Surova hrana

irenchy · 1188992

Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2310 : 07 November 2012, 22:44:56
Hvala za vse odgovore... 8) Bom malo poklicala klavnice na našem (štajerskem) koncu, da vidim, kaj mi lahko ponudijo in po kakšni ceni. Najbolj me zanimajo organi, pa tudi kosti se verjetno dajo dobit ceneje, kot v trgovini, kajne?

Jaz v klavnici še nisem dobila mesa, ker je postopek tak (vsaj v klavnici, kjer sem bila): klavnica zakolje in odstrani ''eksotične''dele, kot so penisi, goltanci, sapnice, žile v grobem. Potem gredo cela telesa ali polovice v predelovalnico, vsaj pri nas je to ločen obrat od kmetijske zadruge. Šele tukaj obrezujejo meso dol s kosti, zato posebnih kosti v klavnici še ne morejo dati. Če je pa klavnica in predelovalnica v enem obratu, pa verjetno dobiš kosti.

Za kosti uporabljam ali kose domačega piščanca, občasno kakega kupim, največkrat pa so to svinjske kosti, ker so dosti mehkejše od teletine ali bikca. Kosti nog telet ali bikov NE uporabljam in jih odsvetujem - pretrde za prebavit, nalomijo zobe. Od svinjskih vzamem hrbte/vratove z rebri, repe, glave- to je vse okoli 1,10 eur/kg. Včasih dobim v predelovalnici jagnječje glave, nekajkrat sem dobila zajčje glave od strica...



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2311 : 07 November 2012, 22:48:55
Glede na to, da sta stara 8 mesecev, kaj vzamem odraslo, pričakovano težo za izračun količine mesa? Ob predpostavki,da mladiči potrebujejo več hrane?
Je tu kdo,ki svojega psa že od malega hrani samo s surovo?

Ja, računaj 2-5% od odrasle, pričakovane, idealne teže. Mogoče bo kako obdobje, ko bosta rabila ogromno hrane, boš videla, če bosta na otip presuha (debela pa tudi ne rabita biti). Jaz svojega samčka hranim surovo od 7. meseca starosti, zdaj je star 3,5 let. V tej temi je nekaj ljudi, ki so začetli zelo zgodaj, ali pa so dobili drugega psa in ga začeli graniti s surovim že od prvega dne (2. mesecev starosti).

Pazis kostmi, da jih bo res 10%, da dobita dovolj kalcija. Lahko tudi malo več kosti (nekateri pojedo tudi 20% kosti), če okej kakata in nista zaprta.



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2312 : 07 November 2012, 22:51:42

Za kosti uporabljam ali kose domačega piščanca, občasno kakega kupim, največkrat pa so to svinjske kosti, ker so dosti mehkejše od teletine ali bikca. Kosti nog telet ali bikov NE uporabljam in jih odsvetujem - pretrde za prebavit, nalomijo zobe. Od svinjskih vzamem hrbte/vratove z rebri, repe, glave- to je vse okoli 1,10 eur/kg.

To vse kupuješ v predelovalnici,ne v trgovini?

Once you go boxer, you never go back :)


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2313 : 07 November 2012, 23:03:00
Kako pa hranite na potovanjih? ok, recimo na počitnicah ni tak problem, mi smo pa pogosto v tujini pri sorodniki, in tam si ne morem privoščiti, da mi bosta kose mesa metala po tleh,kot to počeneta doma ::) Je kak problem s prebavo, če se da vmes kak teden brikete?

Do sedaj sem vedno vzela hladilno torbo z zmrznjenimi paketki. Pač premečeš v zmrzovalnik, ko prispeš, pa tudi par dni kampiranja sem preživela samo s prenosno hladilno torbo. Seveda lahko tudi kupiš na licu mesta, piščance imajo povsod. Da ne zamaže, lahko poje na vrtu (privezan, če ni vrt ograjen) ali pa v kopalnici, v svojem boksu... Ssabo vzemi res najbolj dolgočasno hrano, ki preverjeno ne dela težav, pa en dan prej ne eksperimentirat s kakimi novimi organi:)

Kaj pa uporabljate za priboljske na treningu? Mi smo imeli do sedaj popecena jetrca, narezana na koscke,in po moje bo to ostalo,ker si ne predstavljam,da bi imela surove koscke mesa? Kaj imate ostali?

