Surova hrana

irenchy · 1189029

Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2370 : 21 November 2012, 23:05:13
Imam dve miceni težavici... :-\
Odkar smo na surovem, mi je pes že 2x bruhal, prvič v ponedeljek na popoldanskem sprehodu, kar mi je po eni strani razumljivo, ker ni hotel zjutraj jesti (se je že nekajkrat zgodilo, da je bruhal, ker je imel prazen želodec), drugič pa danes ponoči. Izbruhal je nekaj koščkov mesa in gosto tekočino. Dala sem mu Ranital, zjutraj je normalno in z veseljem pojedel obrok. Naj še povem, da je včeraj dobil kosti za glodat. Je mogoče, da mu je bilo vsega malo preveč? ???
Naslednja težava - pes mi je lačen... ::) Dnevno dobi 1700-1800 g mesa in danes je, ko sva prišla s popoldanskega sprehoda (okoli 13.00, s tem da je okoli 9.00 pojedel nekje 750 g mesa) pes hodil za mano in fehtaril, kar že ni naredil par mesecev. Nasula sem mu 150 g briketov in jih je pojedel kot za stavo. :o Kakec je zaenkrat super - majhen, trd, nesmrdeč. Glede na to, da je imel včeraj kosti, je danes zjutraj sral bobeke kot kakšna srnica. ;D Bi mu povečala obroke, ali pustim tako kot je?

Eni psi bruhajo, če hrana ne pride ob pričakovani uri. Pri takih je dobro uro hranjenja menjati, da ni čisto točna, da ne začne kakih želodčnih sokov vnaprej izločati.

Lahko da je bruhnil zaradi kosti, lahko pa da je bilo preveč hrane v enem obroku. Meni je Tara tako kraljevsko bruhnila, ko je bila za večerjo svinjska glava in je bilo res preveč mesa gor... In to na postelji... Pa mislim, da je tudi vse nazaj pojedla, še preden sem to ugotovila. Tara tudi zelo hlasta, ko je, meso manj zgrize, zato pride v želodec v velikem kosu. Pje vse lepo zgrize (pa je zelo požrešen), ampak on ne vem, če je že kdaj bruhnil. BTW; v divjini volkovi goltajo plen in si ga potem izbruhajo... ali kraljevsko driskajo... Niso ravno zmerni pri obedih:)

Glede količine hrane - koliko kg že ima tvoj pes in ali je že odrasel ali še mlkadič (si ne zapomnim:)? Prvenstveno je treba psa tipati in opazovati - ali izgublja težo ali jo pridobiva? To, da fehta, pri meni ni merodajno, ker moji fehtajo (oz bi za hrano delali) non-stop:)))

Če so kakci svetli in bobkasti, potem ja, je bilo veliko kosti včeraj ali še predvčerajšnjim. Jaz hranim nekaj s kostmi tako, da je vmes 2 dni BREZ kosti. Če bi jima dala le pol kurjega vrata, tega skoraj ne bi vračunala v kosti, če pa zmažeta svinjski rep, bo 2 dni pavze s kostmi.



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2371 : 21 November 2012, 23:40:34
Taar, star je 20 mesecev in glede na to, da je doga in da se te razvijajo tudi do 3. leta, ga jaz mečem še med mladiče. Ima skoraj 80 kg.
Kar se bruhanja tiče, niti ne delam neke panike. Zavedam se, da je to čisto druga hrana, kot je je bil vajen prej in sem tudi po tihem pričakovala takšno reakcijo. Bolj me mede njegova lakota. Koliko sem si preračunavala, je v zadnjem času dobival po teži nekje isto hrane, kot sedaj. Razlika je bila ta, da je bilo od tega 1000 g briketov (zjutraj 400 g, zvečer 600 g) in ostalo meso (700-800 g), zdaj pa je samo meso (zjutraj cca 700-800 g in zvečer cca 1000 g). Po moje so se mu briketi v želodcu napili in mu dajali občutek sitosti in polnosti, kar pa se pri mesu ne dogaja in ima verjetno zato bolj občutek lakote... ???



