Surova hrana

irenchy · 1189112

Marjeta_

  • *
    • Prispevkov: 178
    • Točke: 0
Odgovori #2610 : 24 Januar 2013, 11:15:39
To z Nimrodom je živa groza. Še pred kartkim sem jih klicala in so mi zagotovili, da za velike pakete cen ne bodo dvignili. Glumci! Sklepam, da je cena z davkom okrog 2 EUR? Ker prej namreč ni bila cena 0,9 EUR, ampak z 8,5 % davkom praktično 1 EUR, tako da bodite pozorni.

No, jaz sem z njimi končala, ker toliko jim ne mislim plačat. Seveda, dokler bom imela drugo meso na voljo.

Gosch, meni so tudi vsi tako odgovorili - da nimajo ali da ne smejo dat ven. Je pa važno tudi to, s kom govoriš - povej, da bi rada govorila z vodjo klavnice, tako da govoriš direkt z odgovornim. Dobro je tudi, da jim ne rečeš le, da bi rabila "meso za pse", ampak poveš konkretno - požiralnike, goltance, pljuča, ledvice, "ki bi jih rabila za pse, da ne mečejo proč". Če uspeš koga pripeljat do točke, ko dopusti možnost, da bi ti kaj dal, pa se takoj zagrebi, kdaj lahko prideš, kdaj lahko spet pokličeš itd. Pa zapomni si njegovo ime, da boš lahko drugič, ko boš gnjavila, povedala, da si govorila s tem pa tem.

Ria, Nimrod lahko prodaja, ker niso klavnica, ampak predelovalnica. Klavnice še ne smejo prodajat fizičnim osebam, lahko pa prodajo predelovalnicam, ki to prodajo naprej fizičnim osebam.



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2611 : 24 Januar 2013, 11:45:26
Gosch, meni so tudi vsi tako odgovorili - da nimajo ali da ne smejo dat ven. Je pa važno tudi to, s kom govoriš - povej, da bi rada govorila z vodjo klavnice, tako da govoriš direkt z odgovornim. Dobro je tudi, da jim ne rečeš le, da bi rabila "meso za pse", ampak poveš konkretno - požiralnike, goltance, pljuča, ledvice, "ki bi jih rabila za pse, da ne mečejo proč". Če uspeš koga pripeljat do točke, ko dopusti možnost, da bi ti kaj dal, pa se takoj zagrebi, kdaj lahko prideš, kdaj lahko spet pokličeš itd. Pa zapomni si njegovo ime, da boš lahko drugič, ko boš gnjavila, povedala, da si govorila s tem pa tem.

Marjeta_, jim povem točno, kaj bi imela, pa je negativen odgovor. Tudi kar se kontaktov tiče, sem dobila par telefonskih od tistih "pri koritu", pa spet negativno. Mi je en sam priznal, da morajo to vse zavreči in celo plačati uničenje, ko bi marsikateri kuža in njegov lastnik bila vesela, če bi kaj od tega dobila. :( V lokalni klavnici pa imajo tako strogega veta, da mesar zadnjič ni smel nesti v sosednjo stavbo krvi, ki jo je za nekaj potreboval... :-X



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2612 : 24 Januar 2013, 11:56:53
Ria, jooj kak sem ti "favš" jaoo, jaz sem tudi tečnarla okoli... Pa sem dobila smo gole kosti in pa v Rušah v klavnici imajo take buče mletih odrezkov (v katerih baje ni veliko organov) ampak jaz tega ne bi ravno hranla, sem samo 1 probala, ki mi jo je fant prneso, ko je bil tam spraševat...
Odrezki za 5e ??? Jaz dobim TELEČJE meso za 5-6e kg, če vzamem 20kg ali več, tako da dobim govedino verjetno še ceneje, jaao namesto, da bi malo pomislili in bi s tem lahko fajn zaslužli, ko je nimrod, ne pa da se vstran meče tole, toliko o računici...

