Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1247954

zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1200 : 18 Januar 2008, 23:31:22
Uf ,ja, no sej sm se kaji ze opravicila...  :-\ Posljem se ostalim naslov.. ;) Nisem mela prej casa ga vsem poslat...

Bacek, skoda.. Ampak saj do 14h je se dolgo, se bos pa ja naspala malo vsaj.. ;) No, ce ti bo zneslo se zbudit ti sam pridi!!!!!!!


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1201 : 19 Januar 2008, 12:02:40
petra ostala brez prevoza  :( :( zgleda da ma nepesjanarske starše  :)


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1202 : 19 Januar 2008, 13:01:51
Od kje pa rabiš prevoz??


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1203 : 19 Januar 2008, 13:02:38
Agility loving girl, maš ZS


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1204 : 19 Januar 2008, 13:13:32
Ojej.. pol vaju ne bo? Ali bosta kaj zrihtali?


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1205 : 19 Januar 2008, 20:06:16
Slikce z današnjega srečanja :P :P
Kok so bli usi luškaniii :-*















               

še več pa v mojem albumu :)

Lp


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1206 : 19 Januar 2008, 20:18:18
oo si bla pa pridna.. :o jaz bom verjetno šele jutri urejala slikce..tko da pridejo jutri..

heh iris itak na skor nobeni skupinski..smotka ena  :)


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1207 : 19 Januar 2008, 20:28:19
super slikce. se vidi, da ste uživali.   :-*

Hehe, ne se sekirat, annie bi se tudi zase držala...  ;D


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1208 : 19 Januar 2008, 20:32:26
Hvala za slikce. Nam je kr malo zal da nas ni bilo zraven.  :-\

Kasiopeia kolko je Ymon star? Taka bebika lusna je se :)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1209 : 19 Januar 2008, 20:58:03
o jaa..ymonn je res cuker..je bil danes še tanajbol naspidiran in je izzival za igro vse po vrst...hehe to je kar plezal po tebi pa lupčke dajal  :-* :-*  čist pogumen bil...


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1210 : 19 Januar 2008, 21:00:21
Ja sm bla kar pridna.. :P takoj k sem domov pršla sem zrihtala slikce..
 


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1211 : 19 Januar 2008, 21:05:32
Mi bi se vec slikic. ;D

Ma so vsi tile Scarletti eni cukercki, anede?!  :P :P



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1212 : 19 Januar 2008, 21:07:46
Mi bi se vec slikic. ;D

od mene dobite jutri  :P bo treba še mal počakaat  :)


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1213 : 19 Januar 2008, 21:08:49
od mene dobite jutri  :P bo treba še mal počakaat  :)

Naj ti bo ;)



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1214 : 19 Januar 2008, 22:31:17
Joooj, Kaja, sam res si bila takooooooooo pridna.. :)
Jaz sem pa cist lena hehehe.e... Ampak se mi res ni dalo danes urejat slikic, ker jih je enostavno prevec.. :) Cez dvesto sem jih poslikala, samo jih je najbrz pol zanic, k so bli tako hitri hehe.. :)

Bom jutri probala, prav??


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1215 : 19 Januar 2008, 22:49:16
IIIII  :P :P :P

Kere lepe slikce!! Keri lepi kužki  ;) ;) Kaja, PRIDNA  :-* Pri meni bo še malo dlje trajalo (res pa je, da bo čudež, če rata kakšna dobra sploh  :-\)

Mislim, vsi kavalirji so bili super simpatični  :-* :-* Tako, vsi imajo karakter :) Iris je bila itak zvezda zaradi vseh trikcov in se ji res ni dalo še z mladički preganjat  ;D, Elly se goni in je čisto posebne volje, Quido, revček, pa čisto zmešan zaradi vonja  :o