Jaz pohranim večinoma za trening. Od dnevnega obroka si narežem kockice in to je to. Za zadnjo nalogo pa dobi tisti celi kos, da ga žveči. Najlaže se nakocka srce ali kaj mastnega:) Delam tudi domače ribje piškotke (pečene), to je praktično za v žep, se ne umažeš. In priznam, par testerjev briketov sem zadnjič vzela, če rabim priboljške, ki se kotalijo (itak da dišijo od daleč, da je groza:)) Za trening je fajn imeti raznolike priboljške, da nagradiš različno težke naloge z različnimi nagradami, pa pes bolj ugiba, kaj bo dobil, pa da imajo različno konsistenco -nekaj mehkih, nekaj hrustljavih. Nekateri uporabljajo kurje vratove za nagrade  - s škarjami jih narežeš na kolutke in so hrustljavi.  Za na tekmo si pripravim nekaj vrst surovega, nekaj ribjih, celo kak kos posušenih vampov za res veliko nagrado. Jetra so preveč pocasta, lahko jih pa na pol odtaljene nakockaš in posušiš v pečici na nizki temperaturi, da so kot gumijasti medvedki (ampak to se spravim res le za na tekmo delat). Surove priboljške nosim v majhnem taperverčku v žepu (je res majcen). Poleti za na tekmo sem imela meso v majhni prenosni hladilni torbi. Se mi zdi fajn, da je imel pes v vročem dnevu za obrok hladno meso, ki je polno vode, da se res osveži.

Se sliši zakomplicirano, ampak zdaj je že čisto rutina.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2314 : 07 November 2012, 23:07:01
To vse kupuješ v predelovalnici,ne v trgovini?

Vse te svinjske kosti kupim v Panvitini trgovini v Novem mestu, kjer se dobi vse od a do ž prašičjih delov:) Super mi je, ker imajo polovice hrbtov  z vratovi, kjer se še držijo rebra, kosi so nerazsekani, po 80 cm dolgi. Sicer je meso večinoma obrezano dol, ampak še vedno solidno za obrok kosti. To doma razrežem/ločim po vretencih v primerno velike kose. Zgleda približno takole:
http://raw4dogs.ca/pork-neck-bones/

Npr. moj 13-kg šelti dobi 15-20 cm dolg kos takega hrbta in tehta zagotovo večk ot njegova običajna 200 g dnevna doza (mogoče tudi 400 g težak kos, je pa zato naslednji dan malo manjši obrok, tudi ljudje ne jemo vsakdan iste količine). Ven štrlijo rebra, ki so pripeta na hrbet, da jih posamična ne more cela pogoltat. S tem se potem ubada kako uro:) Starejša psica mogoče pusti osrednji trd del in to je čisto okej, pač vržem stran.

Panvitine trgovine so v nekaj krajih po Sloveniji:
http://www.panvita.si/

V predelovalnici sem kupila npr. jagnječje glave (1 eur za glavo), vendar to dobijo redko. Pri njih tudi kupim goveje srce in občasno prepone, ker to se prodaja. Šenkajo pa mi npr. ovčje organe, hrustančaste plošče, pa zadnjič kite in mastne obrezke. Odvisno je od tega, kaj se je klalo.



_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #2315 : 08 November 2012, 09:40:25
Ciao...

Imam eno vprašanje.... mogoče katera ve, če je kje na Primorskem kaka klavnica (Obala)?

Trenutno kombiniram brikete in surovo meso (imam 5 psov, plus fantova 1), skrinjo namenjeno samo mesu za pse, pa se mi še vedno zgodi, da mi kdaj zmanjka mesa (ne dobim ga vedno, ko ga potrebujem). Dobim (kupim) sicer goveje goltance, prepone, divjačino, mesnate kosti, ampak nikoli v takih količinah, kot jih potrebujem. Dnevno bi potrebovala min 5 ali 6 kg mesa.

Ima mogoče kdo kakšno idejo? ;)

Hvala....



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2316 : 08 November 2012, 12:21:03
včasih pa tudi kak konkreten kos samega loja, ki ga ponavadi vstran vržem ali pa pticam nastavim.