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2372 : 21 November 2012, 23:53:38
Je samo meni lepo gledat fotke mesa, namenjenega psom?  ;D

Nikakor ne:)))) Če bi mi kdo pred nekaj leti rekel, da mi bo pogled na meso ogrel srce... Danes smo večerjali svinjske spodnje čeljusti. So imele gor toliko mesa, da sem iz vsake spodnje čeljusti obrezala še za 3 dni mesa:)

V glavnem slow food. Neprecenljivo, ko s sprednjimi tačkami stojijo na čeljusti in trgajo dol meso:)



isabellpap

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #2373 : 21 November 2012, 23:54:37
Tudi jaz imam dogo ( star dve leti) 80 kg in smo pred 3 meseci prešaltali na surovo. In imeli smo isti problem kot ga opisuješ ti Gosch, pes je bil kar lačen po obroku in če sem mu dala še brikete jih je pojedel kot nikoli prej,.. Potem sem govorila z drugimi lastniki dog, ki že dalj časa hranijo surovo in ugotovila da hranijo kar po 3 kg na psa take teže,... Sem mislila da me bo kap,...Seveda sedaj količinsko mi tudi jemo po 3 kg,..In fant je sedaj končno lepo zalit, kar prej nikoli ni bil. Imamo pač prave bikce doma,.. ampak kakec je pa mali kot nikoli prej,... Lp



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2374 : 21 November 2012, 23:57:10
Taar, star je 20 mesecev in glede na to, da je doga in da se te razvijajo tudi do 3. leta, ga jaz mečem še med mladiče. Ima skoraj 80 kg.
Kar se bruhanja tiče, niti ne delam neke panike. Zavedam se, da je to čisto druga hrana, kot je je bil vajen prej in sem tudi po tihem pričakovala takšno reakcijo. Bolj me mede njegova lakota. Koliko sem si preračunavala, je v zadnjem času dobival po teži nekje isto hrane, kot sedaj. Razlika je bila ta, da je bilo od tega 1000 g briketov (zjutraj 400 g, zvečer 600 g) in ostalo meso (700-800 g), zdaj pa je samo meso (zjutraj cca 700-800 g in zvečer cca 1000 g). Po moje so se mu briketi v želodcu napili in mu dajali občutek sitosti in polnosti, kar pa se pri mesu ne dogaja in ima verjetno zato bolj občutek lakote... ???

Če je bilo prej 1000 g briketov in 700-800 g mesa je to kalorično več kot 1700-1800 g mesa. Briketi so posušeni, meso pa ima veliko vode (70%) in če bi ga posušila... Takoda ja, je možno, da bi rabil več hrane. Verjamem, da je težko, ker je zelo veliko... upam, da najdeš kaj dobrega v klavnicah! Predvsem pa opazuj psa, če zgublja na teži.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2375 : 22 November 2012, 00:31:34
Trenutno še imamo Grizzly oil,potem bi mogoče prešla na omega 3 tablete. Koliko ji daste na dan psu težkemu cca 30 kg?

Približen nasvet je: 200 mg DHA + EPA na 10kg pasje teže. Npr. DM-ova kapsula vsebuje 300 mg DHA in EPA. Jaz dajem svojima 8,5-kg in 13-kg šeltijema eno na dan (kak dan pozabim). 8,5-kg gospa je že stara, zato dobi malo več. Če jesta možgane (ki imajo kar nekaj EPA in DHA) ali (redko) kak del ribe, na tisti dan ne dajem kapsul.

