Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1247949

Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1740 : 08 April 2008, 20:38:53
Mast, k sem pa jest u 1. razred hodila, pa nikjer nič takega. U, to bi blo nekej. Mi je kar žal, da me ni blo tam.  :o :P 8)

Evo, clo en filmček mi je uspelo spravit na youtube. Takle imamo po kopanju   :o ;)

http://www.youtube.com/watch?v=KHP5tlIpsNY

Kako naj popam slike na forume, da jih ne bom celo večnost nalagala na moj-album? Je možno iz računalnika naložit? Ne, a ne?  :(



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1741 : 08 April 2008, 20:47:41
naložiš jih na photobucket..samo ne po običajnem postopku, ampak daš tm  ''Uploading lots of files? Use our bulk uploader'' ..pa jih sam še izbereš (tud če maš sam eno) pa klikneš ''upload'' in se ti naložijo v sekundi..pol maš pa pod sliko napisane različne povezave in klikneš ''IMG code'' pa prekopiraš na forum  8) upam, da razumeš..sicer pa ni tok pregledn kot moj-album..tko da mam jz tukaj samo slike, katere želim dat na forume in za katere nimam živcev, da bi predolgo čakala nalaganje..pa še potem, ko sliko prpopaš, ti nič ne piše na njej (npr. moj-album.com)

 ;)

uff, Aisha je pa že prava babn'ca :o :o najbolša je tm, ko pade s kavča :D


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1742 : 08 April 2008, 20:49:25
Petra, ful dobro, da sta ble z Iris med prvošolčki  :o se prav nič ne čudim, da so bili navdušeni  ;D



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1743 : 08 April 2008, 20:54:53
Bacek ful je luskana. Najboljsa je tam ko pade s kauca :o Faca ful.

No mi smo danes v pasji doli dobili novo sosolko. In sicer 7 mes staro kavalirko. Ray se je zaljubil. Cel cas sta se igrala. Kot bi se poznala 100 let. Mala je ful lusna. Nabrita kot vsak mladic ;)

Kaj je mozno da vejo da so iste pasme? Ker to skoraj ne morem verjet kak sta se zastekala.

Tolko od nas. Pozdravcek



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1744 : 08 April 2008, 20:55:53
haha AGL. Sma ble istih misli :P



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1745 : 08 April 2008, 20:59:18
Kaj je mozno da vejo da so iste pasme? Ker to skoraj ne morem verjet kak sta se zastekala.

heh pri moji to čisto nič ne pomaga..če ve al pa če ne ve..ker ona ne ''šlivi'' ne kavalirje in ne pse drugih pasem..
 :)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1746 : 08 April 2008, 20:59:30
Kaj je mozno da vejo da so iste pasme? Ker to skoraj ne morem verjet kak sta se zastekala.

Jest verjamem, da se "zavohajo".  Aisha je prejšni teden spoznala BH kavalirčka Žaka - sta se takoj zastopla in igrala ... sicer je do psov še malo zadržana ... o sej jih izziva in nagaja .. pol pa hop med noge se skrivat    :P :o :o  In tale Žak jo je čist za svojo vzel ... tk da ma zdej že fanta   ::) :o :P OMG   a že tko kmal  ???



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1747 : 08 April 2008, 21:30:57
Imava eno tako sedežno v obliki črke U in na enem koncu se dvigne, ker je spodaj velik prostor za pospravljanje .... In ker ponavadi Aisha v tem kotu leži, pol zgleda to tkole





Tudi pozirati znamo





Najboljša domača igračka - pokrovčki na vrvici





In pa naša jutra oz trenutki crkljanja   :-*

















P.S. ALG ... hvala za tole... dela ko šus  :o



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1748 : 08 April 2008, 21:33:39
ful je luštna psička..teli očki so mi tkooo všeč :-* :-*


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1749 : 08 April 2008, 21:38:34
ful je luštna psička..teli očki so mi tkooo všeč :-* :-*

Luštna že ... samo tko užaljena ... zdej je sama doma, ko greva delat, in potem se nama maščuje z lulanjem kjerkoli (na sedežni ... plenica je zraven sedežne, v kuhinji da ja gor stopim .... )  >:( >:( >:( Res, noro je tole zadnja dva dni .....  :'( :'( :'(  Potem je pa kregana in mora za kazen bit v svoji postelji in ne na kavču ... kaj je hujšega ... In potem se spet maščuje ... začaran krog  :-\ :(



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1750 : 08 April 2008, 21:43:06
no ne vem..samo meni se zdi, da se težave z lulanjem veliko hitreje rešijo, če je kuža v tvoji odsotnosti ograjen z ograjco v eni sobi..(prostor ne sme biti prevelik, saj tako obstaja manj možnosti, da se bo kuža polulal-ponavadi ne marajo lulat po svojem ležišču)..in se bo naučil počakat..
nam je ratalo v parih tednih..