Zakaj loj stran vržeš? ni to maščoba, ki jo pes mora jest? V današnjem paketu je kar konkreten kos loja, pa sej zdaj v dilemi...

Once you go boxer, you never go back :)


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2317 : 08 November 2012, 15:12:49
Zakaj loj stran vržeš? ni to maščoba, ki jo pes mora jest? V današnjem paketu je kar konkreten kos loja, pa sej zdaj v dilemi...

Lahko porabiš, odvisno od tega, na kaj so tvoji psi že navajeni. Če še niso jedli mastnega, malo počakaj. Ali nareži na rezine in porazdeli med obroke ob bolj pustem mesu.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2318 : 08 November 2012, 15:16:12
Ne poznam primorskih klavnic, ampak ti seznami so dober začetek:

Seznama slovenskih obratov:
http://www.vurs.gov.si/fileadmin/vurs.gov.si/pageuploads/PDF/registri/register_EU_obratov.pdf
http://www.vurs.gov.si/fileadmin/vurs.gov.si/pageuploads/PDF/registri/mapa/Obrati-Zivila-O_slo.pdf


Poskusi Mesni center od Panvite,  je tudi v Kopru:
http://www.panvita.si/
Svinjske koščene zadeve, hrbte glave, ušesa, repe se dobi po 1,10 eur na kg.





Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2319 : 08 November 2012, 15:19:20
Jaz sem malo sprasevala v Agrarii in so rekli, da oni dobivajo meso iz postojnske klavnice in da je ful dobra (zdej, kaj tocno to pomeni, ne vem :P)

Meni se za obcasen obrok surovega ne splaca vozit do gor, tebi pa bi se skoraj ze...

battito animale


_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #2320 : 08 November 2012, 16:06:21
Lilit,

nekaj mi zrihtajo iz Sežane, ampak ni dovolj... bom probala poklicat Postojno, samo kolikor je meni znano imajo že vse dogovorjeno ;).

Taar, hvala za linke, se bom obrnila tudi na njih....
Hrbte, ušesa in repe že kupujem v navadnih mesnicah, ker res niso dragi ;).



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2321 : 08 November 2012, 22:32:08
Zakaj loj stran vržeš? ni to maščoba, ki jo pes mora jest? V današnjem paketu je kar konkreten kos loja, pa sej zdaj v dilemi...

Načeloma ne dajem vstran, vse zapakiram z mesom vred in je kul za obrok. Zdnjič sem dobla pa en res zelo masten paket, in je blo veeliko loja not, mislim da preveč, da bi tak jedo, pa je blo par kosov takih dolgih not, pa sem pticam nastavla.. Drugače ko maščobo obreže iz našega mesa za kuhanje itak vse dobi  :) Moj trenutno je precej mastno vse, zgleda da mu paše, je ful lep ratal zdaj, se je kake 2kg poredil in je zakon, mi je veterinarka rekla, da je res lep in "glih prav"  ;D



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2322 : 09 November 2012, 13:13:57
Moj trenutno je precej mastno vse, zgleda da mu paše, je ful lep ratal zdaj, se je kake 2kg poredil in je zakon, mi je veterinarka rekla, da je res lep in "glih prav"  ;D

Super! Je bil prej pri ta suhih?



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2323 : 09 November 2012, 19:08:29
Jap. bom probala najt kako fajn sliko, da se bo videla razlika, meni je zdaj mega lep, je pa dobil gor samo kako kilco ali dve, ampak taki kvalitetni 8)



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2324 : 09 November 2012, 20:16:48
... meni je zdaj mega lep, je pa dobil gor samo kako kilco ali dve, ampak taki kvalitetni 8)

Ja ja, surovo = pasji steroidi:)

Pri meni je psica, ki je bila vedno bolj pri zamaščenih, izgubila to dodatno maščevje. S tem da je jedla prej eno pest briketov na dan, zdaj pa lahko količinksko poje zelo velike obroke (meso je itak 70% vode) in se gotovo počuti bolj sito.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2325 : 10 November 2012, 15:15:51
Sej to, prej je dobival brikete, sej so bli ok, samo kak je dobil malo več briketkov je imel tak mehak kakec,  ko pa jih je dobil manj, je bil pa dahavc+lačen... Zdaj se pa res naje, prav vidiš, da je sit, pa zaspi, ko dojenček ;)

