Nogomet

Lisa · 76754

Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #120 : 08 Oktober 2007, 13:48:22
Ja igra,vendar jst sem enosmerno obrnjena samo proti Barci :-9,pa delam prispevke samo o njej,če bi pa kdo predstavil igralce in svoj najljubši klub pa toliko bolje... ;)
Drugi klubi me pač ne zanimajo,in ker sem videla,da je Barca zelo priljujbljena pač lepim filmčke in prispevke.

Lp


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #121 : 08 Oktober 2007, 15:41:24
Ja igra,vendar jst sem enosmerno obrnjena samo proti Barci :-9,pa delam prispevke samo o njej,če bi pa kdo predstavil igralce in svoj najljubši klub pa toliko bolje... ;)
Pa ne vem...glede na to, da je to forum o Ligi prvakov pa to... Klubov nam pa res ni treba predstavljat, glede na to, da ima vsak mal večji vaški klub svojo internetno stran, vsak mal bolj pomemben klub je pa tudi na wikipedii...  :P  ;)

Drugi klubi me pač ne zanimajo,in ker sem videla,da je Barca zelo priljujbljena pač lepim filmčke in prispevke.
Barca je trenutno pač zelo priljubljena, ker sta trenutno tam Ronaldinho in Messi...vsaj pri večini ljudi je tak (oz. da ne bo pomote- pri tisth, ki so kao neki "navijači"- s tem ne mislim nobenega tukaj, govorim sam tako na splošno)... Tako kot je priljubljen Milan al pa Real al pa kot je naenkrat ratal priljubljen Chelsea... Ok, men je bila Barca skoz všeč...še od takrat, ko so igral Guardiola, pa Rivaldo (še nizozemska kolonija ni pokvarila tega)... Tut Chelsea mi je všeč še od časov Zole...zdej so mi pa sam še bolj... :D  ;)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #122 : 08 Oktober 2007, 22:49:34
Ok,bom nehala objavljati... :) Sicer pa je to super,da si tak navijač,ki navijaš za klub v dober in slabem.
Jaz sem začela navijat pred dvemi leti,ker do takrat nogometa sploh nisme marala. ::) Ampak potem mi je bila Barca najbolj ušeč,tako po politiki kot mentaliteti,če temu lahko tako rečem.  :) Nikoli ne bom nehala,tudi če odidejo razni Messiji in Ronniji.Za prvega sam prepričana,da bo ostal zvest Barci še dolgo let,za Ronaldinha pa mi je skoraj useeno,saj ni zrasel z Barco.Že res da je dal veliko klubu,ampak useen.
Moji najbolj nesimpatični klubi pa sta Real pa Chelsea.Prvi je itak znano zakaj...Za Chelskija pa tudi večina Culetov ne mara,nevem zakaj,jst zato,ker mi je ekipa nasploh nesmipatična.Mogoče tudi iz rivalstva,ki se je v zadnjih letih še povečalo.

Na živce mi gredo 'navijači',ki navijajo za klub samo na podlagi rezultatov,in ko le ta pade v krizo gredo drugam.Taki so predvsem v zadnjem času za manUnited in pa Barco,Chelsea...

Od mene pa lahko prčakujete samo poste,obarvane z Barco,saj drugih klubov ne spremljam.Bi pa bilo fajn,če bi tudi drugi navijači napisali kaj novic o svojih klubih in podobno,da nebo tema oživela samo po odigranem kolu.

Sedaj je v ligah premor,saj se bodo igrale razne kvalifikacije.

papa



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #123 : 09 Oktober 2007, 08:40:20
Ok,bom nehala objavljati... :)
Ej, tega pa nisem mislila... Če boš nehala, bo ta tema itak ratala dolgcajt... Mislila sem sam, da bi bilo fajn, če bi se govoilo še o kakem drugem klubu in predvsem o LP.

Nikoli ne bom nehala,tudi če odidejo razni Messiji in Ronniji.
No, to je pa tut edino prav...

