Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1253106

varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #870 : 06 December 2007, 21:54:47
A si iz Novega Mesta?

Jaz pa vem za enega kavalirčka, ki bo čez cca 1 mesec prišel tja (samička).  ;D

Morda pa se kdaj spoznata.  ;)


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #871 : 06 December 2007, 22:58:51
Ooooooo  :o Špica! Superca! Samo še tole - a že odrasla ali še tak norec kot naš? (oz. norica)
Hvala, Varja!!

Danes smo imeli zabavno (hm...) srečanje z zlatim prinašalcem. Ymonn ga je gledal in se mu počasi približeval, ko pa je prišel malo bližje, je zlati prinašalec... skočila name  ??? Mind you, to ni tako majhen kuža! Prav ustrašila sem se... In nisem vedla, kaj za vraga naj rečem (lastnik ni rekel nič  >:() in sem pribila: "Ja, ti bi se igral!"  :-[ :-[ :-[ Vse skupaj je izpadlo totalno bolno, ampak res se mi ni sanjalo, kaj za vraga naj rečem. Prav nadležno   :-\

Aha, še tole - naš mali že tako lepo sede  ;D Ga nisem še kaj posebej učila (sem poskusila s piškotki nad glavo, da bi se usedel, pa ni šlo, je začel skakat), zato sem pač vsakič, ko je nakazal, da bo ritka padla na tla, rekla "sedi" in ga pohvalila, ko je obsedel. In mu včeraj navržem: "Sedi!" In glej ga, šmenta, Ymonn se usede  :o Potem sva po malem vadila in mu gre že prav fino. Praktično ni preslišal ukaza, pa sva mnogokrat poskusila  :P Zdaj počasi podaljšujem sedeči položaj.... Upam, da nam bo uspelo!


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #872 : 06 December 2007, 23:07:50
Varja ti me sploh vec ne presenecas :o

Ja Kasiopeia Ray je ze zdavnaj iz beda. Malo nam vreme nagaja, ampak se bomo pocasi tudi s tem sprijaznili.

No torej bomo imeli srecanje? Kaj pravite na soboto 29.12?

Lokacija?
Bi blo fajn najt en tak plac da bi lahko lumpe spustili.. Se najboljse bi bilo najt kak ograjen prostor. Ne vem ce je to mozno, ampak vseeno ideja pac. Pa fajn bi blo naj kak prostor kjer bi se lahk potem malo pogreli. Ce bi bili v Mb, ste welcome pri nas..  Za Lj pa ne vem. Najbrz vsi skup v kaksno gostilno ne moremo. Bi blo malo smesno da nas pride en kup z kupom psov.

Jaz sicer pridem tud v Lj ce je treba. Aneda Varja?

Bacek ti se nam pa sigurno pridruzis..

No dajte napisat kdo sploh je za to da se srecamo. Pa ce vam pase datum seveda.
Jaz bom pa se prijateljico ki ima dva kavalircka probala nahecat.. Da nas bo cimvec ;)



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #873 : 06 December 2007, 23:13:05
Aja pa se to vam moram povedat. Danes je Ray medtem ko je v avtu cakal na mene pojedel celega cokoladnega Milavza. In sicer sam si ga je odprl in ko sem po 10 minutah prisla nazaj, je celi srecen lizal zadnje drobtine. Da ga vidite kak je bil srecen in ponosen. Pa da ne boste mislili da je bil to majhen kos cokolade. Sploh mi ni jasno kak je tak hitro pospravil.
V pricakovanju jutrisnje driske, vas lepo pozdravljam 8)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #874 : 06 December 2007, 23:43:38
Hihi, pride psička stara 2 meseca. Vem pa, ker jo dobi prijateljica od moje prijateljice. Hehe, veze in poznanstva.  :o

Jaz sem za srečanje, ampak bom imela nekaj prošenj v zvezi z Annie, če ne pa pridem sama.  :)  Ker se preveč "matramo" z njeno prevzgojo.

Hihi, čokoladni Miklavži. Jaz moram skrivati prav vse, Annie bi pojedla vse od Lekadolov do raznih kremic, kulic, alkoholnih flumastrov. Tako da pri meni je pospravljeno, dosti bolj kot preden je Annie prišla.  :P   :o

Upam, da ne bo driskice.... poročaj.  ;D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #875 : 07 December 2007, 07:55:04
Bacek ti se nam pa sigurno pridruzis..