Za primer: korejska študija s pacienti z visokimi trigliceridi - dajali so jim 2 g omega 3 (DHA + EPA) dnevno (v primeru DM-ovih kapsul bi to pomenilo 6-7 kapsul dnevno?!).
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22153696
(Ne vem pa, koliko tehta povprečen Korejec:))

Ali pa ta študija o omega 3 za atlete pravi 1-2 g dnevno (recimo na nekega 70 kg človeka?)
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22952190

Priporočila za ljudi so različna. Dr Oz (hehe) pravi vsaj 600 do 1000 mg DHA dnevno, Ameriška organizacija za srce pravi 300 to 500 mg dnevno EPA in DHA za zdrave ljudi in 500 mg do 1800 mg v primeru srčnih bolezni, pri trigliceridih celo 2000 do 4000 mg.
http://med.over.net/forum5/file.php/360/34723/Kris-Etherton_2002_FishConsumptionFishOilOmega3fattyAcidsAndCardiovascularDisease_Circulation.pdf






Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2376 : 22 November 2012, 00:42:53
Meni dela probleme še tehtanje hrane. Recimo,če imam mesnata rebra. Kako potem upoštevam koliko je kosti. Malo se lovim še količinsko,ker si ne znam predstavljat, koliko je 10% kosti ali organov na teden. Kako izračunate količino kosti?

10% kosti je zelo malo, jaz dam na teden 2 do 3 obroka s kostjo. Mesnata rebra so kar koščena. Za iskanje procentov, sestavin:
http://ndb.nal.usda.gov/

Npr.poiščeš ''pork ribs raw'',potem pa klikneš še ''Full Report (All Nutrients)''. Napiše:
Refuse: 35%   Refuse Description:   Bone 21%, Connective tissue 14%

Pa mislim, da se žal analiza sestavin dela po odšteti rinfuzi, torej kosti se ne zanalizirajo, samo tisto, kar bi človek pojedel.



Marjeta_

  • *
    • Prispevkov: 178
    • Točke: 0
Odgovori #2377 : 22 November 2012, 08:59:35
Je že kdo pomislil dat oglas na razne oglasnike, da išče meso za pse - tako kot to delajo američani na Craiglist? Berem, da so vedno zelo uspešni.



_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #2378 : 22 November 2012, 10:18:58
Jazsem pa enkrat dobila zastonj spodnji del ovčjih nog, golen. Zelo koščeno, moja šeltija sta jih glodala, nista pa jih mogla zgristi. Ampak to sem samo enkrat sprobala, mogoče je bila večja ovca, mogoče imajo te živali, ki se pasejo, bolj trdne kosti? Načeloma pa so kozje kosti verjetno kar mehke, sploh rebra, hrbet, vrat, ramena.

Naše koze se pasejo skozi celo leto, je pa res, da so mogoče kosti res malo bolj trde - pri mojih ni bilo nobenih težav, sem pa dajala cele kose - npr.celo nogo (glav pa jaz ne uporabljam za prehrano psov, imam na žalost preslab želodec za to :( )



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2379 : 22 November 2012, 12:47:10
Tudi jaz imam dogo ( star dve leti) 80 kg in smo pred 3 meseci prešaltali na surovo. In imeli smo isti problem kot ga opisuješ ti Gosch, pes je bil kar lačen po obroku in če sem mu dala še brikete jih je pojedel kot nikoli prej,.. Potem sem govorila z drugimi lastniki dog, ki že dalj časa hranijo surovo in ugotovila da hranijo kar po 3 kg na psa take teže,... Sem mislila da me bo kap,...Seveda sedaj količinsko mi tudi jemo po 3 kg,..In fant je sedaj končno lepo zalit, kar prej nikoli ni bil. Imamo pač prave bikce doma,.. ampak kakec je pa mali kot nikoli prej,... Lp

Isabellpap, hvala za tale info... ;) Bo očitno treba povečat količino.
Maloprej sva prišla s sprehoda, dala sem mu cca 400 g mesa in je polizal posodo ::), zvečer pa dobi še kilco meseka, tako da bodo današnji obroki znesli na 2,2 kg... Bom zvišala na nekje 2,5 kg dnevno in ga opazovala, kako se "razvija".



