Surova hrana

irenchy · 1189099

Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2190 : 11 Oktober 2012, 21:43:31
Mi smo ok, no malo zdaj še veeno gledam, kaj mu dam za jest, da ni preveeč mastno pa kaki organi bodo še počakali kak teden, dolker se ne kakec popolnoma normalizira, ker zdaj je tako, parkrat ok, pol pa malo bolj mehak, pa spet ok... Nisem mu pa vseh tablet zdajala, ker se mi ni zdelo tako pomembno, da bi tako dolgo vlekla take tablete "za vsak slučaj" (sem tudi pri sebi nasprotnik kakršnihkoli tlabet, razen, če je res mega nuja)...
Waaaw Taar, kje ste to dobiliiii, joooj, se bom mogla kar v avto vsest :-\.. Sem bla tukaj kake 15km od nas je ena mesnica, pa so rekli, da nimajo nič za dat/prodat, razen požiralnike, ki jih imajo po 1e... Zdaj sem naredla seznam, kam še lahko pokličem, da je klavnica prav, pa mi bodo mogoče bolj rade volje, dali kake odrezke in neuporabne stvari (no vsaj upam), ker od tele v našem mestu sem do zdaj 1x dobila vrečo (ki je bla zastojn), zdaj pa zgleda, da mogoče res več ni, ah nevem... Pač ni mi jsano kam dajo tele odrezke pa to, saj pa vse se pa res pomoje ne da uporabit, ali? Zdaj bomo doma še nabavli kako ovco, pa bomo meli svojo meso, da bo Noxi kaj vstran dobil, pa kake vampeke zelene še...



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2191 : 12 Oktober 2012, 00:18:06
Samo da ste že boljši!

Jaz sem to dobila v Kmetijski zadrugi Novo mesto, kjer režejo/predelujejo meso.
Drugače se ti najbolje splača po seznamu klavnic in predelovalnic poiskat kaj v bližini. More se kaj najti, ker so določene stvari neuporabne za prodajo.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2192 : 12 Oktober 2012, 09:33:46
Ja sej to, ker najprej si nisem presdstavljala kaj bi dobila, pol sem pa dobla prvo vrečo in so ble not res stvari, ki se ne dajo uporabit kje, pač sej je bilo veliko loja, sem pač obrezala, noben problem... Bom šla do kake zadruge ali kakšnih drugim mesarj kjer delajo razrez... No sej v tej, ko sem bila delajo razrez, pa so mu ponudli samo požiralnike, uhhh, zdaj si prav želim, da bi poznala kakega mesarka, ki dela v klavnici  ;D



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2193 : 12 Oktober 2012, 19:09:20
Nox. zakaj pa požiralnikov ne bi vzela za 1€?
Pa ti se kar vsedi v avto in se pelji. Jaz se tudi vozim 25 km da dobim meso :P

Moja bo pa verjetno še kar dalje večinoma na svinjini. Iz divjačine ni bilo nič (sicer vozijo na naš konec, smo bili zmenjeni, da nas šofer pokliče pa nas ni, pa še starši niso navdušeni da bi v hišo "vlačla" neko divjačino, ker bom kao dobila sami šrot in ni jim všeč ker je zamrznjeno), govedino pa ne vem kje naj dobim... Smo kontaktirali 2 klavnici oz. mesnici na našem območju, pa ne dajejo nič ven (sicer tudi meni ni jasno kaj z tem naredijo, ampak ok). 1x sem v eni dobila srce, pljuča, jetra, ledvice in vranico, ampak ne dajejo redno ven, tisto je mama 1x šla in so ji pač prodali, drugače pa ne dajejo. Dobim od enega znanca na vsakih par mesecev cel goltanec z veliko loja in pljuči (cela, ali pa samo en del) in zraven še jetra, ter včasih še zraven srce, ledvici, vranico in bikova jajca. Ampak to ji ne traja nekaj dolgo ("mišic" je nekje 15 kg, to pa ma za ene 20 dni). Bom pa 100% vključila še kaj od svinjine - smrčke, srca, mesnate kosti in vranice. Pa še kaj več od piščanca (poleg hrbtov, nog in glav bom kupila še kake srčke, želodčke, mogoče še celega piščanca) in pa kakega purana ali pa raco, če bom kaj našla poceni, ampak to je že dragi luksuz, tako da ne vem... Ful mi je žal, da ne morem dobit več govedine, ker je res super meso  :(