 :-* :-*
Sem že študirala kaj bom naumila, da bi se lahko vrin'la. Zdej si me pa čist presenetla.  :o Hja, Bacek je ena taka nežna duša, ki ga mimogrede spraviš v jok.  :-[  ;) ;D

Hvala, hvala. Joj, marička buh pomagi, sej ne vem če bom prežvela tolk kavalirčkov. Pa lizikeeeeee  ::) 8)

Varja, jest svečano oblubm, da se bom držala vseh tvojih pravil.



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #876 : 07 December 2007, 10:28:57
Citiraj
Varja, jest svečano oblubm, da se bom držala vseh tvojih pravil.


Hvala.  ;D  Zdaj pa še vsi ostali, prosim.  :P


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #877 : 07 December 2007, 10:39:53
Jooj Bacek upam da te nisem spravila v jok. :-[

Varja jaz itak da obljubim. Sej sem ze pokazala da znam, ne?

Driske se ni.  ;D Naceloma je pri nas tudi vse izven njegovega dosega. Predvsem kulice in sladkarije. Drugo ga ne gane prevec. Tisti Milavz vceraj pa je res ostal v avtu njemu na dosego. Naj mu bo lumpu. Sem se vsaj fajn iz srca nasmejala, ker je res bil posrecen. Pol vsakic ko sem ga vprasala ce je bil Miklavz fin, se je obliznil. hehe faca mala.

No pol ga je moj fant se fajn nakrmil z Bozicnimi keksi. Ene 7 jih je pojedel. Na koncu vec ni mogel. To se se tudi ni zgodilo(da ne bi mogel vec). Alexu se je zdelo ful fajn, ker sem se jaz jezila, Ray pa ga je imel ful rad.. Tak da sem samo na debelo gledala, ker je ponavadi Alex tisti ki me nazaj drzi kar se tice prekrskov v zvezi z Rayevo prehrano.

V glavnem zaenkrat je se drekec pekec ok. Ce bomo to preziveli brez driske smo itak ze zmagali ;D

Ostali se se izjasnite glede srecanja. Pa lokacije..



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #878 : 07 December 2007, 11:41:00
Jooj Bacek upam da te nisem spravila v jok. :-[


Ne ne, nisi. Sam mal sem solzne oči dobla.  :-[

So me pa v jok spravli moji nadrejeni.  :'(  :'(  :'(  Saj ne vem kaj naj si mislim. Se norca delajo iz mene, al kaj? >:(  >:(  >:( 



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #879 : 07 December 2007, 11:53:41
Aja ok to se prenesem ;)

No karkoli je bilo z nadrejenimi, upam da si zdaj ze ok.

Jaz zacnem mojo prvo resno sluzbo januarja in me je ze vnaprej strah. Ker sem ful prevec obcutljiva in to v tem svetu ni fajn :-[



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #880 : 07 December 2007, 12:28:37
Citiraj
Varja jaz itak da obljubim. Sej sem ze pokazala da znam, ne?

Si, hvala.   :-*

  Morda se komu zdi trapasto, meni pa dosti pomeni, ker vem, koliko dela je za tem, da je Annie zdaj taka, kot je.... lahko pa še hitro "nazaj pade", ker se ji novi vzorci še niso "vsedli", tako da sem pač tu precej občutljiva.  :-[


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #881 : 07 December 2007, 14:13:35
Ja uredi varja...
sam....kakšni vzorci?

 :) Lp


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #882 : 07 December 2007, 14:26:47
Si, hvala.   :-*

  Morda se komu zdi trapasto, meni pa dosti pomeni, ker vem, koliko dela je za tem, da je Annie zdaj taka, kot je.... lahko pa še hitro "nazaj pade", ker se ji novi vzorci še niso "vsedli", tako da sem pač tu precej občutljiva.  :-[

Men se prou nič trapasto ne zdi. Sploh jaz, ko znam zaradi določenih principov grenit življenje in težit. Tko kot Varja.  ;) :P
Imam občutek, da bom tud jaz popravca delala pri psu glede vzgoje.



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #883 : 07 December 2007, 14:31:37
Ja Varja to sem ti tudi jaz hotela napisat..In sicer da mogoce kdo tu ne ve zakaj se gre.

Bacek hitro pades lekcijo, tak da te popravni cist hitro doleti. ???



