Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1248025

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #780 : 25 November 2007, 18:19:36
kje pa imate psičke, ko se gonijo? pomivate za njimi ali imate pasje pleničke? hihi mi imamo kar navadne lumpi plenice, ker so cenejše pa v njih naredimo luknjo za rep in je  :D


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #781 : 25 November 2007, 22:06:20
To je tud dobra ideja hehe..
Jaz sem mislila uporabit navadne otroske hlacke pa kaksen vlozek notri.. Bom videla kako to sploh izgleda.. Nisem se imela psicke, samo enega norcka od psa.. :)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #782 : 26 November 2007, 09:33:51
Boga Iris. Stiskamo tačke in pesti, da ni nič hujšega in bo hitro OK.
Jaz v času gonitve nisem nikoli uporabljala pleničk in hlačk, ker se psica potem ni mogla sama umivat. Sem raje pobrisala tistih par kapljic za njo. Več ali manj je pa itak sama pospravila za sabo  ;D.


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #783 : 26 November 2007, 20:02:03
Kaj novega o Iris?

Zdajle sem tako zalostna, ker sem prebrala, da je Malo povozil vlak (najmlajso od pincev, ki so jih ukradli)...  :'( Ze tako ne morem videt ciganov, ker so za samo zgago in nic drugega.. zdaj jih se bolj ne morem..  >:( Ahhhhh....



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #784 : 26 November 2007, 20:08:33
Danes sva poklicali, pa so rekli, da imajo full gužve tko da sva se najavili v sredo..bo treba še mal počakat ;) jutri pa končno dobiva nov manjši skejt, da ga bomo lažje kontrolirali ..saj s tavelkmu nama čisto fajn gre samo težko ga pelje ker je pretežak..


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #785 : 26 November 2007, 21:15:03
Petra, ti bi si mogla kakšno spletno stran ali blog omislit. Bi bil sigurno dobr obiskan  ;)

Pri veterinarju vama pa želim veliko sreče.


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #786 : 26 November 2007, 21:58:57
sm eno leto delala spletno stran, pa sem jo dala na USB ključek, da jo enkrat naložim pa sm ključek zgubla :-[


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #787 : 27 November 2007, 10:48:38
Citiraj
Ze tako ne morem videt ciganov, ker so za samo zgago in nic drugega.. zdaj jih se bolj ne morem..   Ahhhhh....

žalostno, da jo je vlak povozil.  :(

meni takšne rasistične pripombe niso ravno všeč, razen, če poznaš čisto vse Rome in potem lahko trdš kaj takšnega.  :) Ker pa je to forum, pa imamo seveda vsi pravico izraziti svoje mnenje, tako sem tudi jaz povedala zdaj svoje.  ;)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #788 : 27 November 2007, 11:22:22
Tudi meni je žal za Malo. Upam, da bo s samčkom  ( :-[ pozabila ime) več sreče. Sem si ogledala na youtube posnetek in sem imela v trenutku solze v očeh.  :'( :'( Le kakšni ljudje lahko storijo kaj takega?

A veste kam grem pa jaz danes?!?!?!  :P  :P  :P

















Gledat Iris in Petrco!  :o  :o  :o  :o Bojno opremo imam pripravljeno,  :P  ::) zdaj samo upam, da bo moj uspel prej končati službo.  Komaj čakammmm  :-* :-*  ;D
Petra, kam pa voziš Iris k veterinarju? K Stašu?

Lp, Petra




agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #789 : 27 November 2007, 14:20:06
japs k Stašu :D ..sicr je pa bulca čudežno izginila (imela jo je kar nekaj časa samo se nisem preveč obremenjevala z njo, ker pa ni hotla izginit sem se raje najavila k veterinarju), kot da bi se bala, ker sem rekla, da bomo šli k veterinarju >:D bom vsaj prihranila nekaj evrčkov.. :P

hehe Bacek* imaš kakšno željo glede ovir?  ;D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #790 : 27 November 2007, 14:38:31
japs k Stašu :D ..sicr je pa bulca čudežno izginila (imela jo je kar nekaj časa samo se nisem preveč obremenjevala z njo, ker pa ni hotla izginit sem se raje najavila k veterinarju), kot da bi se bala, ker sem rekla, da bomo šli k veterinarju >:D bom vsaj prihranila nekaj evrčkov.. :P

hehe Bacek* imaš kakšno željo glede ovir?  ;D


Ovir za mene al Iris?  :P  :P  :P
Men je čist vseen, jest bom že zadovoljna če bom lahko gledala in božala,.... Zarad mene loh tud celo uro sedi ...pr men seveda.   :P  :D :D



