Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1249015

Kuncicka

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #1380 : 12 Februar 2008, 21:02:51
Oj!

Ja Čarli ima rodovnik, samo vzrejnega dovoljenja nima.  :)
Sj drugač maš prov in te čist zastopim (nč ti nism zamerla)  ;D ;D ;D

Bom Čarlija še slikala pol bom pa probala njegove slikce oblavit tut tukj na forumu.

O.K. Ajda



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1381 : 13 Februar 2008, 16:14:03
No super..komaj čakam da vidim njegove slikce... :D

Lp :-*


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1382 : 16 Februar 2008, 18:42:21
Kaj ste pa zdej vsi čist tiho? ;)
No ja..mi gremo pa jutri v Dovje-Mojstrana...in bomo seveda Quida sabo vzeli ;D 8) ;D

Upam da bo uživu..pa gremo do četrtka..šli bomo mal pogledat na Ledno plezanje in proti Slapu Peričnik..mogoče še v Planico..
No bomo videli..vsekakor pa se vrnem s slikcami :P

Lep pasji pozdrav :-*


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1383 : 16 Februar 2008, 19:13:25
Ooooo - fouš :D
Mi smo bili danes v Kranjski Gori, pa je Ymonn počakal pri mojih starših (od včeraj zvečer, malo prej sva ga pa šla iskat). Bilo je noro - no, mi smo šli smučat. Malo ledeno, pa zelo mrzlo, ampak sončen dan in nobene gužve  :o Žur!
Tako da če bo ju3 tako lep dan kot danes, se boste imeli na izletu pomoje super  ;) ;) Uživajte!


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1384 : 16 Februar 2008, 21:45:04
Ja hvala..ja upam da bo lepo vreme...sicer mrzlo bo..sem videla na TV-ju ;)

Se pa nebi branila tudi malo snega na višji nadmorski višini :D mogoče v Planici, ali pa na slapu ;D


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1385 : 17 Februar 2008, 15:08:40
hehe sem šla danes malo pogledati strani naše teme od začetka..pa se mi zdi, da nas je bilo na začetku kar nekaj več sploh nekateri so pisali da bodo nalimali slikice svojih kavalirčkov, potem pa se niso več oglasili ??? kakorkoli že, ugotovila sem, da sem na začetku tako ''po domače'' pisala  :-[ ups..

sicer pa..če bi šlo vse lepo in prav, bi šli čez približno dva tedna na Češko..moja tamala se je namreč začela goniti  :) bomo pa tako doma ostali in s pleničkam počakali, da bo to obdobje mimo šlo..
pa ravno zdaj, ko imava tekmo  ::) upam, da nama bodo dovolili tekmovati in pa da iris ne bo še bolj trma kot se ji včasih na tekmah dogaja  :D


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1386 : 17 Februar 2008, 20:31:05
Ravno te dni sem razmišljala, da se bo Iris zdaj gonila in če bi bilo vse ok, bi šibali na izlet.  :)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1387 : 19 Februar 2008, 08:34:19
Pri nas še vedno nič novega. Čakamo  ........  :(

Katica, kaka je bla knjiga? Sem jo iskala pri nas v SLO pa je nimajo. Študiram če jo čem preko neta naročit. Hmmmmm  ??? Se splača?  ;) :D



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1388 : 19 Februar 2008, 19:22:18
Bacek, ti pase slikca ;)

Knjiga je cool. Vredna branja. Ceprav je se nisem dokoncala ::)

lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1389 : 21 Februar 2008, 08:05:10
pa ravno zdaj, ko imava tekmo  ::) upam, da nama bodo dovolili tekmovati in pa da iris ne bo še bolj trma kot se ji včasih na tekmah dogaja  :D

Zaradi gonitve niso še nobenmu prepovedali teči na agility-ju  ;D. Ponavadi si štartal zadnji (če si na gonitev predčasno opozoril).


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1390 : 21 Februar 2008, 11:50:28
Sicer vem, da je še zgodaj, toda vseeno ..... kam hodite na dopust z peseki? Zanimajo me pa apartmaji, po možnosti kje bolj južno, ker bo dopust šele septembra?