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2380 : 22 November 2012, 21:48:37
Je že kdo pomislil dat oglas na razne oglasnike, da išče meso za pse - tako kot to delajo američani na Craiglist? Berem, da so vedno zelo uspešni.

Pa imamo mi slovensko verzijo Craigslista?

Nekaj so tudi kulturne razlike - Američani kupujejo obleke v second hand trgovinah in imajo garažne (hišne) razprodaje... Več ljudi tudi lovi divjačino.



Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2381 : 22 November 2012, 22:02:55
Kaj vi, ki hranite samo surovo uporabljate kot priboljške na treningih? Midve z Hebo delava RO pa res veliko trenirava, posledično rabim veliko hrane. Sedaj uporabljam brikete in kakšno hrenovko zraven narežem. Ampak tega rabim res veliko in bi rada brikete zamenjala z nečim surovim/posušenim. Važno je, da se ne packa, ker rabim to imet direkt v žepu, brez kakšnih vrečk/posodic. Delamo z klikerjem, zato rabim res takoj kos nečesa po kliku v roki. Mogoče kakšna slanina? Je vredu če je dimljena, ali boljše da ni? Hrenovke bi tudi skenslala, ker se mi zdi da je preveč soli in raznih dodatkov not. Sem razmišljala, da bi kakšne kupljene priboljške narezala na manjše koščke, ampak tega bi šlo hitro preveč, pa še drago je.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2382 : 22 November 2012, 23:09:25
Kaj vi, ki hranite samo surovo uporabljate kot priboljške na treningih? Midve z Hebo delava RO pa res veliko trenirava, posledično rabim veliko hrane. Sedaj uporabljam brikete in kakšno hrenovko zraven narežem. Ampak tega rabim res veliko in bi rada brikete zamenjala z nečim surovim/posušenim. Važno je, da se ne packa, ker rabim to imet direkt v žepu, brez kakšnih vrečk/posodic. Delamo z klikerjem, zato rabim res takoj kos nečesa po kliku v roki. Mogoče kakšna slanina? Je vredu če je dimljena, ali boljše da ni? Hrenovke bi tudi skenslala, ker se mi zdi da je preveč soli in raznih dodatkov not. Sem razmišljala, da bi kakšne kupljene priboljške narezala na manjše koščke, ampak tega bi šlo hitro preveč, pa še drago je.

Ja, če veliko delaš na hrano, je bolje, da je to del rednih obrokov... Hrenovke, slanina, siri so zelo slani in se hitro nabere preveč soli. Je pa super, če imaš čim bolj različne priboljške, to še poveča veselje pri psu, ker nikoli ne ve, kaj bo dobil - nekaj hrustljavega, nekaj mehkega... Nekaj ''umetnih'' priboljškov, ker zelo na daleč dišijo (briketi ali drugi kupljeni), pa malo pečenega mesa od naše hrane - tega je pri meni za vzorec, za raznolikost.

Jaz sicer delam večinoma na surovo, neobdelano. Nosim v majčkenem taperverju v žepu, ampak pripravim v roko, preden grem nagrajevat. 
Najlepše se nakocka srce velikih živali (goveje npr) ali jetra, ko so še na pol zmrznjena. To lahko posušiš v pečici pri 50C, toliko da se tekočina strdi, notri so pa še gumijasti. Je kar praktično.

Jaz pečem domače ribje piškote, recept je objavljen nekje nazaj v tej temi. Ti so pa res praktični za v žep, pa še omega 3 prinesejo:) Vsi psi, ki jih pri meni zavohajo, so nori nanje.



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2383 : 22 November 2012, 23:11:16
Zmrznjena jetra narežem na kocke, in na hitro prepražim, toliko,da ni krvi...

Taar koliko časa pa pečeš na 50stopinj?