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #791 : 27 November 2007, 14:43:23
uhh bo pa mogla bit v kletki ker je drgač preveč živčna ko jaz letam okoli z drugimi psi..lahko jo boš pa držala--mislm vrvico, ena roka ti bo pa ostala za božanje ;)...laja pa itak vs cajt...


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #792 : 27 November 2007, 14:54:13
lahko jo boš pa držala--mislm vrvico, ena roka ti bo pa ostala za božanje ;)...laja pa itak vs cajt...

 :-* :-*



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #793 : 27 November 2007, 19:23:53
Oprosti, Varja, saj vem, da sem malo pregrobo tole rekla,... Nocem biti ravno podobna Jelincicu..  :-\ ::) Danes pa so me tlacile se nocne more o njih...  :( Vem, da niso vsi taki, ampak na zalost pa je velika vecina... No, ampak dosti o tem.

Petrca, pol je bila po moje kaka bulica od cepljenja. Je Elly imela isto. In je tudi izginilo.



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #794 : 27 November 2007, 20:01:29
ne ne..cepljena ni bila že od avgusta..pa sem se zmotla ko sem rekla da je bulca izginila..zgleda da nisem dovolj natančno pretipala..


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #795 : 27 November 2007, 20:59:45
Aha.. no, a pol bosta sle k veterinarju? Le pejta, da ni kej hujsga...


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #796 : 27 November 2007, 22:49:10
Ojla....vsem, ampak čisto zares vsem! :)

Takole, sedaj sem ravno prišla iz Kp-ja in moram malo pokomentirati tele vaše zadevice....

Glede gonitve-moja je takrat v hiši in na sprehode hodim z šprico v kateri sta zmešani limona in voda. To pse blazno nervira in jim smrdi, tako, da se kar odtačkajo stran. Včasih zaleže tudi glasen..kako se že reče...tisto no, ko malo bolj stopiš na tla, brcneš, topot ali nekaj takega...ali pa malo povzdignem glas, tako grozeče-se jih večina pobere...sem razmišljala tudi o plenicah, ma bi bila tako smešna, kot da daš kravi plenico :D :D :D
Drugače je Aja privezana, v kolikor greva pa v gozd jo spustim. Nimam nekih velikih težav s tem, ker je tamala zaenkrat zelo uboglijva (upam, da bo skoz tako :) )


Glede ciganov pa takole- imela sem eno SLABO izskušnjo z njimi....vzeli so mi prejšnjega psa in mu nataknili nagobčnik in trdili, da je njihov. No, poklicala sem policijo in je potem je bila stvar urejena.-..vendar je pes postal zelo agresiven do vseh, ki so bili temni...

Toliko o tem....

Papa

ZgaGa


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #797 : 28 November 2007, 09:41:04
Bacek kako je bilo vceraj?

Glede ciganov bi tudi rada povedala da je posplosevanje krivicno. Jaz sem v osnovni soli 5 let sedela s ciganom, ker noben drug ni hotel. Se zdaj pride za vsak praznik s kitaro k nam in je res super fant. Medtem pa to kar se dogaja na Dolenjskem kr verjet ne morem. Da morajo ljudje zivet v strahu pred njimi itd.
Da terorizirajo celo drzavo, je res visek.
Si ne predstavljam da bi morala zivet nekje v njihovi blizini, tako da razumem ljudi ki jih ne marajo.

Ful sem vesela da so nasli Toya ;D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #798 : 28 November 2007, 10:06:38
Bacek kako je bilo vceraj?

