Surova hrana

irenchy · 1189005

Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2670 : 03 Februar 2013, 19:42:41
A je kdo že naročal kaj pri nimrodu odkar so podražili? Je kaj lepše meso not ::)? Meni zmankuje  :)

Ni razlike. Še vedno je prisoten vonj, ko se meso odtaja, pa vse je bolj v majhnih koščkih, ker je razrezano. V kvaliteti res ni nič drugačno meso. Ne vem zakaj pol takšna podražitev  >:(



Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #2671 : 03 Februar 2013, 19:44:08
Nox ,polijem z jedilnim oljem iz steklenice.Je za dlako dobro.

Ne vem koliko kaj rastlinska olja koristijo dlaki. Ti bolj priporočam lososovo/ribje olje.



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2672 : 03 Februar 2013, 20:18:11
Uh torej bomo zaenkrat naročli bolj malo pošiljko, ker mene motijo tile mali koščki (že zdaj ni nevem kaj velikih), ker nič ne žveči  :-\

Glede olja se pa strinjam, sploh pa tole našo jedilno, nebi priporočala, zato sem tudi vprašala :)



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2673 : 03 Februar 2013, 21:21:55
Nam pa zadnje čase zjutraj spet mega smrdi iz gobca :-\ Hrana je vedno enaka, zakaj bi bilo to tako? Ker zadah je res ubijalski :-[

Sicer je odvisno od psa do psa, ampak mojemu je ponavadi začelo smrdeti iz gobca, ko mu kaka hrana ni odgovarjala. Ko sem mu še dajala makarone in meso, mu je nekaj časa tako smrdelo iz gobca, da me je kar sukalo, ko je pes zadihal vame. No, kmalu zatem je začel zavračati kuhan obrok. Ko sem ga ukinila in je začel dobivati brikete z mesom, se je stanje normaliziralo. Isto je bilo s tistimi nesrečnimi paketi smrdljivega jelena. :( Od danes na jutri mu je spet začelo nenormalno smrdeti iz gobca in spet je začel z gladovno stavko. Ko sem mu ga začela prekuhavati in mešati z ostalim mesom (nekje 1/4 jelena, 3/4 ostalega mesa), se je zadah spet normaliziral.

Jaz dobim v sredo ali četrtek pošiljko "novega" Nimroda, pa bomo videli... :-\



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2674 : 03 Februar 2013, 21:32:24
Zanimivo, bom probala zaj 2, 3 dni hranit piščanca in svinjino, pa bomo vidli, če bo kaj drugače :)

Jaz tudi ju3 naročim, tako da bom v četrtek dobila, upam, da bo ok... Zaj mi že zmankuje hrane, morem malo pogledat, če imajo kje kako akcijo (najbolje bi pa bilo, da se babica končno loti čistit skrinje, takrat bomo meli žur :P)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2675 : 09 Februar 2013, 19:11:56
Nox, si dobila pošiljko? Kako se ti zdi?

Once you go boxer, you never go back :)


GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2676 : 09 Februar 2013, 19:23:55
Jaz sem naročila 2 paketa srne in jih nisem dobila, ker je ni, jelena pa nisem upala vzeti, če slučajno ne bi bil ok in pes spet ne bi jedel... Ponovno bom poskusila naročiti naslednji ponedeljek za sredino "dostavo". Mogoče pa dobim... :( :-\



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2677 : 09 Februar 2013, 19:32:43
Jaz sem naročila nazadnje v začetku decembra,in sem prosila,če mi dajo mešano - malo jelena in malo srne, in je rekla,da zdaj to vodijo pod isto šifro, in bo kar bo, da ona nem ore vedet kaj je v škatli ??? Sicer sem potem res dobila mešano,ker je bilo z roko gor napisano kaj je notri, nisem pa vedela,da se še lahko izbira..

Once you go boxer, you never go back :)


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2678 : 09 Februar 2013, 19:40:08
ja smo šli iskat v ŠL pa bli nadrti, da se tja ne hodi, da se pokliče... Smo pa pol vseeno dobli cca. 7kg, ni mi všeč ko so tile blokci, dobila sem kar veliko loja, se ful vidi ko je rezano... Pomoje ne bom več naročala oz. res mogoče samo ti in tam za silo. Srno sem vedno želela imet, pa vedno dobim enak odgovor, da srne ni možno dobit, ker je zdaj nimajo, kao ni sezona ???