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1391 : 21 Februar 2008, 15:42:37
z mojim odgovorom ti ne bom mogla kaj dosti pomagati, saj gremo na morje oz dopust vedno drugam..ne samo v apartmaje, ampak tudi v kampe..sicr mi zadnje ni preveč všeč, ker iris vedno najde lužico smole, v kateri se povalja  >:( >:( in nato sledi oljčna kopelj (lansko leto v olivnem olju ::) ) ..zelo lepo imajo urejeno na korčuli (je pa kar dolga vožnja), obstaja pa še ogromno lepih lokacij, kjer lahko počitnikuješ s svojim štirinožcem..mi jo ponavadi poiščemo na internetu (seveda pazimo, da imajo kužki dostop)..


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1392 : 21 Februar 2008, 15:45:41
z mojim odgovorom ti ne bom mogla kaj dosti pomagati, saj gremo na morje oz dopust vedno drugam..ne samo v apartmaje, ampak tudi v kampe..sicr mi zadnje ni preveč všeč, ker iris vedno najde lužico smole, v kateri se povalja  >:( >:( in nato sledi oljčna kopelj (lansko leto v olivnem olju ::) ) ..zelo lepo imajo urejeno na korčuli (je pa kar dolga vožnja), obstaja pa še ogromno lepih lokacij, kjer lahko počitnikuješ s svojim štirinožcem..mi jo ponavadi poiščemo na internetu (seveda pazimo, da imajo kužki dostop)..

sej to delam že zadnjih ne vem koliko dni. Sam, da pa dam za apartma v septembru 45 EUR na dan, mi je pa mal too much.  ???  :(
Pa mislim, da APP še ni tolk problem najdet, problem je potem s plažami, k se najdejo ljudje k težijo. Zato sprašujem, če ima katera kako preverjeno info.



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1393 : 21 Februar 2008, 16:42:35
No, mi na dopustu še nismo bili, ampak ne bo problem; mamo dva vikenda na morju (oba v Istri). No, prvi je od dedka in je stara dvonadstropna hiša brez dvorišča... Tule bi bila edina varianta, da ga zapremo ponoči pač v spodnji prostor - ki pa je v bistvu odprt; in bi Ymonn lahko tekal po kuhinji  :-\ Kar ni ravo fajn. Druga možnost je v kletko, pa z nama v sobo... Skratka - tja ne gremo, če hiša ne bo popolnoma prazna (malo zoprno; ponavadi gremo sem na morje za prvi maj, ampak je hiša takrat polna :( To je edina stvar, ki je v zvezi z Ymonnčkom malo neprijetna).

No, še vedno pa nam je na voljo drugi vikend; ta pa je last mojih staršev in je naravnost idealen za Ymonna - hiška ima namreč ograjeno dvošišče - sicer majhno, ampak povsem varno; po tleh so ploščice, je pa tudi nekaj travice, za lulat je zelo blizu, samo nekaj metrov od hiše, plaža je malo bolj divja in nikogar ne motijo psi, naši prvi sosedje imajo zahodnjevišavskega terierja, na drugi strani ulice pa sem videla BH kavalirja  :o :o Tako, da tukaj se bomo imeli res fajn. Meni osebno je prvi (dedkov) vikend veliko bolj všeč, ker je mesto veliko veliko lepše, ampak kaj čmo, vsekakor bi radi, da bi tudi Ymonn užival, kolikor se da!!

Danes imamo prvi sestanek za malo šolo  :o Komaj čakam!


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1394 : 21 Februar 2008, 18:36:36
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaan ;D ;D

Mi smo nazaj :o...imeli smo se super fajn...sam noge bulijo ;) :D Quido je uživu 100 na uro..v kampu je imel tudi družbo in sicer psičko Pegi - Airedale terierko 8)...se je čist zalubu vanjo...

Šli smo malo po okolici kampa Kamne (tam smo bivali v hišici), v Planico (Quido skakalec 8)), Kranjsko goro, na Ledno plezanje in pa Slap Peričnik :)

Bacek.. mi bomo šli v Poreč, ker tja hodimo že 9 let ;D


Slikceeeeeee:

doma...
               
v Kranjski gori in Planici:
           
na slapu in lednem plezanju...
           








več slikc je pa v mojem albumu :D
LP, Kaja & Quido :-*


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1395 : 21 Februar 2008, 22:48:25
Zelena od zavisti  :-\ :-\

Slikice so prekrasne!!!  :D   :o   :P   :-*


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1396 : 22 Februar 2008, 20:58:43
Hojla!
Res mate čudovite kužolinote doma. Tudi če nisem ravno za mičkene pasme, so mi ti pesjančki resnično všeč :).
Včeraj smo se z mojo bejbo sprehajale s polono in Dafijem, enim od kavalirčkov, ki jih boste lahko videli na celjski razstavi prvič (in upajmo da ne zadnič ;))
