Še eno malo drugačno vprašanje, ker moj ni ravno ljubitelj jeterc, me zanima, kako kaj jeterce ohranijo avoje dobre stvari pri sušenju? Ker priboljške iz jeterc+nekaj drugih stvar ima pa zelo rad... Ali bi bilo dovolj, da mi preko teh zdajam cel obrok jeterc (pač skozi teden, toliko kot jih rabi glede na kg)?



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2326 : 10 November 2012, 17:19:26
Naša dva dobro prenašata loj in surovo hrano. Tako, da bomo do konca porabili vrečo briket za jutranji obrok, potem pa prešli na samo surovo hrano. Kakec je trd,kot še nikoli. Ju bom pa peljala čez par mesecev na pregled krvi za vsak slučaj :-[ Imamo pa probleme s plini ::) Mislim,da bi ju zaposlila vsaka plinarna :P Se bo to umirilo?

Once you go boxer, you never go back :)


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2327 : 10 November 2012, 18:52:44
Saj jaz tudi nisem mela nikoli težav z lojem  :) Nox prenaša skoraj vse, no vse kar sma do zdaj probala.. Tudi na začetku ni imel težav, niti nisma postopoma uvajala, ker je že prej kdaj dobil kako surovo meso pa ta, pa sem probala in ni blo težav z ničemer... Nox ni prdel, z razliko briketov, pri katerih je spuščal take ornk plinarske ;) .

Noxov obrok, sporaj malo zajčka (kake 2 nogici mali), polovica vranice in pa jelen  :)

(Kvaliteta slike je poden, ker pač moj telefon ni ravno nadomesek fotaaparata  ;D)



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2328 : 10 November 2012, 20:03:34
Moja tudi nima težav z maščobo. Včasih kak dan je samo goveji loj ali pa samo piščančjo kožo z maščobo pa ni nobenih problemov ;) . Včasih je imela, sedaj se je pa navadila in lahko dobi kot 1 obrok tudi samo organe, pa ne bo nič narobe (včasih je po takem obroku imela drisko, prav tako je imela mehek kakec po sami maščobi)  :)

Glede prdenja; moja včasih kakega spusti, ne glede na to kaj je, ampak navadno po briketih. Je pa bilo več prdenja, ko je bila mlajša ;) . Sicer ne vem ali zaradi prehrane (jedla je pol briketov in pol surove, sedaj pa večinoma surovo) ali mladi psi bolj prdijo? Ko je bila mlajša je tudi nasplošno imela več problemov z prebavo, sedaj bolj je stara bolj dobro prebavlja vse stvari (maščobo, organe, žita...) ;)



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2329 : 10 November 2012, 20:29:37
Meni se zdi kar logično, da imajo mladiči več težav s prebavo in prdenjem, saj se šele navajajo na vse kar pojedo (saj je pri dojenčkih nekaj podobnega)... tako, da jaz mislim, da se bo prdeneje umirilo.. Je mel pa naš momente ko je tak prdno, da smo mogli fajn prezračit sobo, pol pa čim prej spat, da ne navohamo več ::) ... Je pa smešno, ker pomoje ne ve da prdne, se na glas sprde, pa glavo obrne proti riti, pa gleda kaj je zej nekaj poknalo in prav se vidi kak voha, ko smrdi :D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2330 : 10 November 2012, 21:59:33
Danes sem nakupila ze en mesec kosti in organov, vse skupaj je prišlo 5€. Če prištejem še 10€ mesa, na mesec za prehrano porabim 15€, kar je 5€ manj kot za briketirano hrano. Na leto je to 60€ manj :)
Zaenkrat se še nisem obrnila na klavnice in predelovalnice, tako da sem kosti in organe kupila kar v navadni trgovini, meso pa, kot že rečeno, pri Nimrodu.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2331 : 10 November 2012, 22:09:39
Kaj si pa dobila za 5€?