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2194 : 12 Oktober 2012, 20:39:34
Ja boma vzela požiralnike itak ;D samo bi rada mela več virov, pa sma zdaj klicala malo okoli, nekje bom dobla mesnate kosti, bom vzela, da vidim če se da kaj dol porezat, ali če je tako, da mu celo lahko dam, pač da vidim kaj smatrajo pod mesnate kosti, pa še nekje, kjer imajo bloke (smao se bojim, da majo zmlete, ker je fant klical, pa ni vprašal, bom vidla) kao vse noter, brez kosti, pol ko bom pa tam pri klavnici ali pač tam ko kosajo pa bom kar direkt vprašala kaj delajo z odrezki, kitami, požiralniki, pljuči, penisi pa takimi stvarmi, ker se mi zdi, da je po telefonu bolj tako tako... Upam,  na najboljše  :D   Zdaj bom naročla divjačini, da vidim kak je, probat ni greh  :) piščanca bom bolj malo, pač bom kupla, ko bo kak hofer mel kaj fejst znižano, pa se bo splačalo  ;D
Upam, pa da bom dobla zdaj eno meso, ki je že dolgo v zmrzovalniku (okoli 1leto+) in ni več za prehrano (tako pač oni rečejo doma) in ga dajo vstran, moj Noxi bo pa vesel pečenkic :P



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2195 : 13 Oktober 2012, 00:20:11
Nox, če ne gre drugače, pojdi tam osebno. Magari psa v avtu pokaži, jaz se tudi enkrat:) Če te osebno vidijo, se je lažje zmeniti. Jaz sem na začetku nesla kake piškote, ker so mi res šenkali. Če koljejo bike, bodo imeli cele vreče penisov in goltancev, vsaj to vzami, pa obrezke vampov, če ne drugo.  Kmetijske zadruge delajo razreze in od njih direkt kupujejo gostinci, npr. pri nas srca, jetra, ledvice... to niti v njihovo 'uradno' trgovino ne pride! Pa kite izrežejo ven, loj, hrustančasto - to bi ti lahko dali.

Mesnate kosti so po mojem resnično čisto obrezane kosti, na pol gole. Če je zelo hrustančasto, še gre, če so pa goveje goleni, pa raje ne.

Pa da vidijo, da nisi inšpekcija:)



Fero

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 0
Odgovori #2196 : 13 Oktober 2012, 12:04:18
Joj, blagor vam, jaz ne dobim nikjer direktnega vira. Vse preko mesnic. Sicer ne vem zakaj enim divjačina ni o.k., jaz jo naročam in mi je res dobra. Zaenkrat nisem naletela na škart. Je pa res super Taar, to da imaš te klavnice okoli, da se lahko z njimi zmeniš... neprecenljivo! Jaz piščancev sploh več ne dajem, pa purana tudi ne, zdi se mi brez veze... in drago. Taar, a misliš, da je to potrebno vsake toliko?
Nekako se držim rdečega mesa. Od svojega mesarja pa dobim res dobre požiralnike s pljuči in srci zraven. Pri meni so zdaj najdražje kosti 1,54 /kg :(, zrasla cena.
Moram spet začet brskat naokoli... pred časom sem tako klicarila in mi je en mesar ponudil požiralnike za 3 eur/kg - halllllooooo. No jaz jih zdaj dobim za 0,95 eur/kg, sprejemljivo.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #2197 : 13 Oktober 2012, 12:05:38
Se komu sanja, zakaj bi imel pes po govejih goltancih drisko? Uno prav tekočo, da kar šprica iz njega? Sem jih dobila 20kg, ampak zdaj če jih ne prenaša mi niti ni neki s kostmi za kombinirat.. Prvič je dobil surove, drugič sem mu jih skuhala, pa je po obojem sranje.



