psicam  :P),po mentolu  ::).

Lp.