GOSCH

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 3
Odgovori #2679 : 09 Februar 2013, 20:47:02
Ria - jaz sem v začetku januarja naročila paket srne (če jo imajo) zase in 2 paketa jelena za kolega. Na kolegovih paketih je na deklaraciji pisalo, da je jelen, medtem ko je na mojih (dobila sem 2 manjša paketa, skupaj okoli 15 kg) pisalo surova hrana za hišne živali in zraven z roko pripisan "S".

Nox - trenutno res ni sezona za srne, ker so menda v tem času nosečke in potem, ko imajo male bambije :), jih tudi ne smejo streljati. Evo, tukaj je napisano malo bolj natančno: http://www.lovska-zveza.si/default.aspx?MenuID=40. Kot so mi pri Nimrodu razložili, je srna kar nekaj manjša od jelena, zato tudi ni tako veliko obrezkov iz nje in jo je zato tudi težje dobiti. Jaz sem pač upala še na kak paket iz "stare", lanske zaloge. :-\




m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #2680 : 10 Februar 2013, 10:56:37
Verjetno je bilo to sigurno že kje omenjeno a žal sedajle ne najdem....vprašala bom nekaj verjetno za vse, ki sodelujete v tej temi neumnega  :-[, tako, da me prosim ne napast ;). Zanima me, če ni nikoli nič narobe s surovim mesom? Glede na to, da je za ljudi treba toplotno obdelati... Jaz sem že skoraj napol vegi in seveda za našo hrano vse stokrat prepečem za psa pa vsaj 10 min kuham koščke, mi je pa v oči padla ta nova surova hrana na pasjem netu, pa ne vem, a to ne more biti nič narobe?
Imam namreč problem, da je kuža trenutno zelo občutljiv, alergičen na prehransko pršico in smo trenutno na ajdovi kaši in govedini pa me zanima kje to vi, ki hranite surovo kupite? Namreč jaz kupujem v sparu, mercatorju, hoferju ampak kupim samo mleto, za golaž, za zrezke...nimajo pa kaj cenejšega, ker baje bi bilo tudi srce primerno itd...kakšen nasvet?
Sicer resno o surovem nisem razmišljala, edino mogoče o natures meni hrani...a vsak nasvet bo prišel še kako prav...



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2681 : 10 Februar 2013, 13:01:53
Zanima me, če ni nikoli nič narobe s surovim mesom? Glede na to, da je za ljudi treba toplotno obdelati...  Jaz sem že skoraj napol vegi in seveda za našo hrano vse stokrat prepečem za psa pa vsaj 10 min kuham koščke, mi je pa v oči padla ta nova surova hrana na pasjem netu, pa ne vem, a to ne more biti nič narobe?

Ne, nič ne more bit narobe, pes ima veliiiiko močnejšo želodčno kislino, ki ubije vse bakterije, ki so v pregledanem mesu (ne ubije pa nekaterih zajedalcev, npr. trihnele (surovi divji prašič), pa še kakih bakterij ki so v nekaterih divjih surovih ribah). Moja je surovo meso praktično od prvega dne ko je pri meni (je pa večino časa mešano še z čim drugim) in še nikoli ni bilo nič narobe, da bi kako bolezen dobila. Na sprehodu tudi včasih kaj nagravžnega poje (drek, mrhovino, stare kosti), tako kot večina psov, in tam je veliiko več bakterij kot v svežem surovem mesu, pa ne poznam primera psa, ki bi mu kaj bilo zaradi tega (razen kakega bruhanja in driske, ampak za bolezen ali okužbo pa ne vem)  ::) . Tako da ne komplicirat preveč ;)
Drugače pa meni osebno tista zmržjena hrana ni všeč... Je zmleto pa ful zelenjave je not, kolko je meni znano pa tudi ne veš kako je skladiščeno, kaj točno je not... Ne vem no, jaz tega ne bi kupovala, pač ne zaupam nobeni industrijski hrani, ker te skos lahko napi*****, pa še precej draga je...