Fero

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 0
Odgovori #2198 : 13 Oktober 2012, 12:10:11
A prav belo drisko ali...? Če ni prav bela, bela, potem bi lahko bil "krivec" kak organ pripet zraven. Drugače res ne bi vedela... pri nas so super prebavljivi.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #2199 : 13 Oktober 2012, 12:18:35
Svetlo rjava. Ni pa nič pripetega zraven, čisti goltanec  :-\



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2200 : 13 Oktober 2012, 12:27:31
Mogoče je alergičen na govedino?
Mogoče je dosti loja gor, pa je zaradi tega driska?
Mogoče pa mu pač preprosto ne pašejo?

Moja drugače tudi odlično prebavi goltance, tako goveje kot svinjske. Ni boljšega za njeno prebavo (pa je kar občutljiva)  ;)



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #2201 : 13 Oktober 2012, 15:02:50
Živjo :)
Da se še jaz vključim v to temo :) Torej zanima me ali se lahko daje psom vse organe (jetra, ledvice, srce, pljuča) surove ?

:)


Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #2202 : 13 Oktober 2012, 16:34:29
Seveda :) Samo ne prevec.




polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #2203 : 13 Oktober 2012, 17:17:18
tudi svinjske ??

:)


Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #2204 : 13 Oktober 2012, 17:25:50
Zakaj pa svinjskih ne? Dokler je meso iz preverjenega vira, brez problema.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2205 : 13 Oktober 2012, 22:11:40
Torej zanima me ali se lahko daje psom vse organe (jetra, ledvice, srce, pljuča) surove ?

Jaz dajem že tri leta vse organe surove, tudi svinjske, dobim pa seveda iz preverjenih virov (normalna mesnica, klavnica). Če dobiš od kmeta, da je bilo doma klano in nisi ziher, se svinjska jetra zamrznejo za 2-3 tedne in so potem v redu (pozabljam že kater organizem je lahko notri, se ga pa z zamrzovanjem uniči).

Srce spada pod mišično meso, pljuča so nekje med mesom in organi. Organi so jetra, ledvice, vranica, testisi, možgani, priželjc. Tega naj bo največ    10% celotne prehrane (v enem tednu ali dveh).




Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2206 : 13 Oktober 2012, 22:13:16
Se komu sanja, zakaj bi imel pes po govejih goltancih drisko? Uno prav tekočo, da kar šprica iz njega?
Mislim,da je bilo celo na tem forumu, pri hrtu so bili težave, ko je dobil prvič goltance. Jih je podriskal na pol prebavljene.
Nika, koliko tvoj pes do sedaj dobiva kit, vezivnega tkiva? Mogoče samo ni navajen in je bilo preveč. Naredi pavzo in drugič poskusi dati le rezino med ostalo normalno meso.



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2207 : 14 Oktober 2012, 09:15:48
Živjo :)
Da se še jaz vključim v to temo :) Torej zanima me ali se lahko daje psom vse organe (jetra, ledvice, srce, pljuča) surove ?

Jaz dajem vse vrste organov surove in od vseh živali, ki jih dobim. Če dobim iz preverjenega vira niti ne zamrznem, če pa iz nepreverjenega (doma klane svinje in piščanci) pa najprej zamrznem. Nikoli nobenih problemov ;)



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2208 : 15 Oktober 2012, 18:26:59
Tako pa imamo stvar, ki je Nox surove nikakor ne poje, čeprav je po naravi požerišček  ;) in to so pljuča (zajčja), če bom kdaj kaka druga recimo svinjska dobla bom probala, če jih bo jedo, če ne pa ne bom silila  :) Sem prej mislila, da jeter ne je, ko sem mu dajala skupaj (pač od zajcev, ko smo klali) pa dejansko pljuč ni, samo cele je prelizal in polizal.

Zdaj pa še eno bolj neumno vprašanje  ::) ... No moj Noxi je star 15mesecev, ima 26kg, je normalno aktiven (sprehodi, žogica, poleti plavanje), koliko bi po vaše mogo dobit mesa na dan? Meni se zdi, da je presuh, dobi pa 800g na dan, včasih več, drugič manj.. Malo me moti, ker se mu vidijo rebre, vse in deluje zelo koščen  :( ... Nevem ali naj povečam količino mesa ali pa izbiram bolj mastno meso in dele, da bi se zredil?