Once you go boxer, you never go back :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2332 : 10 November 2012, 22:28:07
Svinjske noge 1,562 kg
Svinjska pljuča 0,574 kg
Svinjske ledvice 0,318 kg
Svinjska jetra 0,636 kg

Možgani so se mi pa zadnjič malce zagravžali in jih tokrat nisem kupila.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2333 : 11 November 2012, 10:09:21
Zoe,hvala. Sem se nova v svetu surove hrane,in mi vsaka ideja kaj kupit prav pride :)

Danes je sel moj v lekarno po oglje,,in mu je farmacevtka razlagala, da se kosti drobijo,in v crevesju povzrocajo vnetje,in je posledica driska. Je kaj resnice v tem? Velja to samo za kuhane kosti ali tudi

Once you go boxer, you never go back :)


Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2334 : 11 November 2012, 10:19:16
Je pa smešno, ker pomoje ne ve da prdne, se na glas sprde, pa glavo obrne proti riti, pa gleda kaj je zej nekaj poknalo in prav se vidi kak voha, ko smrdi :D

Ja haha to pa poznam  :D . Moja je enaka  :P

Jaz sem pa za 15€ dobila 22kg mesa :P . Naročila sem 10kg svinjskih goltancev in 10kg svinjskih smrčkov. Dajo pa skos malo več kot naročiš, tako da je prišlo 22 kg. V paketu goltancev pa sem dobila še 1 kg nekega drugega odpada - večinoma piščančje prsnice, nekaj svinjskih kit in not je bil tudi 1 smrček  :) . Pa eni goltanci imajo na sebi še ful mesa, pa kak kos pljuč, srca ali jezika  :) . Bo pa imela to za nekje 1 mesec in pol ( v skirnji še ima kosti in organe in še nekaj malega govedine)  :) . Potem pa še naj kdo reče da je surova bolj draga kot briketi  :P

Baje pa imajo po novem tudi hrustance, za isto ceno kot smrčke in goltance. Ampak jih nisem vzela, ker je skoraj pol njene hrane itak goltancev pa imajo že kar nekaj hrustanca. Ravno zaradi tega, da bi zmanjšala količino hrustancev in povečala količino mesa sem kupila smrčke. Pa me zanima, če bi vi v mojem primeru hranili hrustance ali ne?  :-\



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2335 : 11 November 2012, 11:10:48
Mene zanima,ste tisti,ki ste se srecali z drisko (zelo svetla barva) nadaljevali s surovo ali ste prekinili?

Once you go boxer, you never go back :)


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2336 : 11 November 2012, 12:50:04
Kakšni pa so smrčki (svinjski)? Mislim, ali je bolj samo meso ali so tudi kosti, nisem še nikoli imela tega tak za videt, pa me zanima, da se pol pozanimam in kje nabavim te stvari  ;D  Moram se tudi spravit po goltance, pa nekako odlašam, trenutno je na jelenu, zajčku in tu in tam kakšno srce, govedina svinjina... Se pa hladilnik kar vztrajno prazni, bom začela večje količine naročat, da ne rabim pol vsak teden razmišljat, kaj še morem :)

Ria sem ti odpisala... Nevem kako dolgo že ste na surovem? Ali maš brikete zraven? Jaz ne bi akr nehala, če prej ni bilo težav s tem..



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2337 : 11 November 2012, 13:19:28
Sem ravno prebrala,hvala. Zjutraj smo na briketih,popoldan na surovem,cca 3-4 dni.

Kje pa zajcka kupis?

Once you go boxer, you never go back :)


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2338 : 11 November 2012, 13:21:55
Zajčka mamo pa mi doma, za kupit mi je predrago še zame :-[ sem gledala pri nas v mesnici je 9.14e za kg  :-\
Kako pa kaj tvoj malček, je še vedno tako hudo? Lahko da je reakcija na kake kosti ali kaj, težko rečem... Boš videla če bo ju3 še tudi tak hudo...



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2339 : 11 November 2012, 14:19:59
Zdej je zacela driskat se tamala..tako belo:S vceraj sta dobila divjacino,zvecer pa kurji vrat,in kosti kurje..domaca kokoš, po kateri ni bilo nikoli reakcije. Tako da nimam pojma kaj bi bilo...

Once you go boxer, you never go back :)