Coton de tulear [Coton de tulear]

*nastya_lony* · 354862

ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #210 : 12 November 2007, 23:08:58
Hvala :)
Moram reč da je bil tale BOB čisto nepričakovan. Sem samo upala da dobiva CAC in potem sva na koncu dobile celo BOB  ;D


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #211 : 13 November 2007, 21:09:41
Meni se je danes odvalil kamen od srca! ::) Bači sta namreč končno odpadla dva mlečna zoba zraven katerih sta že rastla stalna in je vse kazalo na to, da bo treba pod narkozo in na puljenje, kar mi ni blo prav nič všeč. Hvala bogu je zdej vse o.k.
Mam pa še en mejčken problem z dlako (al pa s krtačo in glavnikom :-\). Namreč kar naenkrat je ko jo češem dlaka vsa naelektrena. Mi zna kdo povedat zakaj je tako? In bi bla zelo hvaležna, če mi kdo svetuje kakšno krtačo, ki se jo dobi v pet trgovinah, ker do naslednje razstave ravno ne morem čakat, da jo kupim. Ali je morda kriv šampon (čeprav je bila skopana pred tremi tedni :-\)?


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #212 : 13 November 2007, 21:56:38
Meni se zadnje čase tudi to dogaja, pa mi tudi ne gre v računa zakaj. Sploh zato ker če se prav spomnim naj krtače od 1All Sistemsa ne bi tega povzročale. Jaz drugač ko se dlaka naelektri, ko češem Loti, malo pošpricam z mešanico vode in balzama in to je to.
Morda se ji naelektri če ima premalo ali nič balzama na dlaki (ne vem, na glas razmišljam).
Glede nakupa krtač v pet trgovinah pa ne bi znala svetovat, ker imam skoraj od samega začetka 1All Sistemsove krtače, ostale iz pet trgovin pa ne uporabljam za Loti, jih je zdaj zajček dobil za kakšno občasno česanje :)
Lahko bi jih preko interneta naročila (iz Anglije), ni tako grozno drago, oz ni neke bistvene razlike, pa kar kmalu se dobi naročeno.


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #213 : 15 November 2007, 21:41:08
Jst se še vedno ne morem odločit na katero ljubljansko razstavo bi naju prijavla. Vsekakor pa greva samo na eno, ker se mi zdi za prvič prehudo vse tri. Ppetra ti si se že odločla? Jst sem cenejši rok že zamudila tako da imam zdaj še malo časa za razmislek, samo niti ne vem na podlagi česa se naj odločim. Sodnikov itak ne poznam, tako da mi je vseeno kateri je, koliko cotončkov bo kateri dan pa tudi ne morem vedet.


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #214 : 15 November 2007, 23:11:33
Sodnikov tudi jaz ne poznam, saj se z razstavami ukvarjam šele zadnji dve leti in še to samo po Sloveniji, sem imela pa do zdaj s tujimi sodniki same dobre izkušnje, no čeprav to ni ravno merilo. Če kaj izvem o sodnikih ti pa sporočim.
No in še to, pomoje bo več cotončkov v soboto kot v nedeljo,ni pa nujno. Glede na starost ostalih cotončkov, bo najbolj sigurno da boš sama v razsredu, če se prijaviš v nedeljo, če ti je vseeno pa izberi dan, ki ti bolj ustreza (kar ti lahko je saj če se ne motim psička še ni dovolj stara za dobivanje kakšnih nazivov). Tole je bilo zdaj bolj tako teoretično povedano.
Mislim pa, da glede na to da psička še ne mora dosegat nekih nazivov, je čisto vseeno na katero razstavo greš, ker je vse skup bolj trening in privajanje na razstavljanje.
Morda samo to, na specialki naj bi bili sodniki kao bolj "specializirani" za pasme in naj bi se še bolje spoznali, tako da se lahko udeležita z Bači tudi samo specialke, čeprav jaz za to specializiranost še nisem dobila občutka, da bi bilo res tako, je pa specialka najceneša in naj krajša varianta razstave.