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2209 : 15 Oktober 2012, 19:30:09
Moji tudi pljuča (svinjska, goveja) ne teknejo najbolj, ampak poje jih. Svinjske je skos takoj pojedla, ni jih "zakopavala" v kamenje, ampak ni jih pojedla z veseljem, goveje je pa včasih "zakopala" v kamenje. Sem vzela stran in dala naslednji obrok dokler ni pojedla. Sem ji rezala na manjše koščke (take, da je še parkrat morala vgriznit). Sedaj poje vse brez problema. Dam pa kar tak kos ki ima ene pol kile pa mora pač grizt.

Za 26 kg je 2% 520g. Če gledaš da je aktiven in presuh lahko daš do 4% to pa je 1040g. Čez to številko jaz ravno ne bi šla, je že preveč. Če gledaš moja ima nekje 35kg (mogoče kako več) pa poje 600g mesa na dan (+250g dodatkov - zelenjava, žita, mlečni izdelki, priboljški, briketi...). Je pa srednje aktivna in ima kak kg preveč. Prej ko ni bila na dieti je pa jedla 800-900g mesa na dan (pa je bilo preveč). Ko več ne bo na dieti bom verjetno malo zvečala meso in malo zvečala dodatke (vsako za 50g). Jaz bi malo povečala količino mesa pa dajala bi malo bolj mastne dele.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2210 : 15 Oktober 2012, 22:59:04
No moj Noxi je star 15mesecev, ima 26kg, je normalno aktiven (sprehodi, žogica, poleti plavanje), koliko bi po vaše mogo dobit mesa na dan? Meni se zdi, da je presuh, dobi pa 800g na dan, včasih več, drugič manj.. Malo me moti, ker se mu vidijo rebre, vse in deluje zelo koščen  :( ... Nevem ali naj povečam količino mesa ali pa izbiram bolj mastno meso in dele, da bi se zredil?

Lahko poskusiš malo bolj mastno, več rdečega mesa. Lahko da ima pač tako presnovo. Lahko tudi veterinarja vprašaš, če se mu zdi presuh, da ni kak sum na ščitnico (da bi prehitro delovala). Pri zelo suhih psih, ki veliko pojedo, je možno napačno presnavljanje B vitamina. Na testiranju se pokaže premajhna raven vit. B12, ampak taki psi nimajo apetita, čudno kakajo, so utrujeni...
http://www.epi4dogs.com/b12.htm



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2211 : 15 Oktober 2012, 23:00:28
Tako pa imamo stvar, ki je Nox surove nikakor ne poje, čeprav je po naravi požerišček  ;) in to so pljuča (zajčja), če bom kdaj kaka druga recimo svinjska dobla bom probala, če jih bo jedo, če ne pa ne bom silila  :)

Moj samec ne mara pljuč... jagnječja dobim zastonj, na začetku jih je še jedel, potem se je vse bolj začel zmrdovati. Isto za svinjske ledvice. Pač tega ne vzamem več.



Fero

  • *
    • Prispevkov: 168
    • Točke: 0
Odgovori #2212 : 16 Oktober 2012, 09:30:38
No moj Noxi je star 15mesecev, ima 26kg, je normalno aktiven (sprehodi, žogica, poleti plavanje), koliko bi po vaše mogo dobit mesa na dan? Meni se zdi, da je presuh, dobi pa 800g na dan, včasih več, drugič manj.. Malo me moti, ker se mu vidijo rebre, vse in deluje zelo koščen  :( ... Nevem ali naj povečam količino mesa ali pa izbiram bolj mastno meso in dele, da bi se zredil?