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1751 : 08 April 2008, 21:53:55
no ne vem..samo meni se zdi, da se težave z lulanjem veliko hitreje rešijo, če je kuža v tvoji odsotnosti ograjen z ograjco v eni sobi..(prostor ne sme biti prevelik, saj tako obstaja manj možnosti, da se bo kuža polulal-ponavadi ne marajo lulat po svojem ležišču)..in se bo naučil počakat..
nam je ratalo v parih tednih..

Saj ko je sama v dnevni zaprta lula na plenico ... ko sva pa midva doma je pa raztur ....  >:(



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1752 : 08 April 2008, 21:58:16
Še en filmček ... dans mam čas (beri se mi ne da likat  :P ::))

Tole je pa iz prvih dni, ko sva jo dobila

http://s287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/?action=view&current=MVI_1483.flv



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1753 : 08 April 2008, 22:04:52
ful je sladka, gobček pa ima čisto po očetu.  :-*

mislim, da je smiselno kregat, če jo zalotiš pri dejanju, drugače ne. nisem čisto razumela, kdaj jo kregata....   ???

jaz sem annie tudi "zapirala" v stajico, ki pa ni bila mala, ampak dovolj velika za ležišče in pleničko, tako da je tam opravila, ko sem jaz bila na delu. mislim, da 2 ali 3 mesece star mladič ne more zdržati 6 ali več ur brez lulanja...  ??? 

Citiraj
Saj ko je sama v dnevni zaprta lula na plenico ... ko sva pa midva doma je pa raztur ....

to pa je nekaj drugega.  ;D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1754 : 08 April 2008, 22:10:40
ful je sladka, gobček pa ima čisto po očetu.  :-*

mislim, da je smiselno kregat, če jo zalotiš pri dejanju, drugače ne. nisem čisto razumela, kdaj jo kregata....   ???

Recimo včeraj kroži tam po dnevni, šnofa itd... sva že vedela ... še preden je rit tišala dol, da bo kakala, sva govorila ne, pa potem jo dvignila in nesla na plenico 2 metra stran .... pa se ni tam podelala, ne, nesramnica je šla tja k čevljem in se je tam  >:( >:( >:(

to pa je nekaj drugega.  ;D

Aha, to je pa čisto nagajanje. Jo peljem ven ... se pokaka, lula nič .... Prideva notr, ni 5 minut ... luža. Sem nehala verjet v naključja  >:D ;)

Ejga, ful dobr podpis maš   :o



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1755 : 08 April 2008, 22:32:57
hehe, hvala. sem se malo poigrala, pa novi banner za spletno naredila.  ;D

hm, pomoje se je že navadila not lulat, mi smo tudi imeli te probleme. mislim, da ni fora v nagajanju, ampak v navadi... se pa valda lahko tudi motim....   ???


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1756 : 09 April 2008, 20:20:17
Omg Bacek kak je lusna. Revica mora sede spat? Vidim da si je tudi posteljo ze priborila ;) Ona lepotna pikica je ful cute.

Bacek pri nas je blo isto. S tem da je Ray lulal zunaj pa se 5 min za tem ko smo prisli domov, se doma. To je trajalo kr dolgo. Tak da se nic ne sekiraj prevec. Ceprav ko se spomim nazaj, tocno vem da sem si v tistih trenutkih obljubila da ne bom nikol vec imela mladica. Vcasih me je melo da ga dam na drazbo ;) Zdaj pa zdrzi 6 krat vec kot jaz 8) in ga ne damo za nic na svetu.

Nic ne pomaga kregat ko prides domov in najdes kupcek. Kreganje zaleze samo ce jo zalotis pri dejanju.

Varja kaj mas Legota v stajici ko gres od doma?



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1757 : 09 April 2008, 22:08:57
Najprej Bacek, sori, k ti nisem odpisala, me ni blo nc kej dost na netu, se manj na forumu.. :S
Pa itak vidim, da si ze zrihtala.. :)

Kako je luskana.. :) Zdaj pa jaz mojo buco pogresam! Je nisem vidla ze od nedelje, pa je ne bom do petka zvecer..  :'( In pol tele slikce, ko se tako mazi..  :'( :'( smrk smrk.. k bi kar sla pa jo pripeljala domov, samo ne gre, ker grem jutri na lepse.. :) Ampak bo itak se prekmalu petek, pa vikend, k me bo ziher kaj ujezila.. Pa bo zur hehe..  :P


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1758 : 09 April 2008, 22:27:45
ne, Lego ni v stajici (zato sem napisala, da sem Annie imela v stajici). Ko sta dva, je zgodba malo drugačna.  :)  Če pa bo kdaj zopet le en (v kar pa močno dvomim  :P ), pa bom zopet posegla po stajici. glede na to, da imam malo stanovanje, ni taka panika. če bi imela večsobno, bi jima sigurno omejila prostor, ko me ne bi bilo doma (dokler je mladiček, ki mu gredo bedarije po glavi).