Naš v glavnem že od kar smo sedli v avto spi!! Sploh, nič od njega!! Vsake toliko malo pogleda naokrog, pa spi dalje... Ne vem, ampak teorija, ki sem jo razvila, predpostavlja, da je konec koncev tudi njega malo zvilo zaradi Ellynega vonja, pa veselja nad tem, da ima enega norca (Quido) svoje starosti, pa od foušarije nad Irisinimi spretnostmi... Drugače si ne znam razlagati vsega njegovega vokalnega soliranja (za tiste, ki niste bili zraven - Ymonna je neki pičilo in je lajal kot nor... Še nikoli ni toliko lajal v enem kosu... Vse skupaj še ni tako lajal!  :o)

V glavnem, lušno je bilo, flancati so bili zelo okusni  :P Hvala vsem za družbo, Kaja, tebi hvala, da se ti je dalo odmotavat vrvico - si bila vedno hitrejša od mene  :-[

Aha, nisem še napisala, ja, Katica, Ymonn je pa star 4 mesece (in pol) :) Pa Scarlett team je, ja :)

V glavnem, z našim psom si očitno ne bo dalo danes nič več pomagati... ::) Gotov je! :) Slikice pridejo mogoče jutri, odvisno od časa. Bom se potrudila, obljubim!!

Lahko noč  ;)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1216 : 19 Januar 2008, 23:26:40
uff kasiopeia lepo si napisala  ;) heh ja slikice so tud pri meni večinoma motne..sploh tiste z Ymonnom  ;) ;D

pa hvala zlatolasski da nas je tako lepo sprejela..nas s flancati, kužote pa z umm..nečim zelenim   ::) ;)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1217 : 20 Januar 2008, 09:11:59
Luštne slikce!  :-*  :-*  :-*  vsem po vrsti.

Pr nas doma mamo pa nekej novega  :o  ;D  ;D   ;D






Počas je treba začet, a ne. Da ne bomo naenkrat preveč denarja mogl dat. No, čeprav po moje vse ostalo skup, ne bo prišlo tolk, k tale pojstla.  :-[  :-[  :-[ Kaj češ, sem se zapičla v to in je blo treba včerej nalašč v LJ it.  ::)  :-\  :o

Mam pa vprašanje za Zlatolassko.
Midva sva vzela S velikost. Sem hotela najprej tvoj model, pa nama je bil S ful mali. Pa je rekla, da je ta model mal večji. Ko sem gledala tiste M velikosti, so se mi zdel fuuul ogromni. Ampak sedaj naju je pa kar začelo mal skrbeti, da ne bo premali.

Kako vidve spita? Ji je postelja dovolj velika? Mere najine so (notranje, samo ležišče): 50 x 33.




Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1218 : 20 Januar 2008, 11:12:59
Iii Bacek te ze vidim.. hehehe. Najbrz se ti bo na koncu cakanja mesalo podobno kot se je meni. ::)

Sicer pa posteljka je ful lepa. Mene tudi mika ze kr nekaj casa. Samo glede barve se bo treba pogodit z mojim dragim. Jaz bi namrec ono isto kot ima Zlatolaska, pa se moj Alex nekak ne strinja :-\

lp



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1219 : 20 Januar 2008, 11:19:46
Iii Bacek te ze vidim.. hehehe. Najbrz se ti bo na koncu cakanja mesalo podobno kot se je meni. ::)

Sicer pa posteljka je ful lepa. Mene tudi mika ze kr nekaj casa. Samo glede barve se bo treba pogodit z mojim dragim. Jaz bi namrec ono isto kot ima Zlatolaska, pa se moj Alex nekak ne strinja :-\

lp

Men je pa iz te linije od Zlatolasske všeč kombinacija temno-svetlo plava. Ma tam na spletni strani majo fuuuuul teh barv. Sam v štacuni jih je bolj malo.  :(
Sicer je pa padla odločitev, da gremo zamenjat za večjega. Samo zdej ne vem, al isti model in barvo al kej druzga.  ??? Po moje bova kar isto, ker ima še dodatke - 2 vreči, da posteljo zložiš in pospraviš, pa neseš. Pa še tak fajn gumijasto podlogo ima na dnu, tako da postelja ni direkt v stiku z umazanimi tlemi recimo.