Imam namreč problem, da je kuža trenutno zelo občutljiv, alergičen na prehransko pršico in smo trenutno na ajdovi kaši in govedini pa me zanima kje to vi, ki hranite surovo kupite? Namreč jaz kupujem v sparu, mercatorju, hoferju ampak kupim samo mleto, za golaž, za zrezke...nimajo pa kaj cenejšega, ker baje bi bilo tudi srce primerno itd...kakšen nasvet?
Sicer resno o surovem nisem razmišljala, edino mogoče o natures meni hrani...a vsak nasvet bo prišel še kako prav...

Jaz kupim v mesnici (svinjino - goltance, smrčke, kake kite, obrezke včasih, mesnate kosti, včasih kako drobovino, kake piščančje kose tudi), pride veliko bolj poceni kot v trgovini. Sem 1x v akciji kupovala meso v trgovini za psico (ko še nisem vedela kje kaj poceni dobit)... Za 5kg sem dala 20€, sedaj dobim za tak denar 30kg  ::) . Edino kaj je govedine in kakih bolj eksotičnih vrst ne dobim nikjer poceni, sem iskala, pa nikjer ne dajejo ven, hvala bogu da dobim nekaj govedine od znancev  :-\ . Razen za ribe se da v ribarnici zmenit za glave in repe, za ful lepo ceno (jaz sem dala nekaj čez 1€/kg). Ostalo pa žal ne najdem, bo treba dat za kakega purana in take stvari, ki jih nameravam vključit pač malo več dat in it v trgovino  :-\



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2682 : 11 Februar 2013, 07:37:24
Ja dobro. saj razumem sezone pa to, samo meni že od začetka tako govorijo, torej je sezona samo spomladi? Pač tak vseeno, mam srečo, da moj ni izbirčen, čeprav mu po tem smrdi iz ust zjutraj pa kakec včasih tudi smrdi, medtem ko mu pri drugih vrstah mesa nič od tega ne...

Sem pa trenutno finančno malo v stiski, pa nevem kako bom mu lahko še naprej zagotavlajala surovo meso  :-\  se bom pa potrudla pa malo še okol pofehtala, mogoče se me pa še kdo usmili ::)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2683 : 11 Februar 2013, 14:37:28
Pa se tebi zdi drazja surova hrana? Sicer res odvisno od briketov,samo jaz privarcujem sigurno se za zvecke...

Once you go boxer, you never go back :)


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2684 : 11 Februar 2013, 14:54:18
Dražja kot sem prej hranla ni, ker sem hranla z Orijenom... Samo zdaj sem ostala sama, študentka, ki se morem vzdrževat pa verjetno ne bom imela na razpolago 30e na mesec za Noxovo hrano  :-[



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2685 : 11 Februar 2013, 17:40:10
Ojej,razumem  :( Upam,da se ti uspe zmeniti kaj v kakšni klavnici...

Once you go boxer, you never go back :)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2686 : 12 Februar 2013, 15:38:41
Eno vprašanje, saj sem že zasledila v temah ampak še vedno nisem prepričana.
Torej svinjina da ali ne? In če da, kaj od svinjine se lahko daje?

Za bodočega kuža malo razmišljam da bi poleg briketov tudi surovo meso, ker imamo doma govedino, svinjino, konjsko meso pa še brat je lovec in mislim, da  bi me tudi cenovno prišlo ugodneje kot samo briketi, ampak še vedno nisem čisto 100% kaj vse bi mu lahko dajala.
Pa še količinsko, koliko za cca. 40kg psa?
Hvala :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Kratkodlaki

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #2687 : 12 Februar 2013, 15:56:54
Eno vprašanje, saj sem že zasledila v temah ampak še vedno nisem prepričana.
Torej svinjina da ali ne? In če da, kaj od svinjine se lahko daje?