Na živce mi gredo 'navijači',ki navijajo za klub samo na podlagi rezultatov,in ko le ta pade v krizo gredo drugam.Taki so predvsem v zadnjem času za manUnited in pa Barco,Chelsea...
Ja, sej... take sem tut jaz mislila... Aja, pa pozabila si Milan... ;)

Moji najbolj nesimpatični klubi pa sta Real pa Chelsea.Prvi je itak znano zakaj...Za Chelskija pa tudi večina Culetov ne mara,nevem zakaj,jst zato,ker mi je ekipa nasploh nesmipatična.Mogoče tudi iz rivalstva,ki se je v zadnjih letih še povečalo.
Hehe... No, men sta pa kul glih Chelsea pa Barca... Ko sta igrala v LP drug prot drugemu, je bilo prav težko gledat, ker se nisem mogla odločit, za koga nej navijam... No, na konc je bil to še zmeri Chelsea...  ;)

Drugač mi gredo pa najbolj na živce klubi, kot so Milan (ekipa dedijev in simulatnov (Gilardino, Dida), ki igra najbolj nemogoč fuzbal), Arsenal (francosko tujska legija, ki sicer igra dober fuzbal, sam jih zarad samih tujcev ne morem prenašat), Real Madrid (mi sicer ne gre tok na živce kot Milan in Arse, sam jih pa vseen težko gledam)...  :D

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #124 : 09 Oktober 2007, 16:24:57
No,če je tako bom pa probala tudi o drugih klubih/igralcih pisat.. ;D

Drugače se strinjam glede Milana... ::) Edinole Kaka je neki vreden.. Če pa  gledam tekmo,pa se ne morem odločit za koga navijati,potem pa pogledam malo kdo je bolj luškan pa to in potem zanje navijam...vsaj jst tako delam.. ;D 8)
Meni pa Arsenal niti ni tako slab...mi je šel bolj na živce,ko je bil Henry not,ampak vemo vsi zdaj kje je,in sem se kar sprijaznila,čeprav mi ni ušeč,da zgreši toliko šans,ampak mi vsaj ni več nesimpatičem.. :o ;D jah Arsenal,,mogoče ma tud Cesc prste vmes,da mi je ekipa kr ušeč... ;D

Človek,ki ga v nogometnem smislu ne prenesem pa je zagotovo Inzaghi in njemu podobni.. :-\

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #125 : 09 Oktober 2007, 16:49:31
Sem malo pregledovala razne strani in dobim tole sliko:



Kako zgleda Messijeva noga dan po tekmi... :( :( :-\


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #126 : 21 Oktober 2007, 14:25:56
E   Rangers-Barcelona   
E   Stuttgart-Lyon   
F   Roma-Sporting   
F   Dynamo Kyiv-Man. United   
G   CSKA Moskva-Internazionale   
G   PSV-Fenerbahçe   
H   Arsenal-Slavia   
H   Sevilla-Steaua   

A   Beşiktaş-Liverpool
A   Marseille-Porto
B   Rosenborg-Valencia
B   Chelsea-Schalke   
C   Bremen-Lazio   
C   Real Madrid-Olympiacos   
D   Benfica-Celtic   
D   Milan-Shakhtar


Tole je razpored tekem za prihajajoče kolo.Prva skupine igra v torek,druga skupina klubov pa v sredo.Vse tekme se začnejo ob 20:45.


In še eno v zadnjem času aktualno vprašanje...H komu gre zlata žoga?

Za moje pojme k Kakaju.Letos je igral odlično in dobil ligo prvakov.Zalo resen kandidat je tud Leo Messi.(Raje bi videla,da jo dobi slednji  :D) Ampak Kaka bo zmagal,in me tudi to ne moti preveč,saj mi je nasploh zelo simpatičen igralec... :)


papa


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #127 : 21 Oktober 2007, 15:15:45
Upam, da bodo na TV3 uspeli prenašat kake pametne tekme... Recimo ful se mi zdi zanimva Rangers - Barca... Rangersi so me kar presenetili letos... Po moje zna bit dobra tekma... ;D Pa seveda Chelsea - Shalke pa recimo Werder- Lazio... :D