Pljuča so tudi pri nas nezaželen organ. Par krat se je zgodilo da iz prve ni hotel jest, potem en tretji dan ga je pojedel. Zdaj se ne trudim več. Glede teže je pri nas tako; ima 38 kg in poje cca 900 g/dan. Ugotovila sem, da so tolikšni obroki ravno prav. To je nekje 2,4% njegove teže, po moje bi lahko pojedel tudi 10 kg, če bi mu dala, pač požrešne sorte.
Ti probaj postopoma povečevat porcije, tam nekje med 2-4%, pa boš videla po rebrih - to je med 520g in 1.040g za težo 26kg.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2213 : 16 Oktober 2012, 10:54:30
Pljuča so out  ;)  Ja bom probala, pa mu nekja časa ne bom dajala oz. zelo malo zajca in piščanca, ker pač nista ravno mastna, bom bolj na svinjskem in govejem mesu, ki je po vrhu še fajn mastno, poleg tega bom malo povečala porcijo.
Ma sej ni tak rahitično suh, samo vidijo se mu vse rebre, pa tak koščen je, eni pravijo, da je to ok, za tako pasmo in tak tip psa, jaz pa sem vseeno mnenja, da bi mu zelo pasala kaka kilca ali dve, samo očitno gre vse na mišice, ker sem ga tehtala pa ni shujal nič, ampak po videzu pa bi takoj rekla,d a ima 2 kg manj, kot pred 3 tedni...
No sem ugotovila, da en vir, kjer bi lahko jemala vse zmeljejo in naredijo take bloke/buče, kar mi ni všeč, no bom vidla kak je, baje da ni veliko organov not, kosti sploh ni, samo jaz bi vseeno raje imela definirano meso in odrezke :-\ .. V drugi klavnici pa sem dobila kosti, kjer se malo mesa gor drži (povdarek na malo), bom mu dala za obglodat ob takih dežebnih dneh,  kost pa nato vzela, kaj drugega pa baje nič nimajo, zgleda da vse dajajo nekomu ali nekaj takega, pojma nimam. Zdaj bom naročla še divjačino, da probamo malo.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2214 : 17 Oktober 2012, 18:33:01
No, danes sem dobila zastojn svinjsko slezen. Kam to spada? zgleda fajn, samo nisem prepričana, kam naj to dam ??? ... V mesnici mi tudi ni znala ravno povedat, sem vprašala, če je to organ, je rekla da ni... Pa še svinjsko kožo sem dobila, tudi zastojn, tukaj v tej mesnici so ful prijazne prodajalke, bom večkrat šla mimo  ;D



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #2215 : 17 Oktober 2012, 18:50:29
Jaz pa samo javljam da imamo pri nas na voljo še dve ovci, če bi jih kdo želel za pse. Naše ovce so zdrave, večkrat letno pregledane, bivajo celo leto zunaj, pozimi imajo možnost bivanja v hlevu.
Ovce imamo običajno na voljo v jesenskem času, sicer imamo že kar nekaj rednih odjemalcev, skupaj z mojimi psi  :P , ampak letos nam dve ostajata. Če kdo želi mi lahko piše ZS za več informacij , smo pa doma iz Soče pri Bovcu  ;)


Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2216 : 17 Oktober 2012, 19:16:38
No, danes sem dobila zastojn svinjsko slezen. Kam to spada? zgleda fajn, samo nisem prepričana, kam naj to dam ??? ... V mesnici mi tudi ni znala ravno povedat, sem vprašala, če je to organ, je rekla da ni... Pa še svinjsko kožo sem dobila, tudi zastojn, tukaj v tej mesnici so ful prijazne prodajalke, bom večkrat šla mimo  ;D

Kaj je sploh slezen? Lahko daš kako sliko ker res nimam pojma kaj bi to lahko bilo  ::)



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #2217 : 17 Oktober 2012, 19:23:24
Kaj je sploh slezen? Lahko daš kako sliko ker res nimam pojma kaj bi to lahko bilo  ::)

Vranica



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2218 : 17 Oktober 2012, 19:58:51
A to je vranica? Škoda, sem res mislila, da bom lahko to fajn porabla, tak pa spada med organe :-\
Evo še slika, da se slučajno nisem zmotla kaj ::)

in še prerez


--> Pa še slika Noxa ob kosilu izpred parih dni ;D



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2219 : 17 Oktober 2012, 20:46:47
Na teh malih slikah se ravno ne vidi kaj je nekaj ful... Ampak meni to zgleda kot mišica ne pa vranica. Vranica je čisto drugačna (not je ful temna, skoraj črna). A lahko daš kako večjo sliko? :-[