chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
: 22 Avgust 2006, 16:46:27
Jaz moram priznati da sem popolna novinka na internetu, tako da ga bom zagotovo malo svirala. oprostitute že vnaprej.pri nas v družini smo vsi okuženi z ljubeznijo do živali, še najbolj do psov.vodim jaz, za mano pa vsi družinski člani.moram povedati da sta naša ovčarja socializirana in vzgojena (kala se še šola), a imam z večino ljudi take izkušnje ,da nas gledajo postrani češ le kaj vam bodo psi tudi če so na našem dvorišču. na parceli ki je naša last sta psa ravno tako spuščena a oblajata vsakega prišleka. kljub temu da imamo pse pod komtrolo(starejša je že 7 let reševalka) in da je mož vodja osnovnega šolanja in da ve kaj dela, zahtevajo da naj svoje pse privežem.In to na svoji zemlji.povrhu vsega sem pa tudi doživela reakcijo idiota ki je z partneico prihajal nasproti in ko sta bila vštric z nami na ves glas zarjovel in skočil proti našim psom. ko je naša psica oblajala nespametneža pa me je njegova idiotska žena nadrla naj dam pse na pvodce. zabrusila sem ji da naj ona da svojega neumnega dedca na povodec. drhal nevzgojena je velikokrat človek in ne žival .kaj mislite o tem. čao



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 22 Avgust 2006, 17:26:58
Dobrodošla na forumu  :D za popolno začetnico ti gre super  :) Nam lahko kaj več poveš o tvojih dveh mrcinah?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #2 : 22 Avgust 2006, 19:18:26
Nekateri ljudje so resnično nerazumevajoči, seveda pa se najdejo tudi takšni fenomeni, ki si jih opisala zgoraj.

Nič se sekirati, delaj to kar ti srce veli.

Drugače pa jaz vodim svoje pse vedno na sprehod pripeti na flexi, ker imajo nekateri ljudje zelo velik strah pred psi. In v rek, da so vsi psi kosmati za ušesi tudi verjamem  ;)

Lp, Ines!



*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #3 : 22 Avgust 2006, 22:21:04
Ja tudi takšni se najdejo, ki ti ukazujejo, kaj lahko počneš na svojem. Jaz ne vem al so umsko moteni al kaj jim je.
Po mojem bi bilo edino učinkovito, da jim zagroziš s prijavo zaradi motenja posesti (seveda če imaš pse pod nadzorom in veš, da ti ne bodo v nobene primeru ušli izven vašega posestva).

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 25 Avgust 2006, 10:38:28
Lep lubček na gobček. Kot sem že povedala imamo dve nemški ovčarki. Lara je stara sedem let in je že od malega pri reševalcih. Lara je umirjena, že od mladička naprej dostojanstvena, lepo je, uboga še na ukaze , ki jih dajemo Kali.Je pridna skratka naš angelček, ki tolerira vse kar z njo počenja naš Belcebub, Kala. Kala je mladič stara je 7 mesecev. Za razliko od Lare je kot prasec, požre vse živo (les, kamne, gnilo sadje). Stalno nagaja komerkoli največkrat Lari, ki pa jo mora imeti že res čez glavo, da jo prime za vrat in jo prevrne na tla. Takrat se naš hudobec spremeni v strašno žrtev in se temu primerno tudi dere in išče zaščito pri meni. Laro ubogo pa je potlej sram, kljub temu da vsi vemo da jo je usrane malo zgnjavila do konca.