Zlata žoga- po moje bo šla Kakcu...
Letos je igral odlično in dobil ligo prvakov.
Hehe... Dejansko je res dobil ligo prvakov sam- glede na to, kako je igral Milan- dolge žoge do "target man-a", torej do Kakca, ki je potem (ker je res dober igralec) naredil čudo in dal gol... Tako da, ja po moje jo bo dobil on...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #128 : 19 December 2007, 14:24:56
Tako po dolgem času spet nekaj novičk od mene. Torej Liga prvakov oz. bolje rečeno skupinski del tega tekmovanja se je končal. Iz vsake skupine naprej napredujejo samo po dve ekipi. In te ekipe so:

Skupina A: Porto, Liverpool   
Skupina B: Chelsea, Schalke 04
Skupina C: Real Madrid, Olympiacos
Skupina D: Milan, Celtic
Skupina E: Barcelona, Lyon
Skupina F: Manchester United, Roma
Skupina G: Inter, Ferenbahče
Skupina H: Sevilla, Arsenal

Tista ekipa,ki je končala na prvem mestu je tudi napisana na prvem. Vse prvouvrščene ekipe lahko dobijo za nasprotnika v 1/8 finala samo drugouvrščeno ekipo. Letos ni nobenih veliki presenečenj, še najbolj je razočarala Valencia, ki je končala kot zadnja v svoji skupini in tako zaključuje nastope v evropskih tekmovanjih. So res v krizi...

Konec tedna bo v Španski ligi na sporedu derbij vse derbijev. Nasproti si stojita Real madrid in Barcelona. Na tekmi bosta od zvenečih imen manjkala samo Messi zaradi strgane mišice in Henry zaradi težav s hrbtom.
Komaj čakam...  :o ;D :D

Zlato žogo je dobil Kaka pred Messijem in C. Ronaldom.

No pa mejte se fajn...  ;D :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #129 : 21 December 2007, 13:19:17
Žreb je opravljen,tukajle so pari za 1/8 finala.



Najbolj zanimivo vsekakor Arsenal-Milan in pa Liverpool-Inter.

papa


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #130 : 21 December 2007, 14:27:41
Kdaj bo to?(Tekma)

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #131 : 21 December 2007, 16:49:24
Kakšno tekmo misliš? A te iz 1/8 finala? Potem ti piše že na slikci- 19-20 februarja, povratne pa 4-5 marca.  :)

papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #132 : 24 December 2007, 09:27:45
Zelo zanimiva tekma bo tudi Lyon vs. United..
Lyona sicer ne spremljam najbolj, vseeno se mi zdi da bo lahko zelo težak tekmec Unitedu.. Ampak United ima resnično dobre igralce, z Rooneyjem, Tevezom, Ronaldem, Ferdinandom, Vidičem, Andersonom ter ostalim se mi zdi da jim lahko uspe  ;D Imajo dobre napadalce prav tako pa tudi branilce ter kar nekaj že izkušenih starejših igralcev kot so Giggs, Scholes (če se bo do takrat že vrnil  :-\ Upam da  :) ) ter pa Neville.. Ki je ravno tako trenutno poškodovan..

Arsenal vs. Milan bo tudi dobra tekma, se strinjam.. Mi bo čisto vseeno kdo izmed teh dveh zmaga na tej tekmi, ker mi niso všeč ne eni ne drugi  :P  ;D

Lp



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #133 : 24 December 2007, 18:04:02
No, pa smo Culeti doživeli strašanski šok. Poraz na Camp Nou-u proti Realu. Barca igrala, Real dal en bedn gol iz ene redkih akcij... Mah...  :'( :'( :(

Ja, Lyon je kar neugoden, prihaja v formu, so se zelo pobrali po klavernem začetku sezone. Bo kar zanimivo. Nasploh je veliko parov, ki bodo zanimivi. Za tekmo Arsenal-Milan pa sem 100% na strani Arsenala.  ;D :D :)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #134 : 09 Marec 2008, 13:43:17
No, pa so odigrane( skoraj vse) tekme 1/8 finala lige prvakov. Bilo je kar nekaj zanimivih parov, iztopata pa Milan-Arsenal. Zmagal je slednji in tudi zasluženo.
V 1/4 finala potujejo še: Barcelona, Manchester Utd, Fenerbahče ( ki je presenetljivo premagal Sevillo), Schalke ( Tudi bolj kot ne presenetljivo slavil proti Portu), Roma (ki je zmagla proti Real Madridu) in Chelsea. Čez dva dni bo odigrano še srečanje med Interjem in L"pool-om, verjetno bodo napredovali angleži, saj so si na prvi tekmi nabrali lepo prednost z 2-0.