Jaz sem se že odločila, da grem na vse tri razstave (na CACIB LJ in CACIB TROMOSTOVJE sem že prijavljena, razred: odprti) in potem za nekaj časa zaključim z razstavami, saj planiram parit Loti nekje na začetku drugega leta.

Kathy, kakšne plane imaš pa kaj ti?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #215 : 16 November 2007, 00:16:01
Citiraj
No in še to, pomoje bo več cotončkov v soboto kot v nedeljo,ni pa nujno. Glede na starost ostalih cotončkov, bo najbolj sigurno da boš sama v razsredu, če se prijaviš v nedeljo, če ti je vseeno pa izberi dan, ki ti bolj ustreza (kar ti lahko je saj če se ne motim psička še ni dovolj stara za dobivanje kakšnih nazivov).

Ja zaenkrat res še ne bo nazivov. Greva samo zaradi treninga oziroma navajanja na svet razstav. Zato bi raje videla da bi bil še kakšen cotonček v istem razredu, da se navadiva tudi na to. Sicer pa naju do takrat čaka še precej dela. Kot prvo ne vem kako jo bom navadla da bo stala na miru ko jo bo sodnik pretipal, ker ona hoče vsakega ki se je dotakne polubčkat. Malo smešno bi zgledalo če bi skakala sodniku v obraz ne? ;D

No za drugo leto pa ti želim cel kup zdravih mladičkov! ::)


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #216 : 18 November 2007, 18:17:06
Nič hudega če ga bo hotela polubčka, bolše to kot pa da bi bila ful boječa ;) Glede konkurence in treninga, nič hudega če bosta med cotončki same v razredu, ker bosta šle verjetno potem še v BIS, kjer bo ful kužkov in tisto pa bo za trening. Jaz sem BIS ravno zaradi tega vedno počakala, da se je Loti navadila, da so tudi drugi kužki včasih v ringu in da se je treba še vseeno lepo obnašat :)
Do razstave doma vsake toliko malo potrenirajta "stoj" pa pregled zobkov in "poleg" in bo šlo. So pa sodniki zelo tolerantni do mladih kužkov, tako da nič bat, bo prav lušno kakorkoli se bo Bači pač obnašala ;)

No za drugo leto pa ti želim cel kup zdravih mladičkov! ::)

Hvala, jaz si tudi tega najbolj želim, če jih bo pa še cel kup bo pa sploh super in predvsem živahno  ;D
Že prav komaj čakam, da pride feb./mar., ko bo na vrsti gonitev in vse kar sledi.


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #217 : 18 November 2007, 22:30:25
Ja "poleg" bo treba še precej natrenirat, ker Bači je navajena na flexi. Razen če se bo kakšen avto vozil gor in dol po ringu, potem bo šlo. ;D Bači namreč ko greva po cesti kjer je veliko avtomobilov vedno hodi lepo zraven mene. Verjetno se malo boji prometa.
Kar se tiče kazanja zobkov se mi pa zdi da ne bi smelo bit problema. A sodnik samo dvigne ustnico al more kuža gobček odpret?


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #218 : 19 November 2007, 00:16:36
Hrenovko (salamco, pribolšek ...) v roke in bo šlo poleg :)

Ne gobčka pa sodnik načeloma ne odpira  ;D Se pa lahko zgodi da ti reče da ji ti njene zobke pokaži. To se je meni zgodilo na prvi razstavi ko je bila Loti ful nemirna in se mu sploh ni pustila prijet in potem sem mogla še jaz njene zobke kazat, pa sploh nisem vedela kako jo naj primem in vsa živčna sem bila. No to je bilo samo enkrat, drugače so sodniki kar spretni in na hitro pogledajo če so zobki na svojem mestu :)


sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 19 November 2007, 10:05:29
Lep pozdrav vsem..vidim,da je že kr dosti cotončkov :) po forumih oz lastnikov  ;D

Petra jaz imam ful probleme s tem pregledovanjem zobkov,se morm kr namatrat,pa nasplošno z vsemi
posegi,ki jih izvajam na Donyu   >:( :-\,včasih bi ne najraj že  :'( zraven.
Si bom mogla kako knjigo sposodit,ker že na cajte prov obupujem z njim.



ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #220 : 19 November 2007, 15:29:01
Joj, cel odgovor sem že spisala (pa ni ga bilo malo) in po nesreči zaprla brskalnik  >:( zato bom v drugo krajša.

Petra jaz imam ful probleme s tem pregledovanjem zobkov,se morm kr namatrat,pa nasplošno z vsemi
posegi,ki jih izvajam na Donyu   >:( :-\,včasih bi ne najraj že  :'( zraven.
...

Po pravici povedano, jaz sem jokala zraven Lotke, samo midve sva imele težave z lulanje zunaj in v banji. Ko sem jo dala ven lulat ni šla lulat, ko pa sem jo primesla v hišo in dala v banjo, da ji operem tačke je gospodična lulala. Lotevala sem se vseh možnih načino in tako obupavala zraven, samo slej ko prej so se zadeve ustalile in šle v svoj tir :) Zdaj lepo lula zunaj, če me pa ni, ji je pa dovolje jit v tuš (pogrnjen s tistimi plastičnimi preprogami za v kopalnice) :) ta navada je pa le ostala, ki je zame pravzaprav praktična.

Hočem reč, da ne obupaj, saj bo sigurno slej ko prej bolje. Bodi vstrajna, ne popuščaj, pa lotevaj se nege počasi in pomalo. Če imata probleme s striženjem nohtkov mu najprej samo božaj tačke malo poglej nohtke in to je to, čez čas (par tednov) se s škaricami dotikaj nohtkov tačk in šele potem mu postriži malo krempelčov, pa čez čas spet malo, tako da ga ne bo bolelo (saj ne da jih boli, samo tako grozno občutljivi so)
No z zobki tudi tako, reci mu "pokazat zobke" in mu malo pošari okrog ust, ter potem vedno več. Vsakič mu povej kaj boš naredila (ukaz) in če je priden ga pohvbali in nagradi (salamca, hrenavka ...)

Vedno ga za dobljeno željeno obnašanje pohvali in če je možno tudi nagradi, lahko tudi samo z igro, oz z nečem kar ima kuža rad. Tako bo ful hitro dojemal kaj lahko dela in je nagrajen in kaj ne sme.

Probaj bit iznajdliva in razmišlaj v smeri kako bi ga "okrog prinesla" :) recimo mu daš med česanjem, če se ne mara česat, nekaj za grist, ali pa ga češeš ko je utrujen in bi spal, takrat bo sigurno miren in se ne bo preveč pritoževal.
Skratk, tut če boš prebrala kakšno knjigo ne bo odveč, samo sama najbolje poznaš Donija in spomni se kakšnih takih trikov da bo njemu prijetno ob vsakodnevni negi, tebi pa lažje pri izvajanu le tega ;) in slej ko prej se bo navadil da so stvari ki pašejo k negi čisto običajne in da mu ni nič grozno če je par minut malo priden :) No pa leta oz zaenkrat meseci bodo naredili tudi svoje.

Joj, prav rada bi ga enkrat videla. Greste kdaj kaj v Lj? Pridete malo razstavo v Ljubljani pogledat (12., 13.1. 2008)?


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #221 : 19 November 2007, 17:33:49
Pozdravljena Sue_!
Da te malo potolažim, tudi jaz sem imela precej težav pri negi. Stvari se počasi izboljšujejo, tako da sem prepričana, da bo tudi Dony kmalu mirno prenašal lepotne "posege". Jaz trenutno rešujem probleme z dlakicami v ušesih, ker Bači noče bit pri miru. Ampak kot je že ppetra omenila priboljški in pohvale delajo čudeže, tako da jaz s tem ne skoparim.