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #884 : 07 December 2007, 15:01:10
sem hotela na ZSja napisat, ko bi se končno zmenili kdaj in kako... ker mi ni po forumu za pisat.  :)

Citiraj
zaradi določenih principov grenit življenje in težit.

hihi, ti ti.  :P

Citiraj
Jaz sem za srečanje, ampak bom imela nekaj prošenj v zvezi z Annie, če ne pa pridem sama.


jaz ne težim  ;)   :P, kot sem napisala, bi prosila po ZS, pa če ne, pač ne pridem. Isto delam zdaj, če kdo ne upošteva, se pač ne vidimo ali Annie ne vzamem zraven. Simpl ko pasulj!  ;D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #885 : 07 December 2007, 15:27:37
sem hotela na ZSja napisat, ko bi se končno zmenili kdaj in kako... ker mi ni po forumu za pisat.  :)

hihi, ti ti.  :P


jaz ne težim  ;)   :P, kot sem napisala, bi prosila po ZS, pa če ne, pač ne pridem. Isto delam zdaj, če kdo ne upošteva, se pač ne vidimo ali Annie ne vzamem zraven. Simpl ko pasulj!  ;D

Pa daj no, jaz se samo hecam.  ;D ;D Te popolnoma podpiram pri vzgojnih ukrepih, veš! Red mora bit.  >:D



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #886 : 07 December 2007, 15:43:49
Seveda.
Meni je kul da napišeš na ZS.
Ne nč ne težiš, samo eno vpr. imam...kaj zdaj to pomeni...da bodo lahko bili spuščeni in tekli kokr jih je volja ali ne? Ali si mislila kaj drugega..ker ne razumem čisto ???


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #887 : 07 December 2007, 15:47:40
hehe, saj vem, da se hecaš. saj zato pa ti jezik kažem.  :P

jaja, kar se mene tiče, so lahko spuščeni, če bomo našli tak prostor....

joooj, samo mene je mrazu kar strah.... mene vedno zebe.....  :'(


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #888 : 07 December 2007, 15:57:06
No super..
Ja tud mene je strah mraza.... Quido bo imel pa itak še pulovrček tud gor ;D
Kje bomo imeli srečanje? še vedno nismo določili časa, kraja-najbolj bi bilo če bi imeli srečanje nekje med Lj in Mb, kakšni so pa vaši predlogi?

No super...sicer pa itak dobimo še sporočilo na ZS. :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #889 : 08 December 2007, 08:48:16
Hojla... Se koncno se jaz oglasam po dooooooooolgem casu.... Ker delam kot zamorc (ko je tak ze pac en rek) nisem bila ze polovico tedna na racunalniku..  :( Elly je bila zdaj dva dni pri mojih starsih (posledica samohranilstva - doma bi bila sama od 7h - 20h ali se dlje), da je imela druzbo. Sicer ta druzba ni ravno taka, kot bi lahko bila, ker jo Lino ves cas, ko je v prostoru z njo, samo lize.. :) Tako da nista dosti skupaj.
Vceraj ji je pisona koncno tako zatekla, da je kar groza... Ima ze cel teden malo zateceno, vceraj se mi je pa kar smilit zacela, ko ima skoraj tako veliko kot oreh...  :'( No, danes pa mislim, da je pokukala ven tudi kri. Sicer je ni veliko, kar pa je, jo pa ze sporti polize. Bomo videli kako naprej.

Meni je vseeno kje je srecanje. Jaz sem predlagala en travnik blizu nas, ce je kdo za akcijo, po divjanju se lahko zbasemo tudi na mojih 55 m2, ce nas ne bo prevec..  ;) Ce pa najdete kje kak boljsi prostor, pa pridem tudi tja, pa lahko se koga s sabo vzamem, ce rabi prevoz.. :) Tako da JAZ PRIDEM SIGURNO!!!! Bom pa tudi jaz povedala naprej se komu (Frucu, ce se ne bo oglasila gor do takrat, Zoyi lahko tudi pisem, pa se Longhija lahko povabim, ce imam pravo telefonsko - sem jim enkrat ze pisala, pa niso nic odgovorili, tako da ne vem)... Pa ce lahko povabim zraven se eno prijateljico, ki bo kupila kavalirja, bi bila po moje tudi zelo zadovoljna (lahko se pa tudi sama oglasis tu ;))...