Jaz sem najbolj vesela za Arsenal, saj so si napredovanje res zaslužili ( Še posebno po tistem šoku- poškodbi Eduarda, ki jo večinoma pozna skoraj vsak, če ne pa lahko tukaj jaz kaj več povem  ;) :) ::)) Presenečenj je bilo kar veliko- glede na to, da sta zmagala Schalke in Fenerbahče. Razočaranje je tudi v Madridu, ampak si je Roma zaslužila napredovati. Drugo po pričakovanjih.

papa  :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #135 : 11 Marec 2008, 12:51:35
No mene je vsekakor presenetila zmaga Arsenala, ker sem spremljala zadnja kola angleške lige in so bili porazni. Plus Adebayor je bolj počival kot ne. Očitn so vedeli zakaj in vsekakor sem držala pesti za njih in sem vesela, da so šli naprej. Zdaj upam, da gre naprej še L'pool! Zelo dobro se je držala tudi Roma :) (čeprav me v tistih črnih dresih spominjajo na fašiste).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #136 : 11 Marec 2008, 16:30:45
Ja, u bistvu sem tudi jaz pričakovala zmago Milana, ker je bila skoraj tradicija, da gredo naprej z 'usrano' igro. Pa brez zamere, če je tukaj kakšen milanista.  ;) V zadnjih kolih domačega prvenstva Arsenal zgublja oz remizira, zato me je toliko bolj presenetilo.
Tudi jaz upam na zmago angležev, čeprav mi niso nevem kakšna simpatična ekipa, ampak Interja ne prenesem.  ::)
Tista o fašistih je pa... :o ;D

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #137 : 14 Marec 2008, 15:06:49
Pari 1/4 finala:

Arsenal - Liverpool
Roma - Manchester United
Schalke - Barcelona
Fenerbahče - Chelsea

Torej, zame najzanimivejši par Arsenal-L'pool. Tukaj sta še ManUtd in Roma ( Spet!  ::) ;D ) Mislim,da je najlažjega tekmeca dobila Barca ( jeee!  :o ;D )...

papa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #138 : 14 Marec 2008, 15:11:46
Hm zanimivi pari ja - največji problem za koga navijati bo L'pool in Arsenal  ???.

Madonca drgač je pa tole mini angleško prvenstvo, kar malo sem presenečena :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #139 : 14 Marec 2008, 16:57:34
za Arsenal....jaz definitivno navijam za njih.....oni so moji favoriti že vrsto let.....za njimi pa Liverpool in Chalsea (sem bila leto nazaj za maškare Drogba :P )

ZgaGa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #140 : 16 Marec 2008, 15:59:35
Manchester United vs. Roma.. To bo zanimivo  8)
Lani je bila tekma na Old Traffordu 7:1 za United  8) Je pa res, da je Roma letos močnejša kot lani. Ampak United pa itak United  8) imajo zelo dobre igralce (npr. Ronaldo je včeraj zabil 31. gol v tej sezoni, ne smemo pa pozabiti na Teveza, Rooneyja, Andersona, Vidića, Ferdinanda in seveda Van der Sarja ter sploh vse ostale  ;D )

Liverpool vs. Arsenal.. Liverpool je zadnje čase vedno boljši, Arsenal obratno. Liverpool zadnje čase zmaguje, Arsenal remizira (kar je nam, navijačem Uniteda seveda fajn  :P  ;D ) Ta tekma bo tudi zanimiva, pomoje tu neke napovedi, kdo bo zmagal ni možno dati.. Kljub temu da je Liverpool statistično slabši od Arsenala.