Za bodočega kuža malo razmišljam da bi poleg briketov tudi surovo meso, ker imamo doma govedino, svinjino, konjsko meso pa še brat je lovec in mislim, da  bi me tudi cenovno prišlo ugodneje kot samo briketi, ampak še vedno nisem čisto 100% kaj vse bi mu lahko dajala.
Pa še količinsko, koliko za cca. 40kg psa?
Hvala :)

Jaz nisem še zasledil enega pametnega argumenta, zakaj psu ne dati svinjine. Edina "skrb" je mogoče, da bi pes lahko dobil trihinelo, vendar če je prašič pregledan, do tega ne bi smelo priti.



Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2688 : 12 Februar 2013, 17:38:20

Torej svinjina da ali ne? In če da, kaj od svinjine se lahko daje?

Pa še količinsko, koliko za cca. 40kg psa?

Svinjina je čisto OK, moja je več kot pol vsega mesa svinjine, brez kakršnih koli problemov ;) . Daješ lahko vse, razen kake gole kosti niso primerne za pogosto uporabo (občasno so pa čist OK, če seveda niso premajhe in bi jih pes goltal)  ;)

Glede količine splošna količina je nekako 2-4% idealne odrasle telesne teže. najprej je pa fajn začet z 2%, če hujša pa mu daš več, ampak pač ne čez 4%. Torej za 40 kg psa je to 800g  ;)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2689 : 12 Februar 2013, 18:16:26
Ja, tudi jaz sem začela z 2%, potem smo pa pristali pri samički na 3%, pri samčku pa na 2,5% teže...

Once you go boxer, you never go back :)


Tejch

  • *
    • Prispevkov: 645
    • Točke: 0
Odgovori #2690 : 12 Februar 2013, 20:01:41
Jaz na začetku sploh nisem ničesar tehtala, ko je bila mladiček in je rasla je bilo vse OK, postava super in vse, ko sem jo pa stelirizirala in je dokončno zrasla pa se je začela redit in sem začela tehtat in ugotovila sem da je dobivala kar 1200g hrane na dan (pes idealna teža 40 kg, mogoče malo manj). Torej najprej je jedla 3% svoje teže, potem sem najprej zmanjšala na 2,5%, sedaj pa postopoma manjšam na 2%. Upam da bo sedaj kaj shujašala  ::)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2691 : 12 Februar 2013, 20:25:15
Kaj ti potem nič ne tehtaš? Kako veš, koliko kosti in organov dobi, v primerjavi z mišicami? Jaz imam v Excelu razpredelnico, in vse zapisujem..samo mi to kar nekaj časa vzame ???

Once you go boxer, you never go back :)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2692 : 12 Februar 2013, 21:28:18
Super ste, hvala za pomoč :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #2693 : 13 Februar 2013, 09:39:42
Nox dobi tudi tam cca. 2%, pač malo variira, ker ni vedno enak paket..

Ja jaz upam, da bova zdilala, da bo lahko vsaj polovico obroka dobil meso, zdaj ga imam še za kak mesec, potem pa bo se itak vse ustalilo, pa bom probala kaj najdit... Ker bi tudi rada kaj drugega, ker mu pri jelenu tako iz ust smrdi zjutraj, da zjutraj dobim poljubček grooozeee ::)



desire88

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #2694 : 13 Februar 2013, 13:01:24
Če kdo želi izračunati za svojega psa:
http://www.usefulbarf.de/barf-campus/barf-rechner.html
žal je v nemščini, vendar se hitro raume, malo za pomoč
Muskelfleisch - mišično meso
Pansen/Blättermagen - vampi
Innereien - drobovina    
Knochen/Knorpel - kosti/hrustanci   
Gemüse- zelenjava   
Obst- sadje    
Öl-olje
Meni je vzrejiteljica iz nemčije odsvetovala svinjsko meso.



Aleksio

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
Odgovori #2695 : 13 Februar 2013, 13:10:34
Kaj ti potem nič ne tehtaš? Kako veš, koliko kosti in organov dobi, v primerjavi z mišicami? Jaz imam v Excelu razpredelnico, in vse zapisujem..samo mi to kar nekaj časa vzame ???

Bi mi lahko prosim poslala primer kako to narediš v Excelu in koliko ti vzame približno časa?