Aja, se Varji moram obljubit..  ;) Itak bo ogromno kavalirckov, tako da ni panike, Varja..  ;) Bom ze kakega drugega malo mrcvarila..  :D

No, nama so pa KONCNO odposlali par zadev iz Amerike, samo dveh poglavitnih pa ne, tako da...  :( :-\ Moram it se vedno v nabavo plascka.. Pa nimam casa, ker se mi obeta teden celodnevnega dela..  ??? >:( Ampak sej bom po moje kmalu spet zbolela zaradi tega, pa bom imela dopust hehe  :o Samo na zalost bo to po moje ravno med pocitnicami..  :(

Nic, lepo se imejte, pa se kaj se oglasim med vikendom..

 :-* :-* vsem kavalirckom!


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #890 : 08 December 2007, 12:47:11
Ja jaz pa lahko rečem punci, ki ima kavarirko - tu v Zagorju :)

Komaj čakam srečanje..... ;D


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #891 : 08 December 2007, 23:14:37
vi ste se pa razpisali  :) sm si mogla kr nekaj časa vzet, da sem vse prebrala..

Varja, tebi sem že obljubila, da ne bom prekršila vzgojnih ukrepov in še vedno velja.. joj zdaj je pa že mene začelo skrbet, da bo moja izpadla totalno nevzgojena  :-\

meni datum ustreza..

hehe kakšne sanje sem imela danes..sanjala sm da sm merkala Quidota pa še eno trikolorko..in potem so prišli še kolegi z agilityja s svojimi borderji in smo šli na trening  :D aja pa prišli sta še Varja in Annie  ;D ;D  Annie in Iris sta pa imeli bela ušesa ??? ;D (tako kot borderji, ki majo lahko belo glavo  :D ) sta bili prav luštni..  :D :D :-*


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #892 : 09 December 2007, 00:18:55
Hehe fulll dobre sanje. :D :D
Jaz sem tudi že nekajkrat sanjala o kavalirčkih.... Pa da so bili še drugačne barve ampak so bili poleg vseh štirih priznanih barv tudi modra,rumena... :)

No ker sem imela pred kratkim rojstni dan, sem od prijateljev dobila zelooooooo velikega plišastega psa - podobnega BT kavalirčku :) Bila sem tako vesela...Drugače pa so mi hoteli prinesti TR ampak ga niso našli ;) ;D


Lp


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #893 : 09 December 2007, 09:38:05
Citiraj
joj zdaj je pa že mene začelo skrbet, da bo moja izpadla totalno nevzgojena 

ti pa se sploh imaš kaj za sekirat, ko je tvoja tak natrenirana!  ;D

eh, saj moja je lepo vzgojena, se mi zdi.... samo pač poskuša še pretentat "nove ljudi" s svojim šarmom, cviljenjem,....., pa ne bi rada, da "zmaga".  ;D  ker se zelo hitro zopet navadi, če ji kdo popusti, potem pa moram delat vse od začetka....   :(


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #894 : 09 December 2007, 09:42:03
hihi, saj sem pozabila povedat.  ;D

Annie ni lajala skoraj 1 leto, potem pa sicer je, pa še to res redko, je moralo bit nekaj grooooznoooo  pomebnega.

No, zdaj pa je parkrat zalajala in sem bila čisto ganjena..... in valda se je naučila, da pa se lajanje splača, ker je "mama" čisto preč od veselja. Zdaj pa po novem laja za brezveze.... sicer ne dosti....  ampak vem, da sem sama kriva.... zdaj pač to popravljam.  ::)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #895 : 09 December 2007, 10:28:34
ja no..trikce res zna, ne zna pa osnovnih manir.. :-[

ma moja se tud dere za brezveze..včasih je prav smešna..recimo včeraj, ko sva bili na sprehodu, pa je kr naenkrat začela lajat pa laufat ukol  ::) ::)


nike

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #896 : 09 December 2007, 10:35:10
ooo super! srečanje!!! upam da mi bo ratalo prit... :-\ samo problem je v tem, da gremo smučat in nism čist 100% kdaj pridmo nazaj...? ma upam da bomo že pršli do 29.... ???

love dog ♥ love people ♥ love life
http://www2.arnes.si/~nlemut/Mosca/mosca.htm


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #897 : 09 December 2007, 10:36:59
eh, pa kaj, pač je vsakemu nekaj drugega pomembno.  :)

midve pa se trudiva z bontonom, hihi, pa ne zna kaj dosti trikcov.... ampak to tudi imava v načrtu, vsaj še kakega.  :P   :-[


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #898 : 09 December 2007, 15:41:01
še najina ''ta božična''  :P :D :D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #899 : 09 December 2007, 15:45:56