Barca vs. Schalke.. Jah, favorit je vsekakor Barca ampak nikoli ne veš  ;) Nemško ligo sicer sploh ne spremljam ampak vsak klub zna presenetiti.. Čeprav bo pomoje napredovala Barca in se nato v naslednjem krogu pomerila z (upam da) Unitedom.

Fenerbahče vs. Chelsea.. Vsekakor v tem dvoboju navijam za Fenerbahče  ;D In mislim, da imajo možnosti za zmago  ;D

Moj naj finale bi bil pa United vs. Liverpool / Arsenal- torej angleški finale. In zmagovalec vsekakor United  ;D

Lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #141 : 16 Marec 2008, 16:21:36
Od teh parov sedaj navijam za Barco in Romo :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #142 : 16 Marec 2008, 17:53:07
Tudi jaz sem za Arsenal, nasploh mi je 2. najljubši klub. Barci bo še posedaj prav prišlo da je dobila malo lažjega nasprotnika, čeprav ne smeš nikogar podcenjevati, ker je Messi na bolniški. Nared bo ravno do tekem polfinala, kjer bo, če bo igrala Barca z manUtd-jem zanimivo gledati dovboj Messi-Ronaldo. Vprašanje pa je, če bo Lionel takrat še v dobri formi, ko po ravno prišel nazaj po poškodbi. 

V drugih parih navijam za Romo in Fenerbahče.  8)

Na koncu seveda upam da bo slavila Barca. Čeprav me zelo skrbi v zadnjem času naučinkovitost napadalcev ( na zadnjih tekmah zadeva samo xavi-vezist  :o ) in pa zelo čudna in raztresena igra obrambe, ki je do sedaj igrala zelo korektno. Tako da bo še zelo zelo zanimivo.

papa  :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #143 : 16 Marec 2008, 19:31:54
No moja želja bi bila v finalu gledati Barco ali Arsenal :). Najlepše seveda oba, če bi bilo to možno.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #144 : 26 Marec 2008, 15:07:52
Hm zanimivi pari ja - največji problem za koga navijati bo L'pool in Arsenal  ???.
Jaz vem... Za nobenega... Oba sta mi totalno antipatična kluba...sam še Milan je hujši...
Drugač pa navijam za Chelsea in Barco... Kot vedno...  ;D

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #145 : 09 April 2008, 10:14:48
No pa smo doživeli krasno tekmo včeraj. Sicer za moje pojme nepravilno dosojena enajstmetrovka, ampak kaj hočemo. V bistvu mi je kar žal za Arsenal imajo nekaj zelo dobrih posameznikov. Sploh glavni akter drugega gola me je navdušil! Adebayor je pa itak car zame :). Predložek na tekmi v premier ligi proti L'poolu je bil neverjeten  :o. Zdaj upam, da L'pool strese Chelsea v polfinalu. Današnji tekmi no vsaj ta k MU mislim, da je že kar odločena. Barca pa tudi mislim, da je favorit.

Hm  ??? mogoče pridemo celo do angleškega finala.



Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #146 : 09 April 2008, 18:45:52
Itak verjamem da bo danes United zmagal  ;) Sploh ker igrajo doma na Old Traffordu..
A manjkal bo Nemanja Vidić, ki se je poškodoval prejšni teden na tekmi proti Romi.. Vprašljiv je pa tudi nastop Ria Ferdinanda  :-\ :-\ Onadva sta pa najboljši branilski par.. Sicer imamo dobra tudi piqueja (ki se je v soboto na tekmi proti Boru v premier League zelooo izkazal) ter O'Shea.. Je pa možno, da bosta danes zaigrala za prvo postavo po dolgem času M. Silvestre in G. Neville  8) Tako da.. Če danes ne bo Ria (upam da bo ker je igralec.. brez katerega United enostavno ni isti..)  bosta namesto njega in Vidića zaigrala dva izmed teh 4  :)

So se pa pri Romi nekaj pritoževali nad Ronaldom češ, da je 'napihnjen' in da je bahač  ::) A so se tudi opravičili  :)

Pomoje.. bo postava takšna:
Van Der Sar, Rooney, Tevez, Ronaldo, Anderson, Carrick, Scholes, Evra, Brown, O'shea, Pique. Bomo videli  :) Na klopi (če že ne v prvi enajsterici) pa zagotovo Ji-Sung Park.. Ki je res še en kvaliteten igralec  8)

Upam na finale United vs. Liverpool  :) In zmago seveda Uniteda  ;D A do tja je še dolgo.. Danes Roma in nato še Barca..