Torej, če je predelovalnica načeloma lahko prodaja odrezke? Hmm, meni so ponudli samo goltance po ceni 1e/kg, pa še to je reko, da bi nevem mogla se dogovorit pa bla bla bal, neki komplicirali, pol pa nisem vzela, ker sem mela nimroda cenej.. Zgleda, da se bom spet mogla lotit klicanja okoli, čeprav je to včasih prav nadležno, ko da hočeš zlato zastojn imet, pa čeprav to vstran vržejo  :-\  Žal pa ne poznam nobenega, ki bi delal v klavnici ...



dogasvet2012

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2613 : 24 Januar 2013, 12:05:59
Gosch, poskusi v klavnici v Račah, se kar da dogovorit z njimi.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2614 : 24 Januar 2013, 12:24:29
Jaz sem bila v Račah, pa so rekli, da mi lahko dajo samo kosti, tega pa ne rabim, pač golih kosti...



dogasvet2012

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2615 : 24 Januar 2013, 12:52:27
Če je katera interesent za govejo drobovino ( ledvičke, priželjc....), se jo v Račah da dobit, jaz ponavadi pokličem nekaj dni prej, da mi pripravijo, sem pa nazadnje za 14 kg dala 6 eur.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2616 : 24 Januar 2013, 13:07:24
To pa bi rekla ja, samo drobovine jaz ne rabim, razen vampov (če to spada pod drobovino), te bi še imela občasno, jaz bi bolj imela kake goltance in odrezke (kite, maščobo z mesom, penisi...), obrezke, sem jih ene parkrat dobila iz lokalne mesnice, in vem kaj drugje vstran mečejo  :-\



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2617 : 24 Januar 2013, 13:09:23
Jaz sem v  1x dobila srce, pljuča, ledvice, vranico in jetra v Račah, ampak so mi rekli, da je to izjemoma, ker drugače ne dajejo ven  ??? . Meni je od tega uporabno vse razen jeter, jeter že tako ali tako dobim preveč zastojn pa ne vem kam z njimi  :-\



dogasvet2012

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2618 : 24 Januar 2013, 13:30:52
Če ti je uporabno, mi sporoči.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2619 : 24 Januar 2013, 13:51:40
Srce bi jaz imela, če bi bilo po taki ceni  ;D



dogasvet2012

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2620 : 24 Januar 2013, 14:04:23
V torek grem po drobovino, je sveža, ker v ponedeljek koljejo, lahko ti odstopim srce, ali pa naročim



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2621 : 24 Januar 2013, 14:29:07
Imaš ZS  ;D



dogasvet2012

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2622 : 24 Januar 2013, 15:02:51
Ja, oglasi se na ZS, pa se dogovoriva



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2623 : 24 Januar 2013, 16:17:51
Samo za podatek: jaz kupujem srce v predelovalnici mesa od KZ Krka. Tu meso kupujejo gostilne in zasebniki. Cena srca je cirka 2,3 eur/kg. Za jezik se ne spomnim točno... malo dražji je bil.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2624 : 24 Januar 2013, 16:20:04
Kakšne kosti pa ti kupuješ v panviti? Tiste za juho?

V Panviti dobijo cele svinjske hrbte/vratove. Meso je večinoma dol obrezano, ampak ok, za kostni obrok je čisto fajn, saj pred in po tem obroku hranim le meso. Te kosti so precej mehke za gristi, mehkejše kot jagnječje. Včasih je že vse razsekano, ampak okej, da se dogovoriti in naročiti cele hrbte (za večje pse).



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2625 : 24 Januar 2013, 17:23:19
dogasvet, kaj to lahko rečeš katere dele bi imel ali ti sami naredijo paket pa ga moraš vzet? Jaz bi z veseljem imela srce, pa mogoče tudi pljuča in vranico, ostalega pa nočem, ker imam trenutno preveč...