Mraaaaaaaaazzzzzz  8) 8)  :P

Blo je prou fajn. Najprej sem srečala bivšo svakinjo, ki ima cca 1 leto staro višavsko terierko Luno in valda sem čist ubrisana nanjo (na Luno). No, celo kako minuto se je pustila božat, pa je cvilila od veselja, se valjala po tleh,... pol je bil pa sosednji pes bl zanimiv.  :P

Drugače pa Iris.....  :-*  :-*  :-* "Se vidi, da je vzgojena", je komentiral moj.  ;D  Res, ko jo pustiš brez povodca in nikamor ne gre, te posluša, uboga,... Kaj takega pri "naši" Luni ni možno (za mene je še kar naša  :-[).  Pa tko je bla dobra, ko je gledala Petro nepremično in jo kar gledala, ko ji je sedela pred nogo.  8) Za briket vse.  :P
To da je Iris čudovito lepa ni treba posebej povdarjat, a ne?!! Pokazala je nekaj svojih trikov, še vedno mi je najboljša ko maha.  :-*  Drugače pa firbčna - kot baba, a ne?  :P Pardon, kot lovski pes.
Edino kar sem pogrešala je bla kakšna lizika.  :-[  :-[ Ampak, kot sem že rekla, se vidi, da je vzgojen pes in zato ne rine v vsakogar - sploh če je v okolici polno zanimivejših vonjev.  ;D  ;D

Petrca je pa itak faca - sej to smo pa vse Petre.  ;)

Lp, petra



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #799 : 28 November 2007, 10:44:41
Super. No jaz nisem niti dvomila da te Iris ne bi navdusila.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #800 : 28 November 2007, 10:46:11
Petrca je pa itak faca - sej to smo pa vse Petre.  ;)

Tukaj se pa še jaz podpišem  :o :D 8)


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #801 : 28 November 2007, 11:33:30
Bacek ce si lizike pogresala, moras pa nujno Raya spoznat. On je Mister Lizika. Bos slinasta v par sekundah.

Mogoce pa "lizikanje" spada v Petrini soli k neprimernemu vedenju ;) No pri nas smo to vedenje sprejeli v vsakodnevno zivljenje in postaja pocasi rutina. Beri: Ce takoj ko odpres ocke nisi delezen vala "lizik" je dan pokvarjen :P



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #802 : 28 November 2007, 16:06:42
Hm...Bacek* če pa še Ray nebo dovolj, se pa lahko oglasiš tudi pri nas ;D Quido rad deli "lizike" .

..... In zadnje čase full vse grize...pa čuden zadah ima..to je zarad zobkov ane? :) No ja...saj bo=) Kupili smo mu tudi priboljške proti temu zadahu.

LP :-*


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #803 : 28 November 2007, 18:00:38
noap lizanje je prepovedano ;) razen pri mojemu bratu...do ''tujcev'' je kr zadržana, razen če se na sprehodu ustavljajo in se pogovarjajo z mano bolj živahno, s tem da jo tudi ogovarjajo..takrat je pa tečna..

veterinar se je pogovarjal z mano približno 10 min..s tem da ga umes par minut ni bilo in mi je zaračunal 10 eurou >:(  za ''svetovanje''-rekel je, da naj spremljamo, ker zaenkrat ni nič hudega ker je to ne moti in ne raste ter nima posebne oblike..to je pa tudi vse ???


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #804 : 28 November 2007, 18:17:00
Svasta so tile veterinarji.. Saj 10€ se ni tako veliko, verjemi.. So tudi ze vec placevali a to, kar si ti dobila od njega..  >:( Kaj ces, posel je posel.

Si ze narocila pajacka Petrca? Jaz sem zelo zalostna, ker Elly od Varje pajacek pa pulovercek nista prav. Pulovercek bi se sel, samo jo kar malo veze po nogicah, pa mi pol ni to fajn. Pajacek pa absolutno premali... Tako, da ce kateri drugi hoce... Pa ima manjsega kavalirja (nasa je velka baba).. Ker je oboje ful fletno in mi je res zal, da ji ni prav. Pajacek je temno moder, ki se zapne zgoraj...
Slikala sem jo samo v puloverju, ker pajacka niti nisva uspele dobro zapet, pa sem ji ga samo hitro dol dala.