Hvala :-)

Talk to the animals. If you do, they will talk back to you. But if you don't talk to them, they won't talk back to you, then you won't understand, and when you don't understand you will fear, and when you fear you will destroy the animals, and if you destroy the animals, you will destroy yoursel


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2696 : 13 Februar 2013, 14:03:39
Nimam na tem računalniku. Ni pa res nič posebnega, navadna tabela, bom opisala,če pa ne boš razumel, pa povej, in bom zvečer pripela. Najprej sem preračunala koliko česa mora dobit. Potem pa naredila 15 vrstic, to je za 14 dni (+ vrstica "skupaj")...in 5 stolpcev (mišice, kosti,organi,jetra + vrstica "skupaj")...ter seveda seštevanje po stolpcih. Vedno pazim,da malo presežem zahtevane količine (da ni premalo), in kar je preveč vpišem že pod naslednji teden. Tako zagotovim,da ima res vsega dovolj...

Ne vzame toliko časa, samo včasih,ko ne morem takoj vpisat, in pišem na listke je problem,če se kakšne zgubi/založi, in mi za kak dan manjka.. >:D Če pa ne zapišem,  moram pa takoj vnest,ker za dva si ne zapomnim za dolgo.. :-[

K tabelam pa tudi vpišem,če sta dobila jajce in kdaj antiparazitik...drugače vse to pozabim ???

Once you go boxer, you never go back :)


Aleksio

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
Odgovori #2697 : 13 Februar 2013, 14:45:34
Drugače bi prosil vse, ki ste že "veterani" :P tukaj s hranjenjem o surovi hrani če bi mi lahko vse lepo postopoma razložili. Res je, da je že veliko stvari bilo napisanih vendar me lahko razumete kako je težko na enkrat prebirati vse te informacije ??? sploh ker so razkropljene po vseh 90 str. če se ne motim :o

Še enkrat se vsem prisrčno zahvaljujem  :)

Talk to the animals. If you do, they will talk back to you. But if you don't talk to them, they won't talk back to you, then you won't understand, and when you don't understand you will fear, and when you fear you will destroy the animals, and if you destroy the animals, you will destroy yoursel


Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #2698 : 13 Februar 2013, 14:53:26
Jaz ti predlagam, da se prebijes skozi 90 strani. Se najde veliko dobrih informacij. Ogromno podatkov je tudi na internetu.



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2699 : 13 Februar 2013, 14:55:12
Se strinjam..ne škodi,če prebereš  ;D Drugače tibom pa kopirala post od Taar (upam,da ne zameri :P ) , ki je meni zelo pomagal, ko sem začela...več ali manj je vse zajeto :

RAZMERJA:

80% mesa (sem spadajo ob mišičnem mesu jeziki, srce, vampi, vse kitasto, hrustančasto, kot npr. sapniki, goltanci, penisi, koža, kurji želodčki, ki pa so premajhni, razen če imate mini čivavo)

10% kosti

10% organov, od tega naj bo 3-5% jeter, ostalo pa je lahko: pljuča, možgani, ledvice, oči, testisi, vranica, razne žleze, kot npr. češarika.

Pljuča so nekje vmes med mesom in organi, ker niso ravno izločevalni organ, imajo pa toliko specifično strukturo, da jih spet ne moremo hraniti namesto mesa.

Kemična strukturo/analizo kosov mesa:
http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/search

Razmerje je doseženo v enem ali dveh tednih, torej v nekem časovnem obdobju, ne vsak dan. Jetra so nujna zaradi vitamina A in D, ne sme pa se jih predozirati. Razmerja temeljijo na približnih analizah sestave celega plena. Slovenska diplomska naloga o klavni kakovosti kozličev ima izračunana razmerja delov telesa:

http://www.drobnica.si/files/brosure/Zulic_diploma_2008.pdf

10% je zelo malo. Več kosti vodi v zaprtje, zato je treba vedno pogledati kakec, če je vse okej. Če je kakec svetel/siv, če se pes napenja, je to napak tistega, ki hrani – odločno preveč kosti! Okoli obroka s kostmi je treba zorganizirati obroke samo mišičnega mesa in organov, ne pa dati 3 obrokov koščenega zajca zapored. Organi po drugi strani mehčajo kakec in preveč organov naenkrat vodi v mehak ali celo tekoč kakec. Tudi jajca mehčajo blato.