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2626 : 24 Januar 2013, 18:08:04
Hmmm, sem ugotovila, da mi ni poslalo odgovora, zato še enkrat, ampak malo z zamudo, ker smo se potepali :) 8):

@dogasvet2012 - ravno danes sem klicala v Rače. V roki sem imela telefonsko osebe, za katero so mi rekli, da če on ne bo zrihtal, ne bo nihče in dobila kratek in jedrnat odgovor:"Nenene, s tem pa se mi ne ukvarjamo..." ??? :o Poskušala sem še malo povrtat v njega, da bi se mogoče omehčal ali mi dal kak namig, pa je bil stric trd kot kamen. In sem obupala...
Glede na to, da pišeš, da dobiš predvsem organe, le-te lahko kupim skoraj kjerkoli. Cena goveje drobovine (ledvičke, pljučka, jetra, vranica) se suče od 0,80-1,00 eur. Po pravici povedano se mi za cca 10 kg drobovine za 0,50 eur za kg ne splača voziti v Rače, ker imam do tja 17 km v eno smer, do lokalnega mesarja pa 10 min peš. :) Sem ravno včeraj šla po sveža (včeraj klano) pljučka in vranico.
Če pa lahko za to ceno dobiš kako srce, pa bi se tudi jaz z veseljem priporočala. Častim s kofejem... ;)

@Nox - tudi jaz sem debelo pogledala, ko mi je tip po telefonu povedal ceno obrezkov. Drugače sem pa, glede na to, da smo v fazi iskanja poceni govedine ::), zadnjič vzela 2 kg govejih reber v akciji. Sicer pa je normalna cena tudi kar nežna, glede na ostalo govedino (3,99 eur). Isto ceno imajo tudi za prsa, na katerih je malo več mesa, samo jih več niso imeli, ko sem jaz kupovala. Skratka, ko sem vse porezala, mi je ostalo skoraj 1,70 kg mesa (cca 80% mesa, mogoče malo več in 20% loja), ostalo so bile kosti, tako da niti ni toliko t.i. odpada...
Vsekakor bolje, kot kupovati obrezke za 5 eur... ::) >:D



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2627 : 24 Januar 2013, 18:14:20
Taar, ti hodiš v panvito v MS?
Jaz sem pogledala na netu kje je vse panvita in sem jo zasledila tudi v KR, ker je mel fant ravno pot tja malo stran se je ustavil in teh stvari nimajo v KR, je rekla, da imajo te stvari samo tam, kjer je predelovalnica zraven (al nekaj takega, pač da to v takih trgovinah nimajo, kamor meso od drugot vozijo).



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2628 : 24 Januar 2013, 18:47:36
Nox, še dobro, da si povedala, ker se imela namen prav zaradi Panvite odpeljat v Kranj,ker imam take probleme  s kostmi  >:(  Na njihovi spletni strani pa ne najdem podatka,kje so predelovalnice...Če me spomin ne moti, Taar ti kupuješ v NM?

Gosch, kje dobiš drobovino tako poceni? Jaz dajem za vse cca 2€/kg?

Ko je ena ravno omenila poceni rebra ???...sem jih ravno predvčerajšnjim kupila (goveja rebra), in so po 4.5 €/kg...

Once you go boxer, you never go back :)


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2629 : 24 Januar 2013, 19:16:51
Ria, jaz sem iz Maribora. Od kod si pa ti? ;D
Drugače pa kupujem drobovino ali v mesnem centru TMI Košaki ali pri bližnjem mesarju. Včeraj sem kupila pri mesarju in sem dobila pljučka po 0,81 ali 0,83 eur, ne vem točno, ker sem račun vrgla stran. Skratka, za skoraj 3 kg govejih pljuč, nekaj čez 2 kg goveje vranice in dobre pol kg svinjskih tačk sem dala 5,27 eur.

Aja, jaz sem kupila goveja rebra, včeraj pa sem jih gledala za 3,99 eur.



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2630 : 24 Januar 2013, 19:30:32
Ljubljana  ::) Bom pogledala,če so ti Košaki tudi kje pri nas...ker to je neprimerno ceneje,kot v centrih, kjer jaz kupujem.

Once you go boxer, you never go back :)


Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2631 : 24 Januar 2013, 20:17:02
GOSCH a mi lahko prosim poveš v kateri mesnici dobiš vse to (lahko tudi na ZS)? Pljuča bi bila meni tudi uporabna :)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2632 : 24 Januar 2013, 20:20:31
Redno spremljam to temo, zdaj pa bi še nekaj vprašala... :-[ Vidim, da ste se pogovarjali o sušenju mesa v sušilniku (saj to je mišljeno tisto za sadje npr.?) za priboljške (mislim da 6 strani nazaj). Še kdo to počne? Bi mi lahko povedali točno koliko časa vi sušite, na kako velike koščke razrežete, katero meso sušite (še kakšno temperaturo če so to sploh da  :P in karkoli je že potrebno)? Sem ugotovila, da ima babica ta sušilnik in bi za v pasjo šolo npr. si posušila (ali pa kar za tako), da ne nosim hrenovk, ampak res nimam čisto nič občutka za to, tako da bi prosila nekoga če mi pove kako to počne. ;D Kaj hranite jih ves čas v hladilniku? Ali lahko najprej v zamrzovalniku, pa potem ko jih potrebuješ vzameš ven pa samo mogoče 1 dan v hladilniku? ::) :-[ :-[



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2633 : 24 Januar 2013, 20:45:06
Jaz sušim v hladilniku..sem ravno poslikala,ko sem notri dala,in jutri,ko vzamem ven,bom poslikala, in objavila...meni se zdi bolj natur s stališča surove hrane, pa tudi ceneje :D

Once you go boxer, you never go back :)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2634 : 24 Januar 2013, 20:47:16
Pa nič ne smrdi ??? :-[



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2635 : 24 Januar 2013, 20:59:38
Susim srcke,ki nimajo toliko vonja...sicer imava dva hladilnika,insusim v tistem,ki ni v vsakdanji uporabi in je zelo velik, ampak ni nobenega vonja,ko odprem vrata. Se mi pa zdi,da bi se jetrca vonjala..

Once you go boxer, you never go back :)


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2636 : 24 Januar 2013, 21:01:47
Jaz tudi sušim  ;D večinoma srčke, se da pa vse posušit, pa ledvičke sem tudi že sušila, koliko jih boš sušila je od tebe odvisno, velikost od psa, jaz zelo neenakomerne koščke režem :-[ sušim pa tam ene 3ure na 3 stopnji moči, pač lahko posušiš samo toliko, da je odzunaj suho in še vedno mehko, lahko pa tudi do te mere, da je čisto trdo (to je manj primerno vsaj za pasjo šolo, ker more vmes, ko mu priboljšek daš še grizit)... shranjujem na mrzlem in suhem, odvisno od stopnje suhosti.. Smrdi pa, pač odvisno kaj sušiš, jaz sušim na balkonu, ki je zagrajen, tako da ne navoham ravno veliko  ;D



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2637 : 24 Januar 2013, 21:47:50
Hvala! :)



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2638 : 24 Januar 2013, 22:28:17
Taar, ti hodiš v panvito v MS?
Jaz sem pogledala na netu kje je vse panvita in sem jo zasledila tudi v KR, ker je mel fant ravno pot tja malo stran se je ustavil in teh stvari nimajo v KR, je rekla, da imajo te stvari samo tam, kjer je predelovalnica zraven (al nekaj takega, pač da to v takih trgovinah nimajo, kamor meso od drugot vozijo).

Jaz grem v Panvitin mesni center v Novem mestu, ki je v bistvu mesni supermarket. Zraven NI predelovalnice. Dobijo svinjske hrbte+vratove, nerazsekane (včasih samo nasekane, ampak se da zmeniti v naprej). Dobijo svinjske glave, parklje, repke, svinjska srca, pljuča, možgane, jetra, ledvice. Ni vsega vsak dan, več se dobi ob torkih in petkih. Najbolje poklicati v naprej.



Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #2639 : 24 Januar 2013, 22:33:40
Jaz sušim v hladilniku..sem ravno poslikala,ko sem notri dala,in jutri,ko vzamem ven,bom poslikala, in objavila...meni se zdi bolj natur s stališča surove hrane, pa tudi ceneje :D

Jaz sem si tudi tako včasih osušila za tekmo. Vendar le do te mere, da so bili koščki srca na zunaj suhi, notri pa še mehki.
nekajkrat pa tudi v pečici, ampak na nizki temperaturi in le do te mere, da so bili na otip gumijasti. Definitivno je treba hitro porabiti.

Sem pa videla v eni nemški barf spletni trgovini osušene kocke iz pljuč. To me pa malo firbca - bi kdo poskusil v sušilniku za sadje pljuča osušiti? Trenutno jih nimam doma nič. Zanimivo bi bilo, če bi bile kocke hrustljave.