Po pravici povedano, jaz sem jokala zraven Lotke, samo midve sva imele težave z lulanje zunaj in v banji. Ko sem jo dala ven lulat ni šla lulat, ko pa sem jo primesla v hišo in dala v banjo, da ji operem tačke je gospodična lulala. Lotevala sem se vseh možnih načino in tako obupavala zraven, samo slej ko prej so se zadeve ustalile in šle v svoj tir :) Zdaj lepo lula zunaj, če me pa ni, ji je pa dovolje jit v tuš (pogrnjen s tistimi plastičnimi preprogami za v kopalnice) :) ta navada je pa le ostala, ki je zame pravzaprav praktična.
Jaz sem imela pa malo drugačne težave z lulanjem. Bači se je polulala na vsako "cunjo", ki je ležala na tleh. Na brisačo, svoje ležišče (ki ga itak nikoli ne uporablja), enkrat celo na nogavico, ki se je znašla na tleh. Sploh si ne upam pomislit kaj bi blo če bi imeli kakšen tepih. No ampak to težavo smo kar hitro premagali. Drugače pa tudi jaz razmišljam o tem da bi imela Bači možnost opraviti potrebo nekje notri, če je slučajno kdaj ne bi mogla peljat ven pravi čas.


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #222 : 19 November 2007, 20:05:47
... Drugače pa tudi jaz razmišljam o tem da bi imela Bači možnost opraviti potrebo nekje notri, če je slučajno kdaj ne bi mogla peljat ven pravi čas.

Kaj pa če bi ji ponudili nekaj tekega na kar je bila navajena pri vzrediteljici recimo. Predvidevam da na te upojne podlage (pleničke varianta) in zato je pomoje tudi lulala na vse temu podobne mehke podlage.
Drugače pa so priročni tudi tisti gumijasti tepihi (ki se jih dobi tudi na metre) za v kopalnice, ker tekočina steče čez, nazaj pa večinoma ne gre, no spodaj se da kakšno staro krpo ali pa časopis, pod to morda plastiko in wc je pripravljen :) To je menda tudi zelo praktično pri leglu, ker kužki veliko lulajo in da se ravno ne valjajo v lulanju, podlogo pa lahko vsak dan zamenjamo.


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #223 : 19 November 2007, 20:47:49
Jaz sem se že odločila, da grem na vse tri razstave (na CACIB LJ in CACIB TROMOSTOVJE sem že prijavljena, razred: odprti) in potem za nekaj časa zaključim z razstavami, saj planiram parit Loti nekje na začetku drugega leta.

Kathy, kakšne plane imaš pa kaj ti?


 :o Lotki želim veliko zdravih in razigranih mladičkov!

Vrjetno pridema z Easy v Ljubljano in Celje.


Še 2 novejši slikici od Easy



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #224 : 19 November 2007, 20:50:56
Koliko dlake že ima! :o Taprva slika mi je lepša. :P :-* :-*   Počohaj Iziko!



sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 20 November 2007, 10:17:28
Joj, prav rada bi ga enkrat videla. Greste kdaj kaj v Lj? Pridete malo razstavo v Ljubljani pogledat (12., 13.1. 2008)?
[/quote]

Mogoče pa res pridemo v Lj na razstavo,bomo vidli,do takrat je še kr daleč ;)..se bomo pa zmenili enkrat,pa se lahko dobimo kaj,me prav zanima kako bi kaj Dony reagiral na cotončke,ko bi jih spet videl  :)



sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 20 November 2007, 10:20:26
Sunset moj Dony je taka trma da joj veš,sploh nebi omenjala ušeš in puljenja dlak  >:(

A Lotty bo mela pa mlade ajoj  ;D kok epoooo  ;D



ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #227 : 20 November 2007, 12:10:00
Sue, a uporabljaš puderček za puljenje dlakic v ušeskih (pa ne otroški puder!)?
Drugače pa kot sem rekla, raje mu nekaj časa ne puli dlakic, ampak ga navajaj da mu pregleduješ ušeska, malo se poigraj z njim in mu pošari po ušesku, počasi se bo navadil da to ni nič takega. To se seveda ne bo zgodilo v enem tednu ampak počasi. Če mu nekaj časa ne boš pulila dlakic v ušesu pa tut ne bo tako grozno. Samo res mu vsake toliko preglej ušeska, da se navadi najprej na to.

