Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1249961

Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1800 : 16 April 2008, 08:56:05
Varja, podpis so ti skenslal.  :-\ Packi   ;)

Glede Hrušice pa še nam ostalim povejda, da vemo kdaj gor pridet. Razen če nočta imeti za vratom ene nevzgojene, hiperaktivne nadebudnice!  :P 8)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1801 : 16 April 2008, 16:19:38
Oj,

name ne 100% računat, imam še neke druge obveznosti takrat, pa ne vem, če mi bo zneslo.  :)  tako da se bom odločila bolj zadnji hip.  :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1802 : 16 April 2008, 20:01:18
Ojej.. a pol se morm sama odlocit kdaj naj grem? :S
Kdaj si ti rekla, da bi raje sla, oz. mas bolj cas kot ne?

Wauu.. kaj sta dobra.. :) Mali lumpek.. :) Ful je cukro! Bi ga res rada ze malo vidla.. :)


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1803 : 18 April 2008, 20:50:17
Naš Ymonn je po novem prijatelj noči v mali šoli (saj razumete, ne?)  :'( Danes ga je en beagle non stop naskakoval. Meni se je tako smilil, ampak nisem smela poseči vmes. Saj Ymonn se s tem spopada na svoj način - pač, naredi se mrtvega in je  :) Revež zdaj ves smrdi, pa ga ne smem skopat zaradi sredstva proti klopom... Ah, ja... Saj je trdoživ, ampak mi je pa kar malo hudo, ko potem tako rep med noge stiska...


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1804 : 19 April 2008, 11:35:40
Končno smo malo snemali in urejali filmčke. Pa vam pokažem enega kratkega ....

Aisha na mali šoli trenira mojo potrpežljivost ... tako delamo SEDI tud po 5 minut, ker je trmasta, trmasta, trmasta ... jaz pa tudi  :P ::) 8) Prostor pa na mokri travi naša gospodična noče naredit, pa da se prekolješ  :-[ :( >:(




LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1805 : 19 April 2008, 12:12:20
Bacek*....obvladata ;D

Poznam to ja..da noče prostor naredit, tud Quido (ko smo bili še v mali šoli) ko je bil sneg po tleh...se je kar napol ulegel..je ritka kr gor šla :D

Naš kužek je spet začel pobirat po tleh skoraj vsako stvar..najraje pa šibje...in pol je tok bogi ko more opravit potrebo :-\ in zdaj malo doma trenirava mu dam priboljšek na tla pa mu povem da ne sme pobrat.

Lp :-*


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1807 : 19 April 2008, 13:56:22
wuuhuu Bacek* vama pa hitro gree :o kok je men to lepo gledat..pa kakšno brzino ma tamala :-*


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1808 : 19 April 2008, 14:04:02
wuuhuu Bacek* vama pa hitro gree :o kok je men to lepo gledat..pa kakšno brzino ma tamala :-*

Ja, ja...brzino ma pa kar ...

Čeprav, ko sem včerej vidla belgijskega ovčarja (so nam predstavljali agility  ;D 8)) kako je pa ta dirkal .....  :o :o :o :o Svašta....

Sta mi vaditeljici rekli, da če ne bom šla na agility, da grem lahk kar domov ....  ;) :P :P :P :P To je bilo, ko je Aisha šla skozi ohlapen tunel, s tem, da je blo to prvič ... ostali so namreč delali tist klasičen tunel že 2x.
Hehe, bomo vidl, kaj bo prihodnost prinesla ... zaenkrat so naši plani malce drugače obarvani, čeprav priznam, da bi ... agility trenirala ....



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1809 : 19 April 2008, 14:35:18
Sta mi vaditeljici rekli, da če ne bom šla na agility, da grem lahk kar domov ....  ;) :P :P :P :P To je bilo, ko je Aisha šla skozi ohlapen tunel, s tem, da je blo to prvič ... ostali so namreč delali tist klasičen tunel že 2x.

glej, da boš resno premislila, če se res ne bi splačalo iti še na agi..ker v nasprotnem primeru boš slišala še mene >:D >:D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1810 : 19 April 2008, 15:53:17
glej, da boš resno premislila, če se res ne bi splačalo iti še na agi..ker v nasprotnem primeru boš slišala še mene >:D >:D

Nič ne obljubim ....  >:D >:D >:D >:D sicer mam pa še čas, ne.  ;D ;D Mamo v planu nekej druzga, ki pa posledično ovira oz izključuje agility ... vsaj za nekaj časa ... ;D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0

Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1812 : 19 April 2008, 19:05:13
Vau, trikci vama grejo res dobro!!  :o :o