Potem sva bile v Zootiku, ce so kaj dobili.. ITAK nic..  >:( >:( >:( Ne vem, ali bi njih sklincala ali tele od CAMONa... Na netu itak sploh nimajo nobenih oblekic.. Kot da jih nimajo v firmi lol...
Tako, da mi zdaj ne preostane drugega, kot da ga dam delat. Saj bo po moje pol se bolje. Bom pisala tja v Roksija, kaksnega mi lahko naredijo. Saj si rekla, Petrca, da si zadovoljna s ponudbo? 4 tacke in vse?

Elly zdaj dva dni noce jest nic cel dan. Ne vem, ali zaradi gonitve ali zaradi moje sluzbe (14 dni sem bila non stop doma, zdaj pa ne vec, pa jo mogoce matra) ali pa zaradi obojega skupaj....


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #805 : 28 November 2007, 18:36:39
moram še vprašat če lohka pridem osebno z iris tja, da mi jo oni zmerjo, ker jz nočm kej zamočt, recimo da bi plačala za plašček ki ji bo premejhn..bom pa rekla da ne sme bit preveč oprijet, tako da bo lahko normalno v njem na ''žabo :)'' ležala..bo mel pa za vse 4 tačke, iz nepremočljivega materiala in podložen okoli trupa (narjeno na tak način, da se lahko odpne ta podloga dol, da bom lahko uporabljala tudi poleti v deževnih dneh..če bom šla ven samo za par minut, tako da opravi svoje..na dolgem sprehodu je itq useen če je mokra)

joj danes mi je hotla na vsak način v tem mrazu it plavat v vodo ::) sm jo komaj stran zvlekla :D


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #806 : 28 November 2007, 18:44:54
Uuu, super se slisi tale plascek. Porocaj, kaj bodo rekli, pol jih pa hitro se jaz obvestim, da bi se jaz enega.. :)
Jaz sem imela tocno takega v mislih! Ti pajacki, ki se prodajajo mi nekako niti niso vsec, ker niso prav nic podlozeni in se mi zdi, da bi jo pozimi zeblo, sploh v snegu... ker je tako tanko....

Mnja, plavanje.. Nasa pa po luzah laufa, ce jo spustim, pa ce ima svoje prijatelje zraven.. :)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #807 : 28 November 2007, 18:48:47
+ z zatezno vrvico okol pasu (za prsnemu košom) da ne bi prišel sneg pod plaščk ;) ;D hehe


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #808 : 29 November 2007, 10:45:10
Ray je ful smesen ko ga kak neznanec na cesti ogovori. Zacne "ritat". To zgleda tak da ful sejka ritko. Bi ga rada enkrat posnela, sam ponavadi nimam fotica poleg oz nisem pripravljena. V glavnem ful je smesen.
To je zacel delat po tem ko se je odvadil skakat na ljudi. In zdaj pac rita :D
Petra nic se ne sekiraj. Nam veterinar zaracuna svetovanje preko mailov ::) Ja kaj ces. Moj oce(ki je tudi veterinar-kmalu upokojeni) pravi da morajo veterinarji sluzit na bumbarjih kot sem jaz :P



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #809 : 29 November 2007, 13:48:55
veterinar se je pogovarjal z mano približno 10 min..s tem da ga umes par minut ni bilo in mi je zaračunal 10 eurou >:(  za ''svetovanje''-rekel je, da naj spremljamo, ker zaenkrat ni nič hudega ker je to ne moti in ne raste ter nima posebne oblike..to je pa tudi vse ???

A verjameš da tole sploh še ni tolk drago.  8)
Jaz večkrat pomislim, kako vsak mesec 50 ali več EUR vtaknem v avto (benzin), ko je pa treba k zobarju (privat) pa vedno odlašam. No coment!

Katica, tvoj oče pametno razmišlja :P  :P   :D  :D  :D Daj posnemi tisto ritanje. Men je Luna tolk dobra k se kar po tleh vala in cvili ko me vidi. Jest pa blaženaaaa  :-[  :-[ :-*