A da je taka trma mali?

A Lotty bo mela pa mlade ajoj  ;D kok lepoooo  ;D

Ja taki so plani in upam, da se vse izide po njih :)

Kathy Easy je pa res že prava lepotička. Kako hitro rastejo tele naše bombažne kepice.


sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 20 November 2007, 18:44:07
Petra ne uporabljam puderčka,ga bom pa nabavila..mu pa šarim tk mal okrog ušes,samo nasplošno ne mara da se ga kdo dotika glave  preveč:-\,je čudn tale Donko naš :).Samo bo že nekak,s časoma se bo že navadil na vse,upam :).Je pa že mal bolše proti prvemu mesecu ko je prišel v hišo,počasi se daleč pride a ne :),čeprav z veliko porabljenih živcev  :D
Petra že imate ogledanega snubca za Lotty :)?

Tale Easy je tut ena lepotička :)

Sunset kaj pa ti,imaš kej slikic svoje bombažke :)?



ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #229 : 20 November 2007, 19:51:44
...
Petra že imate ogledanega snubca za Lotty :)?
...

Ja že. Šli bomo prait v Zagreb h Gordani. Izbranec pa bo pa po vsej verjetnosti Falco.


sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #230 : 20 November 2007, 19:57:46
Bodo lepi mladički  :)



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #231 : 20 November 2007, 21:44:50
Citiraj
Sunset kaj pa ti,imaš kej slikic svoje bombažke ?
Evo mojo bombažko! Trenutno so to edine novejše slike, pa še te so posnete s telefonom. Ostale slike so na fotoaparatu, fotoaparat sm pa posodla :(. Ko ga dobim nazaj bom še kaj dodala.


Takole smo se valjali po listju, pred tem pa hodili po blatu ;D.


Tako pa je blo v nedeljo na snegu.


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #232 : 20 November 2007, 21:58:04
Še jaz, še jaz  ;D
Jaz imam tudi nekaj jesenskih fot, zime pa še nismo uspeli ujet :)




No Loti je kar težko ujet v kakšni pametni pozi, saj bi vedno najraje prevohala tisto stvari ki bi jo rada slikala ;D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #233 : 21 November 2007, 20:53:33
Jaz sem pa danes videla in božala enega Cotončka v MR. Petu v Ljubljani.  :o :o :o Ful je bil simpatičen.  :o :o :o


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #234 : 21 November 2007, 21:54:39
Jaz sem pa danes videla in božala enega Cotončka v MR. Petu v Ljubljani.  :o :o :o Ful je bil simpatičen.  :o :o :o

Joj, jaz pa razen moje Bači nikoli nobenega ne srečam :(. No razen na razstavi. Pa bi blo zanimivo kdaj kakšnega cotončka srečat izven razstav.

No Loti je kar težko ujet v kakšni pametni pozi, saj bi vedno najraje prevohala tisto stvari ki bi jo rada slikala ;D

Tudi jaz mam težave pri slikanju. Ko jo hočem slikat itak vedno pride k meni in je na sliki smo njen nos. Tako da jo je treba s čim zamotit, al pa more slikat kdo drug in sem še jaz na sliki :-[. Zimo smo pa mi ujeli pri mojih starših, ki živijo med hribi in majo vedno malo več snega kot mi. Bači je ful uživala in norela, z nosom je rila po snegu in se valjala, tako da je bilo prav zabavno. Potem smo jo pa mogli odtajat (kepice na tačkah).


sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #235 : 21 November 2007, 22:42:18
Ful lepe slikice in lepe cotončice  :D

Sunset tut mi smo se že srečali z snegom in Dony ga naravnost obožuje,tudi rije po snegecu kot krtek in divja kot bi bil navit  ;D.
Jaz še tudi nisem srečala kakšnega cotončka kr tko kje  :(,pa mislim da bi bilo to zelo prijetno srečanje :).Sunset iz kje pa si ti?