Ymonn je pa pogruntal spet nekaj novega. Moji starši imajo govejo kožo namesto tepiha in njemu je to ful okusno. Seveda tega ne sme grizt, kar dobro ve; zdaj pa je pogruntal, kako se izogniti (kao) našemu pogledu oz. sumnji - gre po igračo, jo nese na rob kože, se obrne stran od nas in se dela, da grize igračo. Ko ga pokličeš, ti nameni najbolj nedolžen pogled, češ: Kaj pa je? Saj samo grizem igračko!  8) Ko pa pridem zraven, je pa koža vsa mokra  >:D


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1813 : 19 April 2008, 20:37:01
Mi smo iz sprehoda...in srečali smo.......Kavalirko iz Kopra :o
nevem kaj delajo tu ampak ok. ;D ;D Sicer ni z rodovnikom..in jo je pred 6 leti pri hmmmm..znanemu preprodajalcu :-X

Je pa drugače luškana (BH barve) ;)

Lp


Kateeq

  • Gost
Odgovori #1814 : 19 April 2008, 20:57:41
Danes sem šla v Celju na JH, z eno super psičko, cavalierko Indi.
Vsak kavalirček ki ga srečam, me znova preseneti... a pride kdo jutri v Celje? :o



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1815 : 19 April 2008, 21:00:23
Irena,  ;D ;D ;D ;D se mu pa dogaja. Ni kej, prefrigani so do konca!

Katica, kje si?  ??? ???  Varja, še tu VSE NAJBOLJŠE!!!!  ;D ;D

Se spomnite tiste igračke, ki piska, ma vrv, pa še luštna za umret je ... bila ....  :o ;) :P  Naj povem, da že dooolgo tale damica več ne piska, je pa zelo dobra za grist ...

PREJ:



IN POTEM:









In ne me vprašat, kje vse najdem koščke "moje" najljubše igrače.  :'( :'(




Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1816 : 19 April 2008, 21:04:14
Pa še nekaj ... me že dolgo muči, pa vsakič pozabim ...

A bi mele kakšno srečanje???  ;D ;D ;D Jaz vas siscer ne morem nikamor povabiti, ker ni tu nikjer kakšnega pametnega placa, bom pa zelo zelo vesela, če ma ktera druga kak travnik, na katerem bi se dalo brez strahu divjat.

P.S. Edino lahk vprašam v mali šoli, če je čez vikend tisto vadbišče kaj na voljo. Nimam pa pojma, kako je s tem?!  ???



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1817 : 19 April 2008, 21:06:21
Pri nas je Europark...ampak tam sprehajajo skoraj vsi svoje pse...pa še ful ljudi je..tako da nevem ;D
Mogoče lahko spet tam pri Sabini??
če seveda ona želi :)

lp


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1818 : 19 April 2008, 23:58:44
Heii<3
men pa nubenega od teh filmčkov ne odpre..mi začne kar nekaj utripat :(



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1819 : 20 April 2008, 00:17:51
Ja, jaz vem za en simpatičen travnik tam pri Golovcu, kjer bi se lahko dobile...  ;) ;) A ne, Zlatolaska?  :D Nama bi bilo to najlažje, seveda, če je Sabina spet pripravljena gostit tako druščino  :P

Bacek, hehehehehe, igrača nam je pa nekam znana - oz. način njene obdelave :D Mi smo nehali kupovati tele plastične, ker je vse pojedel  :-\ Tako, da zdaj dobiva samo vrvi, pa gumijaste zadeve, ki so dobre za zobe. Pa na lesene palice je nor - zunaj mu jih moram skozi metat :D


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1820 : 20 April 2008, 14:50:14
Hey evo mene.. Sem bila v Sloveniji, pogledat oceta. Rayci je ostal z Alexom tukaj in sta prav fajn prezivela brez mene. Sicer sem pa zdaj prvic sla kam brez Raya. Packi pri Ryanairu ne marajo kuzkov na letalu :(

Danes se je zgodila manjsa nesreca. Ray in Alex sta se naganjala po stanovanju in se je Ray zaletel v rob kauca in zdaj sepa. Smo sli na sprehod in je ful laufal, ampak se vedno sepal :-\

Bomo pocakali do jutri. Upam da bo boljse.




Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1821 : 20 April 2008, 15:35:22
Sicer sem pa zdaj prvic sla kam brez Raya.

Šmrc, jaz pa zdaj prvič zapustim moja dva  :'( In to do četrtka! :-\


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1822 : 20 April 2008, 18:53:25
Uff.. Najprej pohvale Baceki pa Aishi.. :) Wauuu.. Super sta!!!