**več slik pa pesjanarji se predstavljajo..zlatka riva ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1397 : 23 Februar 2008, 21:02:53
pa je tekma mimo..najprej povem, da sva končno v živo spoznali kavalirko Zoyo  ;D bila je na svoji prvi tekmi, šlo ji je pa res super..če pomislim, kakšne je meni iris delala na njenih prvih tekmah  ::) ::)..no po prvem teku sta bili na tretjem mestu s 5 kazenskimi točkami (1 napaka), žal pa v jumpingu (po mojih in od nekaterih drugih merilih ni bil primeren za enko) ni imela toliko sreče..bili sta postavljeni dve oviri, ki se jih pri njih v društvu še niso učili...vse druge ovire pa sta premagale brez napak..bravo Zoya!  :-*  (upam, da lastnica ne bo huda, ker poročam o njunem teku :-[ )

zdaj pa še moja gonečka  :P :D oba teka sva odtekli brez napak z enkratnim časom (če vzamemo, da na preprogi zeloo drsi) in si tako prislužili prvo mesto na stopničkah  :o ;D od sotekmovalke, ki je bila druga, sva bili hitrejši manj kot eno sekundo..tako je bilo ozračje kar napeto :D..lahko bi bil čas še malo boljši, saj sva nekaj sekund izgubili, ko sva se na koncu mosta zaleteli  :-[  :) filmčki sledijo..

hvala Zoyi in njenim prijateljčkom za sprehod in preživete skupne trenutke :-* :-* pa ..se vidimo naslednjo nedeljo  ;)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1398 : 23 Februar 2008, 21:28:49
Čestitke tebi, ALG in Iris.  Bravo!!!!!!  ;D ;D



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1399 : 23 Februar 2008, 22:12:34
Čestiiiiiiiiiiiiiitkeeeee :o :o :o :o


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1400 : 24 Februar 2008, 07:06:01
alg čestitke tudi po tej poti
Bili sta zares enkratni!
Zoyica tudi!!! :o

Se vidimo v nedeljo. Do takrat pa enega velikega :-* tvoji lepotički ;D



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1401 : 24 Februar 2008, 09:42:41
No, da vam malo pomagam pri počitnicah. Pri telemu linku: http://www.petholidays.net/  Lahko najdete app, ki vsi sprejemejo pse!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1402 : 24 Februar 2008, 15:15:07
Hvala Petra in Iris za lepe besede, nimam biti zakaj jezna lahko sem vesela, da tako lepo napišeš o Zoyi.  :o
Čestitke vama še enkrat, bili sta res super in zmago sta si trdo zaslužili!!!!!!  :o
Veselim se že tekme v nedeljo da gremo spet na kakšen sprehod, do takrat pa lep pozdrav,
Urša, Zoya in Tim  :o



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1403 : 24 Februar 2008, 15:59:54
Braavo vsem!!  :-*   :o.

Drugače pa je Dafi (z zgornih slik) dobil v Celju odlično oceno in PRM na svoji PRVI rastavi  :o  :o

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1404 : 24 Februar 2008, 16:11:21
bravo še Dafiju  :o
hehe danes že cel dan talam čestitke naokoli  :D

*sara* pa povabi lastnico kaj na forum  ;)


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1405 : 24 Februar 2008, 17:05:46
je že povabljena..moram samo še kaj spomnit ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1407 : 25 Februar 2008, 07:33:21
 :o :o :o  Iiiiiiiiii   :-* :-* :-*  Super sta!

Mene pa zanima kje boste naslednjič in kdaj? Jest bi to pršla malo gledat.  ::) ;D



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1408 : 25 Februar 2008, 09:29:20
pa še obljubljena posnetka: (petrca snemala ;) )

petrca snema po naročilu  :D.

V soboto sta res šle super. Tudi podloga na štartu je ni motila.


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1409 : 25 Februar 2008, 13:03:42
Oj, super filmček res se dobro vidi kako sta dobro odtekli in kako zahteven parkur smo imeli.
Ja veš imaš pa srečo da te kdo posname jaz si vedno želim, da bi me, da bi videla kako sploh zgleda vse skupaj in tudi napake lažje tako vidiš.
Res super lp  :o