Petra sem danes nabavila pudrček za uheke ;),pa še za blazinice kremico :),zdele bo dosti soli ko bo sneg zapadel.



sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #236 : 21 November 2007, 23:13:37
Jaz še tudi nisem srečala kakšnega cotončka kr tko kje  :(,pa mislim da bi bilo to zelo prijetno srečanje :).Sunset iz kje pa si ti?

 Ja se strinjam s tabo da bi bilo prijetno srečanje. Sem iz Domžal. Pa ti?

Ppetra, kako pa tvoja Lotty izgleda ko prideta s snega, glede na to da ma ful dolgo dlako? Lani je bilo sicer bolj malo snega, pa vseeno.


ppetra

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 3
Odgovori #237 : 21 November 2007, 23:34:33
Jaz sem pa danes videla in božala enega Cotončka v MR. Petu v Ljubljani.  :o :o :o Ful je bil simpatičen.  :o :o :o

Hm... midve z Loti očitno nisva bile :), čeprav sem tako pogosto tam, da me že lahko kar v službo vzamejo 

Sunset a iz Domžal si, potem bi se pa lahko me kdaj dobile, recimo v Tivoliju, pa seveda še kakšna lastnica s cotončkom. Če si za seveda.
Me punce se že itak vsake toliko dobimo, največ se trenutno družim z lastnico od cotončice Lone, vam pokažem kako izgledata prijateljici Lona in Loti :)

 ;D no pa tudi z lastnico od (črno-bele) cotončice Bane se dobimo, tako da je bol živahno ko so tri cotončice na kupu (sem že kazala filemček). In kako neverjetno vesele so psičke ko se vidijo... jih je kar veselje gledat, pa kako mahajo z repki... ful so srčkane.

Glede snega. Tisto malo kar ga je Loti videla ji je bilo všeč, zelo rada lovi kepe če ji jih mečem, rije pa niti ne s smrčkom. Kako izgleda po igri na snegu? Malo kepic po nogici je imela, kaj hujšega pa ni bilo, je pa res, da od kar jo imam niti ni bilo tako veliko snega, no če pa bi bilo ful snega bi ji pa plašček oblekla. Loti ima tak plašček (kombinezonček), da gredo vse tačke not in pokrije trebušček in je ful fajn, za v dež, sneg in podobno. Samo to ni za dogotrajno nošenje saj se dlaka pod plaščkom zelo hitro zvozlja. Odnese pa kar nekaj umazanije in prihrani pranje polovice psa :)

Aja Sunset, drugače je nekje iz Domžal tudi en cotonček, ga še nisi srečala? Prihaja pa iz Zagreba.


sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #238 : 22 November 2007, 09:09:40
Smrk  :'( vse ste iz Ljubljane.

Jaz tudi študiram o plaščku za Donya,ker čez vikend je mel kr velike kepe po trebuščku in nogicah,je bilo 20cm snega,ko smo bili na vikendu v planinah.In ko smo pakirali za domov,je mali veselo skakal in se metal po snegu in potem sem mu jaz v avtu morala tiste kepe topit dol s prsti in sem bila cela mokra od njega,skor tko kot Dony :),pa zavila sma se v brisačko.
Drugače pa,ne vem kako ga nej pripravim do tega,da se nebi tako zelo zelo bal fena,ful se ga boji,ma probavala sem že vse živo,od tega da sem se z izklopljenim igrala z njim,da bi videl da ni tak bav bav,da sem ga od daleč pihala itd..in kr znori če ga začnem pihat s fenom  :(.Pa še to a vaše cotonke so med igro tiho,al tudi kaj tko grulijo oz renčijo,tko nekak,men je ful smešen  :)



sue_

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
Odgovori #239 : 22 November 2007, 09:22:48
Ja se strinjam s tabo da bi bilo prijetno srečanje. Sem iz Domžal. Pa ti?

Jaz sem iz Mozirja. :P