Glede včerajšne tekme.. Rezultat me ni presenetil, itak mi je bilo vseeno ali Arsenal ali Liverpool  :) 11m je bila res prestrogo dosojena..
Bil je pa enkraten gol Arsenala, ki ga je dal Adebayor po podaji Tea W. (priimka ne znam napisat  :-[ ) Tisti šprint po celem igrišču Tea..  :o Kljub temu, da je iz Arsenala.. Je bilo enkratno  8)

Lp in.. Glory glory Man. united  8)


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #147 : 09 April 2008, 20:17:49
Sir Alex Ferguson pa je sestavil zelo zanimivo enajsterico.. Edini napadalec je Tevez, Rooney pa je na klopi.. prav tako v prvi 11 ni tudi Ronalda, ki je ravno tako na klopi  :)

Rio Ferdinand pa igra  :D :D :D

Lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #148 : 10 April 2008, 14:09:18
Pari polfinala:

Barcelona-ManUtd in Chelsea-Liverpool.

Ubistvu mi je vseeno kdo gre naprej iz drugega para. Samo da Barca zmaga Manchester( za to bi bil protreben čudež). Ne maram pa Čelskija in pa L'poola.  :)

pa še malo napovedi:  :)

1. tekma: Barca- ManUtd

Upam na povratek Messija, čeprav prašanje v kakšni formi bo. Samo z njim lahko uspe Barci kaj narediti. Pričakujem tekmo polno priložnosti s strani Manchestra, bolj bogo branjenje barce, panolado na Nou Campu in zmago manUtd-ja.
Sem pesimist ja, še posebej, ker igra Barca slabo v obrambi in brez idej v napadu.  :-\ :(

2. tekma: Chelsea- L'pool

Ta tekma bo pomoje bolj izenačena kot 1. Moram pa priznati, da nisem ravno podorobno spremljala zadnjih tekem teh dveh ekip, razen Liverpoolovo proti Arsenalu. Rezultat ni pokazal vse, kar se je dogajalo na tisti tekmi, pa tudi Arsenal bi lahko prišel na Ainfield z boljšim izkupičkom. Pa tudi, ker je imel zelo boljšo igro na domačem igrišču.
Tukaj pričakujem bolj tesen izid, razem če se ne kaj utrga Torresu.  ;D ::)


Papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #149 : 29 April 2008, 11:10:27
Rezultati 1. tekme polfinala:

Liverpool vs. Chelsea: 1:1  ::) (Riise dosegel v zadnji sekundi avtogol, tako da je Chelsea sedaj v prednosti..)

Barcelona vs. United: 0:0 (Ronaldo je zapravil 11m ampak nič hudega..  :) Po tekmi je rekel: 'Today I didn't score. no problem! Now I'm gonna score in Manchester! '  ;D (Tako se govori Ronny!  ;D )

Danes je pa odločilno  :-\ Upam itak na zmago Manchestra  :D Sploh ker igrajo doma  :D

Vprašljiva pa sta nastopa Rooneyja in Vidića  :-\ Včeraj in v nedeljo sta izpustila tudi trening, sir Alex je pa rekel, da ju ne glede na vse pričakuje..

Vsi v taboru Uniteda tudi pozivajo navijače, naj danes 'pokažejo barve' in naj na tekmi čimbolj spodbujajo Rdeče vrage  :-*

Optimistični so vsi v taboru Rdečih kot v Barcinem taboru...

Glory, glory Man. United!  :-*

Lp ;)