Potem pa.. ITAK da se lahko spet dobimo pri naju!!!! Elly bo vesela, pa se ce upedenamo kak soncen dan bo fuuuull lepo.. :) Pa lahko uberemo se kak sprehod cez Golovec.. :)

Kdaj pa bi bile za akcijo? Jaz naslednji vikend ne morem.. Mogoce pol cez 14 dni? Ali kako???


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1823 : 20 April 2008, 20:03:08
Uff.. Najprej pohvale Baceki pa Aishi.. :) Wauuu.. Super sta!!!

Potem pa.. ITAK da se lahko spet dobimo pri naju!!!! Elly bo vesela, pa se ce upedenamo kak soncen dan bo fuuuull lepo.. :) Pa lahko uberemo se kak sprehod cez Golovec.. :)

Kdaj pa bi bile za akcijo? Jaz naslednji vikend ne morem.. Mogoce pol cez 14 dni? Ali kako???

Hej hej, midva nimava nobenih načrtov, tko da kadar boste rekl.  :o 8) Hvala za pohvale

Midve sva pa ravnokar s sprehoda, kjer smo po dolgem času srečale Žaka. To je tisti kavalirček, s katerim sta se spoznala že pred časom. Mislim, res, noro ... jo je Žak že od daleč videl in seveda tako k njej ... pol pa dirkanje ... naša se mu je sam pod noge metala, pa na hrbet ... Amapk nista bila dolgo, ker je gospa imela obiske in sta morala it .. Žak pa v  :'( hehehe

Zdej je pa spet morto na kavču

Eno vprašanje, preden me bo preveč skrbelo. Jaz imam tiste čepke za ušesa, kateri včasih padejo Aishi v posteljo. Ona je nora na te čepke in ko se danes zbudim ona nekej žveči, cmoka. Vidim, da je spet čepek in jaz njej "Spusti!" Ona pa še ene 2x malo bolj na veliko požveči in ...... požre dol!!!  >:(  :(  :( Zdej me pa skrbi, da se ne bo to kje ustavl, pa jo zaštopal. Od takrat smo že 2x sračkal, a v dreku ni blo še ničesar   :-\ :-\  Zdaj me pa mal skrbi   ???



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1824 : 21 April 2008, 20:17:30
Bacek jaz mislim da bodo slej al prej cepki prisli ven z drekecom. Za vsak slucaj pa mogoce poklici na veterino.

Nas peso se je pa zastrupil. Ponoci naju je zbudil z drisko. Zjutraj spet driska.. Pol sva sla delat. In do 12 ko je prisel Alex domov je bilo celo stanovanje posrackano in pobruhano.

Sta sla takoj k vet. Je dobil injekcijo in tablete ki jih bo jedel 5 dni. Zdaj je ze malo boljse volje. Celo laja cez okno. Je pa bil ful slabo cez dan. Upam da bo noc mirna in da bo vse ok.

Predvidevava da je vceraj na popoldanskem sprehodu nekaj pojedel.

Tacka je pa ze boljse. Malo sicer se sepa ampak je ze dosti boljse in baje ni nic zaskrbljujocega.

Pozdravcek vsem in ostanite zdravi!



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1825 : 21 April 2008, 20:44:13
Joooj, bogi Ray. Lubico od mene in Aishe ...

No, mi smo dopoldan posračkal tist čepek ....  :o :o :o :o Je mela pa ponoči spet seanso. Sračkala v spalnici in to tako lepo v krog, da sem se ob pol dveh ponoč na glas režala.  :o :o ::) ::)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1826 : 22 April 2008, 09:18:45
bogi Ray, upam, da pride hitro k sebi.  :-*

pa nekaj slikic od mojih kavalirčkov.  ;D







Aitana

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #1827 : 22 April 2008, 14:52:04
Pozdravljene,

če se ne motim, sem vas pravilno naslovila-mislim, da se foruma udeležujete samo dame  :). Človeške- kar se pasjega sveta tiče, so tukaj seveda tudi kavalirji v obeh pomenih besede.

 Sicer forum spremljam že lep čas, vendar se nikoli nisem odločila, da bi tudi kaj napisala, zdaj pa ste me čisto preveč očarale s fotkami mladičev in še bolj najedam, da hočem še enega kavalirja. Enega torej že imamo: ime mu je Pako, star pa je dve leti. In še ena slikca:






Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1828 : 22 April 2008, 15:03:40
Pozdravljena Aitana (hmmm, zanimiv nick name) in Pako!

Dobrodošla in lahko kar malo več napišeš o Pakotu, pa slikce,....  :P 8) :o :-*



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1829 : 22 April 2008, 16:15:41
ooooj, zdravo!!!!!!! ful fajn, da si se pridružila!!!!  :-*