Once you go boxer, you never go back :)


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2384 : 22 November 2012, 23:16:28
Taar koliko časa pa pečeš na 50stopinj?

Ma po občutku, da vidim, da so se koščki na zunaj osušili. So še vedno mehki, gumijasti, ampak roke ne ostanejo umazane.



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #2385 : 23 November 2012, 10:33:34
Če imate sušilec za sadje (ono plastično verzijo npr.) lahko notri nadevate tanke rezine vampov, girice, srček...pa zalaufaš. Sušiš do primerne željene suhosti. Po potrebi suhe še nakoščkaš. Takšne priboljške lahko potem shraniš v hladilniku ali kar v shrambi na suhem najmanj kak teden. Domači, zdravi, slastni pa še pred vsakim treningom ni potrebno posebej delat  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2386 : 23 November 2012, 11:01:20
Če imate sušilec za sadje (ono plastično verzijo npr.) lahko notri nadevate tanke rezine vampov, girice, srček...pa zalaufaš. Sušiš do primerne željene suhosti. Po potrebi suhe še nakoščkaš. Takšne priboljške lahko potem shraniš v hladilniku ali kar v shrambi na suhem najmanj kak teden. Domači, zdravi, slastni pa še pred vsakim treningom ni potrebno posebej delat  ;)

O nice, ful hvala za idejo :)) to imam,in ne vem,kako se nisem spomnila:D To bomo danes zalaufali :D

Once you go boxer, you never go back :)


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2387 : 23 November 2012, 20:11:49
To je pa res dobra ideja, samo nimam tega sušilca. Bom  probala v pečici. Bomo videli kaj bo ratalo. Jetra ji dajem samo 1x na 14 dni, tko da bom res kakšno srce probala malo posušiti.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2388 : 23 November 2012, 20:42:25
Saj v bistvu lahko vse posušiš, jaz sem na žverca.si (al nekak tak je internetna stran) dobila že kaka 2 recepta, enga s piščancem in ega z jetrcami pa še en je bil s tuno, vse v pečici s sušenjem  ;D
No mi smo včeraj dobili 2 paketa divjačine, pa sem danes pakirala in sem bla ful presenečena, ful lepa paketa, samo meso (z lojem seveda) in kite  :)

Drugače pa prosim za povratno informacijo kak je sušit v sušilcu, ker me zanima ali slučajno ostane kak vonj ali kaj podobnega, jaz ga veliko uporabljam, ker si veliko stvari posušim za zimo, pa ne upam tvegat z vampi in takim  ::)



Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2389 : 23 November 2012, 21:35:37
No mi smo včeraj dobili 2 paketa divjačine, pa sem danes pakirala in sem bla ful presenečena, ful lepa paketa, samo meso (z lojem seveda) in kite  :)

Jaz sem zadnji paket dobila tud ful lep, samo meso in loj. Koliko počakaš in koliko se ti odtaja meso, da ga lahko ločiš? Jaz sem skor pol dneva počakala, da se je malo odtalilo po vrhu, znotraj je bilo še čisto zmrznjeno. In sem res ful težko ločila kose. So me roke bolele ko hudič  >:( A ti res tolk počakaš, da se skoraj čisto odtaja? Je ful narobe, če se kak kos že čisto odtaja, pa ga daš vseeno nazaj zmrznit?



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2390 : 23 November 2012, 21:51:39
Jaz sem prvič zvečer pakirala in sem skoraj živce zraven zgubla, ko sem dobivala narazen... Zdaj pa pustim, da se odtali (dobim v četrtek dopoldan, pakiram v petek popoldan), samo na sredini je še malo zmrznjeno... Mislim, da ni nič narobe, če pol zamrzneš, mi smo kdaj tudi za nas delali tako, da se je pač kaj odtalilo ali pa je bilo napačno meso, pa smo vsi preživeli, tako da za psa mislim, da ni problema... Ker tisto zmrznjeno kocko narazen dobivat je grooza  :), pa še tak lepše spakiram, lepe velike kose odrezkov in dejansko vidim kaj je not ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2391 : 23 November 2012, 21:53:14
Oni pravijo,da je to tako na hitro zamrznjeno pri njih, da ni problema potem, če mi še enkrat zamrznemo odtajano. Jaz tudi šele čez 24 ur pakiram. Prej pač ne gre, in ni bilo nikoli problema.