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1759 : 09 April 2008, 22:41:20
Omg Bacek kak je lusna. Revica mora sede spat?

Ne, ne. Je bla tolk lena da se ji ni dalo umaknit se, ker sem jaz tam spodaj nekej rabila. Pa sem jo s kavčem vred dvignila. :-)



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1760 : 09 April 2008, 22:44:00
ne, Lego ni v stajici (zato sem napisala, da sem Annie imela v stajici). Ko sta dva, je zgodba malo drugačna.  :)  Če pa bo kdaj zopet le en (v kar pa močno dvomim  :P ), pa bom zopet posegla po stajici. glede na to, da imam malo stanovanje, ni taka panika. če bi imela večsobno, bi jima sigurno omejila prostor, ko me ne bi bilo doma (dokler je mladiček, ki mu gredo bedarije po glavi).

Pri nas je vsak dan ena bedarija več ... zdaj je začela kavč praskat in tam vogal predala za posteljo (ker je izvlečen, da gre lažje gor) je že zascetel.  >:( >:( :( :( Ampak sem sama tako želela, ker mi je bilo tist pondelk, k je bla sama v ogradi tooolk hudo, da sem rekla, da raje sedežno menjam, če jo bo napadla. Na, zdej pa imam  :P



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1761 : 10 April 2008, 08:39:35
Dobro jutro,

jaz bi zakonsko prepovedala zgodnje vstajanje ... oz. bi naredila tako, da bi se nočne ure počasneje obračale. Ker tole 6 urno spanje dnevno, mi nekako še znese do srede ... potem sem pa zombi.  8)

Da malo pohvalim našo bučo ... daneč ponoči ni nič lulala in kakala (no, vsaj nisem našla nič  ;)) in ko sem jo peljala ven, je 2x lulala in 1x sračkala.   :o :o Jeeeeeejjj, sej mogoče pa še bo kej iz nje.  ::)  ;D ;D ;D



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1762 : 10 April 2008, 14:10:38
Oooo! Čestitam, bacek! Sicer pa - daj ji čas. Konec koncev je še majhna. Pri Ymonnu po začetnem navdušenju ni nč kaj dosti kazalo, da bo sploh kdaj nehal kakati in lulati noter, potem je pa skoraj nenadoma popolnoma prenehal. In zdaj smo že več kot mesec dni popolnoma sobno čisti!  :o


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1763 : 10 April 2008, 18:00:18
 :( :'( >:( :( :'( >:( >:(

Sem vedla, da je ne bi smela hvalit.....





So ble litanije, ampak zgleda nič zalegle ... ker je zopet hotela grizt ... in ja priznam, dobila je po nosu ... je zacvilila in se užaljeno umaknila. Takole ....





Ampak pol ta užaljenost traja 10 minut, pride J. za hrbet, pa je ne šljivi. Zdej pa tle pod mojim stolom sedi in se smili sama sebi ...



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1764 : 10 April 2008, 20:51:50
joooooooj, to pa so svetovne fotke!!!!!!!!! Lego se ne zna mulit, on se razjezi, če ga skregam.  ;D


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1765 : 10 April 2008, 20:57:14
kakšna užaljenoost :D :D
moja je pa danes dopolnila 3 leta in en dan..tako da je včeraj imela rojstni dan  :)
sva šle v zoo-hoby kupit novo skledco (spet ne namenjeno za hrano ::), ampak v službene namene :D)..in ker Petra s sabo ni imela nahrbtnika, ji je lepo iris pomagala...in nosila skledco od mesta pa vse do doma ;D


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #1766 : 10 April 2008, 21:05:35
Ooo Iris vse najboljše  :o :-* :-* da bi še dolgo se zabavala s Petro in razturala v agility-ju.  ;) 8)

Včeraj smo se srečali, pa sem ji pozabla čestitat  :-[ sta mele pa res lušno skledco  :D



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1767 : 10 April 2008, 21:59:08
VSE NAJ NAJ IRIS :-* :-* :-*


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1768 : 11 April 2008, 00:11:39
VSE NAJSLAJŠE (izvzemši kakce in mrtve ptiče)!!  :o :o Še na veliko trikcev  ;)

Joooooj, kako perfektna užaljenost!!! Hehehehehehehe  :o :o :o Sem se tako nasmejala!


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1769 : 11 April 2008, 06:38:51
Čestitek Iris tudi od naju in Aishe.

Danes zjutraj se je prikradla na posteljo in tam odsmrčala eno kitico. Jaz nič slišala in čutila, dokler ni ura zvonila.  :o :P Grem jo malo animirat, da bo bl zmatrana ko bom šla.  8) ::)