Drugače pa ja .... 2 meseca..... zdej čakam, da mi Ivana pošlje kaj novih slikic. Smo že mal neučakani.  ::)  :-[



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1220 : 20 Januar 2008, 12:21:04
Ja Quido je bil res bogii..no pa saj ko se ponovno vidimo bo bolje ;D
Naš mali je tud takoj v avtu zaspal...in je spal še doma cel večer in celo noč do zjutraj :D
zlatolasska hvala za gostoljublje in flancate..kot so že napisali..so bili res fuulll dobri.

Bacek* posteljca je zelooo lepa in komaj čakam slikceee :-*


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1221 : 20 Januar 2008, 17:31:20
Bacek - še 2 meseca?  :-\ Ah, saj bo hitro mimo!! Lušna posteljica je.... Mi tudi razmišljamo o menjavi; tale je že čisto razpraskana... :( Samo rogz je malo drag... HM, pomojem vseeno najprej kletka, potem pa posteljica :)
Pa še kakšna igračka prej :)

Joj, mi smo bili pa danes pri tastu in tašči na kosilu in se je Ymonn na preprogo polulal  :-[ :-[ Meni je bilo takooo nerodno...  :-[ :-[

LP


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1222 : 20 Januar 2008, 17:52:23
Bacek - še 2 meseca?  :-\ Ah, saj bo hitro mimo!! Lušna posteljica je.... Mi tudi razmišljamo o menjavi; tale je že čisto razpraskana... :( Samo rogz je malo drag... HM, pomojem vseeno najprej kletka, potem pa posteljica :)
Pa še kakšna igračka prej :)

Joj, mi smo bili pa danes pri tastu in tašči na kosilu in se je Ymonn na preprogo polulal  :-[ :-[ Meni je bilo takooo nerodno...  :-[ :-[

LP

No, midva mava zdej doma že večjo verzijo postelje. Ista kot prej. Ja, cena je res visoka. Ampak jaz ostalih niti nisem gledala, sem šla kar tole kupit. Cena kletke je pa v primerjavi s posteljo 1/4 cene. Midva bova v začetku mela sposojen box, potem pa bova kupla kar ta velikega.

2 meseca ja....  :(  :( daaaaleččč



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1223 : 20 Januar 2008, 17:57:33
reci si 8 tednov, pa se bo mn zdelo  ;)

hehe mi mamo pa univerzalno verzijo iriskinega ležišča..in sicer človeški vzglavnik odet v pižamo ;D kaj čmo eni smo po domače  :) pa lahko rečem, da ga iris ne bi zamenjala za rogza..


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1224 : 20 Januar 2008, 18:05:53
Quido pa ponoč sploh ne spi v posteljici... sam tko kdaj pa kdaj se popoldne uleže v njega..

No danes smo šli na daljši sprehod v Evropark.. in je bila trava malce večja in so bili tisti "ježki" k se takoj prilimajo na dlako..in Quido ga ja dobil v uho :-\ Fulll ga je bolelo..pa pomojem tud mal srbelo..skos se je praskal :(... Nismo vedli kaj bi naredili..pol k smo pa pršli domov smo mu pa tko omehčali z vodo pa mal s škarjami odstrigli.. Ni šlo drugače :-\
No smo spravl dol...je bil kar priden ko smo mu rihtali. :)
Pol je pa dubu nekaj priboljškov in jih z užitkom pojedel ;D


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1225 : 20 Januar 2008, 18:10:08
Uf ste se razpisale.. :) Jaz pa sem danes sele zdaj prisla do racunalnika.. :) Tako da slikice se cakajo, da pridejo na vrsto..  ::)

Wauuuu, bacek, super, Rogz.. :) Da nisem jaz edina neumna, k dam tok za lezisce..  :-[ No, pri nas je tako... Elly ima na razpolago celo dnevno sobo, v kotu ima rogza, pa na tleh se cel jogi (am, sej prej je bil na postelji, pa je prevec gor in dol skakala, tako da sm dala jogi kr na tla)... Tako da ne morem trdit, kje vec spi.. Malo tu malo tam. Rogz ji je absolutno premali, bi ji kupila vecjega, da bi se v njem lahko tudi stegnila.. V tem je revica lahko samo zvita v klopcic al pa visi z glavo in nogami ven hehe..  ;)
No, samo zdaj ni denarja, pa itak ima cel jogi, pa se tam lahko stegne ;)