Once you go boxer, you never go back :)


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2392 : 23 November 2012, 22:54:50
No super da vem za naslednjič  ;D Se ne bom več matrala 2 uri, pa skor nož zlomila  :P



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #2393 : 24 November 2012, 08:10:41
Sušilec se načeloma lepo razdiši če ga v prvo opereš oz. kar namočiš v kis. Oni za vlaganje. Potem pa še spereš s običajnim cetom. Mi še nismo zaznali težave  ;) res pa je da ne sušim pogosto vampov ampak bolj ribice pa tako. Vampe kupim že sušene, ker se mi jih ne da vohat med sušenjem  :P Bojda je smiselno to počet zunaj in ne v prostoru  :)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2394 : 24 November 2012, 08:46:13
Bom probala kaj posušit, ob priložnosti  ;) Mam pa sušilec na balkonu, tako da ni problema z dišavicami 8) Ker odkar spet malo več klikama, sem kar hitro brez priboljškov, sploh takih njami, tako da se bom lotla takega sušenja, bom kar več različnih stvarc dala skupaj, mi je pa žal, smo klali kozo in sem mu ravno včeraj dala srček, se nisem spomnila, da bi lahko imela za priboljške ;D
A kdo tukaj daje psu green tripe (al kak se že reče?) pač neočiščene vampe prežvekovalcev? Jaz jih bom ravno danes pakirala in zmrznila.. Zanima me ali se mu to lahko da kar namesto obroka ali raje samop kot dodatek, ker nevem ali je razlika med samim očiščenim kupljenim vampom in neočiščenim vampom  :-[



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #2395 : 24 November 2012, 09:04:06
Balkon bo super ;)
Razlika med očiščenimi in neočiščenimi je v tem da eni so sprani drugi pa ne ;) Bojda bi naj psi z neočiščenimi dobili določene encime za prebavo. Mojim ne pašejo. Očiščeni pa so jim njami. Edinole da imajo mehko blato po njih če jih je preveliko (tudi ko so basali neočiščene ni bilo razlike). Tako da jih dodajam bolj kot top jackpot sladico. Po sušenih imajo dosti manj težav.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2396 : 24 November 2012, 11:53:10
Hvala, mogoče bom probala dat mu kar zdaj sveže kot 1/2 obroka, kak paketek bom zmrznila, nekaj pa posušila  :) No upam, da jih imam dovolj, za vse to, saj taka kozica nima ravno mega velikih vampov ::) ... (Sem si predstavljala, da bo imela večje srce, pa dobim tisti mali srček, hihihi)



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #2397 : 25 November 2012, 11:05:10
Divja svinja za pse in macke, direkt iz gmajne. Oz. iz gmajne v skrinjo najprej. No, macka je jedla, macek bi se pa igral s koscki mesa ::)


Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2398 : 25 November 2012, 13:21:50
Waaaaa, tile pa uživajo s takim fajn mesom  ;D smo jim kar malček zavistni :P

Nox je danes jedel vampe, kar ene pol sem mu dala, pa je pojedel, lepo zgrizel, pol sem mu pa probala še glavo dat (kozjo, od mlade kozice), pa nekak ni znal ali ni vedel kaj bi z njo delal, je malo lizal, pol je šel malo vstran, čez ene 10minut pa jo zagrabi in si jo odnese v kot in zakoplje  ;D mogoče pa ni boil več lačen, ker je zjutraj dobil svoj obrok :)



isabellpap

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #2399 : 25 November 2012, 16:48:15
i