Nikakor pa to ne pomeni, da bi hranili kurje hrbte in bi potem dodali jajca in jetra v upanju, da se bo kakec zmehčal! Osnova je mišičasto meso.

PREPOVEDANE kosti:

- VSE kosti NOG velikih živali (goleni), razen svinjske niso toliko trde, še jagnječje so mojim pretrde
- večina govejih, razen mogoče reber, če so zakopana v mesu, ne po eno samo rebro (jaz osebno ne dajem ničesar govejega, mogoče telečje hrbte z rebri, goveje kosti so najtrše namreč)
- kar vidiš, da je toliko trdo, da ne more takoj pregrizniti, lahko potencialno nalomi zobe.
- kosti za juho, kosti z mozgom, narezane kosti kot npr. kotleti (so kot britvice), majhni kosi narezanih kosti
- gole kosti, brez mesa gor
- tako majhne kosti, da vabijo k goltanju - za večjega psa so kurji vratovi in perutničke brez veze, še hrbti so sama kost in verjetno premajhni. Vem, pri barfu se pa ravno take kosti priporočajo, vendar so primerne občasno za mačka ali jorkija, ne pa za nekaj večje pse, ki npr. vrat pogoltnejo kot bombon.


PRIMERNE kosti:

- pol ali cel piščanec, del purana ali pol ali cela kurja ali puranja prsa (kurje kosti so votle in so okej), pol zajca
Če je cel piščanec ali če daš polovico, je okej, da je gor perutnička, ker je ne more takoj pogoltniti. Ampak tudi moja dva recimo sta puranjo nogo parkrat ugriznila, naredile so se špice, ki sta jih hitro pobrala in požrla. Zgodilo se ni ČISTO nič. Kakec je bil okej.
- rebra (svinjska, telečja, goveja, jagnječja), samo morajo se držati skupaj, ne po eno samo in pokrito mora biti z mesom
- hrbti z rebri, ki štrlijo ven. Skratka dol poberejo večino mesa, ostane hrbtišče z rebri. Tako zadevo dam 1x na teden, ne večkrat, najraje svinjsko, ker so mehkejše kosti. Ko poglodajo meso in ostane samo še hrbtišče, kar vzamem in vržem. Za večjega psa mora biti to definitivno najmanj 20 cm dolg kos hrbta, raje več. Ko pobere meso dol, malo pogloda, lahko ta trdi center vržete.
- namesto govejih kupite teletino (mlajša žival, mehkejše kosti)
-kosti, ki so globoko zakopane v mesu, recimo kaj od ramena, lopatice, medenice
- Glave (posebno manjših živali, npr. zajcev, ovac, koz)

PERUTNINA:

Cel piščanec vsebuje cca 30% kosti in jih je torej 3x preveč. So pa piščančje kosti najmehkejše in s kosi piščanca nekajkrat tedensko notri komot prinesemo skupnih 10% kosti. Najceneje je kupiti celega piščanca in ga razrezati na polovico ali četrtino. Spodaj so pa kosi piščanca in % kosti v njih – v večini jih je odločno preveč in nikakor ne morejo tvoriti osnove jedilnika. Še prsa s kožo imajo 20% kosti!

breast, meat and skin                           20%
drumstick, meat and skin                   33%
thigh, meat and skin                           21%
leg, meat and skin                           27%
neck, meat only                                   75%
wing, meat and skin                           46%
wing, meat only                                   68%

Torej posamezni hrbti, perutnice in vratovi NISO primerni za že srednje velike pse – premajhni in prekoščeni so!


RIBE: če pes ribe je (moji jih žal ne), se da cela, neočiščena riba (najbolje skuše ali sardele, ker ne morejo biti gojene in imajo največ omega 3). Pri celem plenu kosti ni treba računati, ker je plen tak, kot je (ne gre niti v + niti v – glede količine kosti). Vendar pa so ribe bolj dodatek, da popestrijo jedilnik in niso primerne, da bi predstavljale večji delež prehrane. Večina hrane naj bo rdeče meso (ne perutnina in ribe), idealno bi bilo, da je hranjeno na travi, ne pitano, torej divjad/ovce/koze.

Once you go boxer, you never go back :)