Sem mami pohvalila flancate.. :) Hvala se enkrat za pohvale..  :-[ Mi je bilo v veselje, da sem vas lahko malo pogostila.. :) Pa se kdaj.. :)

Am, aja, bacek, koliko si pa dala za rogza? Jaz po ceni vem, koliko je kateri velik hehe.. :)

Ufff.. Bogi Quido.. :( To pa najbrz res ni prijetno, ce dobi tisto v uho..  :'( Meni grejo ze na zivce, ko jih dobi samo na nogo...


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1226 : 20 Januar 2008, 18:12:33
iris jih vedno nabere cel kup..pa pri nam gre njalažje dol s krtačo ali pa z rokam..so pa res tisti v ušeskih najbolj smotani ker so tam kužki taakooo občutljivi..


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1227 : 20 Januar 2008, 18:36:17
Jooj tile rogzi so res tak lepi da bi v vsako sobo pasali. Sicer mene tudi ful mucijo, po drugi strani pa sploh ne vem ce bi bil uporaben za nas. Ray itak spi vsepovsod. Ima tudi svoj prostor ki ga obozuje. In sicer Ikea deka in Ikea povstri. Deluje super. Pa se poceni je. Kolko pa stanejo Rogzi?
Jaz sem nora na barve in cist vse posteljke so mi vsec.

Bacek upam da ti cimprej mineta ta dva meseca in da cimprej dobis svojo kepico. :) Slikice bodo sigurno pomagale da bosta zdrzala. Sicer smo pa mi tudi radovedni. Vsaj jaz no :P

Kasiopeia prezivela si pa le ;) In kaj sta tasca in tast rekla? :P




Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1228 : 20 Januar 2008, 20:01:45
Hej hej,

no teli Rozgi res niso pocen, v primerjavi z drugimi. Samo jest se tolažim, da bo buča na njem spala več let, pa mora met kakovostno posteljo, a ne?  :P  ;) :o Drugače bo pa tud pr nas prišla v poštev še dekca iz Ikee. Sploh k se mojmu ta Rogz zdi toooolk trd.  ???  ::)

Cena, tist mali, k sva ga najprej kupla je bil 100 EUR, ta srednji pa 125 EUR. Iz linije, kot jo ima Zlatolasska, pa je srednji 108 EUR.  Hja no, kar precej, ampak za ta mesec dobim glih ene tolk povišice (vključno s stimulacijo), tko da smo žrtvovali. Pa še boxa nama ni treba kupit zdajle - ker si ga bova sposodla prvih nekej mesecev.

Drugače pa (vse ostale razen Kasiopeie - mast, sem mogla 2x pogledat kak to napisat  :o) a ste vidle, k sm ene par strani nazaj spraševal za začetno opremo? http://ckcs.mojforum.si/ckcs-about38.html  :-[  8) ;D



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1229 : 20 Januar 2008, 20:08:20
Kasiopeia prezivela si pa le ;) In kaj sta tasca in tast rekla? :P

"Joj, poglej kaj je naredil! A nisi mogla pazit?!" - Naj povem, da smo še jedli in sem bila jaz odločno proti, da se ga že noter spusti (čakal je na hodniku, ker ga je preveč razmetavalo  :P), pa so rekli, saj je lahko notri... Jaz sem še jedla in nisem mogla pazit na Ymonna, poleg tega je pa lump še ne pol ure predtem lulal zunaj!! Potem so pa še rekli: "Ja, se je poscal" - mislim, polulal se je, halo >:( >:(

No, po dolgi borbi smo iz preproge zdrgnili vse (upam)... Oni so oprostili meni, da se je Y. polulal, jaz pa njim njihovo reakcijo :) Kaj čmo, psički so nepredvidljivi!

Bacek*, saj meni je tudi včasih malo nerodno, da sem si tak kompliciran nickname izbrala... Ampak, kaj čmo, zaljubljena v grško mitologijo  :-*